ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تنها بی پروایان پایدارند!!
زمان کنونی: 05-07-2024, 12:58 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: تنگسیر
آخرین ارسال: anaelectric
پاسخ: 11
بازدید: 1912

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنها بی پروایان پایدارند!!
04-18-2013, 02:30 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-18-2013 08:48 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #11
RE: تنها بی پروایان پایدارند!!
(04-12-2013 01:45 PM)تنگسیر نوشته شده توسط:  مصالح ساختمانی

از تمام کسانی که خود تولید کننده هستند یا با اونها در ارتباطند درخواست همکاری ومشارکت مینمایم
اگر محصولات شما با کیفیت و قیمت مناسب میباشدو در بازار مصالح ساختمانی حرفی برای گفتن دارد
من با شناخت از بازارهای بالقوه ای که در این زمینه وجود داره بشما تضمین فروش و سوداوری میدهم
در ابتدا بازار داخل و گام های اتی صادرات ان به دنیا و الخصوص کشورهای حوزه خلیج.
بنده با توجه به ارتباطاطی که در داخل استان بوشهر دارم وهمچنین مقیم بودن بسیاری از اقوام واشنایان
در کشورهای کویت.قطر وامارات هم اکنون نیز درخواست های زیادی در این زمینه به دستم رسیده و
بهمین منظور با یکی از دوستان که 20سال تجربه فعالیت در این زمینه را دارد مشارکت میکنم و
در شرکت شاخه ای رو برای این زمینه اختصاص داده ام.
در سال گذشته نیز با یک شرکت کویتی وارد مذاکره شدم و قرار شد اونها بدلیل اعتبار بالایی که در بین
کشورهای عربی دارند برای گرفتن سهمی از عملیات زیرساختی وتاسیسات پروژه عظیم جام جهانی 2022
که در قطر برگذار خواهد شد با شرکت های قطری وارد مذاکره گردند و در صورت موفقیت در این امر
ما در ایران مصالح ساختمانی این شرکت را تامین کنیم.
از تمام کسانی که تجربه دارند درخواست همکاری ومشارکت مینمایم
چون بنده شناخت اجمالی دارم به مشاوره و سهیم شدن شما در این حرکت نیازمندم.
هم اکنون بازار مصالح در استان بوشهر بدلیل وجود پروژه های عظیم عمرانی ونفت وگاز وپتروشیمی
بستر بسیار مناسبی برای فعالیت در این حوزه را فراهم اورده است و ما دفاتر فروشی در کل شهرستانها
دایر کرده ایم و فقطشما. میباید نمونه کالا و قیمت خود را به ما ارسال نمایید تا ما سفارشات را گرفته
وبه شما ابلاغ دهیم .
وهیچگونه ریسکی در این بابت متوجه سرمایه شما نمیباشد.
درکل بنده همیشه به کار از دید مشتری و تولیدکننده نگاه میکنم تا هر گونه سوالی که امکان دارد بوجود بیاید
را قبل از ارسال درخواست برطرف کرده و در به نتیجه رسیدن ان شرایط تسهیل گردد.

سلام
بنده تولیدکننده سیستمهای اعلام حربق هستم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تنها راهنمای ثروت که به آن نیاز داریم دهدار 2 1,388 01-17-2015 08:04 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
Information تنها مهارت برای میلیارد شدن کافی نیست ! weblox 7 2,513 07-03-2014 01:47 PM
آخرین ارسال: weblox

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS