ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
زمان کنونی: 05-24-2024, 02:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: یک همراه سبز
پاسخ: 1100
بازدید: 157455

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امیتازات : 3.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
03-12-2013, 09:51 PM
ارسال: #161
RE: تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
ما اعضای گروه پشتیبان از امشب برای شما یوسف گرامی انرژی مثبت بی شمار و بی محابایی می فرستیمممممممممممم
انرژیییییییییییییییییییییییییی را با آغوش و ذهن باز دریافت کنید

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , فرهاد قربانی , کیمیاگر , مهدی گل محمدی , successman , توانا , thundrill
03-12-2013, 09:56 PM
ارسال: #162
(03-12-2013 09:38 PM)yu3f نوشته شده توسط:  یک جلسه مهم کاری دارم. خیلی در سال ۹۲ تاثیر گذار هست. این جلسه رو تقریبا ۲ هفته عقب انداختم. ب جرات می تونم بگم تو کل سال ۹۱ انقد حس بد و منفی نداشتم!
خیلی سعی می کنم متمرکز شم، نمیشه. میسپارم ب خدا یکمی آروم میشم اما مجدد .... افکار منفیش تو Yosef.gif های زندگیم تاثیر گذاشته. Yosef.gif های روزانم کم شده. بیشترین تعجبم از اینه ک منی ک انقد ریلکس بودم و انرژی منفی و حس بد جایی نداشت! چم شده! حس منفی خیلی بدیه. حالا ک دارین برا هم انرژی مثبت میفرستین مارو هم فراموش نکنید مخصوصا جلسه فردا ک خیلــــی خیلــــی مهم و تاثیر گذار است!

پ.ن: سبحان جان، آماده کتک کاری هستی؟ جملات تاکیدی این بود دیگه؟ اگه ب نفع من نبود با سبحان طرف هستند؟ Yosef.gif
پ.ن۲: پیشاپیش از انرژی های مثبتتون تشکر می کنم.
پ.ن۳: یاد جذب هک استاد قربانیان و کامیار عزیز افتادم. استاد، جناب کاظمی؛ چند درصد؟ Yosef.gif

استاد یوسف جان عزیزم در زمان تصمیم گیری و جلسات این حالت طبیعی است. بزرگترین سخنران جهان هم وقتی می خواهد وارد صحنه شود چنین احساسی را دارد.
توصیه من بشما:
سپردن بخدا.
لبخند
تجسم جلسه به نفع خود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , فرهاد قربانی , MARYAR , توانا , thundrill
03-12-2013, 10:03 PM
ارسال: #163
توصیه به استاد یوسف عزیزم و عزیزانی که دچار چنین حالتهائی می شوند.
پست ای کاش را چندین بار مطالعه فرمائید. شخصیت اصلی خود که باید باشید را پیدا میکنید.به این مسئله ایمان کامل دارم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , yu3f , مهدی گل محمدی , successman , توانا , thundrill
03-12-2013, 10:05 PM
ارسال: #164
(03-12-2013 09:56 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(03-12-2013 09:38 PM)yu3f نوشته شده توسط:  یک جلسه مهم کاری دارم. خیلی در سال ۹۲ تاثیر گذار هست. این جلسه رو تقریبا ۲ هفته عقب انداختم. ب جرات می تونم بگم تو کل سال ۹۱ انقد حس بد و منفی نداشتم!
خیلی سعی می کنم متمرکز شم، نمیشه. میسپارم ب خدا یکمی آروم میشم اما مجدد .... افکار منفیش تو Yosef.gif های زندگیم تاثیر گذاشته. Yosef.gif های روزانم کم شده. بیشترین تعجبم از اینه ک منی ک انقد ریلکس بودم و انرژی منفی و حس بد جایی نداشت! چم شده! حس منفی خیلی بدیه. حالا ک دارین برا هم انرژی مثبت میفرستین مارو هم فراموش نکنید مخصوصا جلسه فردا ک خیلــــی خیلــــی مهم و تاثیر گذار است!

پ.ن: سبحان جان، آماده کتک کاری هستی؟ جملات تاکیدی این بود دیگه؟ اگه ب نفع من نبود با سبحان طرف هستند؟ Yosef.gif
پ.ن۳: یاد جذب هک استاد قربانیان و کامیار عزیز افتادم. استاد، جناب کاظمی؛ چند درصد؟ Yosef.gif

استاد یوسف جان عزیزم در زمان تصمیم گیری و جلسات این حالت طبیعی است. بزرگترین سخنران جهان هم وقتی می خواهد وارد صحنه شود چنین احساسی را دارد.
توصیه من بشما:
سپردن بخدا.
لبخند
تجسم جلسه به نفع خود.
یوسف جان یک پیشنهاد خوب . قبل از اینکه جلسه شروع بشه به آقای قربانیان زنگ بزن بگو ،برات جوک پراید رو تعریف کنه.بعد در همون حالت وارد جلسه شو35 مطمئن باش موفق میشی12_00212_002

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: MARYAR , yu3f , jahanagahi , مهدی گل محمدی , successman , توانا , thundrill
03-12-2013, 10:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-12-2013 10:15 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #165
(03-12-2013 10:05 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  
(03-12-2013 09:56 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  

توصیه من بشما:
سپردن بخدا.
لبخند
تجسم جلسه به نفع خود.
یوسف جان یک پیشنهاد خوب . قبل از اینکه جلسه شروع بشه به آقای قربانیان زنگ بزن بگو ،برات جوک پراید رو تعریف کنه.بعد در همون حالت وارد جلسه شو35 مطمئن باش موفق میشی:12_002
SmileSmileSmile
حتما زمان جلسه زنگ بزنید جوک پراید را که فردی میره خواستگاری و میگه پراید دارم و بعد گندش در میاد که پرادو داره را برایتان تعریف خواهم کرد. البته لازمه اش اینه که به 2 پست بالا که تقدیم بشما کرده ام مطالعه کامل فرموده باشید.
دوستت دارم زیاد. استاد یوسف عزیزم.Heart

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: yu3f , MARYAR , مهدی گل محمدی , successman , توانا , thundrill
03-12-2013, 10:24 PM
ارسال: #166
خیلی مرسی خانم معاون Blush چشم هامو بستم و دستانمو باز کردم Blush واکنش غیرارادی بدن فقط لبخند بود Blush

حتما این کار رو می کنم فرهاد جان Yosef.gif

استاد عزیزم Heart این حس دو طرفه است Heart ب توصیه هایتان همیشه عمل کرده و میکنم و خواهم کرد Blush دستوراتی ک فرمودین رو انجام دادم. ای کاش را هم نوشتم دم دست باشد تا مروری باشد برای لحظه های مختلف Blush

پ.ن: در کنار این تاپیک کمی موسیقی راک و متال ب بدن تزریق کردم + کمی ورزش.
پ.ن۲: کسی پرسید حالت چطوره!؟ عالیــــــــــــــــــم 10_004
پ.ن۳: یکم نور محیط رو کم کنم، ی موسیقی ملایم و تجسم. کاری ک امروز هرکاری کردم نتونستم انجامش بدم اما مطمئنم الآن می تونم.
پ.ن۴: من می تونم! من میدونم 12_002

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , مهدی گل محمدی , تفکربرتر , successman , توانا , thundrill
03-12-2013, 10:30 PM
ارسال: #167
برای آقا یوسف و بقیه دوستان

[تصویر: l8o7jyiuukpw5sn8u9ua.png]

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: yu3f , تفکربرتر , successman , توانا , thundrill
03-12-2013, 10:34 PM
ارسال: #168
خب سلام خدمت میلیاردرهای عزیز و گل گلاب

اول باید بابت انرژی ها ازتون تشکر کنم....که واقعا کار خودشو کرد.....

امروز 60 بسته تونستیم بفروشیم..

که این فوق العاده بود.....

دوباره انرژی بفرستید.....من به طور باور نکردنی که حتی خودمم باورم نمیشه دارم تغییر میکنم.....

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: MARYAR , yu3f , تفکربرتر , jahanagahi , successman , mohammadshamosi , توانا , thundrill
03-12-2013, 10:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-12-2013 11:28 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #169
دندانهایم را کشیده بودم برای گذاشتن دندان مصنوعی.SmileSmileSmile از طریق روابط عمومی تاکسی سبزهای تهران از من دعوت کردند در جلسه ای با حضور این عزیزان در رابطه با فرهنگ رانندگی در باشگاه شاهین تهران شرکت کرده و صحبت کنم. . جلسه برگزار شد و فردی توجه نکرد و یا اصلامتوجه نشد و یا اصلا برایشان مهم نبود و مهم درس بود. دو برابر بقیه اساتید من دریافت کردم.
آنزمان ای کاش را نوشته بودم.
تایپیک ای کاش را به جرئت می توانم عرض کنم که بهترین منبع انرژی مثبت است که از راه شگفت خدا موثر برای هر عزیزی در هر شرایطی می باشد.
خواهشا به راحتی از آن نگذرید.
.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , تفکربرتر , successman , yu3f , mohammadshamosi , توانا , thundrill
03-12-2013, 10:39 PM
ارسال: #170
عجب تاپیکی
اوهههههههههههههههههههه
میای تو انرژی میزنه تو صورتت Yosef.gif
ممنون از آبجی ها و داداش ها
خیلی گل اید
دوستتون دارم
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , jahanagahi , successman , yu3f , mohammadshamosi , توانا , thundrill
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star شانس بهتر است یا انرژی مثبت؟! r2013.samadi 1 535 01-07-2018 02:46 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  افکار هدفمند،مثبت اندیشی minoo 0 1,655 01-30-2014 01:57 PM
آخرین ارسال: minoo
  معجزه تفکر مثبت bagheria 2 2,129 11-13-2013 01:38 AM
آخرین ارسال: bagheria
  مثبت انديشي MARYAR 19 4,936 10-22-2013 09:13 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  کنترل ذهن به وسیله متد سیلوا و فواید آن در سلامت،کار و زندگی شخصی sina3965 7 3,706 06-25-2013 10:47 AM
آخرین ارسال: sina3965
  تغییر عادت منفی به مثبت (از امروز مثبت باشیم) صدفی 4 2,250 05-26-2013 02:09 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  به نظر من که خوشبختی, نظر خودت چیست؟ lhm-rostami 1 543 05-09-2013 12:24 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  در ستایش باور و پشتکار: ۱۳ آدم مشهوری که از شکست‌ نهراسیدند amirabbas 0 645 04-05-2013 11:08 AM
آخرین ارسال: amirabbas
  زودتر از دیگران عمل کنید ! mehdi098 2 788 10-15-2012 01:52 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راه‌های دریافت انرژی مثبت dara 0 2,105 09-16-2012 11:52 AM
آخرین ارسال: dara
  9 توصیه برای مثبت‌اندیشی در کسب‌وکار صدفی 0 1,345 07-17-2012 01:10 AM
آخرین ارسال: صدفی
  چگونه انرژی مثبت پخش کنیم صدفی 0 1,259 06-09-2012 10:31 AM
  مثبت انديشي چگونه است ؟ صدفی 1 1,520 05-17-2012 10:13 PM
آخرین ارسال: Alireza_Kh
  كودكان از 5 سالگي افكار مثبت را درك مي كنند صدفی 0 1,137 05-06-2012 07:45 PM
  با اين 10 روش خوش و با ديد مثبت زندگي كنيد صدفی 0 1,217 04-06-2012 01:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS