ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایجاد یک شهربازی کوچک در محله خودتان
زمان کنونی: 05-05-2024, 02:26 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi098
آخرین ارسال: 3ObHaN
پاسخ: 13
بازدید: 6763

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-01-2011, 09:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-01-2011 10:24 PM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #1
طرح زیر طرح شهربازی بادی در مقیاس کوچک میباشد که میتوان آن را در هر محله و یا شهرستانی ایجاد کرد و درآمد بالایی از آن کسب کرد و هم به کودکان محل شادی هدیه کرد

لوازم مورد نیاز :
1- مکانی به متراژ 100 متر به بالا ، حتی الا مکان زیر زمین باشد
2- لوازم بادی و فایبر گلاس مثل سرسره بادی ، استخر توپ ، سرسره و تاب فایبر گلاس و ضربه گیرهای زمینی از جنس پلاستیک فشرده

طریقه کار : شما بعد از اجاره یا خرید محلی به متراژ 100 متر مربع به بالا کف آنرا با ضربه گیرهای از جنس پلاستیک فشرده فرش نمایید و سپس لوازمات ذکر شده را در آن قرار دهید

نکته : تعداد دو یا سه خانم جوان را برای کنترل بچه ها استخدام نمایید ، قیمت هر ساعت بازی حداقل 1000 تومان است

شماره تلفن مورد نیاز جهت خرید لوازم : شرکت فایبر گلاس ...

پیش بینی درآمد: با در نظر گرفتن 10 ساعت کار در روز و هر ساعت بطور متوسط 10 مشتری شما در روز بالغ بر 100 هزار تومان درآمد ناخالص خواهید داشت یعنی ماهیانه 3 میلیون تومان
- شما میتوانید برای مدارس ابتدایی و مهدهای کودک تخفیف ویژه در نظر بگیرید
- با چاپ تراکت و پخش در منازل می توانید بر مشتریهای خود اضافه نمایید

سرمایه مورد نیاز : بدون در نظر گرفتن هزینه اجاره مکان شما به 5 میلیون تومان سرمایه جهت خرید لوازم مورد استفاده در شهربازی احتیاج دارید لوازم پلاستیکی نصف قیمت لوازم فایبر گلاس است ( برای مثال یک عدد سرسره ، الا کلنگ ، تونل بازی و یک عدد تاب که همگی از نوع پلاستیک فشرده هستند حدودا یک میلیون تومان میباشد )

شماره تلفن عرضه کننده محصولات بادی :

(اطلاعات تماس را قرار ندهید.دوستانی که علاقه دارند با پ.خ تماس بگیرند.ناظم انجمن)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , shahrasebi
09-01-2011, 10:22 PM
ارسال: #2
RE: ایجاد یک شهربازی کوچک در محله خودتان
اگر در محلات این بازیگاه افتتاح شود , استقبال خوبی بعمل خواهد آمد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mrs.abbasi
09-01-2011, 10:25 PM
ارسال: #3
در کرج این طرح را دیده ام که در یک مغازه نسبتا بزرگ با سقف بلند اجرا شده است!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , mrs.abbasi
09-02-2011, 02:06 AM
ارسال: #4
خوشبختانه در این انجمن ایده هائی وجود دارد که با کمترین سرمایه می توان بیشترین سود را گرفت.عزیزان شروع کنید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , mrs.abbasi
09-02-2011, 08:14 PM
ارسال: #5
سلام به همه دوستان
راستش من دوبار ورشکست شدم .یه بار شرکت فروش قطعات کامپیوتر و لپ تاپ داشتم که تقریبا دو سال پیش و در بدترین زمان بازار در طی چند سال اخیر متاسفانه این اتفاق افتاد و مبلغ زیادی بدهی بالا آوردم که هنوزم دارم پس میدم.دومین بار هم با همکاری یکی از آشناها زدم تو کار منسوجات و لوازم خواب که خوب اونم زیاد چنگی به دل نزد و بازم بدهی بالا آوردیم.البته ایندفعه زیاد نبود.
خلاصه هر کاری کردم ضرر بوده اما از ریسک کردن هیچ وقت نمیترسم(هر چند دیگه الان سرمایه زیادی ندارم).
میخواستم بدونم این طرحی که دادید واقعا با این مبلغ قابل اجراست.
اگر میشه که توضیحات تکمیلی رو بفرمائید.شاید بتونم خودمو با اینکار یه کم جمع کنم.
البته اگه ایده ی دیگه ای هم باشه من حاضرم.(من ساکن مشهد هستم)
یا حق

بدون ریسک مانند مردابی پر از آب هستی نه رودی کوچک ولی جاری
پس نترس و قدم بردار

تشکر شده توسط: 3ObHaN , M3HDI , mrs.abbasi
09-02-2011, 08:36 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-02-2011 08:36 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #6
سلام
دوست عزیز ایده که در این انجمن فراوان است و با کمی جستجو به ده ها ایده خوب خواهید رسید.اگر دقیقا مورد مناسب را انتخاب کرده اید بفرمائید و اهداف و سرمایه خود را هم بفرمائید تا دوستان تجربیات خود را در اختیارتان قرار دهند.
حق یارتان

تشکر شده توسط: MARYAR , mrs.abbasi
09-03-2011, 02:44 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-03-2011 02:47 AM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #7
(09-02-2011 08:14 PM)hamed65 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
راستش من دوبار ورشکست شدم .یه بار شرکت فروش قطعات کامپیوتر و لپ تاپ داشتم که تقریبا دو سال پیش و در بدترین زمان بازار در طی چند سال اخیر متاسفانه این اتفاق افتاد و مبلغ زیادی بدهی بالا آوردم که هنوزم دارم پس میدم.دومین بار هم با همکاری یکی از آشناها زدم تو کار منسوجات و لوازم خواب که خوب اونم زیاد چنگی به دل نزد و بازم بدهی بالا آوردیم.البته ایندفعه زیاد نبود.
خلاصه هر کاری کردم ضرر بوده اما از ریسک کردن هیچ وقت نمیترسم(هر چند دیگه الان سرمایه زیادی ندارم).
میخواستم بدونم این طرحی که دادید واقعا با این مبلغ قابل اجراست.
اگر میشه که توضیحات تکمیلی رو بفرمائید.شاید بتونم خودمو با اینکار یه کم جمع کنم.
البته اگه ایده ی دیگه ای هم باشه من حاضرم.(من ساکن مشهد هستم)
یا حق

متاسفانه ، به نکته ی دیگه هم من طی این چند روز که مطالب سایت رو دوباره و این بار به عنوان شخصی که باید با دقت میخوند تا اسپم ها رو جدا کنه ، خوندم مشاهده کردم کمی از بحث اصلی سایت ( اموزش ماهیگیری که همون بحث روانشناسی و مددکاری و تجسم خلاقه و همچنین روحیه دادن های قوی زمان گذشته ) دور شدیم !
اکثر دوستان ، الان تو این سایت به دنبال ایده هستند و ما هم راهنماییشون برای پیدا کردن ایده هاشون میکنیم ! اما این مثل این میمونه که از ما طلب ماهی کرده باشن و ما هم بهشون ماهی داده باشیم ! این ماهی بالاخره تموم میشه و فرد باز هم ماهیگیری بلد نیست ولی به ماهی نیاز داره .
البته نکته ای هست بگم ، منظورم با اقا حمید گل که این سوال پرسیدن نیست ، حرف من کلی بود در مورد پدیده ای که در جای جای سایت دیده میشه .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , hamed65 , MARYAR , shahrasebi , M3HDI , mrs.abbasi
09-03-2011, 01:09 PM
ارسال: #8
سلام
قبل از هرچی ممنونم که واسه مطلب اسپم من وقت گذاشتید.
اما اگر شما هم جای بنده بودی فقط دنبال راهی میگشتی که بتونی یه سر و سامونی به خودت و خانواده بدی.(فکر کنم شما هنوز مزه ی زمانی که همسرت چیزی از شما بخواد ولی نتونه براش تهیه کنی بخاطر اینکه باید بدهی هاتو بدی نچشیدی).
اما یاد دادن ماهیگیری من خیلی خوشحال میشم بتونم با کمک شما و بقیه دوستان چیزی یاد بگیرم اصلا اینجام تا یاد بگیرم(من اون شاگرد آخر کلاسم)
درضمن من ایده هایی داشتم که یا انجام دادم ولی شکست خورده یا با کسی مطرح کردم که متاسفانه بخاطر نداشتن زمان یا سرمایه کافی دزدیده شده(مثلا یه جا تو فروم خوندم که بریم از بانه لوازم آرایشی بیاریم.خوب من چند سال پیش از قشم لوازم آرایشی میاوردم و میفروختم به مغازه ها اما اینقدر چک برگشتی الان دارم که خدا میدونه.به غیر از شکایتم که نمیشه کاری کرد.یا مثلا زائر کارت که الان تو مشهد هست ایده شو من در سال 84 وقتی دانشجو بودم دادم به آقای...که یکی از آشناهای بنده هست اما چون سرمایه نداشتم ایشون الان اینکار رو انجام داده وپول پارو میکنه و منم...)
بگذریم ...
بازم ممنونم از توجه شما
یا حق

بدون ریسک مانند مردابی پر از آب هستی نه رودی کوچک ولی جاری
پس نترس و قدم بردار

تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , MARYAR , mosafer bedar , M3HDI
09-03-2011, 01:31 PM
ارسال: #9
(09-03-2011 01:09 PM)hamed65 نوشته شده توسط:  سلام
قبل از هرچی ممنونم که واسه مطلب اسپم من وقت گذاشتید.
اما اگر شما هم جای بنده بودی فقط دنبال راهی میگشتی که بتونی یه سر و سامونی به خودت و خانواده بدی.(فکر کنم شما هنوز مزه ی زمانی که همسرت چیزی از شما بخواد ولی نتونه براش تهیه کنی بخاطر اینکه باید بدهی هاتو بدی نچشیدی).
اما یاد دادن ماهیگیری من خیلی خوشحال میشم بتونم با کمک شما و بقیه دوستان چیزی یاد بگیرم اصلا اینجام تا یاد بگیرم(من اون شاگرد آخر کلاسم)
درضمن من ایده هایی داشتم که یا انجام دادم ولی شکست خورده یا با کسی مطرح کردم که متاسفانه بخاطر نداشتن زمان یا سرمایه کافی دزدیده شده(مثلا یه جا تو فروم خوندم که بریم از بانه لوازم آرایشی بیاریم.خوب من چند سال پیش از قشم لوازم آرایشی میاوردم و میفروختم به مغازه ها اما اینقدر چک برگشتی الان دارم که خدا میدونه.به غیر از شکایتم که نمیشه کاری کرد.یا مثلا زائر کارت که الان تو مشهد هست ایده شو من در سال 84 وقتی دانشجو بودم دادم به آقای...که یکی از آشناهای بنده هست اما چون سرمایه نداشتم ایشون الان اینکار رو انجام داده وپول پارو میکنه و منم...)
بگذریم ...
بازم ممنونم از توجه شما
یا حق

سلام حامد عزیز و همه دوستانی که پیدا و پنهان در این انجمن مانند حامد با وجود هستید!

ایده های خوبی دارید آقا حامد عزیز و از این جمله که فرمودید "فکر کنم شما هنوز مزه ی زمانی که همسرت چیزی از شما بخواد ولی نتونه براش تهیه کنی بخاطر اینکه باید بدهی هاتو بدی نچشیدی" واقعا خوشحالم!!!
چون مشخص است که ته وجود خود پیشرفت را میخواهی و از روی سرگرمی به این انجمن سر نمیزنید.
من هم همیشه مانند شما نگرانم . نگران دست های خالی که نباید باشد نگران شرم یک پدر!
اما یک خواسته دارم واینکه اگر خواستید دوباره شروع کنید فقط یک مشورت با اعضای مورد اطمینانت در انجمن بکن که نه ایده ات بسوزد و هم اینکه شما را که اینقدر قدرت ریسک خوبی دارید به عنوان یک عضو موفقمان بتوانیم به همه معرفی کنیم.
در ضمن حرف زیبای و دلی شما اصلا اسپم به حساب نیامده و شاید از حقیقی ترین حرف های این انجمن باشد.
ما همیشه پشت عزیزانی مانند شما خواهیم بود که با تمام وجود به خواسته های بر حق خود پافشاری میکنند!
خوشبخت و سربلند باشید.
حق نگهدارت

تشکر شده توسط: 3ObHaN , MARYAR , hamed65 , mehdi098 , M3HDI , mrs.abbasi
09-03-2011, 02:01 PM
ارسال: #10
اقا حامد ( ببخش اول اسمت رو خوندم حمید ) منظورم از اسپم پست شما نبود ! منظورم دلیلی بود که دوباره تمام مطالب سایت رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که مطالبی که تا چند وقت پیش در سایت مطرح میشد ، با مطالب الان تفاوت داره . مسلما ، حرف شما اسپم نیست و نخواهدم بود . این جور مشکلات ، مشکلات همه ی دوستان هست و دلیل بیان این مطلب توسط من این بود که من دوست دارم ، تمامی اعضای سایت ، به چوب دست بزنند تبدیل به طلا بشه و این یعنی یادگیریه ماهیگیری .
در زمینه ی مشکلاتتم این داستانتو بخون :
در ۳۰ سالگی کارش را از دست داد

در ۳۲ سالگی در یک دادگاه حقوق شکست خورد

در ۳۴ سالگی مجددا ور شکست شد!

به ۳۵ سالگی که رسید,عشق دوران کودکی اش را از دست داد!

در۳۶ سالگی دچار اختلال اعصاب شد!

در ۳۸ سالگی در انتخابات شکست خورد!

در ۴۸,۴۶,۴۴ سالگی باز در انتخابات کنگره شکست خورد!!!

به۵۵ سالگی که رسید هنوز نتوانست سناتور ایالت شود!

در ۵۸ سالگی مجددا سناتور نشد!

در ۶۰ سالگی به ریاست جمهوری آمریکا برگزیده شد

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ════♥════Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

نام او آبراهام لینکلن بود.

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ════♥════Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

جا نزد

هرگز جا نزنید

بازندگان آنهایی هستند که جا زدند

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , hamed65 , mehdi098 , shahrasebi , mohammadiyar , M3HDI
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  موفقیت پرورش ماهي خاويار در كوير mehdi098 1 3,691 06-03-2015 01:38 PM
آخرین ارسال: ندا11
  بسته بندی حبوبات در منزل yasweb 3 12,403 02-14-2015 01:20 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  کارگاه تولید سرکه ابغوره و شیره در شهرهای پر انگور eedy 5 2,612 08-08-2013 01:40 AM
آخرین ارسال: rezaho
  راه‌اندازی یک مرغداری 20 هزار قطعه‌ای چقدر تمام می‌شود؟ amirabbas 0 1,846 04-03-2013 04:10 PM
آخرین ارسال: amirabbas

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS