ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کاشی و سرامیک
زمان کنونی: 05-04-2024, 10:32 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سعید م
آخرین ارسال: bi gham
پاسخ: 6
بازدید: 1424

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاشی و سرامیک
01-30-2013, 10:39 PM
ارسال: #1
کاشی و سرامیک
سلام دوستان...امیدوارم خسته نباشید من یه سوال داشتم...میخواستم بدونم از دوستان کسی اطلاعاتی راجب به کار کاشی و سرامیک داره؟فروشش..خودم تا اینجا فهمیدم که مثلا کارخونه خودش میاد نمونه سرامیک ها رو میذاره بعد اگه مستقیم ازش بخری 30% و اگه از انبار بگیری 13% سود داره..فصل کارش تابستونه و همین موقع ها...سرمایه کمی میخواد و تقریبا کار ترو تمیزیه ...دوستان اطلاعات دیگه ای دارند راجب بهش...مشتری مداری؟کار؟ایده؟راستش میخوام یه کاری راه بندازم 2 خانواده ازش نون بخورند..

نام کاربری قبلی: بابالنگ دراز
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , M3HDI , mir abbas , مهدی 1 , successman , vahid61 , من میلیاردرم , jahanagahi
01-30-2013, 11:34 PM
ارسال: #2
RE: کاشی و سرامیک
نیاز به نمایشگاه بزرگ ، انبار و کارگر و سرمایه در گردش برای خرید نقدی و فروش چکی داره
کسی هم که می زنه تو کار کاشی و سرامیک ، باید روشویی و دستشویی و شیرآلات و ... هم جور باشه

ولی کار بسیار خوب و پردرامدی هست .
اگر دنبال کار کم دردسر تر هستید ، بزنید تو کار دکوراسیون داخلی (کاغذ دیواری و پارکت و ... )
آلبوم ها را می زارید تو دفتر ، مشتری می پسنده ، زنگ می زنید شرکتش براتون می فرسته ، زنگ می زنید نصاب می ره براشون نصب می کنه
شما هم این وسط حالش را می برید دی:
سود حداقل 30 درصد

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: mseyfzadeh , maxsoulfly , حامد , M3HDI , vahid61 , سعید م , من میلیاردرم , jahanagahi , bi gham
01-30-2013, 11:37 PM
ارسال: #3
نون خيلي خوبي داره.....

هر چي سرمايت بيشتر باشه كه بتوني تنوع بيشتري بهش بدي سودش هم بيشتره.

مخصوصا تو جنسهاي خارجي كه قيمتش بازه .

با سرمايه هاي اندكتان آينده مالي خود را تضمين كنيد .

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , حامد , M3HDI , سعید م , من میلیاردرم , jahanagahi
01-31-2013, 05:04 PM
ارسال: #4
(01-30-2013 11:37 PM)successman نوشته شده توسط:  نون خيلي خوبي داره.....

هر چي سرمايت بيشتر باشه كه بتوني تنوع بيشتري بهش بدي سودش هم بيشتره.

مخصوصا تو جنسهاي خارجي كه قيمتش بازه .

مرسی بابت جوابهای دلگرم کنندون..میدونین این کسی که من رفتم پیشش 23 24 سال بیشتر سن نداره یه مغازه اجاره کرده 2-3 تومن خرج دکوراسیون کرده و نمونه هاشو رفته رفته زیاد کرده ...میدونین ایشون هم انبار نداره جنساشو از انبار میاره با سود کم...اما راضیه کلا ..انقدر در آورده که میخواد اون مغازه رو بخره ...350 تومن..
ضمنا مغازش جنوب شهره ...بازم چیزه دیگه ای به ذهنتون نمیرسه دوستان گلم؟ممنون میشم از هر نوع اطلاعاتی استقبال میکنم

نام کاربری قبلی: بابالنگ دراز
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , M3HDI , maxsoulfly , jahanagahi
01-31-2013, 07:49 PM
ارسال: #5
(01-30-2013 10:39 PM)بابالنگ دراز نوشته شده توسط:  سلام دوستان...امیدوارم خسته نباشید من یه سوال داشتم...میخواستم بدونم از دوستان کسی اطلاعاتی راجب به کار کاشی و سرامیک داره؟فروشش..خودم تا اینجا فهمیدم که مثلا کارخونه خودش میاد نمونه سرامیک ها رو میذاره بعد اگه مستقیم ازش بخری 30% و اگه از انبار بگیری 13% سود داره..فصل کارش تابستونه و همین موقع ها...سرمایه کمی میخواد و تقریبا کار ترو تمیزیه ...دوستان اطلاعات دیگه ای دارند راجب بهش...مشتری مداری؟کار؟ایده؟راستش میخوام یه کاری راه بندازم 2 خانواده ازش نون بخورند..

شما میخوای یک کار بلند مدت این شغل رو درنظر بگیری یا کوتاه مدت؟

اون کاری که دوستان انجام داد قطعا در امسال وبخصوص تابستان بود چون گام های اخر وام مسکن بود وخیلی ها دراین مرحله به کاشی وسرامیک رسیدن ولی ایا در این ماه هم این کاسبی رو دارد؟؟

این کار نیاز به پول درگردش دارد وپول برای ذخیره سازی جنس قطعا دارد
هرچقدر بیشتر قدرت شما بیشتر وسود وتنوع جنس شما بیشتر
نکته بعدی انبار هست که باید درنظر بگیرین
یک نکته که شاید ضرر اصلی این کار باشد
شکستگی های گوشه ویا کناره ها باشد که بخاطر حمل ونقل ویا بعد انبار کردن باید جزو ضایعات عرضه کنید
یک بخش دیگر هم هست که به دلیل نرسیدن متراژ کم مثل پارچه های اخر توپ که باید فروشنده یا از جیب بدهد یا باید با نر خ پایین تر عرضه کند

ولی درکل این کار رابطه تنگاتنگی با ساخت وساز دارد
اگر درشهر شما ساخت وساز خوب هست سراغ این کار برین
وگرنه تا شما بخواین با رقبای قبلی رقبابت کنید شاید خیلی ضرر کنید

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , من میلیاردرم , کامیار کاظمی , حامد , maxsoulfly , bi gham
04-18-2013, 02:22 PM
ارسال: #6
ماشاء به این پشتکارت بابالنگ دراز عزیز
ماخودمون میخواستیم کارگاه سرامیک سازی بازکنیم که به علت نارو زدن بعضی ها نشد. ولی کامل تحقیق کرده بودیم .بعدتابستون توهیچ مغازه سرامیک فروشی سرامیک پیدانمیشد.مابه عنوان خریدار میرفتیم میگفتیم سرامیک دارین میگفتن شرمنده تموم شده .بعدکه ماجرا روبهشون میگفتیم میگفتن اگه بتونین راه اندازی کنین خودمون همه سرامیک هاتون رومیخریم نگران نباشین_کارواقعا پرسودی هستش .اگه ازش سردرمیارین برین دنبالش اصلا نگران فروشش نباشین
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS