ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: مطالب این تاپیک چقدر روی شما تاثیرگذار است ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
خیلی 85.71% 6 85.71%
کم 14.29% 1 14.29%
در کل 7 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

چگونگی جذب پول !!!!!!!
زمان کنونی: 05-03-2024, 11:58 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بهداد
آخرین ارسال: بهداد
پاسخ: 14
بازدید: 2194

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی جذب پول !!!!!!!
03-04-2013, 11:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-04-2013 11:45 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #1
چگونگی جذب پول !!!!!!!

<<< پول پاداش خدمتی است که به دیگران ارائه می دهید >>>

این جمله تمام نگرش شما را عوض خواهد کرد

تسلیم شدن یعنی مرگ را پذیرفتن - یک میلیاردر هیچگاه نا امید نمی شود

خوب دقت کنیم برای به دست آوردن پول یا ثروت باید همان را با رضایت کامل و لذت ببخشیم

دوستان تا حالا این مطلب را جایی نگفتم اما انقلاب بزرگی در همه ی اطرافیانم بوجود آورده است و همگان را به ارتعاش و شوق و ذوق خاصی رسانده است .

چه کسی گفته هر فردی که 20 ساعت کار کند ثروتمند می شود ؟
چه کسی تضمین میکند که با 20 ساعت کار مداوم من ثروتمند می شوم ؟

موفقیت 20 % کار یدی است و 80 % کار ذهنی .

این فقط شعار نیست بلکه از تمام افراد موفق جهان است خواه بپذیرید و خواه نپذیرید

مهم نیست چه کاره هستید : کارمند / نظافت چی / فروشنده / مسکن / کشاورز / راننده و .... . دقت کنید که هیچ حرفه ای تضمین کننده ی ثروتمندشدن شما نخواهد بود حتی طلا فروشی و پزشکی و .... . بلکه آنچیزی که پول را به عنوان بخشی از ثروت به سمت شما جذب میکند نوع تفکر و نگرش شما نسبت به پول است و دیگر موارد بیهوده است .

پس میتوانیم اینگونه نتیجه بگیریم هر حرفه ای که الان دارم مهم نیست مهم این است که :
1 - هم اکنون از کارم لذت ببرم
2 - رضایت از حرفه ای که انجام میدهید عامل شتاب دهنده برای پیشرفت بسوی ثروت است
3 - یادتان هست چه چیز تمام پول دنیا رو جابجا میکنه ؟ بله قدرت عشق
5 - اگر توانستید از همین حرفه ای که دارید ثروتمند شوید انسان دولتمند هستید نه از برخی مشاغل پر درآمد مانند معدن و پالایشگاه نفت
6 - کار روزمره ات را درست و کامل انجام بده ( حکم ترشح هورمون اندورفین - هورمون شادمانی و لذت در مغز )
7 - فقط کار امروزت را با لذت کامل انجام بده

+ همه از من سوالی میکنند : پول کجاست ؟
شاید جوابش راحت باشد : پول در ذهنتان موجود است . در واقع پول یک تصور از ارزش های صحیح از منبع و سرچشمه ی کائنات می باشد . تمرکز روی کمبود پول همان را به ارمغان می اورد پس کمبودات خود را به گردن سایرین و خدا و دنیا نیاندازیم در حالیکه فقر از ذهن مان نشات میگیرد .

.................................................................................................
+ پول را چگونه جذب کنیم ؟

1 - به تصویر ذهنی خود بچسبید به گونه ای که با همان تصویر در سر کارتان زندگی کنید .
2 - به پول احترام بگذارید .
3 - حدود 20 % درآمد خود را هر ماه کنار بگذارید و در راه درست برای شاد کردن دیگران با رضایت قلبی خرج کنید .
4 - به جهانی در حال رشد و وفور ثروت بیاندیشید و فقر را از ذهن برانید .
5 - وفور نعمات علی الخصوص پول را داخل خود نهادینه کنید .
6 - تجسمتان را عمیق تر کنید و خودتان را در موقعیت مطلوبتان ببینید .
7 - بابت ثروت دیگران خدا را شکرگذاری کنید .

یک سوال دارم و فقط به خودتان جواب دهید تا بگویم چقدر پول دارید :

بابت پولی که از مردم دریافت می کنید چقدر پاداش به آنها ارائه می دهید ؟؟؟؟؟

جوابتان هر چه باشد با میزان پاداشتان به آنها برابری میکند

پاداش بیشتر = جذب پول بیشتر

همه چیز روبراهه - و ان کسی که خودش را همین حالا ثروتمند می بیند میلیاردر دولتمند خواهد شد - نظر شما چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سپاس 10_004 12_002
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , فرهاد قربانی , مهتاب , successman , jahanagahi , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , tondar12 , rad86 , Haavin , مسعود کوچولو , sajjad , mosafer bedar , ahmad rezaee , Fateme-S , سعید محمدی , بابایی , goldmen , mahdi5e , toofan245 , GreatNavid , yu3f , dara , Delta.H , ali mohammady , sokoot , سعید یوسفی , صابری , Fery Farrokhzad , کیمیاگر , بيلا بالا , moltimilioner , mir abbas , s_a , mallarme , فیروزه , Andisheh , mseyfzadeh , zoofanoon , خانم میلیاردر , نی نی عسلی , dream , کیمیا شریفی , iranboy
03-04-2013, 11:50 PM
ارسال: #2
RE: چگونگی جذب پول !!!!!!!
(03-04-2013 11:42 PM)بهداد نوشته شده توسط:  3 - حدود 20 % درآمد خود را هر ماه کنار بگذارید و در راه درست برای شاد کردن دیگران با رضایت قلبی خرج کنید .

مممممممممـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنننننننننـــــــــــ​ــــــــــــووووووووونم اقا بهداد12_00212_002

20 درصد یا 10 درصد ؟

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: MARYAR , بهداد , فرهاد قربانی , successman , jahanagahi , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , Fateme-S , سعید محمدی , بابایی , مهدی گل محمدی , mahdi5e , dara , Delta.H , صابری , mir abbas
03-04-2013, 11:59 PM
ارسال: #3
(03-04-2013 11:50 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  
(03-04-2013 11:42 PM)بهداد نوشته شده توسط:  3 - حدود 20 % درآمد خود را هر ماه کنار بگذارید و در راه درست برای شاد کردن دیگران با رضایت قلبی خرج کنید .

مممممممممـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنننننننننـــــــــــ​ــــــــــــووووووووونم اقا بهداد12_00212_002

20 درصد یا 10 درصد ؟

10 % در مباحث جذب عشریه محسوب می شود و 20 % نوعی قدرت در بخشش محسوب میگردد که در میان برخی بزرگان تحت عنوان قدرتیه پول معروف است .
قدرتیه ی پول قادر است توان لذت و جذب پول را به توان 2 برساند .
با سپاس
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , Fateme-S , سعید محمدی , بابایی , mahdi5e , 3ObHaN , GreatNavid , yu3f , dara , Delta.H , صابری , moltimilioner , mir abbas , mallarme , فیروزه , iranboy
03-05-2013, 12:17 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-05-2013 12:21 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
دوستی داشتم که نیم درصد کل درآمد سالیانه اش را به صندوق امامزاده صالح می ریخت.
البته ذکات دادنش جدا بود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , sir-mahyar , بهداد , سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , Fateme-S , سعید محمدی , بابایی , مهدی گل محمدی , mahdi5e , 3ObHaN , yu3f , Delta.H , صابری , کیمیاگر , moltimilioner , mir abbas , iranboy
03-05-2013, 10:48 AM
ارسال: #5
با سپاس از آقا بهداد عزیز
من به شخصه به این موضوع اعتقاد کامل دارم
که هر چه بیشتر می بخشم، نیروی شادی فوق العاده ای درونم هلول می کند که اون روز برای من فقط اتفاقات هیجان انگیز و البته جذب پول بالا را برایم ارمغان می آورد
راستش گاهی با خودم فکر می کنم من دارم از این قانون سو استفاده می کنم
ولی خوب هر کس این حس رو می خواد بسم ا...12_002

«هر قدر بیشتر بر لبی لبخند بنشانم، ثروتمندترم!» [/align]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mahdi5e , jahanagahi , 3ObHaN , goldmen , بهداد , yu3f , Fateme-S , dara , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , Delta.H , صابری , کیمیاگر , moltimilioner , mir abbas , zoofanoon , iranboy
03-05-2013, 12:04 PM
ارسال: #6
(03-05-2013 10:48 AM)Mrs.Seyedi نوشته شده توسط:  با سپاس از آقا بهداد عزیز
من به شخصه به این موضوع اعتقاد کامل دارم
که هر چه بیشتر می بخشم، نیروی شادی فوق العاده ای درونم هلول می کند که اون روز برای من فقط اتفاقات هیجان انگیز و البته جذب پول بالا را برایم ارمغان می آورد
راستش گاهی با خودم فکر می کنم من دارم از این قانون سو استفاده می کنم
ولی خوب هر کس این حس رو می خواد بسم ا...12_002
جمله تاکیدی :
هر چه بیشتر می بخشم بیشتر می ستانم و احساس شادمانی می کنم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: kafi , 3ObHaN , Mrs.Seyedi , بهداد , Fateme-S , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , Delta.H , صابری , بيلا بالا , moltimilioner , mir abbas , mallarme , zoofanoon , iranboy , mahdi5e
03-05-2013, 12:32 PM
ارسال: #7
از وقتی با کاتالیزور بخشش اشنا شدم ، میزان موفقیت هام 2 برابر شده ! واقعا جواب میده دوستان .
یک نصیحت کوچک از این دوست کوچک ( منظورم خودمم Big Grin ) برای شما اینه که همیشه ببخشید ... مطمئن باشید خیلی سریع تر از تصورتون هزاران هزار برابر اون میزان بخشش رو بدست میارید ( شاید مادی نباشه اما ارزشش میلیون ها میلیون برابر بیشتره )
مثل خدا باشید ، مثل خدا ببخشید و به همه ی بندگان هر انچه نیاز دارند ، از مباحث مالی معنوی علمی صنعتی و ... ببخشید .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Mrs.Seyedi , بهداد , jahanagahi , Fateme-S , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , Delta.H , صابری , dara , moltimilioner , mir abbas , zoofanoon , mahdi5e
03-05-2013, 02:07 PM
ارسال: #8
مرسی بهداد جان خیلی خوب بود .
 تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , Fateme-S , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , Delta.H , صابری , moltimilioner , mir abbas , کیمیاگر
03-05-2013, 02:26 PM
ارسال: #9
بخشش با رضایت قلبی عمیق تنها پاسخ ما به خالق هوشمندمان است

او به اندازه ی لیاقت مان به ما می دهد و در انتظار بهترینهای برای طلب ماست
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , yu3f , GreatNavid , jahanagahi , Fateme-S , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , Delta.H , صابری , moltimilioner , mir abbas , کیمیاگر , mahdi5e
03-05-2013, 09:18 PM
ارسال: #10
هر هدفی برگزینید باز هم ثروتمند شدن والاترین هدف خواهد بود زیرا همه چیز را در خود جای می دهد
 تشکر شده توسط: jahanagahi , صابری , Fateme-S , بيلا بالا , mosafer bedar , dara , moltimilioner , manali , sir-mahyar , mir abbas , فیروزه , کیمیاگر , iranboy , mahdi5e
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پول سازان واقعی،کارآفرینان واقعی اند ali mohammady 9 3,315 07-30-2014 08:51 AM
آخرین ارسال: mardin-b
  اصول فنگ شویی و جذب ثروت در دکوراسیون خانه...... mallarme 1 1,382 06-10-2013 01:53 PM
آخرین ارسال: mallarme
  نتیجه قانون جذب jahanagahi 20 3,414 02-06-2013 11:35 AM
آخرین ارسال: صابری
  کمک از دوستان درباره چگونگی برخورد صحیح با جوانان M3HDI108 18 3,503 10-21-2012 10:35 PM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  سمبل های جذب ثروت مهتاب 0 2,893 12-27-2011 04:25 PM
آخرین ارسال: مهتاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS