ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نخوان، نبین، گوش نده ...
زمان کنونی: 05-19-2024, 02:45 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: iren
پاسخ: 22
بازدید: 4195

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نخوان، نبین، گوش نده ...
02-24-2013, 11:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-24-2013 11:42 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
نخوان، نبین، گوش نده ...
امروز که سوار مترو بودم مثل همیشه موضوعی تکراری را دیدم که واقعا ناراحتم کرد.
یک آقایی صفحه حوادث روزنامه را با لذت تمام میخواند و در بحر مطالب غرق بود و مثل همیشه هم چند بزرگوار در اطراف ایشان چشمشان بر روی مطالب سر می خورد و با اشتیاق تیترها و خبرهای اسید پاشی و تجاوز و ... را دنبال می کردند.

بنده مدتی در بخش حوادث نشریات بر روی پرونده های قتل و سرقت و ... کار کرده ام و تاثیر منفی آن مدت در ذهنم را با تاثیر سوهان بر روحم یکی می دانم و با درآمد عالی، این کار را رها کردم! و دوست ندارم از سردبیر صفحه حوادث روزنامه کثیرالانتشاری بگویم که در زندگی شخصی اش تمام ناملایمات به سمتش هجوم آورده و قبول نمیکند خود را از این پیله کلمات با بار منفی خلاص کند.

برادرم ، خواهرم
لطفا نخوان ...
لطفا گوش نده ...
لطفا نبین...

لطفا به آنچه می خوانی، آن فیلمی که میبینی و حتی به متن موزیکی که گوش می دهی توجه کن

کلمات قدرت جادویی دارند که به سرعت ذهن تو را تسخیر می کنند

بگذار همه به تو بگویند پاستوریزه
بگذار همه تو را بچه مثبت بنامند
اما خیانت در حق خودت نکن ...!
اولین کارت بعد از خرید روزنامه این باشد که این صفحه حوادث را پاره کنی و به دور بیاندازی

نمیگویم مثل کبک سرت را در برف فرو کنی
اما چه فایده ای دارد از این که بدانی عامل فلان قتل بالاخره چه زمانی به دار آویخته شد؟

یکی از دوستان میفرمود، عادت دارم در تاکسی یا وسیله نقلیه عمومی که هستم، هدفونی در گوش گذاشته و به موزیک های مثبت و ارام یا پرهیجان گوش بدهم، چون نالیدن مسافر و راننده از زمین و زمان روحم را خسته می کند ...

بازهم میگویم، کلمات پرقدرت هستند، مراقب آنچه استعمال می کنید باشید ...

دوست خوبم تو چه تجربه ای از این هجوم داری؟ و تاکنون چه کاری را برای مقابله انجام داده ای؟

لطفا با ذکر منبع (سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران) در سایت ها و وبلاگ ها نقل شود.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: safari-cht , 3ObHaN , MARYAR , سیدمهدی هاشمی , zoofanoon , P@RSA , MohamadMJ , فرهاد قربانی , sir-mahyar , Delta.H , kafi , ahmad rezaee , HadiMahmoodi , mrkarimi23 , dara , goldmen , tondar12 , yu3f , rad86 , Mind , manali , mir abbas , toofan245 , Fateme-S , ebrahim.ev , Alireza_Kh , sajjad , vahid61 , mercede , mahdi77 , soheilkh , shahrasebi , hisabba2003 , s_a , makok , iren , mohammadshamosi , hamid.h , مرتضی الهی , davodmyar , یوسف خادم پیر , seemorgh , دهدار , aria898210 , mjdehghani , habib tousi , Divar , hamidmh , thundrill , mardin-b , کتایون کاظمی , mirza01 , مهندس روح الله زاهد , یک همراه سبز , جوادي , dvdghe , asiye vahhdh
02-24-2013, 11:52 PM
ارسال: #2
RE: نخوان، نبین، گوش نده ...
من کلا سعر می کنم در این جور وقتها توی تجسم خلاقم غرق باشم یا اینکه شروع کنم در مورد یه موضوع مهم با خودم صحبت کردن و مرور کردن و تصمیمات بزرگ را برای خودم ببینم و به نتیجه برسم و چون قدرت تجسمم بالاست در اون زمان دیگه هیچ صدایی نه می شنوم نه چیزی می بینم Smile

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , zoofanoon , P@RSA , 3ObHaN , فرهاد قربانی , sir-mahyar , Delta.H , سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , HadiMahmoodi , dara , yu3f , mir abbas , Fateme-S , مــجــیــנ , mahdi77 , s_a , hamid.h , مرتضی الهی , seemorgh , Divar , hamidmh , thundrill , جوادي , asiye vahhdh
02-25-2013, 12:31 AM
ارسال: #3
چقد جالب

منم صبح مثل هر روز داشتم روزنامه می خوندم (من همیشه صفحه حوادث رو رد می کنم چون هیچ بار اموزشیی و چیز بدرد بخوری برام نداره!) یهو چشمم تو بخش حوادث به یه خبری خورد و خوندمش و وسطاش بودم که یهو تو فکرم اومد که اینا همه به سمتم جذب میشه و باز گذاشتمش کنار...

واقعا خوندن و گوش دادن این خبرا بد تربن کار ممکن در حق خود ادمه

با خوندنش هیچ چیز جالبی دستگیرمون نمیشه هیچ ذهن خودمونم خراب می کنیم

پس همیشه توجه کنید که دارین چی می خونید

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , HadiMahmoodi , Delta.H , dara , yu3f , MARYAR , safari-cht , mir abbas , Fateme-S , sajjad , مــجــیــנ , iren , hamid.h , مرتضی الهی , seemorgh , thundrill , جوادي
02-25-2013, 12:36 AM
ارسال: #4
متاسفانه من به اهنگ هایی معتاد شدم که بار منفی زیادی دارند

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , sir-mahyar , HadiMahmoodi , Delta.H , yu3f , MARYAR , safari-cht , mir abbas , Fateme-S , مــجــیــנ , مرتضی الهی , thundrill
02-25-2013, 12:52 AM
ارسال: #5
به نظر من برای راحتر زندگی کردن و موفق تر شدن در تمامی امور از افکار منفی ،اخبارمنفی و افراد منفی دوری کنید10_004

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , sir-mahyar , HadiMahmoodi , Delta.H , کامیار کاظمی , dara , yu3f , MARYAR , safari-cht , mir abbas , Fateme-S , sajjad , مــجــیــנ , مرتضی الهی , seemorgh , hamidmh , thundrill , مهندس روح الله زاهد
02-25-2013, 09:31 AM
ارسال: #6
يك نمونه بسيار بارزش بحث اقتصادي دراين چند ماه اخير بود
بشخصه اصلا دنبال اينطور مسايل نبودم
تا نياز نداشتم وارد بازار نميشدم
دنبال اينكه امروز دلار يا طلا چند شده وهست نبودم

چون ميدانستم با دانستنش فقط درگيري ذهني برام پيش مياد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: yu3f , کامیار کاظمی , 3ObHaN , MARYAR , safari-cht , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , Fateme-S , فرهاد قربانی , مــجــیــנ , hamid.h , مرتضی الهی , seemorgh , asiye vahhdh
02-25-2013, 10:03 AM
ارسال: #7
وقتی هر روز صبح در مقابل آینه بایستی و در کمال آرامش این زاده خلاقیت پروردگار را تحسین کنی
هیچ گاه وقت ارزشمندت را برای مقابله یا دریافت امواج منفی و مزاحم و یا به قولی راهزنان زمان تلف نمیکنی
جمله ای زیبا شنیدم (نمیدونم از کیست): اگر تمام قدرتهای دنیا جمع شوند حتی یک ثانیه از عمر ما را هم نمی توانند به عقب برگردانند.

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: yu3f , کامیار کاظمی , 3ObHaN , MARYAR , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , goldmen , Fateme-S , فرهاد قربانی , safari-cht , sajjad , مــجــیــנ , s_a , makok , iren , مرتضی الهی , seemorgh , hamidmh , asiye vahhdh
02-25-2013, 11:48 PM
ارسال: #8
دکتر آزمندیان توی کتاب تکنولوژی فکر میگن:
مهم ترین اصل این تکنولوژی، اصل خود هوشیاری است.

یعنی باید تو هر لحظه حواسمون باشه که چه سیگنالی رو به ضمیر ناخودآگاهمون می فرستیم،چی می بینیم،چی می خونیم، چی می شنویم،چی می گیم،چطور فکر می کنیم.

پس بیایم تلاش کنیم تا فقط سیگنال های مثبت بفرستیم تا نتایج مثبت هم دریافت کنیم.

10_004

قطعا خدا با من است
و گرنه...
می مردم...
در این خیابان های پرت
که هیچ چراغی روشن نیست!
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sir-mahyar , sajjad , successman , مــجــیــנ , mir abbas , Fateme-S , shahrasebi , s_a , hamid.h , مرتضی الهی , seemorgh , hamidmh , کتایون کاظمی , جوادي
02-26-2013, 01:28 AM
ارسال: #9
يه زماني من خوره حوادث شده بودم
ضمميه تپش جام جم ميخوندم
بعد از يه مدتي همه را دزد و قاتل ميديدم
رو فعاليت روزانم تاثير گذاشته بود

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , sajjad , successman , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , mir abbas , بابایی , hamid.h , مرتضی الهی , seemorgh
02-26-2013, 01:54 AM
ارسال: #10
احسنت بر آقای مدیر.

واقعا توی انجمن افکار به نزدیکه ها!!

ما بهترین درس ها را در زمان سختی ها آموخته ایم !

1059453
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sir-mahyar , مــجــیــנ , mir abbas , Fateme-S , بابایی , seemorgh , hamidmh
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS