ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
زمان کنونی: 04-26-2024, 09:55 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: silverstar93
پاسخ: 52
بازدید: 52172

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امیتازات : 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
01-21-2015, 12:49 AM
ارسال: #11
RE: بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
سلام
کسی با آقای دکتر جهانگیری کار کرده؟
چه ایده هایی دارند؟ چطور کار می کنند؟
اینجا چند تا از بچه ها دید خوبی ندارن نسبت به ایشون اما تو تلویزیون و... زیاد برنامه و سمینار دارند.
چــــــــــــــرررررراااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hamid.h
01-21-2015, 11:04 AM
ارسال: #12
آقا به نظر من اصلا سمت این آدم کلاه بردار و ... ( فرد نادرست ) نرید.
یک ساعت مشاوره با این آدم 500 هزار تومنه که تو این یک ساعت فقط میگه برو محصولات منو تولید کن.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , مسعود کوچولو , مهدی 1 , مهندس روح الله زاهد , Mohsen1988 , mehdi098 , hamid.h , یوتاب(utaab) , ehsan573
01-21-2015, 01:16 PM
ارسال: #13
دوستان عزیزی که بخاطر حرفهای پرحرارت ایشون سردرگم شدن یه پیشنهاد:
با ایشون تماس بگیرید چند تا از ایده هاشون و لیست قیمتها رو بگیرید و دورنمایی که دارن.بعد برید بگردید تو دنیای واقعی ببینید چقدرش درسته؟
از من میپرسید کمتر از ده درصد.
ولی چیزی که همیشه میگم اینه که من ایده پردازی رو از ایشون یاد گرفتم.فقط همین...
و بحث بعد اینکه رفتار و طرز تفکر ایشون با اصول ثروتمندی و کارآفرینی واقعی در تضاده...

01-22-2015, 12:47 AM
ارسال: #14
سلام
شاید ما انتظار داریم کسی بیاد مارو رایگان راهنمایی کنه یا شاید لقمه آماده رو بپیچه برایگان و اگر پولی بخواد میشه ... ( فرد نادرست ) و کلاه بردار.
بهتره یه بار سمینارشون برم ببینم چی میگن؟
واقعا نمی دونم چی بگم؟ ایشون برای افراد مختلف از طیف های مختلف سمینار دارن از دانشجوهای بیکار و بی پول تا شرکت ها و مسئولین ادارات جهاد و... خبرش تو سایتش دیدم.
تو برنامه پایش هم صحبت هاشون شنیدم.
آیا واقعا نظر همه همینه؟؟؟
01-23-2015, 03:00 AM
ارسال: #15
(01-21-2015 11:04 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  آقا به نظر من اصلا سمت این آدم کلاه بردار و ... ( فرد نادرست ) نرید.
یک ساعت مشاوره با این آدم 500 هزار تومنه که تو این یک ساعت فقط میگه برو محصولات منو تولید کن.
منم موافقم اكثرا حرفاش تئوري تا عملي
01-23-2015, 12:30 PM
ارسال: #16
(01-22-2015 12:47 AM)pooya 90 نوشته شده توسط:  سلام
شاید ما انتظار داریم کسی بیاد مارو رایگان راهنمایی کنه یا شاید لقمه آماده رو بپیچه برایگان و اگر پولی بخواد میشه ... ( فرد نادرست ) و کلاه بردار.
بهتره یه بار سمینارشون برم ببینم چی میگن؟
واقعا نمی دونم چی بگم؟ ایشون برای افراد مختلف از طیف های مختلف سمینار دارن از دانشجوهای بیکار و بی پول تا شرکت ها و مسئولین ادارات جهاد و... خبرش تو سایتش دیدم.
تو برنامه پایش هم صحبت هاشون شنیدم.
آیا واقعا نظر همه همینه؟؟؟

نه دوست عزیز این بحث ها نیست که شما میگید که اگر پول بخواد طرف کلاه برداره.
الان استاد شعبانعلی هست که آموزش های مذاکره و ... میده و اتفاقا عضویت تو سایتشون هم پولی هستش.خود من به شخصه عاشق ایشون هستم..چون واقعا حرف هایی که میزن تو همین لحظه به درد زندگی من میخوره.
ولی این آدم فقط راه تیغ زدن مردم رو یاد گرفته.همون دانشجو بیکاری که شما داری میگی با هزار امید میره 500 هزار تومن پول جور میکنه که بره از این آدم مشاوره بگیره.ولی خبر نداره که براش کیسه دوختن.وقتی میره اونجا یکسری حرف هایی میشنوه که برای چند دقیقه داغ میشه و جو میگیرتش که این تا فردا شب دیگه پولدار شده.و اونجا هم میگن به هر مشکلی خوردی بهم ایمیل بزن ....میاد میبینه همه چی با واقعیت فرق داره.و وقتی هم که ایمیل میزنه متاسفانه دیگه پاسخی نمیگیره...اینطوری میشه که خودش میفهمه اشتباه کرده و متاسفانه از همه چی نا امید میشه و فکر میکنه دیگه نمیتونه کاری انجام بده...
شما اگر دوست دارید تشریف ببرید سمینار ایشون شرکت کنید.
شاید اینطوری خودتون همه چی رو متوجه بشید.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: hamid.h , pooya 90 , ehsan573
01-23-2015, 04:12 PM
ارسال: #17
(01-21-2015 01:16 PM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط:  دوستان عزیزی که بخاطر حرفهای پرحرارت ایشون سردرگم شدن یه پیشنهاد:
با ایشون تماس بگیرید چند تا از ایده هاشون و لیست قیمتها رو بگیرید و دورنمایی که دارن.بعد برید بگردید تو دنیای واقعی ببینید چقدرش درسته؟
از من میپرسید کمتر از ده درصد.
ولی چیزی که همیشه میگم اینه که من ایده پردازی رو از ایشون یاد گرفتم.فقط همین...
و بحث بعد اینکه رفتار و طرز تفکر ایشون با اصول ثروتمندی و کارآفرینی واقعی در تضاده...

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی
ضمن عذرخواهی از وقفه طولانی مدت بنده در انجمن بدلیل مشغله کاری بالا
با احترام به نظر همه دوستان گرامی , قصد من جانبداری یا رد صلاحیت جناب دکتر جهانگیری نیست اونهم به این دلیل که با ایشون برخوردی نداشتم و فقط تجربیات و رزومه کاری و سرگذشتی رو که جناب بیل بیلا فرمودند در مجله خلاقیت مطالعه نمودم.
واینکه این صحبت رو در مقدمه کردم فقط به این دلیله که اول بدونید نتیجه گیری شخصیه و دوم اینکه به چالش کشیدن یک مسئله واسم جالبه چون تجربه بهم ثابت کرده که بازخوردهای خوبی داره.
واما اصل مطلب :
مطابق اونچه که از فایلهای صوتی سخنرانی جناب استاد علی اکبری دریافتم و قبلا نیز بارها وبارها به اون برخورده بودم ولی قبل از سمع سخنان ایشون توجه نکرده بودم این است که برای موفقیت در هر زمینه و شغل و طبقه اجتماعی دست از کوبیدن و سرزنش دیگران برداریم و تمرکز را بر روی هدف و کار خودمون قرار بدیم یه جایی خیلی جالب ایشون میفرماید شما میگید فلانی دزده در کارش دزدی میکنه یا از کارش کم میذاره خوب شما هم همین کارا بکنید (با تمسخر) تا همین 4 تا مشتری رو که دارید از دست بدید.::Exclamation
دوم اینکه (به تعداد آدمهای روی زمین راه رسیدن به خدا وجود داره 4yajuyo) میخوام از این جمله که مطمئنم 99 درصد مردم ایران اونو شنیدن و اطلاع دارن از کیه به این نکته اشاره کنم که به تعداد آدمهای دنیا راه برای رسیدن به موفقیت وجود داره و ماها نباید با شنیدن سرگذشت انسانهای موفق و یا باشرکت در سمینارهاشون و یا ملاقات و صحبت حضوری با اونها و ... این تفکر رو پیدا کنیم که خوب حالا که این شخص توی این زمینه ها موفقیت پیدا کرده و ثابت شده هستش قطعا ما هم بتونیم به همون نقطه برسیم و تمرکزمون فقط روی حفظ کردن نکات در همون زمینه کاری که ایشون توضیح میدن نباشه بلکه باید ازبین موارد توضیحی ایشون به اون چیزی که خودمون میخوایم برسیم و نتیجه گیری کلی در تمامی زمینه ها داشته باشیم , در ضمن این توضیح رو هم در مورد اینکه دوست عزیزمون فرمودن ایشون فقط در زمینه کاری خودشون مشاوره میده این نکته رو عرض کنم که اگه این آقا در زمینه های دیگه ای که تجربه نکردن به شما ایده بدن آیا شما نمیگید که حتما این ایده اجرایی نبوده که به من میگه وگرنه خودش انجام داده بود.
درجایی دیگه استاد علی اکبری میفرمایند در این دنیا چیزی مفت به کسی نمیدن و نباید این توقع رو هم داشت که مفت به چیزی برسیم چرا چون استراحت و تفریح با خستگی معنا پیدا میکنه پولداری با بی پولی درک میشه و وو پس اگه کسی به موفقیتهایی دست پیدا میکنه قطعنا توان انجام اونو داشته که به این نقطه رسیده.
پس سعی در بالا بردن توان و تمرکز خودمون داشته و بدنبال راهکار مناسب خودمون در رسیدن به موفقیت باشیم.

آنچه جذاب است سهولت نيست، دشواري هم نيست، بلکه دشواري رسيدن به سهولت است .(کوروش بزرگ)
http://iranariaei.blogfa.com/پارسه ایرانیان
 تشکر شده توسط: hamid.h , pooya 90 , اَسکی , ehsan573
01-23-2015, 08:41 PM
ارسال: #18
من تقریبا یه جورایی با ایشون همکاری نصفه نیمه ای داشتم.... (بصورت آزمایشی)
اما متاسفانه باید بگم ایشون پشتیبانی شون خیلی خیلی ضعیفه و وسط کار رها میکنن آدمو...
اما از طرف دیگر خیلی پرحرارت و ... صحبت میکنن...
بنظرم باید محتاطانه برخورد کنیم با ایده هایی که ایشون میدن و تنها پشتیبان و پشتوانه فکری مون رو تنها دکتر جهانگیری قرار ندیم...
موفق باشید

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: pooya 90 , پارمیدا وحیدی , اَسکی , aryagio
01-23-2015, 09:08 PM
ارسال: #19
(01-23-2015 08:41 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  من تقریبا یه جورایی با ایشون همکاری نصفه نیمه ای داشتم.... (بصورت آزمایشی)
اما متاسفانه باید بگم ایشون پشتیبانی شون خیلی خیلی ضعیفه و وسط کار رها میکنن آدمو...
بنظرم باید محتاطانه برخورد کنیم با ایده هایی که ایشون میدن و تنها پشتیبان و پشتوانه فکری مون رو تنها دکتر جهانگیری قرار ندیم...
موفق باشید

سلام
بنظر میاد فردی مثل آقای دکتر جهانگیری یا افراد دیگر در این سطح مشغله فراوانی داشته باشن و فکر نکنم درست باشه که ما انتظار داشته باشیم همیشه برای پشتیبانی در دسترس ما باشند و به همه چیز ریز به ریز پاسخ بدن.
 تشکر شده توسط: hamid.h , اَسکی
01-23-2015, 09:48 PM
ارسال: #20
(01-23-2015 09:08 PM)pooya 90 نوشته شده توسط:  
(01-23-2015 08:41 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  من تقریبا یه جورایی با ایشون همکاری نصفه نیمه ای داشتم.... (بصورت آزمایشی)
موفق باشید

سلام
بنظر میاد فردی مثل آقای دکتر جهانگیری یا افراد دیگر در این سطح مشغله فراوانی داشته باشن و فکر نکنم درست باشه که ما انتظار داشته باشیم همیشه برای پشتیبانی در دسترس ما باشند و به همه چیز ریز به ریز پاسخ بدن.

وقتی ایشون در ابتدای مشاوره و پیشنهاد کار و اخذ مبلغ تعهد میدن که تا آخرش پشتمون هستند و بصورت کامل و گام به گام تا کسب سود نهایی با ما هستند درست نیست رها کردن.....

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , pooya 90 , اَسکی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS