ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قسمتی از اولین کتاب خلاصه شده
زمان کنونی: 04-27-2024, 07:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: masoud20
پاسخ: 21
بازدید: 7205

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-01-2011, 01:51 AM
ارسال: #1
این قسمتی از متن خلاصه شده توسط مهتاب خانوم هست که ایشون لطف کردن و متنو برای بنده ارسال کردن.لطفا دوستانی که در تیم انتخاب و خلاصه کتاب فعالیت می کنند. همانند این متن کتاب هایشان را آماده کنند.در صورت درخواست متن کامل را برای اعضای گروه ارسال خواهم کرد.

از مهتاب خانوم بابت این کتاب کمال تشکر و آروزی موفقیت روز افزون را دارم.

خلاصه کتاب راز موفقیت
نوشته آنتونی رابینز

فصل اول:رویای سرنوشت:تصمیم گیری و هدف گذاری
همه ما رویاهایی داریم ،همه ما فکر می کنیم می تونیم دنیای بهتری داشته باشیم.رویای تو چیه؟
حالا چند دقیقه تصور کن اگر به رویاها و آرزوهات می رسیدی زندگی چه شکلی بود؟
چی باعث می شه ما به رویاهومون برسیم یا نه؟ من اعتقاد دارم که سرنوشت ما رو شرایط زندگیمون تعیین نمی کنند بلکه تصمیم های ما سرنوشت ما رو می سازه.
وقتی فکر می کنیم میبینیم نمونه های زیادی از این نوع تصمیم گیریها داریم مثلا ماهاتما گاندی که با ایمان تونست بدون نیاز به خشونت یک امپراطوری رو عوض کنه.
یک تصمیم به موقع و با ایمان می تونه همه چیز رو عوض کنه به شرط اینکه ما خودمون را متعهد کنیم که تحت هیچ شرایطی از اون تصمیم بر نگردیم.
اگر شما به این اندازه شور و شوق و ایمان داشتید که حرکتی رو انجام بدید که مطمئن بودید نتیجه می ده چکار می کردید؟ در وجود همه ما نیروی عظیمی هست که می تونه ما رو به هر چی که فکرش رو بکنیم برسونه. خواهش می کنم همین الان تصمیم بگیرید که زندگیتون رو تغییر بدید. همین الان یک کاری بکنید فقط بدونید هر تصمیمی که بگیرید نتایجی داره .حتی تصمیم نگرفتن هم خودش یک تصمیمه.
تو گذشته چه تصمیمی گرفتید که باعث شده زندگیتون الان این شکلی باشه.
همه ما زندگینامه آدمهای زیادی رو شنیدیم که شبیه افسانه اند اما ما هم می تونیم کارهای عظیم بکنیم و زندگیمون رو تغییر بدیم.شاید ما نتیونیم اتفاق های زندگیمون رو کنترل کنیم اما می تونیم عکس العمل مون رو نسبت به این اتفاق ها کنترل کنیم.
اگر تو زندگیتون چیزی هست که ازش ناراضین همین الان تغییرش بدید. همین الان دو تا تصمیم بگیرید اول در مورد یک کار ساده و بعد در مورد یک کار سخت. خوب حالا شروع کن باید این تصمیم رو عملی کنی. البته یادت نره باید فردا هم یک قدم برای رسیدن به هدفت برداری . این یک تمرین خوب برای رسیدن به هدف هات.
یادت باشه باید از اشتباهامون درس بگیریم نه اینکه خودمون رو تنبیه کنیم .یادت باشه شکست معنی نداره راه های زیادی هست بالاخره به نتیجه می رسیم.
"هرگاه تصمیم شایسته ای گرفتید،آنرا رها نکنید."

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mehdi098 , کامیار کاظمی , jahanagahi , kimyya , toranj63 , 3ObHaN , mhdi855 , arash1367 , dara , mosafere55 , 369369 , M3HDI , Mind , یک همراه سبز , mir abbas , Andisheh , مرتضی الهی , mahan92 , mahdi5e , taha22 , اَسکی
09-01-2011, 02:45 AM
ارسال: #2
RE: قسمتی از اولین کتاب خلاصه شده
از خلاصه کتاب توسط مهتاب خانم :
یادت باشه باید از اشتباهامون درس بگیریم نه اینکه خودمون رو تنبیه کنیم .یادت باشه شکست معنی نداره راه های زیادی هست بالاخره به نتیجه می رسیم.

-------
ممنون از متن خلاصه شده توسط شما.
در رابطه با این راهها, آنتونی رابینز اشاره کرده. لطفا کمی بیشتر توضیح داده شود بهتر است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , arash1367 , mosafere55 , mir abbas , mahdi5e , Lady
09-01-2011, 02:49 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-01-2011 02:53 AM، توسط مهتاب.)
ارسال: #3
از همه دوستان ممنونم. خوشحال می شم اگر در مورد نوع خلاصه کردنه کتاب نظر بدید. با توجه به اینکه همه دوستان می دونن متن اصلی کتاب کانلا جدیه و اصلا سبک مکالمه ای نداره .می خوام بدونم با این نوع تغییر متن کتاب موافقید یا فکر می کنید کتابها با همون فرمت جدی ضبط بشن بهترن.
(09-01-2011 02:45 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  از خلاصه کتاب توسط مهتاب خانم :

-------
ممنون از متن خلاصه شده توسط شما.
در رابطه با این راهها, آنتونی رابینز اشاره کرده. لطفا کمی بیشتر توضیح داده شود بهتر است.

آقای قربانیان از لطف شما ممنونم. باید بگم این فقط قسمت کوتاهی از خلاصه کتابه . با کمک همه دوستان به زودی متن کامل رو می تونید تو کتابهای صوتی انجمن گوش بدید.
(باورم نمیشه آشنایی با یک گروه بتونه این همه انرژی برای کار به آدم بده و تو زمان به این کوتاهی باعث شه کارای بزرگ انجام بدی.با تشکر از همه عزیزان این انجمن)

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , arash1367 , mosafere55 , mir abbas , mahdi5e
09-01-2011, 02:57 AM
ارسال: #4
سبک کار و عامیانه بودن آن دلچسب و فراگیر است.ممنون.البته بستگی به طرز و لحن بیان هم در فایل صوتی هم دارد.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , kimyya , 3ObHaN , mhdi855 , arash1367 , mosafere55 , یک همراه سبز , mir abbas , mahdi5e
09-01-2011, 03:05 AM
ارسال: #5
از گفته های پر انرژی مهتاب خانم عزیز :(باورم نمیشه آشنایی با یک گروه بتونه این همه انرژی برای کار به آدم بده و تو زمان به این کوتاهی باعث شه کارای بزرگ انجام بدی.با تشکر از همه عزیزان این انجمن)

لطفا نگاهی به ساعت بیاندازید. متوجه عشق و اراده و پیگیری و پخش انرژی مثبت عزیزان انجمن خواهید شد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهتاب , کامیار کاظمی , 3ObHaN , arash1367 , mosafere55 , mir abbas , mahdi5e
09-01-2011, 03:07 AM
ارسال: #6
(09-01-2011 02:57 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  سبک کار و عامیانه بودن آن دلچسب و فراگیر است.ممنون.البته بستگی به طرز و لحن بیان هم در فایل صوتی هم دارد.

ممنون آقای کاظمی . قطعا طرز بیان تاثیر بسیار زیادی داره.

تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , mhdi855 , arash1367 , mosafere55 , mir abbas , mahdi5e
09-01-2011, 03:19 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-01-2011 03:26 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #7
مهتاب خانم عزیز لطفا در خواست خود را برای عضویت در vip برای ادمین عزیز در پیام خصوصی بفرستید. این اعضا , اعضای دلسوز انجمن شناخته می شوند و از امکانات بیشتر در انجمن می توانند استفاده کنند .
ماهیانه فقط 5هزارتومان (برای هزینه های سایت ) پرداخت میکنند که اولین تاریخ پرداخت 1390/7/1 است.ممنونم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , kimyya , 3ObHaN , mosafere55 , mir abbas
09-01-2011, 10:56 AM
ارسال: #8
(09-01-2011 03:19 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  مهتاب خانم عزیز لطفا در خواست خود را برای عضویت در vip برای ادمین عزیز در پیام خصوصی بفرستید. این اعضا , اعضای دلسوز انجمن شناخته می شوند و از امکانات بیشتر در انجمن می توانند استفاده کنند .
ماهیانه فقط 5هزارتومان (برای هزینه های سایت ) پرداخت میکنند که اولین تاریخ پرداخت 1390/7/1 است.ممنونم.
چشم و ممنون از لطف شما

تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , arash1367 , mosafere55 , mahdi5e
09-01-2011, 12:06 PM
ارسال: #9
ارائه كتاب با لحن عاميانه جذابيت خود را خواهد داشت ليكن به نظر من از انجا كه اين كتب در دهكده جهاني ارائه مي شود و قرار است انشاء فارسي زبانان و حتي نوآموزان زبان فارسي از آن استفاده كنند،شايد بهتر باشد با لحن جدي و رسمي بيان شود مثل ساير كتب ارائه شده كه اكثرا با زبان رسمي بيان شده اند.
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , mhdi855 , mosafere55 , mahdi5e
09-01-2011, 12:59 PM
ارسال: #10
ببینید اگر با لحن جدی گفته شود.انتشارات همان کتاب که امتیاز کتاب را در اختیار دارد.براحتی می تواند از ما به ارشاد شکایت کند و جریمه شویم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: toranj63 , jahanagahi , arash1367 , mosafere55 , mir abbas , مرتضی الهی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد اثر اسپنسر جانسون fast6200 1 903 09-24-2016 06:52 PM
آخرین ارسال: Ali_Abolfathi
  ماهییت پکیج کتاب صوتی مهدی گل محمدی 7 3,137 04-18-2013 12:17 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  پیشرفت عملی اولین پروژه انجمن مهدی گل محمدی 3 1,664 08-29-2011 08:49 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS