ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خشم چیست؟
زمان کنونی: 05-07-2024, 06:20 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: ali mohammady
پاسخ: 21
بازدید: 2262

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خشم چیست؟
03-08-2013, 12:29 AM
ارسال: #21
RE: خشم چیست؟
خشم من 19 روز پیش تو یه بحث خانوادگی چنان خشم گین(خشم اژدها) شدم و نمیدونستم چطور خشمم رو باید خالی کنم داشتم دیوونه میشدم تا این که اون چیزی که نباید میشد شد و من کنترلم رو از دست دادم و اصلا نفهمیدم چی شد با مشت رفتم تو میز علی مبل و شیشه میز و چوبش و دستم رو داغون کردم

اولش هیچی احساس نکردم اما وقتی دیدم پاهام داغ شده نگاه کردم دیدم زمین و شلوارم و پاهام غرق خونه دستم رو اوردم بالا دیدم چنان چاک خورده که گوشت دستم اومده بیرون و خون همین جور داره مثل شیر سماور که کم باز باشه میریزه بیرون.

خلاصه شال ابجیم رو بستم به دستم تا رسیدیم بیمارستان دکتر گفت شال رو باز کن ببینم چی شده کل شال شده بود خون.خلاصه دستم 12 تا بخیه میخواست که پرستار محترم خیلی سرش شلوغ بود اخه چندتا دیونه دیگه مثل من اونجا بودن 7 تا بخیه زد گفت اگه خون ریزیز کرد بیا دوبازه بخیه اش کنم.

الان از کارم پشیمون نیستم چون اگه به خودم ضربه نمیزدم شاید یکی دیگه داغون میشد اما دوتا از انگشت های دست چپم بی حس هستن.

انگشت کوچیکم که تکون هم نمیخوره اما انگشت دومی ام وضعش خیلی بهتره.

من صادقانه گفتم اما خواهشا نگید این چه کاریه کردی و ... اخه تو موقعیت من نبودید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , sir-mahyar , venus2
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نشانه‌های مردان افسرده چیست؟ صدفی 0 534 12-31-2012 11:21 PM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS