ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده هایی برای کسب درآمد از علم
زمان کنونی: 05-20-2024, 01:21 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهتاب
آخرین ارسال: محمد پارسا
پاسخ: 67
بازدید: 13755

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده هایی برای کسب درآمد از علم
01-31-2012, 11:18 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-31-2012 11:29 PM، توسط مهتاب.)
ارسال: #51
RE: ایده هایی برای کسب درآمد از علم
در ضمن از دانشجویان و اساتید دانشگاهها دارم بازاریاب جذب می کنم. از دوستان انجمن هم اگر کسی امکان بازاریابی داره اعلام کنه . از دانشجویان دانشگاههایی که رشته معماری و طراحی شهری دارند و یا اگر دوستانی در این رشته دارید یا اساتید این رشته رو می شناسید می توانیم با هم همکاری کنیم.ممنون.
(01-31-2012 11:18 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  
(01-31-2012 11:05 PM)مهتاب نوشته شده توسط:  حالا که چند وقت نبودم گفتم یک خبر خوب از پیشرفت کارام بدم.
نرم افزار جی 5 کارشناسی ارشد طراحی شهری رو دارم میفروشم استقبال ازش خوب بوده تا حالا تونستم موافقت 3 تا استاد دانشگاه رشته معماری رو بگیرم که نرم افزار رو به شاگرداشون معر فی کنند. روند کار رو به پیشرفته. Wink

مهتاب خانم به شما تبریک میگویم.
زمانی که میبینم یکی از اعضا با همت توانسته قدمی بردارد واقعا از خدا تشکر میکنم.
همیشه موفق باشید
کامیار جان از لطف شما ممنون . اگر حرکتی صورت می گیرد به دلیل انرژی هایی است که از دوستان در انجمن می گیرم.
و البته باید از زحمت شما هم تشکر کنم.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mohammadshamosi , yaraei
02-01-2012, 02:59 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-01-2012 02:59 AM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #52
اميدوارم كه دوستان اين مطلبي رو كه ميخوام الان بنويسم رو به عنوان اسپم در نظر نگريند.و اخطار ندن.
نميدونم تا حالا توجه كرديد كه وقتي يك متن.درس يا هر چيزيرو كه ميخونيد خلاصه بعد از يك مدتي از ذهن تون ميره.ولي وقتي يك اهنگ رو يكبار فقط يكبار گوش كنيد 100 تا ديگه فقط اهنگ اون موسيقي يا كلمه اول شعر شروع نشده مغز ما بطور ناخوادگاه شروع ميكنه به خواندن زودتر از اهنگ
تا حالا دقت كرده بوديد به اين موضوع!!!!!!
از چندسال پيش اين فكر با من بود كه اگر قوانين رياضي فيزيك شيمي.مطالب مفيد درسهارو ميشد به شكل شعر و اهنگ درست كردن.يادگيري انها خيلي گيراتر خواهد بود.
بازم يك نظر هست.شايد دوستان نظر برعكسي داشته باشند.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sherafati , mercedes62
02-01-2012, 09:32 AM
ارسال: #53
(02-01-2012 02:59 AM)sajad1441 نوشته شده توسط:  اميدوارم كه دوستان اين مطلبي رو كه ميخوام الان بنويسم رو به عنوان اسپم در نظر نگريند.و اخطار ندن.
نميدونم تا حالا توجه كرديد كه وقتي يك متن.درس يا هر چيزيرو كه ميخونيد خلاصه بعد از يك مدتي از ذهن تون ميره.ولي وقتي يك اهنگ رو يكبار فقط يكبار گوش كنيد 100 تا ديگه فقط اهنگ اون موسيقي يا كلمه اول شعر شروع نشده مغز ما بطور ناخوادگاه شروع ميكنه به خواندن زودتر از اهنگ
از چندسال پيش اين فكر با من بود كه اگر قوانين رياضي فيزيك شيمي.مطالب مفيد درسهارو ميشد به شكل شعر و اهنگ درست كردن.يادگيري انها خيلي گيراتر خواهد بود.

دوست عزيز......
يك گفته شما صحيح هست ولي درمورد همه انسان ها........
شما از اون مدل انسان هايي هستين كه توانايي قبول كردن موسيقي رو توذهنتون بالاترهست....يعني با يك ريتم خاصي ميتونيد توذهنتون ذخيره كنيد...........
مدل هاي يادگيري براي انسان ها بسيار فرق ميكنه........

ميشه براي انسان هاي مثل شما دروس را به شكل شعر دراورد
ايده خوبي هست

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , sherafati , mercedes62
02-01-2012, 12:30 PM
ارسال: #54
مهتاب جان بسيار تبريك مي گم بهت
مطمئنم كه بسته شما با اون كيفيت حتما پيشتاز بسته هاي ارشد خواهد شد. منتظر بسته هاي بعدي شما هستيم

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مهتاب , sherafati
02-01-2012, 05:00 PM
ارسال: #55
(02-01-2012 02:59 AM)sajad1441 نوشته شده توسط:  اميدوارم كه دوستان اين مطلبي رو كه ميخوام الان بنويسم رو به عنوان اسپم در نظر نگريند.و اخطار ندن.

منم موافقم چون این قضیه برای من هم پیش اومده دوره راهنمایی یه معلم علوم داشتیم که حروف الفبای انگلیسی رو به صورت شعر یادمون داد که هنوز که هنوزست من حروف الفبای انگلیسی رو کامل حفظم و به جرات میتونم بگم اینقدر دقیق و عالی حروف الفبای فارسی رو بلد نیستم.

آنچه جذاب است سهولت نيست، دشواري هم نيست، بلکه دشواري رسيدن به سهولت است .(کوروش بزرگ)
http://iranariaei.blogfa.com/پارسه ایرانیان
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , yaraei , sherafati , mercedes62
04-11-2012, 10:06 AM
ارسال: #56
با سلام
منم یک استادم که در یک آموزشگاه آزاد فعالیت می کنم و قصد دارم در این آموزش مجازی کمک کنم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهتاب , P@RSA , مهدی گل محمدی , sherafati
04-11-2012, 01:47 PM
ارسال: #57
(04-11-2012 10:06 AM)itnegar نوشته شده توسط:  با سلام
منم یک استادم که در یک آموزشگاه آزاد فعالیت می کنم و قصد دارم در این آموزش مجازی کمک کنم
دوست عزیز ورود شما رو به گروه خوش آمد می گم. لطفا اطلاعات بیشتری در زمینه رشته تحصیلی و دروسی که تدریس می کنید بدید تا بتونیم ازتون کمک بگیریم. در ضمن برای پروژه های دیگری که تیاز به حضور فیزیکی اعضا داریم لطفا شهر محل سکونت خود رو نیز مشخص کنید. ممنون

تشکر شده توسط: P@RSA , مهدی گل محمدی
04-21-2012, 09:23 AM
ارسال: #58
سلام ؛ شايد دير خودم را دارم معرفي مي كنم ؛ولي ماهي را هر وقت از آب بگيريم تازه است.
بنده دبير باز نشسته زبان در مقطع راهنمايي تحصيلي هستم البته يك كتاب كمك درسي هم در ارتباط با رشته ام تدوين كرده ام . سال قبل نيز در مدارس غير انتفاعي تدريس مي كردم ؛در هر صورت هر كمكي كه از دستم بر بياد در خدمت دوستان هستم .

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mteam , P@RSA , مهتاب
04-21-2012, 08:12 PM
ارسال: #59
ببینید من زبان بلدم کامپیوتر و حسابداری هم بلدم.به نظرم راههایی که از اینا میشه کسب در آمد کرد عبارتن از :
ترجمه
تایپ در منزل
تدریس خصوصی زبان کامپیوتر و حسابداری
سی بی تی نویسی در مورد نرم افزارهایی که بلدیم و همچنین در مورد حسابداری
حسابداری پاره وقت فروشگاهها و شرکت ها
اگه نرم افزار فتوشاپ بلد باشیم ،روتوش عکس میتونیم کنیم
اگه کار با نرم افزار پریمیر رو بلد باشیم ،کار های میکس و مونتاژ میشه انجام داد
نصب ویندوز در منزل یا محل کار
ویروس یابی در منزل یا محل کار
تعمیر کامپیوتر در منزل یا محل کار

......... بازم اگه کار به ذهنم اومد میگم

یه سال بخور نون و تره یه عمر بخور نون و کره
 تشکر شده توسط: sherafati , amiryazdani138
04-21-2012, 08:30 PM
ارسال: #60
(04-21-2012 09:23 AM)zoofanoon نوشته شده توسط:  سلام ؛ شايد دير خودم را دارم معرفي مي كنم ؛ولي ماهي را هر وقت از آب بگيريم تازه است.
بنده دبير باز نشسته زبان در مقطع راهنمايي تحصيلي هستم البته يك كتاب كمك درسي هم در ارتباط با رشته ام تدوين كرده ام . سال قبل نيز در مدارس غير انتفاعي تدريس مي كردم ؛در هر صورت هر كمكي كه از دستم بر بياد در خدمت دوستان هستم .
دوست عزیز لطفا رزومه خودتون رو برای من یا آقای کاظمی ارسال کنید در صورت امکان در پروژه های گروه آموزش حتما از شما کمک خواهیم گرفت.
ممنون
MAHTAB.ART@GMAIL.COM

تشکر شده توسط: MARYAR , sherafati
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش بازاریابی اینترنتی در کسب درآمد ali.z1 0 330 07-14-2019 11:56 AM
آخرین ارسال: ali.z1
  همکاری برای ثبت اختراع mehre cyrus 4 1,053 01-04-2017 07:12 PM
آخرین ارسال: razieemostafa
Wink علم بهتر است یا ثروت؟ مهتاب 58 12,307 12-08-2015 12:51 PM
آخرین ارسال: matarodi
  پرفسور مریم میرزا خانی، یکی از 10 مغز برتر.... mallarme 5 1,993 11-20-2015 09:36 PM
آخرین ارسال: ehsan zamenii
  چطور از راه دانش ثروتمند شوید بيلا بالا 1 1,045 11-25-2012 04:27 PM
آخرین ارسال: mallarme
  مصاحبه با استارتاپ ویکندی‌ها: یاسمن متین، مدیر ایده لنگو sherafati 0 992 10-01-2012 07:15 PM
آخرین ارسال: sherafati
  ايـن افـسـانه يا داسـتان نيـست , از دستش ندید .... صدفی 2 1,257 06-14-2012 01:04 AM
آخرین ارسال: P@RSA

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS