ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هم اکنون انتخاب کنید
زمان کنونی: 04-26-2024, 10:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arak_2008
آخرین ارسال: arak_2008
پاسخ: 1
بازدید: 755

ارسال پاسخ 
هم اکنون انتخاب کنید
02-19-2013, 12:13 AM
ارسال: #1
هم اکنون انتخاب کنید
سلام دوستان یک مطلبی را در سایتی دیگر خوندم برایم جالب بود حیفم آمد که برای شما نگویم با عنوان
هم اکنون انتخاب کنید :

مرغابي يا عقاب ؟

وقتی به نیویورک سفر کنید، جالب ترین بخش سفر هنگامی است که پس از خروج از فرودگاه، قصد گرفتن یک تاکسی را داشته باشید.
اگر یک تاکسی برای رسیدن به مقصد بیابید شانس به شما روی آورده است؛ اگر راننده ی تاکسی شهر را بشناسد و از نشانی شما سر در آورد با اقبال دیگری روبرو شده اید؛ اگر زبان راننده را بدانید و بتوانید با او سخن بگویید بخت یارتان است؛ و اگر راننده عصبانی نباشد، با حسن اتفاق دیگری مواجه هستید.
خلاصه برای رسیدن به مقصد باید از موانع متعددی بگذرید

هاروی مک کی می گوید:

روزی پس از خروج از فرودگاه، به انتظار تاکسی ایستاده بودم که راننده ای با پیراهن سفید و تمیز و پاپیون سیاه از اتومبیلش بیرون پرید، خود را به من رساند و پس از سلام و معرفی خود گفت: «لطفا چمدان خود را در صندوق عقب بگذارید.» سپس کارت کوچکی را به من داد و گفت:
«لطفا به عبارتی که رسالت مرا تعریف می کند توجه کنید.»

بر روی کارت نوشته شده بود:
در کوتاه ترین مدت، با کمترین هزینه، مطمئن ترین راه ممکن و در محیطی دوستانه شما را به مقصد می رسانم.
بسیار شگفت زده شدم

راننده در را گشود و من سوار اتومبیل بسیار آراسته ای شدم. پس از آن که راننده پشت فرمان قرار گرفت، رو به من کرد و گفت:
«پیش از حرکت، قهوه میل دارید؟ در اینجا یک فلاسک قهوه معمولی و یک فلاسک قهوه رژیمی هست.»
گفتم:
«نه، قهوه میل ندارم، اما با نوشابه موافقم». راننده پرسید:
«در یخدان هم نوشابه دارم و هم آب میوه، کدام را میل دارید؟»
و سپس با دادن مقداری آب میوه به من، حرکت کرد و گفت:
«اگر میل به مطالعه دارید مجلات تایم، ورزش و تصویر و آمریکای امروز در اختیار شما است.» آنگاه، بار دیگر کارت کوچک دیگری در اختیارم گذاشت و گفت:
«این فهرست ایستگاههای رادیویی است که می توانید از آنها استفاده کنید. ضمنا من می توانم درباره بناهای دیدنی و تاریخی و اخبار محلی شهر نیویورک اطلاعاتی به شما بدهم وگر نه می توانم سکوت کنم. در هر صورت من در خدمت شما هستم

از او پرسیدم:
«چند سال است که به این شیوه کار می کنی؟» پاسخ داد:
« 2 سال.»
پرسیدم:
«چند سال است که به این کار مشغولی؟»
جواب داد:
«7 سال.»
پرسیدم 5 سال اول را چگونه کار می کردی؟» گفت:
«از همه چیز و همه کس،از اتوبوسها و تاکسیهای زیادی که همیشه راه را بند می آورند، و از دستمزدی که نوید زندگی بهتری را به همراه نداشت می نالیدم.
روزی در اتومبیلم نشسته بودم و به رادیو گوش می دادم که وین دایر شروع به سخنرانی کرد.مضمون حرفش این بود که:

مانند مرغابیها که مدام وک وک می کنند، غرغر نکنید، به خود آیید و چون عقابها اوج گیرید.

پس از شنیدن آن گفتار رادیویی به پیرامون خود نگریستم و صحنه هایی را دیدم که تا آن زمان گویی چشمانم را بر آنها بسته بودم. تاکسیهای کثیفی که رانندگانش مدام غرولند می کردند، هیچگاه شاد و سرخوش نبودند و با مسافرانشان برخورد مناسبی نداشتند.
سخنان وین دایر، بر من چنان تاثیری گذاشت که تصمیم گرفتم تجدید نظری کلی در دیدگاهها و باورهایم به وجود آورم

پرسیدم:
«چه تفاوتی در زندگی تو حاصل شد؟»
گفت:
«سال اول، درآمدم دو برابر شد و سال گذشته به چهار برابر رسید.»
نکته ای که مرا به تعجب واداشت این بود که در یکی دو سال گذشته، این داستان را حداقل با 30 راننده تاکسی در میان گذاشتم؛ اما فقط 2 نفر از آنها به شنیدن آن رغبت نشان دادند و از آن استقبال کردند.
بقیه چون مرغابیها، به انواع و اقسام عذر و بهانه ها متوسل شدند و به نحوی خود را متقاعد کردند که چنین شیوه ای را نمی توانند برگزینند

می خواهید گناه نابسامانیهای خود را به گردن این و آن بیندازید ?

یا برخیزید و اختیار زندگی خود را به دست بگیرید؟

در روزگاری که خنده دیگران به خاطر شکست توست برخیز تا بگریند.
هرچقدر فکر می کنم می بینم که راهی جز موفقیت ندارم.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: manali , بهنام ذوالفقارزاده , mohajer.my , venus2 , s_a , esijm , iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  وقتي اينترنت هم جيره بندي ميشود!!! اقاي ايـــده 9 1,552 03-26-2014 10:59 AM
آخرین ارسال: amirE5Ey
  ثروتمند بودن را انتخاب کنید/ یادداشتی از رابرت کیوساکی jahanagahi 3 1,671 11-25-2013 01:28 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  لااقل یکی از این جمله ها را به انتخاب خودت حفظ کن و به کار ببر zoofanoon 10 2,159 09-21-2013 01:06 AM
آخرین ارسال: zoofanoon
  ژل و اسپری مو را در خانه تان درست کنید ... mallarme 12 2,148 08-31-2013 10:51 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  كلاهبرداران هم در تاريخ جايي براي خود دارند کیمیاگر 0 721 05-07-2013 11:25 PM
آخرین ارسال: کیمیاگر
  اگر می‌خواهید امن‌ترین پسوورد (گذرواژه) ممکن را انتخاب کنید، این خبر را بخوانید mallarme 2 923 12-12-2012 01:53 PM
آخرین ارسال: yu3f
  شایعه ...انه «پایان جهان»، روس ها را هم به زحمت انداخت! mallarme 0 657 12-05-2012 02:17 PM
آخرین ارسال: mallarme
  چگونه گوشی تان را ضد ضربه کنید soltan_sal 0 861 11-25-2012 11:40 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
  ایمیلتان را ایمن کنید... mallarme 0 578 11-24-2012 11:54 AM
  وقتی بین چیپس و شکلات باید یکی را انتخاب کنی، چه اتفاقی در مغزت می‌افتد؟ mallarme 0 778 11-19-2012 10:01 PM
  شما هم غیر ارادی اس.ام.اس می زنید؟ mallarme 1 540 10-09-2012 09:34 PM
آخرین ارسال: صدفی
  تو ایران چند نفر هم اسم شما هستند؟ کامیار کاظمی 14 3,894 05-25-2012 10:09 PM
آخرین ارسال: دولتمند آنی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS