ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هدف بزرگ ما"همه شرکت کنن"
زمان کنونی: 04-16-2024, 12:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ebrahim.ev
آخرین ارسال: omiid123
پاسخ: 48
بازدید: 10870

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-10-2013, 10:17 AM
ارسال: #1
سلام به همه...
جیب همتون پر و لباتون خندون باشه!

همه ما یا شایدم اکثر ما هدف های بزرگ تو زندگیمون داریم،هدف های بزرگتر از یه خانه بزرگ و ماشین آخرین سیستم...
هدف هایی که برای تحقق اونا الان داریم فعالیت های جانبی که شاید هیچ ارتباطی با هدف اصلیمون نداره میکنم!

بزرگترین رویای کاری شما چیه!؟

فعلا در وضعیت ورشکستگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: soltan_sal , حسن قجر , mallarme , ناصر صادقی , blacknight19 , فرهاد قربانی , jahanagahi , minoo , mir abbas , 0625 , نرگس فیاض , iranboy , saeed.abdollahi , s_a , Divar , Elixir , bitumen , hamid.h , مرتضی الهی , mostafa ghobadi , elaheh-hosseini , seemorgh , sherafati , zahra_r , مهندس روح الله زاهد
05-10-2013, 10:26 AM
ارسال: #2
RE: هدف بزرگ ما"همه شرکت کنن"
هدفم اینه که تا سال 2020 بزرگترین شرکت فعال در زمینه تولید مواد غذایی رو در خوزستان داشته باشم و اون رو در دسترس میدونم و به توانایی های خودم ایمان کامل دارم.10_004
(شاید هدفم زیاد بزرگ نباشه ولی توی یکی از همین روزا در سال 2020 تو همین سایت موفقیتم رو اعلام میکنم.Blush

برام دعـــــــــــــــــــــا کنید دوستان

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: soltan_sal , mallarme , ناصر صادقی , blacknight19 , bahador , فرهاد قربانی , mohsen k1 , یک همراه سبز , jahanagahi , minoo , دشتستانی 92 , مهدی گل محمدی , mahdi5e , gandalf , محمد پارسا , mir abbas , 0625 , P@RSA , iranboy , s_a , Divar , مرتضی الهی , bitumen , mjdehghani , hamid.h , bmj , saman. , mostafa ghobadi , elaheh-hosseini , iren , dara , zahra_r
05-10-2013, 10:28 AM
ارسال: #3
برای رسیدن به هدفهای بزرگمون باید دست از تنبلی و آسایش برداشت.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ebrahim.ev , mallarme , ناصر صادقی , blacknight19 , bahador , فرهاد قربانی , mohsen k1 , یک همراه سبز , mehrdad062 , jahanagahi , minoo , ali mohammady , mir abbas , 0625 , نرگس فیاض , Busaba , Divar , bitumen , mjdehghani , mahdi5e , dara
05-10-2013, 10:29 AM
ارسال: #4
هدف بزرگ من صادرات محصولات تولیدی و خدمات وهرچی که ارز آوری برای مملکتم باشه هستش
 تشکر شده توسط: soltan_sal , ebrahim.ev , mallarme , ناصر صادقی , blacknight19 , فرهاد قربانی , mohsen k1 , یک همراه سبز , jahanagahi , minoo , mir abbas , 0625 , نرگس فیاض , iranboy , s_a , Divar , bitumen , mjdehghani , mahdi5e , zahra_r , elaheh-hosseini , iren
05-10-2013, 11:52 AM
ارسال: #5
میخوام یک هایپر داشته باشم.هر چیزی که فکر ادم برسه موجود داشته باشم و شعارم این باشه که هر کی چیزی خواست نداشتیم بهش جایزه میدیم

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: mallarme , ebrahim.ev , blacknight19 , bahador , فرهاد قربانی , mohsen k1 , یک همراه سبز , jahanagahi , minoo , mir abbas , 0625 , نرگس فیاض , iranboy , Divar , bitumen , soshiant , elaheh-hosseini , koruosh , zahra_r
05-10-2013, 12:01 PM
ارسال: #6
مهم ترین هدفم اینه که همیشه در هر شرایطی احساس رضایت کنم ............
چه در حال نقاشی کردن باشم...چه به جلسات دفاع حضور پیدا کنم چه درس بخونم چه دنبال کسب درآمد باشم . یا توی نت مقاله بخونم ...........

پاسکال میگوید:
شما میتونید ساعتها در خانه بنشینید و اگر احساس رضایت داشتید، به بزرگترین هدف زندگی رسیده اید......
و فهمیدن این جمله ژرف است.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: goldmen , ebrahim.ev , blacknight19 , bahador , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , mohsen k1 , Zahra_2015 , یک همراه سبز , jahanagahi , minoo , ali mohammady , دشتستانی 92 , mir abbas , 0625 , نرگس فیاض , P@RSA , iranboy , s_a , Divar , deh621 , bitumen , مرضیه عباسی , مرتضی الهی , mahdi5e , hamid.h , Busaba , elaheh-hosseini , koruosh
05-10-2013, 03:06 PM
ارسال: #7
هدف اول :سلامتی تا آخر عمر
هدف دوم:زندگی شاد و غیر تکراری
هدف سوم:پولدار شدن تدریجی و یک زندگی مفرح

از خدا هرچی بخوای بهت میده
پس چه خوبه که ازش بهترینها را بخواهیم
 تشکر شده توسط: ebrahim.ev , فرهاد قربانی , mohsen k1 , یک همراه سبز , jahanagahi , blacknight19 , minoo , mir abbas , 0625 , نرگس فیاض , iranboy , محسن قلي زاده , Divar , bitumen , مرتضی الهی , mahdi5e , zahra_r , elaheh-hosseini
05-10-2013, 09:26 PM
ارسال: #8
سوال شبیه سوال با یک میلیارد اول خود چه میکنیده؟
خیلی هدف دارم
1.ساختن یک مکان برای آموزش معلولین برای ورود به بازار کار وبیرون کشیدن آنها از گوشه گیری و منزوی بودن و همچنین درآمد داشتن برای خود و سر بار خانواده نبودن.
2.رسیدگی کردن به تخت جمشید و حفظ این بنای عظیم برای نسل های بعد.
3.خانه دار کردن اعضای انجمن
4.ایجاد مشاغل جدید در کشور
5.ساختمان سازی مدرن و پیشرفته و با ابزار آلات نوین

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , jahanagahi , blacknight19 , minoo , bahador , mir abbas , 0625 , نرگس فیاض , mosafer bedar , iranboy , Divar , bitumen , hisabba2003 , مرضیه عباسی , مرتضی الهی , mahdi5e , zahra_r , elaheh-hosseini , iren , koruosh
05-10-2013, 09:30 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-10-2013 09:42 PM، توسط یک همراه سبز.)
ارسال: #9
مهمترین هدفم :ایجاد اشتغال و برداشتن گامی هرچند کوچک در حل معضل بیکاری

و مطمئنم از راه شگرف خدا به این امر دست می یابم !

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
 تشکر شده توسط: alireza091111 , jahanagahi , minoo , blacknight19 , bahador , mir abbas , 0625 , نرگس فیاض , mosafer bedar , iranboy , Divar , bitumen , hisabba2003 , مرتضی الهی , mahdi5e , elaheh-hosseini , koruosh
05-10-2013, 09:43 PM
ارسال: #10
چرا عرض میکنم که به هرچه فکر کنید می توانید به آن برسید؟
به عکس زیر توجه فرمائید:

[تصویر: t3vudj17gy2oul2fxd6o.jpg]

آیا ایشان می دانست روزی رئیس جمهور آمریکا می شود؟
همه شما عزیزان جوان هستید و چرخهای صنعتی و پستهای سیاسی و اقتصادی در دست شما است. پس نمی توان گفت این افکار بزرگ قابل پیاده شدن نیست.
با این پست خواستم عرض کنم که می توانیم و می شود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: blacknight19 , alireza091111 , bitumen , مهدی گل محمدی , bahador , sanisel , mir abbas , 0625 , نرگس فیاض , ahmad rezaee , mosafer bedar , P@RSA , iranboy , محسن قلي زاده , Divar , hisabba2003 , mjdehghani , مرضیه عباسی , ebrahim.ev , mahdi5e , hamid.h , zahra_r , mostafa ghobadi , elaheh-hosseini , iren , koruosh , deh621 , nira
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتابی که مسیر زندگی من رو دستخوش یک تغییر بزرگ کرد mehdi62 14 5,072 08-03-2013 10:13 AM
آخرین ارسال: poldar
  7 قدم تا راه اندازی شرکت...... mallarme 1 836 05-12-2013 10:49 PM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  شرکت​هایی که برای مردم «هوس» می​سازند/ وقتی مغزتان به پاداش عادت می​کند mallarme 3 1,355 01-12-2013 06:12 PM
آخرین ارسال: habib tousi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS