ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
زمان کنونی: 05-18-2024, 07:20 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: یک همراه سبز
پاسخ: 1100
بازدید: 156966

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امیتازات : 3.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
05-21-2014, 12:30 AM
ارسال: #1011
RE: تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
استفاده از قدرت تمرکز یا Power of focus:
تمرکز روی موضوعهای خوب، روحیه شاد و فکر مثبت ایجاد میکنه؛ و تمرکز روی خاطرات تلخ یا موضوعهای ناراحت کننده، یاس و افسردگی میاره. از این خاصیت در برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه استفاده میشه.
اگه برای مدتی به طور مداوم ذهن و فکر خودمون رو متوجه سوژه‌های زیبا کنیم، به مرور زمان عادت میکنیم که همیشه به زیباییهای زندگی فکر کنیم و تبدیل به انسان مثبتی میشیم که آرامش و نشاط درونی داره. دیدن نیمه پر یا خالی لیوان، تا حدود زیادی عادتیه، فقط کافیه چند وقتی مثبت‌بینی رو به زور هم که شده انجام بدیم، تا بعد از مدتی، دیدن نیمه پر لیوان به شکل عادت دربیاد. بنابراین ضمن توجه به موضوع‌های خوشایند، سعی کنیم برای تمام اتفاقها یه تفسیر مثبت پیدا کنیم.
... مبادا برای پر کردن خلاءهای زندگی‌ات به دنبال دیگران بگردی و وجود خلاق و توانمند خویش را نادیده انگاری. مبادا کمالت را در دیگران بجویی و خوشبختی و سعادت، آرامش و رضایت را کیمیایی در دست دیگران بدانی.
لازم نیست نیمه مکمل کسی باشی یا کسی بیاید و نیمه ناتمام تو را کامل کند زیرا ارتباطی این گونه و دیدگاه و نگرشی این چنین، از همان ابتدا محکوم به شکست است. همین که فکر ناقص بودن را به ضمیر ناخودآگاه خود راه میدهی و به انتظار ناجی مقدسی می‌نشینی که چراغ زندگی‌ات را روشن کند و تو را به خود بشناساند، ناخودآگاه، ضعف و کمبود و احساس عدم شایستگی و عدم اعتماد به نفس را به خویش القاء کرده‌ای.
آری من برای رسیدن به آرامش و خوشبختی، قبل از هر چیز باید در توقعات و روابطم با دیگران تجدید نظر کنم و این چنین می‌کنم. نه نقش مظلوم را بازی می‌کنم که به همه پیام میدهد: "من خوبم و تو بدی، من بیشتر وقت گذاشتم و تو کمتر، من بیشتر زحمت کشیدم و تو تن‌پروری کردی و ..." و نه نقش قربانی که انسان ستمدیده‌ای است که خود را به انحاء مختلف فدا کرده است. او کسی است که به بد زیستن، معتاد است. دیوار کوتاهی است که هر کسی از آن بالا میرود و اسب رامی است که به هر کسی سواری میدهد و بار هر کسی را به دوش میکشد. ...
... کس نخارد پشت من، جز ناخن انگشت من و این که هیچ کس، قادر نیست بهتر از خودم به من کمک کند. من هرگز به انتظار دیگران نمی‌نشینم و وقت ارزشمند و گرانبهای خود را صرف انتظار برای آمدن آنهایی که شاید هرگز نیایند و شاید هرگز به نیازم پی نبرند، تلف نمیکنم. ...

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mahdi5e , mfatemi64
05-21-2014, 10:45 PM
ارسال: #1012
شيوه ي نامه نوشتن به فرشته :
اين دو چيز حتما" بايد در نامه ي شما قيد بشود.
1_ به فرشته ي ....... در ........( نام خودتون يا شخصي را كه مي خواهيد براي فرشته ي او نامه بنويسيد را قيد كنيد.)
2 _ براي اين اوضاع و شرايط ياري مي طلبم:........
3 _ تشكر از آن فرشته و شكر خدا براي اينكه آن خواسته را به انجام مي رساند.
در پايان حتما" نامه را بسوزانيد تا به انرژي برتر تبديل بشود. بعضي ها به اين سوزاندن تاكيد نكرده اند اما بيشتر اساتيد ماورا الطبيعه تاكيد كرده اند كه حتما" اين نامه را بسوزانيد و خاكستر راهم دور نريزيد بلكه در راه آب ( مثل مجراي آب سينك آشپزخانه كه در آن ظرف مي شوئيد) بريزيد.
نكته ي مهم : بسياري از عارفان معتقدند كه پانزده ، شماره اي است كه اوضاع و شرايط مخالف و دشوار را از سر راه آدمي بر مي دارد. بنابراين براي سود جستن از قدرت جادويي اعداد مي توانيد در نامه تان 15 بار اين جمله را بنويسيد. ( اما بعضي از استادان ماورا الطبيعه روي تعداد نوشتن تاكيدي نكرده اند.)
مثال : فرض مي كنيم شما از فردي به نام " كوشا" طلبي مالي داريد اما او قرض خود را نمي پردازد. در اين صورت بايد اينگونه نامه بنويسيد :
به فرشته ي پول در آقاي كوشا : تو را تقديس مي كنم و خدا را سپاس مي گذارم كه به سرعت اين مشكل مالي را برطرف مي كني و من فورا" تمام اين پول را كه ... ريال است، از راه عالي دريافت مي كنم.
سپس آن را بسوزانيد.

شاد و موفق باشید

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mahdi5e , en.bahareh
05-21-2014, 11:19 PM
ارسال: #1013
دوستان عزیزم،رها کردن یعنی از آنچه که آرزوی تو بوده ،خارج شدن است .تا زمانی که آرزوهای خود را رها نکنید محال است که به آنها برسید .هر چه افکار و تمرکز و تصور شما شفاف باشد ،بادبادک آرزوهای شما بالاتر میرود .اما تو باید در اوج پرواز آن ، نخ را رها کنید . جذابت بادبادک هنگامی شروع می شود که در اوج باشد .در اوج ، استرسها کمتر می شود و خطر در سقوط آن نمی بینید .بنابر این باور شما به آن زیاد است .رها نکردن همانند این است که تو باید بعد از مدتی خود، نخ آن را جمع کنید و آن را به پایین هدایت کنید .و روز بعد هم ،همینگونه خواهد بود .اما هر چه به جلوتر برویم کیفیت بادبادک شما پایین می آید و به جایی خواهد رسید که دیگر نمی توانید آن را به پرواز در آورید .آن وقت است که با احساس بد آن را رها میکنید .من به شما عزیزان میگویم که تا در اوج است رها کنید و وقتی که رها کردید ،آرزوها همانند کبوتری خواهد بود که خانه ی خود را می داند و او با کبوتران قشنگ و زیبا به خانه باز میگردد و تورا غرق و شور شادی میکند .

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: sir-mahyar
05-21-2014, 11:27 PM
ارسال: #1014
دوستان عزیزم تکرار این عبارت بسیار معجزه میکند حتی اگر برایتان مقدور هست همیشه همراه داشته باشید وآنرا تکرار کنید
البته نوشتن آن نیز تاثیر بسزایی دارد....
آگاه باش که خداوند معجزات خود را در مکانهایی دور از انتظار من و شما به انجام میرساند ومن نیز بهترینهارو برایتان آرزو دارم
اینک حال زمان مقبول است.
و من منتظر غیر منتظره ها هستم.
امروز روز خوش اقبالی و حیرت انگیز من است.
وبه آنچه رو در روی من است با اعجاب می نگرم.
امید م به الهام و مکاشفه است.
من در برابر خیرو صلاح و حق الهی ام مغناطیسی مقاومت ناپذیزم.
من با خرد لایتناهی یگانه ام....

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: mahdi5e
05-21-2014, 11:31 PM
ارسال: #1015
براي هر خواسته و آرزو بايد به كدام فرشته نامه نوشت؟
براي هر خواسته و آرزو ، بايد به فرشته ي آنچه كه مي طلبيد، نامه بنويسيد. اگر براي خودتان يا ديگري
حمايت مي خواهيد، به فرشته ي حمايت نامه بنويسيد. اگر جوياي سلامت هستيد، به فرشته ي شفا نامه بنويسيد، اگر خواهان محبت هستيد، به فرشته ي عشق، اگر ازدواج مي خواهيد، به فرشته ي زناشويي.فرشته ها بسيارند : فرشته ي هماهنگي، فرشته ي شادماني، فرشته ي خرد و فرزانگي، فرشته ي هدايت و راهنمايي، فرشته ي ثروت و توانگري، فرشته ي فهم و شعور، فرشته ي رشد و كمال معنوي، يا هر فرشته اي كه در اين لحظه به او نياز داريد.
اگر براي فرشته اي نامه نوشتيد و به نتيجه نرسيديد، خوب دقت كنيد شايد بايد نامه را خطاب به فرشته ي ديگري بنويسيد.
فراموش نكنيد همانطور كه مي توانيد به فرشته ي ديگران نامه بنويسيد مي توانيد به فرشته هاي خود هم نامه بنويسيد.
"پاندر " مثالهاي بي نظيري درباره ي نوشتن نامه به فرشته در كتابهايش دارد كه من چند تا از آن را بر ايتان مي نويسم.
مثال : بازرگاني از آلمان گفته به محض نوشتن نامه به فرشته ها، نخست در درون اون دگرگونيهايي پديد آمده و سپس اين دگرگونيها در اوضاع و شرايط زندگيش پديدار شده اند. او گفته از راههاي ديگر دعاهايم مستجاب نمي شد اما اين شيوه ناگهان همه ي دعاهايم را برآورده كرد.

مثال : مردي بازرگان دوستي داشت كه در بيمارستان بستري بود و پزشكان از ادامه ي زندگي و بهبودش قطع اميد كرده بودند. دوست مرد به امور ذهني باور نداشت بنابراين مرد خودش شروع كرد به فرشته ي سلامت و فرشته ي شفاي دوستش، نامه دادن! دوست او ناگهان بهبود يافت و دفعه ي بعدي كه مرد با او تماس گرفت، چنان بهبود يافته بود كه دوباره سر كار مي رفت! ( بنابراين در مورد كساني هم كه به نامه دادن به فرشته ها اعتقاد ندارند ، مي توانيد اين شيوه را به كار ببريد و كمكشان كنيد.اما بسته به ميزان و قدرت انرژي و باور شما ، زود يا دير پاسخ مي دهد!
خوب! من براتون مثالهاي زيادي آوردم تا بيشتر با شيوه ي نامه نوشتن به فرشته آشنا بشين فقط فراموش نكنيد كه:
1 _ بر اساس باورتان به شما داده خواهد شد.
2 _ بايد از غر غر و شكايت دست برداريد و كاملا" كلامتون رو كنترل كنيد نه اينكه نامه بنويسيد اما هنوز بر زبانتون كلماتي رو بياريد كه مانع تحقق آرزوتون ميشه.
3 _ زمان انجام شدن هر آرزو بعد از نوشتن نامه به خود اون شخص بستگي داره. مسلما" كسي كه كلام و فكرش رو كنترل نمي كنه نمي تونه به سرعت كسي كه كلام و فكرش رو كنترل مي كنه به نتيجه برسه. اما در هر حال در نوشتن نامه سمج و پيگير باشين. شايد وقتي به فرشته ي ديگران نامه مي نويسيد ، احساس كنيد كه فورا" نتيجه اي عايدتان نمي شود. بايد صبر كنيد ، و به نامه نوشتن ادامه بدهيد. زيرا ناگهان همه چيز عوض مي شود. دگرگونيها پديد مي آيند و آنچه كه مقدر و پايان نيافتني به نظر مي رسد، به سرعت و آساني از ميان بر مي خيزد. اينقدر به نوشتن نامه به فرشته ادامه بديد تا به نتيجه ي دلخواه برسيد

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: delsaa
05-22-2014, 01:08 AM
ارسال: #1016
من از این تاپیک واقعا انرژی مثبت زیادی گرفتم تا الان به نصف اون ارزوهایی که داشتم رسیدم امیدوارم همینجور که ادامه بدم تا مهر به اون دوتا ارزوی دیگه ام هم برسم خدایا شکرت

چه سخت است خود شکستن

و از خودگذشتن و پریدن

تا رسیدن به معبود ومعشوق.
 تشکر شده توسط: MARYAR
05-22-2014, 10:39 AM
ارسال: #1017
(03-07-2013 10:55 PM)successman نوشته شده توسط:  [align=justify][color=#0000CD][size=large]درود

هر موقع احساس مي كنم دچار حالت ياس و نااميدي شدم و احساسات منفي من رو احاطه كردن به سراغ كتاب هام ميرم . دست ميندازم و يك كتاب رو بدون هيچ گونه سابقه ذهني بر مي دارم . كتاب رو ورق ميزنم و در صفحه اي باز هم بدون سابقه ذهني متوقف ميشم و شروع مي كنم به خوندن مطالب كتاب .

در هشتاد درصد مواقع جوابي رو بهم ميده كه روحيه منو عوض مي كنه. از اون حالت سستي بيرون ميام و با انرژي مثبت به دنبال كارهاي شخصيم ميرم.

ان هذه القلوب تمل کما تمل الابدان فاتبغوا لها طرائف الحکم؛. همانا این دلها همانند بدن ها افسرده می شوند، پس برای شادابی دلها سخنان زیبای حکمت آمیز بجویید. نهج البلاغه. علی (ع)
05-22-2014, 11:15 AM
ارسال: #1018
(03-13-2013 12:04 AM)MARYAR نوشته شده توسط:  بشتابید انرژی اضافییییییییییییی
بشتابید بشتابید امشب هر کاتیون انرژی یک انرژی ویژه از آقا محمد روش اشانتیون دارهههههههه

[تصویر: studsmatta.gif]

لطفا کاتیون را تعریف کنید.
ممنون
 تشکر شده توسط: MARYAR
05-22-2014, 11:33 AM
ارسال: #1019
اگر به ارسالهای ابتدایی تاپیک دقت فرمایید ما برای انرژی مثبت نام کاتیون (که همان بار مثبت) است را کذاشتیم.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
05-22-2014, 11:50 AM
ارسال: #1020
یک نکته جالب به نظرم رسید:
احوال چند نفر از عرفای بزرگ را بررسی کردم.
دریافتم که برخی از آن ها با دیگری عقد اخوت بسته بودند.
عقد اخوت آثار عجیبی دارد. نمونه بارز آن رسول اکرم (ص) و امیر المومنین (ع) بودند که با هم برادر شده بودند و همین طور تا حال حاضر که اگر بخواهم اسامی برخی از آن ها را ذکر کنم ممکن است سوء تفاهماتی پیش بیاید.
بر اثر این عقد انرژی های مثبت از یک برادر به دیگری منتقل می شود. یکی عبادت می کند دیگری هم بالا می رود یکی دعای خیر می کند بر دیگری هم تاثیر می گذارد و ...
 تشکر شده توسط: MARYAR , delsaa , mahdi5e
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star شانس بهتر است یا انرژی مثبت؟! r2013.samadi 1 530 01-07-2018 02:46 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  افکار هدفمند،مثبت اندیشی minoo 0 1,653 01-30-2014 01:57 PM
آخرین ارسال: minoo
  معجزه تفکر مثبت bagheria 2 2,128 11-13-2013 01:38 AM
آخرین ارسال: bagheria
  مثبت انديشي MARYAR 19 4,933 10-22-2013 09:13 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  کنترل ذهن به وسیله متد سیلوا و فواید آن در سلامت،کار و زندگی شخصی sina3965 7 3,701 06-25-2013 10:47 AM
آخرین ارسال: sina3965
  تغییر عادت منفی به مثبت (از امروز مثبت باشیم) صدفی 4 2,245 05-26-2013 02:09 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  به نظر من که خوشبختی, نظر خودت چیست؟ lhm-rostami 1 540 05-09-2013 12:24 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  در ستایش باور و پشتکار: ۱۳ آدم مشهوری که از شکست‌ نهراسیدند amirabbas 0 641 04-05-2013 11:08 AM
آخرین ارسال: amirabbas
  زودتر از دیگران عمل کنید ! mehdi098 2 787 10-15-2012 01:52 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راه‌های دریافت انرژی مثبت dara 0 2,104 09-16-2012 11:52 AM
آخرین ارسال: dara
  9 توصیه برای مثبت‌اندیشی در کسب‌وکار صدفی 0 1,344 07-17-2012 01:10 AM
آخرین ارسال: صدفی
  چگونه انرژی مثبت پخش کنیم صدفی 0 1,258 06-09-2012 10:31 AM
  مثبت انديشي چگونه است ؟ صدفی 1 1,518 05-17-2012 10:13 PM
آخرین ارسال: Alireza_Kh
  كودكان از 5 سالگي افكار مثبت را درك مي كنند صدفی 0 1,136 05-06-2012 07:45 PM
  با اين 10 روش خوش و با ديد مثبت زندگي كنيد صدفی 0 1,215 04-06-2012 01:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS