ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

معماهای خلاقانه
زمان کنونی: 05-07-2024, 11:28 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهتاب
آخرین ارسال: YashaR1989
پاسخ: 28
بازدید: 4818

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معماهای خلاقانه
09-14-2011, 01:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-14-2011 01:03 PM، توسط مهتاب.)
ارسال: #1
معماهای خلاقانه
حالا از همه دوستان انجمن(میلیاردر های دانشمند) دعوت می کنم که تو این بخش معماهای خلاقانه مطرح کنند و به معماهای مطرح شده جواب بدن.
(حالا شروع کنیم ببینیم کی خلاق تره)Big Grin
اولیش رو خودم می گم:
چطور می توان 4 درخت را با فاصله های مساوی از یکدیگر کاشت، طوری که فاصله هر یک از درختها با 3 درخت دیگر مساوی باشد؟

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , دلشاد حسین پور , sherafati
09-14-2011, 01:09 PM
ارسال: #2
RE: معماهای خلاقانه
درختها رو به صورت مربعی میکاریم
یعنی هر درخت در هر گوشه مربع کاشته میشه

...
 تشکر شده توسط: مهتاب , jahanagahi , MARYAR , sherafati
09-14-2011, 01:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-14-2011 01:20 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #3
درخت‌ها را به جاي رئوس يك مخروط متوازي الاضلاع قرار مي دهيم. بدين ترتيب فاصله هر درخت با 3 درخت ديگر برابر است. يعني این چها درخت می توانند رو و اطراف یک تپه به طوری که تشکیل یک هرم منتظم دهند قرار بگیرند یا همین حالت فقط درون یک گودال.

درسته استاد؟
چهار نفر با سرعت های متفاوت قرار است ازروی پلی سست در شب فقط با یک چراغ قوه عبور کنند بطوریکه پل ظرفیت بیش از دو نفر را ندارد. نفر اول طول پل را در ۱ ثانیه نفر دوم در ۲ ثانیه ونفر سوم در ۵ثانیه و نفر چهارم در ۱۰ ثانیه طول پل را طی می کنند . بعد از ۱۸ ثانیه پل توسط باد خواهد ریخت این ۴ نفر چگونه می توانند در این مدت از پل بگذرند.(افراد با سرعت کمتر زمان دیگری را تعیین می کنند چون بدون چراغ قوه نمی توانند از پل بگذرند.)

آقا ياشار نمی توان آنها را بر رئوس یک مربع کاشت: چون فاصله دو درختی که در دو سر قطر قرار می گیرند، بیشتر از فاصله درخت های دیگر میشود.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهتاب , jahanagahi , YashaR1989
09-14-2011, 01:25 PM
ارسال: #4
(09-14-2011 01:09 PM)YashaR1989 نوشته شده توسط:  درختها رو به صورت مربعی میکاریم

اگر تو رئوس مربع بکاریم دو تا درخت فاصله شون قطر مربع میشه که از اضلاع مربع بزرگتره.
این جواب غلط.یک گزینه دیگه بدید.

تشکر شده توسط: jahanagahi , YashaR1989 , MARYAR
09-14-2011, 01:28 PM
ارسال: #5
كلا من اين وسط نقش هپ را بازي مي كنم؟
يكي جواباي منم بخونه!!!!!!!

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهتاب , YashaR1989 , toranj63
09-14-2011, 01:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-14-2011 01:31 PM، توسط مهتاب.)
ارسال: #6
[quote='maryam_sh' pid='7632' dateline='1315989986']
درخت‌ها را به جاي رئوس يك مخروط متوازي الاضلاع قرار مي دهيم. بدين ترتيب فاصله هر درخت با 3 درخت ديگر برابر است. يعني این چها درخت می توانند رو و اطراف یک تپه به طوری که تشکیل یک هرم منتظم دهند قرار بگیرند یا همین حالت فقط درون یک گودال.

درسته استاد؟
مریم خانم جواب خیلی استادانه بود اما سئوال ما روی سطح صافِ تپه و گودال نیست.
(ولی راستش اینی که شما گفتید به ذهن من نرسیده بود عالی بود:یک امتیاز مثبت)
اما رو سطح صاف چی؟

چهار نفر با سرعت های متفاوت قرار است ازروی پلی سست در شب فقط با یک چراغ قوه عبور کنند بطوریکه پل ظرفیت بیش از دو نفر را ندارد. نفر اول طول پل را در ۱ ثانیه نفر دوم در ۲ ثانیه ونفر سوم در ۵ثانیه و نفر چهارم در ۱۰ ثانیه طول پل را طی می کنند . بعد از ۱۸ ثانیه پل توسط باد خواهد ریخت این ۴ نفر چگونه می توانند در این مدت از پل بگذرند.(افراد با سرعت کمتر زمان دیگری را تعیین می کنند چون بدون چراغ قوه نمی توانند از پل بگذرند.)

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که نمی دونم.

تشکر شده توسط: MARYAR
09-14-2011, 01:40 PM
ارسال: #7
(09-14-2011 01:16 PM)maryam_sh نوشته شده توسط:  درخت‌ها را به جاي رئوس يك مخروط متوازي الاضلاع قرار مي دهيم. بدين ترتيب فاصله هر درخت با 3 درخت ديگر برابر است. يعني این چها درخت می توانند رو و اطراف یک تپه به طوری که تشکیل یک هرم منتظم دهند قرار بگیرند یا همین حالت فقط درون یک گودال.

درسته استاد؟

آقا ياشار نمی توان آنها را بر رئوس یک مربع کاشت: چون فاصله دو درختی که در دو سر قطر قرار می گیرند، بیشتر از فاصله درخت های دیگر میشود.
درسته حواسم به قطر نبود

(09-14-2011 01:25 PM)arshad نوشته شده توسط:  
(09-14-2011 01:09 PM)YashaR1989 نوشته شده توسط:  درختها رو به صورت مربعی میکاریم

اگر تو رئوس مربع بکاریم دو تا درخت فاصله شون قطر مربع میشه که از اضلاع مربع بزرگتره.
این جواب غلط.یک گزینه دیگه بدید.
3 تاشو کاشتم چهارمی دیر رسیدم خشک شد Yosef.gif
بدجور ذهنمو درگیر کرد

...
 تشکر شده توسط: مهتاب , MARYAR
09-14-2011, 09:11 PM
ارسال: #8
(09-14-2011 01:02 PM)arshad نوشته شده توسط:  حالا از همه دوستان انجمن(میلیاردر های دانشمند) دعوت می کنم که تو این بخش معماهای خلاقانه مطرح کنند و به معماهای مطرح شده جواب بدن.
اولیش رو خودم می گم:
چطور می توان 4 درخت را با فاصله های مساوی از یکدیگر کاشت، طوری که فاصله هر یک از درختها با 3 درخت دیگر مساوی باشد؟

[تصویر: 207.jpg]

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهتاب
09-14-2011, 09:22 PM
ارسال: #9
(09-14-2011 09:11 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  [quote='arshad' pid='7628' dateline='1315989136']
حالا از همه دوستان انجمن(میلیاردر های دانشمند) دعوت می کنم که تو این بخش معماهای خلاقانه مطرح کنند و به معماهای مطرح شده جواب بدن.
اولیش رو خودم می گم:

[تصویر: 207.jpg]
[/quote

به سوال يك پاسخ داده شده لطفا به سوال 2 پاسخ بگوييد!

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهتاب
09-14-2011, 09:29 PM
ارسال: #10
(09-14-2011 01:16 PM)maryam_sh نوشته شده توسط:  چهار نفر با سرعت های متفاوت قرار است ازروی پلی سست در شب فقط با یک چراغ قوه عبور کنند بطوریکه پل ظرفیت بیش از دو نفر را ندارد. نفر اول طول پل را در ۱ ثانیه نفر دوم در ۲ ثانیه ونفر سوم در ۵ثانیه و نفر چهارم در ۱۰ ثانیه طول پل را طی می کنند . بعد از ۱۸ ثانیه پل توسط باد خواهد ریخت این ۴ نفر چگونه می توانند در این مدت از پل بگذرند.(افراد با سرعت کمتر زمان دیگری را تعیین می کنند چون بدون چراغ قوه نمی توانند از پل بگذرند.)

ابتدا 1 و 2 میروند 1 برمیگردد(برای دادن چراغ قوه) یعنی تا الان 3 ثانیه طول کشیده (1+2=3 برای رفت و برگشت)
سپس 3 و 4 می روند 2 بر میگردد (برای دادن چراغ قوه) یعنی 15 ثانیه تا کنون طول کشیده سپس 1 و 2 برمیگردند 17 ثانیه می شود.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , 3ObHaN , مهتاب
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS