ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

احداث کارگاه تولیدی کوچک
زمان کنونی: 04-19-2024, 07:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: gohartaban
آخرین ارسال: امید ابراهیمی
پاسخ: 3
بازدید: 19150

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 2.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احداث کارگاه تولیدی کوچک
03-19-2013, 07:00 PM
ارسال: #1
احداث کارگاه تولیدی کوچک
با سلام خدمت همه دوستان
بنده چند وقتی هستش که می خوام یک کارگاه تولیدی کوچک تو پارکینگ خونمون احداث کنم چند تا راهنمایی از دوستان داشتم
کارگاهی که می خوام راه بیندازم تولید مواد شیمیایی هستش با توجه به اینکه خودم هم رشتم شیمی هست از پس تولید مواد بر میام یعنی با توجه به نیاز بازار و توانایی هام در تولید تقریبا 50 الی 60 ماده شیمیایی رو الآن می تونم تولید کنم البته اگه کار تحقیقاتی باشه هر پروژه ای که بهم میدن رو تا جایی که می تونم انجام می دم و 90% رو به سرانجام می رسونم ، که در هر دوره زمانی یکی رو می تونم به کار بگیرم
1 - چطوری می تونم یک کارگاه ایجاد کنم و درگیر کارهای اداری نشم؟
2 - چطوری یک کارگاه تولیدی زیر پله ای ایجاد کنم (منظورم کارهای اداری مورد نیاز ایجاد کارگاه)؟
3 - چطوری می تونم برای تولیداتم بازاریابی کنم ؟
البته اگه دوستان نکاتی به ذهنشون می رسه و کاربردی باشه و فکر می کنن به دردم می خوره رو برام بگن ممنون میشم و با کمال میل گوش می دم.
با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ehsan21 , سیدمهدی هاشمی , sajjad , sarvari1
03-19-2013, 07:08 PM
ارسال: #2
RE: احداث کارگاه تولیدی کوچک
میتونید محصولاتتون رو به صورت خام(بشکه های 20 لیتری) به شرکتهای بسته بندی بدید تا براتون تحت برند خودشون بسته بندی و پخش کنن
البته پیدا کردن همچین شرکتی کار سختیه ولی نشد نداره

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: ehsan21 , سیدمهدی هاشمی
09-05-2015, 11:45 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-05-2015 11:46 AM، توسط امید ابراهیمی.)
ارسال: #3
RE: احداث کارگاه تولیدی کوچک
(03-19-2013 07:00 PM)gohartaban نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان
بنده چند وقتی هستش که می خوام یک کارگاه تولیدی کوچک تو پارکینگ خونمون احداث کنم چند تا راهنمایی از دوستان داشتم
کارگاهی که می خوام راه بیندازم تولید مواد شیمیایی هستش با توجه به اینکه خودم هم رشتم شیمی هست از پس تولید مواد بر میام یعنی با توجه به نیاز بازار و توانایی هام در تولید تقریبا 50 الی 60 ماده شیمیایی رو الآن می تونم تولید کنم البته اگه کار تحقیقاتی باشه هر پروژه ای که بهم میدن رو تا جایی که می تونم انجام می دم و 90% رو به سرانجام می رسونم ، که در هر دوره زمانی یکی رو می تونم به کار بگیرم
1 - چطوری می تونم یک کارگاه ایجاد کنم و درگیر کارهای اداری نشم؟
2 - چطوری یک کارگاه تولیدی زیر پله ای ایجاد کنم (منظورم کارهای اداری مورد نیاز ایجاد کارگاه)؟
3 - چطوری می تونم برای تولیداتم بازاریابی کنم ؟
البته اگه دوستان نکاتی به ذهنشون می رسه و کاربردی باشه و فکر می کنن به دردم می خوره رو برام بگن ممنون میشم و با کمال میل گوش می دم.
با تشکر

سلام دوست عزیز میتونم بپرسم محصولاتتون چی هست ایا برای صادرات به افغانستان استفاده میشه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تولیدی bmw27 7 1,768 10-09-2017 04:28 PM
آخرین ارسال: amin/atefeh
  راهنمایی برای ایجاد کارگاه بلوک زنی majidmousavi 0 1,511 03-07-2017 08:13 PM
آخرین ارسال: majidmousavi
  احداث پمپ بنزین ebrahim.ev 16 8,947 03-01-2015 05:08 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  کمک در زمینه احداث ایستگاه دوچرخه در پارکها zanbaq 3 916 05-25-2014 01:38 AM
آخرین ارسال: EhsanETS

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS