ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

رازهای موفقیت .....(صوتی)
زمان کنونی: 05-03-2024, 07:02 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
پاسخ: 14
بازدید: 3292

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رازهای موفقیت .....(صوتی)
04-23-2013, 01:42 PM
ارسال: #11
RE: رازهای موفقیت .....(صوتی)
سخنرانی زیبائی بود . ممنون از حسن انتخابتون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , mir abbas , ahmad rezaee
04-23-2013, 05:13 PM
ارسال: #12
خانم مالارمه از بابت هم تلاش و فداکاریهایی که برای انجمن میکنید بینهایت ممنون .

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: mallarme , ahmad rezaee , parnoosh , successman , mir abbas , P@RSA
04-25-2013, 11:56 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-26-2013 12:01 AM، توسط mallarme.)
ارسال: #13
سلام

دوستان با توجه به اینکه تا دیروز سئوال برایم خصوصی میشد، با این حال درخواست کردم پاسخ به سئوالات قدیمی تر، حداکثر برای امشب آماده شود.

ابتدا چند نکته رو ذکر کنم:

-حدود 9 سوال که در آخرین لحظات دستم رسیده بود ،به علت دردسینوزیت آقای اکبری و اینکه قصد مراجعه به دکتر را داشتند، باقی ماند.و ایشان با وجود درد، و وقت دکتر تنها توانستند به سئوالات پیشین پاسخ دهند.
(ما فرصتهای آتی را هم خواهیم داشت)

- فایل شماره یک به علت زنگ خوردن گوشی ایشان نیمه باقی ماند ، که انشالله راجع روش الگوسازی در فایلهای بعدی صحبت خواهد شد.

- آخر فایل دوم هم سئوال بنده بود که تمایل نداشتم صوتی پاسخ داده بشه ....(عرض کردم سوء تفاهمی پیش نیاد)

از ایشون بابت پاسخگویی با توجه به ناخوش احوالیشان تشکر میکنم.

همچنین از اینکه آقای مرندی ، آدرس این سایت را از طریق پیامک در اختیار مراجعه کنندگان به آقای اکبری قرارداده تا بدین واسطه ما شاهد حضور دوستان علاقه مند بیشتری در این انجمن باشیم هم کمال تشکر را دارم.

اما سئوالات پاسخ داده شده:

در فایل صوتی قبلی فرمودین یکی از ابزارهای موفقیت داشتن ایده خلاقانه می باشد

میخواستم بدونم :ویژگی های یه ایده خلاقانه چیه؟و همچنین مهارت ایده سازی و ایده پروری چگونه بدست میاد ؟بعبارت ساده تر برای کسب این مهارت باید چیکار بکنیم

==========================================

میخواستم بپرسم که چطور میشه باورهای منفی که در عمیق ترین لایه های ناخودآگاه قرار داره و مانع رسیدن ما به هدف هامون میشه رو چه جوری باید از بین ببریم و چه مدت طول میکشه تا یه باور منفی از ناخودآگاه پاک شه؟

===========================================
شما در کتاب در بحث هدفگزاری ، ابتدا علت گزاری را مطرح کرده اید . اینکه از علت به معلول برسیم . و از علت به هدف . در صورتی که ما علت را بخاطر معلول و در اینجا هدف مشخص می کنیم .

می خواهم به ثروت ( هدف ) برسم چون از بی پولی و تحقیر خسته شده ام ( علت )
امام هیچگاه نمی گوییم چون از بی پولی خسته ام ( علت )می خواهم پولدار شوم ( هدف ).آخرش می گویند چون از بی پولی و تحقیر خسته ام ، سر به کوه و بیابان می گذارم و فرار می کنم ( این جمله را بارها شنیده ام ).

سوال دوم : آیا برای کارهای گروهی برنامه ای خاص و توصیه ای خاص دارید . ما داریم کارهای گروهی را تجربه می کنیم ، مثلاً یک تیم بازاریابی - تیم تولید - تیم طراح که همدل شده اند تا بنا به تخمین بازار ایده های خود را گشترش دهند . روال کاری گروهی را می شود چگونه برنامه ریزی کرد که آینده کاری آنها به مشکل برنخورد و چه راهکاری دارید .

در بعضی از هدفها ، علت ها آنقدر مهم جلوه نمی کنند .

======================================

شما گفته بودید که برید کسب و کارتون رو از حاشیه شهر و یا جاهایی که زمین ارزونه شروع کنید! اما این مسئله در شهرهای کوچیک و کم جمعیت خیلی سخته چون اونی که حتی در بهترین نقطه شهر هم مغازه داره درآمدش خیلی بالا نیست چه برسه به اونی که بخواد بره در نقطه دورتری از مرکز قرار بگیره! راه حل این مسئله چی هست؟

========================================

يكي از موانع اصلي در رسيدن به اهداف ديوار ذهني مي باشد .................... مسئله ديگري كه وجود دارد همراه كردن شريك زندگي در راه رسيدن به اهداف است كه بسيار مشكل تر از اولي است چون به سختي بتوان ديدگاهها و افكار ديگران را با خود همراه كرد . چه كنيم ؟؟

جناب اکبری به نظرتون دلیل سردر گمی در شروع کار چیست؟

اقای اکبری ، تلاش در نظر شما یعنی چی ؟
استفاده از فکر یا استفاده از قدرت اراده و توان ؟
یعنی شما به استفاده از فناوری ها و ایده های نو برای رسیدن به ثروت معتقد هستید و یا استفاده از تلاش و سخت کوشی از کارهای عام و جمع اوری پول برای اجرای ایده های بزرگ تر ؟

یه سوال دیگه هم دارم .
فکر کنم به نظر شما استفاده از قدرت هایی مثل قانون جذب یا تجسم خلاق به تنهایی برای ثروتمند شدن کافی نیست . اما برمبنای تجربه ی شخصی خودم این قوانین باعث میشن فرصت هایی ناخوداگاه در مسیر حرکت شما پدید بیان که سرعت رسیدن به هدف رو چندین و چند برابر کنند که این فرصت ها بدون استفاده از این قوانین به هیچ وجه امکان پذیر نبود . به نظر شما بهتر نیست قبل از شروع فعالیت اقتصادی ( و استفاده از شغل های کاذب و کم درامد صرفا برای شروع ) مدتی رو صرف اجرای قوانین و راز های ذهنی کرد تا ذهن اماده شود و فرصت ها را جذب کند و سپس اقدام به شروع فعالیت کاری کرد ؟

============================================

کار آفرینی توسط فارغ التحصیلان رشته های انسانی مثل علوم اجتماعی رو چطوری شما ارزیابی میکنید (اینم از قبل جا مونده بود)

===========================================

با سلام خدمت جناب اكبري و همكار ايشان جناب مرندي و همينطور خانوم مالارمه و مديران محترم كه اين ارتباط را برقرار كردند.

سوالي كه داشتم در مورد انتخاب يك ايده از بين ايده ها و عملي كردن يك ايده است.
در مورد انتخاب كردن يك ايده از بين ايده هاي مختلف در صورت تمايل و وجود وقت لطفا بفرماييد چه ايتم هاي را براي انجام اينكار بايد در نظر داشت تا از بين چندين ايده مختلف كه به ذهن خطور ميكند كدام يك را انتخاب كرد.

اما سوال اصلي كه هميشه با ان رو به رو بودم در مورد عمل كردن يك ايده هست
در فايل صوتي كه تهيه كرديد در قسمت دوم(فايل شماره 11) دقايق 3 الي 5 مطالب زير را بيان كرديد

###روش موفق شدن: ايده داشتن و استفاده از تكنولوژي هست####
و
###ايده خلاقانه در اتفاق فكر بدست مياد و در خونه ايجاد نميشه!!!!!!!!!###
و
##اگر يك ايده خلاقانه پيدا كنيد شمارا 100 سال از رقبا جلو مي اندازد.###

حال چند سوال متناسب با بحث عملي كردن ايده و مطالب شما در اينجا پيش مياد.

ابتدا اينكه به نظر شما ايده خوب و كامل در اتاق فكر بدست مياد نه در منزل!!!

در حال حاظر يك ايده جديد و نوين به ذهن بنده خطور كرده است حال بايد با ان چيكار كنم؟؟؟
ايا بايد از ان بگذرم چون در خانه ايجاد شده است يا يك اتاق فكر پيدا كنم؟؟

اين اتاق فكر را چطوري ايجاد كنم يا انرا پيدا كنم(اگر منظورتان اتاق فكر شركت هاي متناسب با ايده هست)

ارائه يك ايده بايد چگونه باشد كه بعد از ارائه ان در همچنان تمامي حقوق براي ايده دهنده محفوظ بماند.

در مثالي كه ارائه كرديد در مورد حل مشكل ترافيك فرموديد.
بطور مثال ايده براي ساخت يك سايت براي رفع مشكل ترافيك در ذهن ايجاد ميشود.
چگونه اين ايده را اجرايي كنيم؟؟

با اين موارد كه هزينه اجرا شدن انرا نداريم و همينطور اين يك ايده هست و اختراع نيست كه حق ان براي يك نفر خاص محفوظ باشد.بر همين اساس نمي توان انرا در هر مكاني ارائه كرد.

(واضح تر بخوام بگويم در همين انجمن 99 درصد افراد از ارائه ايده ها خودداري ميكند بخاطر اينكه اين فكر به ذهن مياد بعد از ارائه يك ايده به يك نفر يا يك شركت. ان نفر يا شركت ديگر نيازي به فرد ايده دهنده ندارد و به راحتي ميتواند انرا كنار بذارد و ايده را خودش اجرايي كند.)

===================================================

چطور میتونم بفهمم شغل مورد علاقه ام چیه ؟ چون هرکاری انجام میدم خیلی زود احساس میکنم باید سراغ کار جدیدی برم!با حس سردرگمی باید چیکار کرد؟
نمیشه بعد از شروع یک کار خودمون رو به اون کار علاقه مند کنیم بدون اینکه علاقه ی قبلی به اون کار داشته باشیم؟اگه میشه چطوری؟
انجام برخی کارها برام سخته یعنی سختمه کسی بفهمه مثلا پیک موتوریم ، برای حل این مشکل باید چکار کنم؟

=================================================

از آقا مهدی عزیز که فایلهای ایمیل شده رو آپلود کردن و تا دقایقی دیگر میگدارند هم تشکر میکنم.

(با عرض تأسف من نتم خیلی مشکل داره و قادر به آپ نبودم)

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , bahador , مهدی گل محمدی , GreatNavid , successman , mir abbas , حامد , 200 , P@RSA , Andisheh , Marandi , hamidmh
04-26-2013, 12:19 AM
ارسال: #14
دانلود قسمت سوم و چهارم

دانلود

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , successman , GreatNavid , mir abbas , حامد , 200 , P@RSA , Andisheh , Marandi , مسعود کوچولو
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آخرین فرمول آنتونی رابینز برای موفقیت r2013.samadi 2 1,338 08-20-2017 04:46 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  دکتر ریچارد اس.تی.جان نویسنده، محقق و تحلیلگر موفقیت با انجام یک تحقیق میدانی درصدد پ Ali_Abolfathi 0 637 09-01-2016 01:14 AM
آخرین ارسال: Ali_Abolfathi
  تکنیکی علمی و موثر برای پیدا کردن راه موفقیت خودتان ahmad rezaee 4 2,740 11-28-2014 02:00 PM
آخرین ارسال: حسام 12
  کسب موفقیت شغلی و تجاری برای شما mohammadshamosi 23 5,346 05-29-2014 10:40 AM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  رازهای ثروتمندی karaj 4 1,546 11-20-2013 01:16 AM
آخرین ارسال: محسن دوستوندی
Wink نکات کلیدی موفقیت در بازاریابی Fela.Want 0 824 05-31-2013 07:57 AM
آخرین ارسال: Fela.Want

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS