ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ثروتمندان بازنده و برنده.........
زمان کنونی: 05-03-2024, 10:04 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: مصطفي
پاسخ: 5
بازدید: 1124

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-04-2013, 11:28 PM
ارسال: #1
دوهفته‌نامه «فوربس» در فهرستي كه به تازگي منتشر كرده است از ثروتمنداني نام مي‌برد كه طي تنها سه هفته گذشته بر ثروت خود افزوده‌اند يا از ميزان دارايي آنها كاسته شده است.

«اسكات دكارلو» نويسنده اين مطلب اين ثروتمندان را در دو دسته «برنده‌ها» و «بازنده‌ها» جاي داده است.

اعدادي كه در اين فهرست رديف شده براساس سود وزياني است كه از تاريخ 17 ژانويه تا 7 فوريه در بورس براي آنها ثبت شده. يكي از آشناترين نام‌هاي برنده، «سرگئي برين» است و يكي از بزرگ‌ترين بازنده‌هاي اين ليست «مارك زاكربرگ».

سرگئي برين

+1/5 ميليارد دلار

ثروت خالص: 5/22 ميليارد دلار

«سرگئي برين» و «لري پيج» با سياست‌هاي جديد گوگل توانسته‌اند درآمدشان را به ميزان قابل‌توجهي افزايش دهند. غول جست‌وجوي گوگل براي نخستين بار در سال 2012 ميزان درآمد خود را به رقم افسانه‌اي 50 ميليارد دلار رساند و اينگونه درآمد آن 32 درصد افزايش يافت. «لري پيج» مدير گوگل در كنفرانسي در اين مورد گفته بود: «رسيدن به چنين جايگاهي آن هم در طول فقط يه دهه و نيم چندان بد نيست.» «سرگئي برين» بيستمين مرد قدرتمند جهان است و در فهرست 400 نفره ثروتمندان فوربس در رده سيزدهم قرار دارد. او بيست و چهارمين ميلياردر جهان و سيزدهمين ميلياردر ايالات‌متحده نيز هست. «سرگئي برين» با اين يك و نيم ميليارد دلاري كه توانسته كسب كند، نفر اول بخش برنده‌ها شده است.

مالكوم گليزر

+ 430 ميليون دلار

ثروت خالص: 4/4 ميليارد دلار

با عرضه تيم فوتبال «منچستر يونايتد» در بورس، ارزش آن 32 درصد افزايش يافت و اكنون ارزش اين تيم به 3 ميليارد دلار رسيده است. با اين مبلغ، اين تيم فوتبال انگليسي به عنوان گران‌ترين باشگاه ورزشي جهان شناخته شد. بعد از اين تيم فوتبال، گران‌ترين تيم ورزشي جهان، تيم فوتبال آمريكايي «كابوي دالاس» از ليگ ان.‌اف.‌ال است كه ارزشي معادل 1.2 ميليارد دلار دارد. «مالكوم گليزر» و شش فرزندش در سال 2005 كنترل باشگاه منچستر يونايتد را دردست گرفتند. «گليزر» همچنين مالك تيم فوتبال آمريكايي «تمپابي بوكانيرز» در ليگ ان.‌اف.‌ال است. ارزش اين تيم 1.033 ميليارد دلار برآورد شده است. «گليزر» 84 ساله، در ليست ثروتمندان فوربس در رده 442 قرار دارد و صد و چهل‌و هشتمين ثروتمند ايالات‌متحده است.

رالف لورن

+ 270 ميليون دلار

ثروت خالص: 7 ميليارد دلار

«رالف لورن»‌، طراح مد آمريكايي و مدير شركت «پولو رالف لورن»،‌ شركت توليدكننده كالاهاي لوكس است. شركت تحت مديريت «لورن» 399 بوتيك در سراسر آمريكا افتتاح كرده است كه از آن جمله مي‌توان «مجموعه بوتيك‌هاي موناكو» و بوتيك‌هاي «پولو راگبي» را نام برد. از مارس سال 2012 فعاليت‌هاي اين شركت به بيشترين ميزان خود از زمان افتتاح رسيده است.

«رالف لورن» همچنين به خاطر كلكسيون اتومبيل‌هاي كلاسيكش شهرت دارد. وي در كلكسيون خود اتومبيل‌هايي از جمله فراري 250 GTO، مك لارن F1، بوگاتي SC 57، بنتلي، آلفا رومئو، پورشه و بوگاتي ويرون دارد. او صد و بيست ودومين ميلياردر جهان و چهل و دومين ثروتمند ايالات متحده است.

جف بزوس

- 900 ميليون دلار

ثروت خالص: 24/2 ميليارد دلار

افزايش 22 درصدي فروش كتاب‌هاي الكترونيكي «آمازون» باعث خوشبيني به روند روبه رشد كار اين سايت شد اما با شروع سال 2013 و كاهش خريد كتاب‌هاي الكترونيكي، برآوردهاي كارشناسان مبني بر ضرر و زيان اين سايت در آينده نزديك خيلي زود به وقوع پيوسته است. «بزوس» در يكي از سخنراني‌هايش كتاب‌هاي الكترونيكي را سرمايه‌اي ميلياردي ناميده بود. آمارها نشان مي‌دهد كه در عوض ميزان خريد كتاب‌هاي چاپي افزايش يافته است. «بزوس» 49 ساله، بيست و هفتمين مرد قدرتمند جهان است كه در فهرست 400نفره فوربس در رده يازدهم قرار دارد. او همچنين بيست و ششمين ميلياردر دنياست و در آمريكا نيز در رده پانزدهم ايستاده است. او اين روزها طعم زيان را چشيده است.

مارك زوكربرگ

- 710 ميليون دلار

ثروت خالص: 13/1 ميليارد دلار

با وجود گزارش «فروش و سود» كه «وال استريت ژورنال» آن را منتشر كرده است، از نظر تحليلگران، سهام فيس‌بوك در بورس در حال افت ارزش است. برآوردها نشان مي‌دهد كه كاربران فعال اين سايت در ماه بالغ بر 1.6 ميليارد نفر بوده كه 25 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته بيشتر بوده است. همچنين تعداد كاربران فعال روزانه اين شبكه اجتماعي 618 ميليون نفر است كه نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 28 درصد رشد نشان مي‌دهد.

با اين حال «زوكربرگ» در سه هفته اخير زياني 710 ميليون دلاري را تجربه كرده است. «زوكربرگ» بيست و پنجمين فرد قدرتمند جهان معرفي شده است. او در ليست 400 نفره ثروتمندان در رده 36 قرار دارد. او سي و پنجمين ميلياردر دنياست و شانزدهمين فرد ثروتمند ايالات متحده است.

گوردون مور

- 320 ميليون دلار

ثروت خالص: 4/1 ميليارد دلار

«گوردون مور» يكي از بنيان‌گذاران شركت اينتل و رئيس بازنشسته اين شركت است. شركت اينتل براي سال 2013 پروژه‌اي را تدارك ديده است كه دو ميليارد دلار خرج روي دست آن مي‌گذارد. اين در حالي است كه شركت «اينتل» در سال 2012 مبلغي بالغ بر 13 ميليارد دلار را براي انجام پروژه‌هايش منظور كرده بود. «گوردون مور» همچنين نخستين كسي است كه مفهوم قانون مور را ارائه داد.

او با انتشار مقاله‌اي به اين نكته پرداخته بود كه طي سال‌هاي قبل از انتشار اين مقاله، ميزان پيچيدگي مدارهاي ميكروالكترونيك، هر دو سال دو برابر شده‌است. معيار اندازه‌گيري اين پيچيدگي نيز تعداد ترانزيستورها در واحد سطح بود. بدين معني كه هر سال تراشه‌هايي به بازار مي‌آمدند كه تعداد ترانزيستورهاي آنها در واحد سطح دو برابر دو سال گذشته بود.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , P@RSA , مصطفي , سیدمهدی هاشمی , Haavin , goldmen
03-04-2013, 11:36 PM
ارسال: #2
RE: ثروتمندان بازنده و برنده.........
دیوار ذهنی:
مگر می شود من چنین ثروتی داشته باشم؟
خنده داره فکر کنم اسم من در چنین لیستهائی ثبت شود؟
مگر.......
ولی خواستند و شد.
باور و ایمان بیش از اندازه داشتند.نمی توانم و نمی شود برایشان معنائی ندارد.سرشار از اعتماد بنفس هستند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , mallarme , مصطفي , P@RSA , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , soheilkh
03-05-2013, 12:21 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-05-2013 12:24 AM، توسط مصطفي.)
ارسال: #3
[quote='mallarme' pid='76709' dateline='1362423507']

مارك زوكربرگ

- 710 ميليون دلار

ثروت خالص: 13/1 ميليارد دلار[/b]

با وجود گزارش «فروش و سود» كه «وال استريت ژورنال» آن را منتشر كرده است، از نظر تحليلگران، سهام فيس‌بوك در بورس در حال افت ارزش است. برآوردها نشان مي‌دهد كه كاربران فعال اين سايت در ماه بالغ بر 1.6 ميليارد نفر بوده كه 25 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته بيشتر بوده است. همچنين تعداد كاربران فعال روزانه اين شبكه اجتماعي 618 ميليون نفر است كه نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 28 درصد رشد نشان مي‌دهد.

با اين حال «زوكربرگ» در سه هفته اخير زياني 710 ميليون دلاري را تجربه كرده است. «زوكربرگ» بيست و پنجمين فرد قدرتمند جهان معرفي شده است. او در ليست 400 نفره ثروتمندان در رده 36 قرار دارد. او سي و پنجمين ميلياردر دنياست و شانزدهمين فرد ثروتمند ايالات متحده است.

سلام

شرکت ف/ی/س/ب/و/ک تحلیل کرده بودم که قیمتش افت خواهد کرد و همین اتفاق هم افتاد :

http://broker-fa.com/forum/f35/سهام-خارج...ndex6.html

[تصویر: 1362426468421.gif]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی
03-05-2013, 12:24 AM
ارسال: #4
(03-05-2013 12:21 AM)مصطفي نوشته شده توسط:  [quote='mallarme' pid='76709' dateline='1362423507']

مارك زوكربرگ

- 710 ميليون دلار

سلام

استاد عزیز من همیشه به تحلیلهای شما ایمان داشتم و دارم.
شاید بعضی از عزیزان شناختی در مورد شما نداشته باشند.
استاد مصطفی تحلیلهایش چون استاد نیما آزادی است و با هم کار میکنند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مصطفي , mallarme , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی
03-05-2013, 12:27 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-05-2013 12:35 AM، توسط مصطفي.)
ارسال: #5
(03-05-2013 12:24 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(03-05-2013 12:21 AM)مصطفي نوشته شده توسط:  [quote='mallarme' pid='76709' dateline='1362423507']

مارك زوكربرگ

- 710 ميليون دلار

سلام

استاد عزیز من همیشه به تحلیلهای شما ایمان داشتم و دارم.
شاید بعضی از عزیزان شناختی در مورد شما نداشته باشند.
استاد مصطفی تحلیلهایش چون استاد نیما آزادی است و با هم کار میکنند.

سلام آقا
اولا استاد شمایید نه ما دوما ما داریم پیش شما درس پس میدیم .

تشکر از شما

Blush
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کجلد کرک کریستیانسن یکی از ثروتمندان جهان وکسی که از فروش اسباب بازی میلیونر شد. mahan.teymouri 0 718 08-21-2015 03:11 PM
آخرین ارسال: mahan.teymouri
  برنده آلمان است یا آرژانتین؛ شاید هم یک مَرد فقیر ملیاردرسی ساله 1 731 07-29-2014 11:40 PM
آخرین ارسال: مسعود کوچولو
  همه چی درباره ثروتمندان ..... mallarme 32 5,036 11-19-2013 11:23 AM
آخرین ارسال: مصطفي
  الگوسازی از ثروتمندان بزرگ جهان سعید یوسفی 6 1,988 01-17-2013 12:55 AM
آخرین ارسال: سعید یوسفی
  جوانترین ثروتمندان سال گذشته سعید.کرمی 0 957 03-16-2012 10:50 AM
آخرین ارسال: سعید.کرمی
  ثروتمندان جهان jahanagahi 4 2,168 07-09-2011 04:01 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS