ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فروش تابلوی معرق
زمان کنونی: 05-15-2024, 10:39 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sabaeng
آخرین ارسال: کیمیا شریفی
پاسخ: 28
بازدید: 17808

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امیتازات : 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش تابلوی معرق
05-04-2013, 10:32 PM
ارسال: #1
فروش تابلوی معرق
سلام
یه موضوعی به ذهنم رسیده واسه درست کردن وفروش تابلوهای معرق خصوصا معرق مس. تا حالاچندتا تابلوی معرق هم باچوب هم بامس درست کردم ولی تاحالا هیچ کدومشو نفروختم همه رو تقریبا هدیه دادم Big Grin امشب یه سایتی رو دیدم مشابه چندتا ازتابلوهای منو با قیمتای بالا می فروخت که عکساشو میذارم . البته بازار نرفتم که قیمتای اونجام دستم بیاد .
نمی دونم این کار میتونه خوب باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید 10_004
تابلوی من کنت قیمت : 105000 تومان
[تصویر: tn_M10.jpg]

تابلوی وان یکاد قیمت :115000 تومان
[تصویر: tn_M41.jpg]

تابلوی وان یکاد قیمت : 160000تومان
[تصویر: tn_L36.jpg]
وخیلی تابلوهای دیگه ...

آرامش و اطمینان، بهترین موفقیت است.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , successman , M3HDI , iran , باباپور , mallarme , iranboy , یک همراه سبز , Delta.H , goldmen , mir abbas , مسعود کوچولو , Mrs.Seyedi , reza.sepehri , distance8 , farsi
05-04-2013, 10:42 PM
ارسال: #2
RE: فروش تابلوی معرق
حتما خوبه ... ولي به فروش اينترنتي تنها فكر نكن.
بازار فروش داخلي شهر و خارج از شهرتون پيدا كني عالي ميشه.
سعي كن كارهاي جديد انجام بدي. خيلي چيزها ديگه تكراري شدن.
تركيبي كار كن.
بر روي كارهاي هنري معروف تلاش كن.
يه چيز نو ، يه ايده جديد تو كار معرق با چوب و مس از خودت خلق كن. حتما موفق ميشي.

با سرمايه هاي اندكتان آينده مالي خود را تضمين كنيد .

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , sabaeng , M3HDI , iran , باباپور , iranboy , Delta.H , dara , mir abbas , مسعود کوچولو , Mrs.Seyedi
05-04-2013, 11:09 PM
ارسال: #3
(05-04-2013 10:42 PM)successman نوشته شده توسط:  حتما خوبه ... ولي به فروش اينترنتي تنها فكر نكن.
بازار فروش داخلي شهر و خارج از شهرتون پيدا كني عالي ميشه.
سعي كن كارهاي جديد انجام بدي. خيلي چيزها ديگه تكراري شدن.
تركيبي كار كن.
بر روي كارهاي هنري معروف تلاش كن.
يه چيز نو ، يه ايده جديد تو كار معرق با چوب و مس از خودت خلق كن. حتما موفق ميشي.
راستش من تاحالا اصلا تجربه فروش نداشتم ،بنظرتون واسه تبلیغ چیکار میتونم انجام بدم ؟
فردامیرم یکی ازجاهایی که کارای معرق توش زیاده واسه خرید لوازم و قیمت کردن تابلوها .
واسه کارای جدید هم ایده هایی روپیدا کردم ولی الان همش بذهنم میاد که واسه فروش کارام چیکار کنم ؟
ازراهماییتون ممنونم 10_004

تشکر شده توسط: M3HDI , باباپور , Delta.H , mir abbas , Mrs.Seyedi
05-05-2013, 02:01 PM
ارسال: #4
امروز رفتم زیست خاور (ازمجتمعهای تجاری قدیمی و قشنگه مشهده ،این واسه تبلیغ شهرمون بود Big Grin) .
من چند سال پیش واسه خرید لوازم معرق و طرح هامی رفتم اینجا،امروز خیلی تعجب کردم ،آخه دیگه بندرت کسی طرح یالوازم می فروخت، تامیگفتم طرح یالوازم می خوام طرف ژست می گرفت که نخیر خانوم نداریم ... مغازه فقط پربودازتابلوهای جارواجور مس ،شیک بودن ولی بنظرم اومد مغازه دارا دارن خیلی کلاس می ذارن واسه اینکه من قبلا یه کپی طرحومیخریدم 50 تومن مثلا حالا طرف میگه من فقط دادم این طرح خطو واسم 170هزار تومن نوشتن 35 باخودم گفتم واسه این طرحهاشونو نمی فروشن تاکارشون انحصاری باشه وگرنه بعض طرحاشون خیلی خاص نبود حالا ازاین بگذریم کارمس خیلی راحت ترازکاره چوبه ولی درعین راحت تربودن جلوه بیشتری داره ومشتری پسندتره شایدواسه همین تابلوی چوب کم شده بود ،فکرکنم اینام دارن کارشونو صنعتی می کنن یا واسه خودشون کسب وکارراه انداختن 39
ولی قیمتا بنظرم ازقیمت توی سایتها خیلی کمتربود ،حالا واسه روز پدر اگه بشه چندتا کارآماده میکنم ،آماده شدسعی میکنم عکساشو واستون بذارم Blush
دوستان اگه واسه فروش کارا یا طرحهای جدید پیشنهادی دارین خوشحال میشم کمکم کنین 12_002

تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , Delta.H , M3HDI , goldmen , mir abbas , Mrs.Seyedi
05-05-2013, 04:24 PM
ارسال: #5
سلام
به نظر من اگر در شهرهای دیگر آشنا دارید یا با همکاری بچه های انجمن بتوانید کارهایتان را به استانهای دیگر صادر کنید فروش آن بهتر و راحت تر خواهد بود به شرطی که کارتان از ارزش کیفی بالایی برخوردار باشد و مانند هر اثر هنری، مشتری حس کند که خالق آن اثر، برایش وقت و انرژی زیادی صرف کرده است.
موفق باشید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sabaeng , goldmen , mir abbas , Mrs.Seyedi
05-05-2013, 05:38 PM
ارسال: #6
(05-05-2013 04:24 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام
به نظر من اگر در شهرهای دیگر آشنا دارید یا با همکاری بچه های انجمن بتوانید کارهایتان را به استانهای دیگر صادر کنید فروش آن بهتر و راحت تر خواهد بود به شرطی که کارتان از ارزش کیفی بالایی برخوردار باشد و مانند هر اثر هنری، مشتری حس کند که خالق آن اثر، برایش وقت و انرژی زیادی صرف کرده است.
موفق باشید.
ازپیشنهادتون ممنونمA00 (66) پیشنهاد خوبیه ولی من تازه دارم شروع می کنم واسه همین دوست دارم اول توهمین مشهد یاحتی بین فامیل وآشناها مشتری پیداکنم ایشالا اگه ادامه پیدا کرد صادراتم میکنم Big Grin ولی سعی میکنم عکس کارایی که انجام میدمو بذارم واسه اینکه نظرتونو درموردشون بگین .
امروز داشتم به این فکرمی کردم کیابیشتر ازاین کار استقبال می کنن یا اینکه اصلا شکل کارا چجوری باشه که مشتری بیشترخوشش بیاد وحاضر باشه واسش اینقدرهزینه کنه ، حتی بذهنم رسید برم سراغ خوشنویسی لاتین ...
ممنون میشم دوستان نظرتونو بدونم چه مثبت چه منفی 10_004

تشکر شده توسط: goldmen , Delta.H , mir abbas , Mrs.Seyedi
05-05-2013, 07:50 PM
ارسال: #7
(05-05-2013 02:01 PM)sabaeng نوشته شده توسط:  امروز رفتم زیست خاور (ازمجتمعهای تجاری قدیمی و قشنگه مشهده ،این واسه تبلیغ شهرمون بود Big Grin) .
من چند سال پیش واسه خرید لوازم معرق و طرح هامی رفتم اینجا،امروز خیلی تعجب کردم ،آخه دیگه بندرت کسی طرح یالوازم می فروخت، تامیگفتم طرح یالوازم می خوام طرف ژست می گرفت که نخیر خانوم نداریم ... مغازه فقط پربودازتابلوهای جارواجور مس ،شیک بودن ولی بنظرم اومد مغازه دارا دارن خیلی کلاس می ذارن واسه اینکه من قبلا یه کپی طرحومیخریدم 50 تومن مثلا حالا طرف میگه من فقط دادم این طرح خطو واسم 170هزار تومن نوشتن 35 باخودم گفتم واسه این طرحهاشونو نمی فروشن تاکارشون انحصاری باشه وگرنه بعض طرحاشون خیلی خاص نبود حالا ازاین بگذریم کارمس خیلی راحت ترازکاره چوبه ولی درعین راحت تربودن جلوه بیشتری داره ومشتری پسندتره شایدواسه همین تابلوی چوب کم شده بود ،فکرکنم اینام دارن کارشونو صنعتی می کنن یا واسه خودشون کسب وکارراه انداختن 39
ولی قیمتا بنظرم ازقیمت توی سایتها خیلی کمتربود ،حالا واسه روز پدر اگه بشه چندتا کارآماده میکنم ،آماده شدسعی میکنم عکساشو واستون بذارم Blush
دوستان اگه واسه فروش کارا یا طرحهای جدید پیشنهادی دارین خوشحال میشم کمکم کنین 12_002

بهتون تبریک میگم به خاطر این هنز زیبایی که دارین

متاسفانه در چند سال اخیر هنرهای دستی بسیار بازار خرابی دارند واکثر کارها از کشور چین بصورت صنعتی وارد می شود وبا نرخ های بسیار پایین تر در بازار عرضه شده اند

ولی به این معنا نیست که ایرانی ها هنر اصیل دست رو فراموش کرده باشند
شما برای این کار سعی کنید اول تا جایی که امکان دارد هزینه تولید خود را پایین بیارید
دوم با درصد سود کمی فعالیت کنید

شما قصد رقابت با صنایع دستی(( که صنعتی باید گفت)) با نرخ های پایین هستین
در هرجا که قصد دارین کارهاتون رو عرضه کنید قید کنید صنایع دستی اصیل هست

سعی کنید طرح های جدید
سخنان جدید

بازم متاسفانه کل بازار تسخیر شده از چند طرح تکراری
وان یکاد
چهار قل
تک قل

سعی کنید سخنان ، اشعار ، ایه ها وسوره ها مختلف و.... رو بیشتر کار کنید

در خانواده ودوست آشنا بیشتر فعالیت کنید
در کانون های فرهنگی یا با وزارت فرهنگ هماهنگی کنید درنمایشگاه هایی که می گذارد
یا درجاهای پر تردد که آشنا هستید چند نمونه کار با شمارتون قرار بدهید وسعی کنید باصبر ودقت زیاد کار زیباتون رو گسترش بدهید

انشا الله به موفقیت های بیشتری می رسید10_004

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , mallarme , mir abbas , sabaeng , Mrs.Seyedi , ali mohammady
05-05-2013, 10:15 PM
ارسال: #8
(05-05-2013 07:50 PM)goldmen نوشته شده توسط:  
(05-05-2013 02:01 PM)sabaeng نوشته شده توسط:  امروز رفتم زیست خاور (ازمجتمعهای تجاری قدیمی و قشنگه مشهده ،این واسه تبلیغ شهرمون بود Big Grin) .

بهتون تبریک میگم به خاطر این هنز زیبایی که دارین

متاسفانه در چند سال اخیر هنرهای دستی بسیار بازار خرابی دارند واکثر کارها از کشور چین بصورت صنعتی وارد می شود وبا نرخ های بسیار پایین تر در بازار عرضه شده اند

ولی به این معنا نیست که ایرانی ها هنر اصیل دست رو فراموش کرده باشند
شما برای این کار سعی کنید اول تا جایی که امکان دارد هزینه تولید خود را پایین بیارید
دوم با درصد سود کمی فعالیت کنید

شما قصد رقابت با صنایع دستی(( که صنعتی باید گفت)) با نرخ های پایین هستین
در هرجا که قصد دارین کارهاتون رو عرضه کنید قید کنید صنایع دستی اصیل هست

سعی کنید طرح های جدید
سخنان جدید

بازم متاسفانه کل بازار تسخیر شده از چند طرح تکراری
وان یکاد
چهار قل
تک قل

سعی کنید سخنان ، اشعار ، ایه ها وسوره ها مختلف و.... رو بیشتر کار کنید

در خانواده ودوست آشنا بیشتر فعالیت کنید
در کانون های فرهنگی یا با وزارت فرهنگ هماهنگی کنید درنمایشگاه هایی که می گذارد
یا درجاهای پر تردد که آشنا هستید چند نمونه کار با شمارتون قرار بدهید وسعی کنید باصبر ودقت زیاد کار زیباتون رو گسترش بدهید

انشا الله به موفقیت های بیشتری می رسید10_004
ازتوصیه هاوتوجهتون خیلی خیلی ممنونم A00 (3)
سعی میکنم ازشون استفاده کنم ،خیلی خوب بود 10_004
درست میگید طرحهای تکراری زیاده خصوصا توی اینترنت .
توی بازار هم یکی ازمغازه دارا که سنتی کارمی کرد شاکی بود که کارایی که اصالت هنری داشته باشه کم شده ومرغوبیت وتمیزی کارا هم اومده پایین وبازارو خراب کردن.
ازتعریفتون متشکرم Blush این تابلوها کارمن نبودن ،من کارآماده نداشتم ولی کارمن شبیه همیناست

تشکر شده توسط: goldmen , Delta.H , Mrs.Seyedi
05-06-2013, 07:23 PM
ارسال: #9
یک پیشنهاد دیگر:

سعی کنیدبین دوستان وآشنایان فرهنگ هدیه دادن تابلو های دستی شمارو جا بیندازید

اعلامیه هم مزنون بر قبول کردن سفارش های معرق حتما در جاهای پردترد بزنید

چند سال پیش خواستم به یکی از دوستام یک تابلو معرق که یک سخن از امام علی (ع) بود هدیه بدهم
برای تهیه کسی که حاضر بشه این کار رو برام بکنه نزدیک یک هفته گشتم
واون کسی رو که پیدا کردم نزدیک به یکسال بود کار نکرده بود
علت رو پرسیدم گفت تابلو های حاضری زیاد شده است کسی اینطور سفارش نمیده منم دیگه کار نکردم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: sabaeng , Delta.H , Mrs.Seyedi
05-06-2013, 09:00 PM
ارسال: #10
(05-06-2013 07:23 PM)goldmen نوشته شده توسط:  یک پیشنهاد دیگر:

سعی کنیدبین دوستان وآشنایان فرهنگ هدیه دادن تابلو های دستی شمارو جا بیندازید

اعلامیه هم مزنون بر قبول کردن سفارش های معرق حتما در جاهای پردترد بزنید

چند سال پیش خواستم به یکی از دوستام یک تابلو معرق که یک سخن از امام علی (ع) بود هدیه بدهم
برای تهیه کسی که حاضر بشه این کار رو برام بکنه نزدیک یک هفته گشتم
واون کسی رو که پیدا کردم نزدیک به یکسال بود کار نکرده بود
علت رو پرسیدم گفت تابلو های حاضری زیاد شده است کسی اینطور سفارش نمیده منم دیگه کار نکردم
سلام.ازپیشنهادایی که میدین واقعا ممنونم ،هروقت پیشنهادی ازشما یادوستان دیگه می بینم دلگرمتر میشم 10_004

تشکر شده توسط: goldmen , Delta.H , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی mjpt1 17 29,057 06-17-2020 01:05 PM
آخرین ارسال: sherwin
  افزایش فروش مغازه نوشت افزار nshahriar 0 561 06-10-2020 12:32 PM
آخرین ارسال: nshahriar
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,218 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
  مراکز فروش عطر و ادکلن عمده در تهران! tondar12 27 32,316 01-23-2019 05:05 PM
آخرین ارسال: Behdad2666
  فروش وسایلی که می شه کادو داد mortizmortiz 20 5,412 10-19-2018 03:20 PM
آخرین ارسال: Mehti64
  مغازه فروش پوشک و ما بی بی a6543210 0 686 08-16-2018 09:25 AM
آخرین ارسال: a6543210
Lightbulb کمک در فروش عمده محصول ساخت خودم در تهران masoudmom 0 639 05-21-2018 04:35 PM
آخرین ارسال: masoudmom
  افزايش فروش سوپرماركت نادر شوقي 0 626 02-01-2018 06:53 AM
آخرین ارسال: نادر شوقي
  ایده برای افزایش فروش سوپر مارکت(تخفیف و یا...) mhs.shm 5 3,527 12-09-2017 03:24 PM
آخرین ارسال: zohreh2211
  مغازه برای فروش سرویس خواب کودک و نوجوان sepideh2009_k 21 6,541 09-13-2017 01:48 PM
آخرین ارسال: shikotak
  مهمترین نکات برای افزایش فروش اینترنتی چه هست؟ saeed74 0 1,150 09-13-2017 12:02 PM
آخرین ارسال: saeed74
  مغازه فروش رم و فلش saeedhasanzadeh 1 1,371 07-18-2017 04:57 PM
آخرین ارسال: tiktaks
  فروش اقساطی خودرو vahid989 0 869 03-10-2017 05:58 PM
آخرین ارسال: vahid989
Star مشاوره در مورد فروش لوازم دکوری و تزئینی Seyfi2947 0 1,577 02-09-2017 10:18 AM
آخرین ارسال: Seyfi2947
  فروش خونه و راه انداری کسب و کار arash2222 1 905 01-31-2017 12:15 AM
آخرین ارسال: irandac
  فروش روغن موتور بصورت خرده با قیمت عمده merlin001 7 16,347 12-27-2016 10:27 AM
آخرین ارسال: نمو
  خرید کالا از سایتهای خارجی و فروش در ایران reza10 5 2,425 12-01-2016 06:44 PM
آخرین ارسال: Mohammad89
  خرید و فروش خودرو ایرانی و خارجی با سرمایه 500 تا 1 میلیارد تومن saleh abdollahi 3 2,126 10-31-2016 09:53 PM
آخرین ارسال: saleh abdollahi
  مشاوره برای فروش لباس تولیدی shyton 12 3,794 10-26-2016 04:56 PM
آخرین ارسال: Rania
  درآمد داتشجویی،فروش لوازم التحریر به دانشجویان vahid-73 1 1,164 10-14-2016 09:43 PM
آخرین ارسال: hamedmoez

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS