ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

جنبش کارآفرینی مجازی
زمان کنونی: 05-06-2024, 07:13 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Andisheh
آخرین ارسال: ramshad
پاسخ: 19
بازدید: 2947

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنبش کارآفرینی مجازی
04-14-2013, 02:25 AM
ارسال: #11
RE: جنبش کارآفرینی مجازی
سلام
خب با توجه به اینکه دوستان رغبت چندانی برای طرحهای مجازی (با صرف فقط چند دقیقه روزانه) با لحاظ صبوری نداشتن، لذا طرح ذیل (که ایده های خودم رو به طرح دو پست قبل اضافه کردم) شما رو از همون ابتدای امر به سودآوری تضمین شده میرسونه و پیشرفتی شگفت انگیز به دنبال خواهد داشت. انشاله

و اما توضیحات دیگر در مورد طرح دو پست قبل:

فعالیتی بدون ریسک ، با حداقل سرمایه اولیه ، با سودآوری بسیار مناسب ، در کوتاهترین زمان ممکن

به چه صورت:

تقبل خرید فقط و فقط یک محصول توسط هر عضو گروه در اولین مرحله همکاری

بنا به دلایلی (وجود شاخک های بسیار حساس در محفل های کارآفرینانه)، طرح فوق که ایده ای بسیار منحصربفرد در نوع خود می باشد فقط به همراهان واقعی ارائه خواهد شد.
لطفاً در صورتیکه هم تمایل و توان خرید یک محصول با قیمتی در حدود 150-200 هزار تومان را دارید ایمیل خود را از طریق پیام خصوصی برای من ارسال نموده و اینجا نیز پستی مبنی بر اعلام آمادگی خود درج نمایید.
با تشکر
موفق باشید

تاپیکهای من در انجمن:
پیشنهاد تشکیل باشگاه کارآفرینان خلاق هم اندیش
جنبش کارآفرینی مجازی
رهنمون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , mseyfzadeh , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , 0625 , ناصر صادقی , مهدی 1 , hamid.h
04-14-2013, 05:44 AM
ارسال: #12
کاربر Andisheh
لطفاً طرح و پیشنهادهای خود را واضح و بدون ابهام بیان کنید در پست اخیر شما بدون نام بردن از محصول دعوت به عضویت و خرید با سودآوری تضمین شده و پیشرفت شگفت انگیز کرده اید.

لطفاً قوانین را مطالعه فرمائید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2807
 تشکر شده توسط: ناظم ارشد , mseyfzadeh , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , 0625 , کامیار کاظمی , Andisheh , ناصر صادقی , مهدی 1 , hamid.h , sir-mahyar
04-14-2013, 11:26 AM
ارسال: #13
دوست عزیز بهتر هست در جلسات حضوری اعضاء شرکت کرده و پیشنهادات خودتان را به ادمین عزیز و اعضاء فعال انجمن ارائه کنید که در صورت توافق بصورت عملی وارد این فاز بشوید.
متشکرم

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: 0625 , سیدمهدی هاشمی , Andisheh , کامیار کاظمی , Poacher , مهدی 1 , hamid.h
04-14-2013, 05:23 PM
ارسال: #14
(04-14-2013 05:44 AM)Poacher نوشته شده توسط:  کاربر Andisheh
لطفاً طرح و پیشنهادهای خود را واضح و بدون ابهام بیان کنید در پست اخیر شما بدون نام بردن از محصول دعوت به عضویت و خرید با سودآوری تضمین شده و پیشرفت شگفت انگیز کرده اید.

لطفاً قوانین را مطالعه فرمائید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2807

سلام
با تشکر از پیگیری شما
اگر دو پست قبلتر منو ملاحظه کرده باشید دقیقاً به نوع کار و محصول اشاره دقیق داشته ام اما ایده و تکنیک پیاده سازی اونو نمی تونم عرض کنم که از دوستان تقاضا دارم این حق رو برام قائل باشن.
وگرنه هدف خرید گروهی تعدادی تبلت (یا محصولات مشابه پر فروش) از واردکننده دست اول با کمترین قیمت، بواسطه خرید نقدی و قدرت چانه زنی است. هرکس هم به اندازه سرمایه گذاشته شده یک یا تعدادی از محصول رو برداشته و شخصاً به فروش میرسونه.
پس هیچ جای ابهامی وجود نداره. فقط تکنیک همکاری دوستان مهمه که اون فقط با شرکاء در میون گذاشته میشه.
موفق باشید

تاپیکهای من در انجمن:
جنبش کارآفرینی مجازی
رهنمون
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ناصر صادقی , 0625 , مهدی 1 , hamid.h
04-14-2013, 05:58 PM
ارسال: #15
(04-14-2013 11:26 AM)mir abas نوشته شده توسط:  دوست عزیز بهتر هست در جلسات حضوری اعضاء شرکت کرده و پیشنهادات خودتان را به ادمین عزیز و اعضاء فعال انجمن ارائه کنید که در صورت توافق بصورت عملی وارد این فاز بشوید.
متشکرم

سلام جناب خالدی عزیز
ممنون از توجه شما به تاپیک، اما در مورد مطرح کردن در جلسات قطعاً با دوستان گروه خراسان مطرح شده و پیگیری میشه.

در رابطه با ادمین عزیز چون ایشون صریحاً در تاپیکی اشاره کردن هیچگونه توصیه به سرمایه گذاری و همکاری نمی کنن و افراد خودشون تصمیم گیرنده باشن لذا منهم مثل بقیه دوستان در تاپیک شخصی خودم مطرح کردم و اگه خلاف مقررات سایت باشه مثل بقیه امور گردنمون از مو باریکتر.

در مورد اعضای فعال انتقادی که میشه داشت اینه که بعضاً این دوستان مایل هستن با افرادی که بیشتر با اونها در ارتباط بودن همکاری و فعالیت کنن که نمونه های زیادی میشه زد که نیازی به ذکرش نیست.
حالا فکر نکنید من منکر و مخالف اینگونه ارتباطات هستم فقط نظرم اینه که همانطور که شما و سایر دوستان این اختیار براتون محفوظ هست که به هر شکلی فعالیت کنید این اجازه رو به دیگران هم بدید که فعالیتی که مدنظر دارن رو پیاده کنن و نیاز به رد شدن از کانال خاصی نباشه. کما اینکه فعالیت من جنبه عمومی داشته و از ادمین محترم سایت گرفته تا عضوی که همین امروز وارد سایت شده نیز میتونن همکاری کنن و منافع اون به نسبت حق السهم همه افراد بین کلیه اعضاء تقسیم میشه. (سابقه من در کارهای عام المنفعه به گواهی دوستانی که از قبل در انجمنهای دیگه نسبت به اون امور واقف هستن دلیل این ادعاست)
لذا من به شخصه نمیتونم کسی رو بالاجبار وارد طرح و برنامه های خودم کنم و قدم هر عزیزی که مایل به همکاری باشه بدون ارسال دعوتنامه گرامی میدارم.

مجدداً استدعا دارم این پاسخ رو مخالفت با فرمایش خودتون قلمداد نکرده و فقط در حد یه پاسخگویی به اون بدونید.

البته با شناختی که از شما در انجمن پیدا کردم قطعاً همینطوره و تازه یه جورایی با بیرجندیهای عزیز قرابتی هم داریم.5_004

موفق باشید

پ.ن: این نکته رو بصورت کلی عرض کنم (چون در این پست بسیاری از دوستان مخاطب قرار گرفتن) که امیدوارم همه ما به شعارهای داده شده مبنی بر شکستن دیوارهای ذهنی و تغییر نگرش و انتقادپذیری و ... در مقام عمل هم برآییم. آمین

تاپیکهای من در انجمن:
جنبش کارآفرینی مجازی
رهنمون
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ali zobeid , M3HDI , ناصر صادقی , ahmad rezaee , 0625 , مهدی 1 , hamid.h
04-14-2013, 06:36 PM
ارسال: #16
سلام
اینجانب آماده همکاری هستم و چند ایده هم دارم
لطفا با من در ارتباط باشید:
yadegary22@gmail.com
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , Andisheh , ali zobeid , M3HDI , ناصر صادقی , ahmad rezaee , 0625
04-20-2013, 02:00 PM
ارسال: #17
سلام دوستان
اطلاع رسانی شروع بکار رسمی گروه از طریق چندین انجمن پربازدید و ارجاع اون به سایت مربوطه انجام شد.
همچنین در این انجمن به دوستانی که قبلاً ایمیل خود را داده بودن پیامی ارسال گردید.
انشاله بزودی با قدرت مرحله اول طرح رو با خرید حداقل 100 عدد تبلت شروع کرده و پس از فروش اون و کسب تجربه لازم نسبت به انجام فعالیتهای گسترده تصمیم گیری جمعی انجام خواهد شد.
با تشکر
موفق باشید

تاپیکهای من در انجمن:
جنبش کارآفرینی مجازی
رهنمون
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , M3HDI , ناصر صادقی , محمد رضا تورانی , 0625 , hamid.h
04-20-2013, 05:26 PM
ارسال: #18
(04-20-2013 02:00 PM)Andisheh نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اطلاع رسانی شروع بکار رسمی گروه از طریق چندین انجمن پربازدید و ارجاع اون به سایت مربوطه انجام شد.
همچنین در این انجمن به دوستانی که قبلاً ایمیل خود را داده بودن پیامی ارسال گردید.
انشاله بزودی با قدرت مرحله اول طرح رو با خرید حداقل 100 عدد تبلت شروع کرده و پس از فروش اون و کسب تجربه لازم نسبت به انجام فعالیتهای گسترده تصمیم گیری جمعی انجام خواهد شد.
با تشکر
موفق باشید
سلام
لطفا به بنده هم اطلاع رساني فراموش نشه
ممنون

براي موفقيت دانش کسب کن بعد آنرا در محک تجربه بگذار و در انتها با تمرين و ممارست به مرحله درک آن آموخته ها برس.
ارائه مشاوره رايگان تخصصي بيمه هاي عمر و زندگي
http://www.mrtourani.loxblog.com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Andisheh , ahmad rezaee , 0625
02-03-2014, 08:36 PM
ارسال: #19
سلام. فرجام این کار چه شد؟

من میلیاردر هم که باشم سبک زندگیم همینه!
 تشکر شده توسط: hamid.h
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارآفرینی و ورود به بازارتجارت naserm123 0 309 04-17-2018 10:49 AM
آخرین ارسال: naserm123
  کارآفرینی sadiyeh 1 595 09-13-2016 08:38 PM
آخرین ارسال: sepehrplus
  عید دیدنی مجازی میلیاردرها MARYAR 51 6,861 04-05-2014 01:52 PM
آخرین ارسال: matarodi
  فرایند خرید مجازی و پرداخت درب منزل به چه صورت است؟ amin69_k 11 2,697 02-24-2014 11:14 AM
آخرین ارسال: amin69_k
  آموزشگاه مجازی انلاین کامیار کاظمی 16 4,385 10-31-2013 10:47 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  باورهایی برای دوری از خوداشتغالی و کارآفرینی ... m-jalalvand 0 856 10-21-2013 05:22 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  پول مجازی برای استفاده از امکانات بیشتر انجمن!(امکانی جدید) کامیار کاظمی 16 4,064 01-21-2013 05:04 PM
آخرین ارسال: toofan245
  ایده برای مجری یک همایش کارآفرینی پرواز 12 3,933 11-12-2012 11:39 PM
آخرین ارسال: صدفی
  خرید از سوپر مارکت مجازی در ایستگاه مترو کره جنوبی MARYAR 0 858 06-12-2012 12:23 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  شرکت در نمایشگاه های کارآفرینی و دیجیتال کامیار کاظمی 7 2,262 07-30-2011 06:35 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS