ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

كلاس كاري يا فقط پول درآوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زمان کنونی: 05-09-2024, 12:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Peyman AL
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
پاسخ: 34
بازدید: 4471

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كلاس كاري يا فقط پول درآوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
04-12-2013, 10:23 PM
ارسال: #21
RE: كلاس كاري يا فقط پول درآوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باز خدمت عزیزان برای چندمین بار عرض میکنم. در هر کاری می توان موفق شد.ویزیتور می تواند ویزیتور استخدام کند. فردی که کارتن جمع میکند می تواند افرادی را برای گسترش کار استخدام کندو....
فقط باید عاشق کار شویم. هرکاری باشد (نمی خواهم خدا نخواسته شغلی کم ارزش بنظر برسد.)

زمانی کاری را شروع کردید عاشقانه آنرا انجام داده و در پی گسترش و توسعه آن باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Peyman AL , حامد , سیدمهدی هاشمی , 3ObHaN , فرهاد قربانی , mir abbas , Mrs.Seyedi , کامیار کاظمی , successman , ahmad rezaee , bahador , zoofanoon , s_a , pooria026 , sir-mahyar
04-14-2013, 01:21 AM
ارسال: #22
وقتی کاری را شروع میکردم چنان عاشقش می شدم که تصمیم می گرفتم در مدتی که به انجام آن کار مشغول هستم جز به درست انجام دادن آن و توسعه و گسترشش فکر نکنم .
دیوانه وار کارم را دوست داشتم . از راه شگفت خدا چنان کارم توسعه پیدا میکرد که همگان مات و مبهوت نگاه میکردند.
از دقیقه به دقیقه اش لذت می بردم.(مسیر رسیدن به هدف ).

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Mrs.Seyedi , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , Peyman AL , successman , مهدی گل محمدی , bahador , zoofanoon , s_a , sajjad , iranboy , sir-mahyar
04-14-2013, 10:05 AM
ارسال: #23
سلام دادش
هميشه براي شروع بايد از كار كوچيك شروع كرد حال دست فروشي باشه يا مسافر كشي يا هر كاري شايد از موقعيت اجتماعي پاييني باشه
ولي اشتباه نكنين كه اين استارتر شماست اگر در اين مرحله ماندي خواهي گنديد اين مرحله براي تهيسرمايه اوليهبراي ورود به دنياي ميلياردريه شماست
من خودم دست فروشي كردم
اوايل خيلي معذب بودم
ولي تو هفته هاي بعد ديدم كه مردم با زن و بچه ميان دست فروشي
ولي من براي شروع كارم اومده بودم پس مصمم شدم اين مرحله را پشت سر بزارم و گذشتم
بازهم اگر جايي خواستم از صفر شروع كنم مطمئايكي از گزينه هام دست فروشيست

پولي كه توجيبت مهمه
در گير پرسنشو
چون قافيه را بد ميبازي

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , mir abbas , jahanagahi , zoofanoon , Peyman AL , مهدی گل محمدی , bahador
04-14-2013, 03:16 PM
ارسال: #24
(04-14-2013 10:05 AM)بيلا بالا نوشته شده توسط:  سلام دادش
هميشه براي شروع بايد از كار كوچيك شروع كرد حال دست فروشي باشه يا مسافر كشي يا هر كاري شايد از موقعيت اجتماعي پاييني باشه
ولي اشتباه نكنين كه اين استارتر شماست اگر در اين مرحله ماندي خواهي گنديد اين مرحله براي تهيسرمايه اوليهبراي ورود به دنياي ميلياردريه شماست
من خودم دست فروشي كردم
اوايل خيلي معذب بودم
ولي تو هفته هاي بعد ديدم كه مردم با زن و بچه ميان دست فروشي
ولي من براي شروع كارم اومده بودم پس مصمم شدم اين مرحله را پشت سر بزارم و گذشتم
بازهم اگر جايي خواستم از صفر شروع كنم مطمئايكي از گزينه هام دست فروشيست

پولي كه توجيبت مهمه
در گير پرسنشو
چون قافيه را بد ميبازي
دوست عزيز اين قسمت رو متوجه نشدم يعني نتونستم خوب بخونم واضح تر بگيد
پولي كه توجيبت مهمه
در گير پرسنشو
چون قافيه را بد ميبازي
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , ahmad rezaee , مهدی گل محمدی , mir abbas , bahador , zoofanoon
04-14-2013, 04:45 PM
ارسال: #25
کلاس کاری مهمه لطفا دسته کم نگیرید . اگه توی کار کلاس کاری و احترام به خود حفظ نشه ، یعنی خودت به خودت در کار احترام نگذارین ، چطور انتظار داری دیگران در کار به شما احترام بگذارن . و از طرفی با کلاس کاری خودتون رو راضی نکنید که از سود غافل شوید و در مرحله آخر هیچ کاری بد نیست و انجام و هرکاری که شمارو خوشحال میکنه خوبه .
: دست فروشی بد نیست دست فروش ماندن بده !

مشکلات برای همه هستند و برای آدم های موفق بیشتر ، فقط آدم های موفق با مشکلات برخورد صحیح انجام می دهند به جای فرار از مشکلات .( حمید سیدی زاده )
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , Peyman AL , mir abbas , M3HDI , bahador , rad86 , zoofanoon , sajjad
04-15-2013, 11:45 PM
ارسال: #26
دوستان لطف کنین در این مورد و خجالت کشیدن از کار و چگونگی مقابله با غرور کاذب مطالبی را بیان بفرمایید. چون تا جایی که بنده اطلاع دارم و در مورد من هم صدق می کنه این موضوع اساسی ترین مشکل جوانان هست که واقعا جلوی شروع کارشون رو میگیره خود من 2 ماه بخاطر خجالت کشیدن از دست فروشی خونه نشین بودم و با خودم می جنگیدم . حالا هم افراد توانایی رو می شناسم که یقین دارم در بازاریابی و فروشندگی موفق می شوند ولی نمی توانم متقاعد شان کنم خجالت می کشند و همراه نمی شوند.
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , bahador , مهدی گل محمدی , Peyman AL , zoofanoon , s_a , pooria026
04-15-2013, 11:56 PM
ارسال: #27
دست فروشی خیلی تجربه خوبیه اعتماد به نفس آدم را عجیب میبره بالا فقط کافیه 2-3 بار این کار را بکنید(الته با ایمان قلبی به موفقیت در اون کار)
اونوقت دیگه خجالت و اینا را میریزین دور فقط به فکر فروش بالا هستید البته باید پیشرفت هم در کار باشه وگرنه به قول بیلا بالا جان در جا میزنی و داخل مرداب خود ساخته پایین میرین.

از خدا هرچی بخوای بهت میده
پس چه خوبه که ازش بهترینها را بخواهیم
 تشکر شده توسط: MARYAR , mohsen_gah , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , Peyman AL , mir abbas , zoofanoon , شوییچی
04-18-2013, 02:23 PM
ارسال: #28
به نظر من " کلاس " یک توهم است و واقعیت ملموس ندارد ! یه جور دغدغه ذهنی است . نمی شود دقیقا تعیین کرد چه شغلی یا چه سبک لباس پوشیدن یا چه اتومبیلی با کلاس است یا کدام بی کلاس است؟!
یک ماه پیش تعدادی تخم مرغ نطفه دار از روستایی به دستم رسید . به این فکر افتادم که آنها را تبدیل به جوجه کنم و بفروشم ! ماشین جوجه کشی قدیمی را شستم و راه انداختم . 65 در صد تخمها تبدیل به جوجه شدند . جوجه ها را داخل یک کارتن مقوایی گذاشتم و به یک پارک رفتم . به محض گذاشتن کارتن جوجه ها در کنار محوطه بازی بچه ها , همه بچه های پارک دور جوجه ها جمع شدند ! غوغایی به پا شد که برای خودم هم خیلی دیدنی و سرگرم کننده بود . بعد هم اسکناسهای سبز و آبی از کیف ها بیرون آمد و به جیب من سرازیر شد ! هر جوجه با احتساب همه هزینه ها برای من کمتر تر از 200 تومان تمام شده بود . ولی هر کدام را 3000 تومان فروختم . البته وجدانم هم راحت بود . چرا که هر جوجه می توانست برای صاحبش ته مانده سفره را تبدیل به گوشت سفید کند و دو ماه دیگر بیش از 20000 تومان ارزش دارد . در آخر هم دسته قلنبه پولها را از جیبم در آوردم و شمردم و گفتم : خدا بده برکت12_002
 تشکر شده توسط: Peyman AL , mir abbas , حامد , سیدمهدی هاشمی
04-18-2013, 11:51 PM
ارسال: #29
(04-12-2013 11:34 AM)Peyman AL نوشته شده توسط:  دنبال يه مطلب يا كتابي هستم كه ذهنم رو روشن كنه و بتونم با خوندنش ديدگاهم عوض بشه و هدفم رو پيدا كنم آخه چند وقتيه به خاطر يه سري مشكلات ترس تمام وجودمو گرفته و ميخوام كاري كنم كه ترسم بريزه چون بدجوري سد راهم شده

جواب سوال شما در این کتاب هست: جادوی فکر بزرگ. نویسنده: شوارتز

SMET
 تشکر شده توسط: zoofanoon , حامد , سیدمهدی هاشمی
04-19-2013, 12:40 AM
ارسال: #30
عشق داشتن به کارت یعنی کلاس کاری اگر کارت را با لذت انجام بدی و به اون متعهد باشی مطمئن باش که موفق میشوید .هیچ وقت کار به کارتون از چشم مردم نگاه نکنید.
وقتی به خودت میای که کار من کلاس نداره بدون که دیگه از اون کارت لذت نمیبری و زمینه تخریب شغل خودت را رقم میزنی.
یه زمانی افراد میگفتند آخی این رفتگرهای بدبخت چقدر رحمت میکشند برای این چندر غاز حقوق و ... ولی کسی نمیدونست که از همون زمان تا حالا رفتگرها بیشترین حقوق را توی شهرداری دریافت میکردند(نوش جونشون فقط یه مثال بود).
در کل وقتی تو کارت موفق باشید و پول داشته باشید صدتا اونایی که میگن کارت کلاس نداره را میخرید و در راه خدا ازاد میکنید.

از خدا هرچی بخوای بهت میده
پس چه خوبه که ازش بهترینها را بخواهیم
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , Peyman AL
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پول درآوردن راحته ولی به چه قیمتی ؟ جبرئیل 4 945 04-30-2015 02:25 PM
آخرین ارسال: جبرئیل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS