ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مجتمع گردشگری ستاره سهیل
زمان کنونی: 05-06-2024, 01:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: StarSoheil
آخرین ارسال: 3ObHaN
پاسخ: 44
بازدید: 9004

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجتمع گردشگری ستاره سهیل
11-16-2013, 09:47 PM
ارسال: #31
RE: مجتمع گردشگری ستاره سهیل
جالبه
مهمانی عزیزان انجمن .
این هم یکی از اهدافش بود که 28 همین ماه انجمن سومین سالگرد خود را جشن میگیرد.
تبریک با کاربری ستاره سهیل برای موفقیتهایش.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , alma , sir-mahyar , karafarin , 3ObHaN , یوسف خادم پیر , habib tousi , zahra_r , hamid.h
11-17-2013, 12:15 AM
ارسال: #32
سلام.
مطالبتون رو کاملا خوندم درکل میتونم بگم آفرین خوب بود.10_004
الان مطمئن هستم 90درصد کاربرا ارزوی کسب همچین ثروتی رادارندازهمین رومیخواستم ازشما خواهش کنم درمورد این کارتون(نه ماشینتون) یک بار یاچندبار درپست های مختلف توضیح بدید درسته که چندین بار این سوال پرسیده شده ولی نمیخوام جوابم مثل بقیه ی جواب هاتون به این سوال چند تا کلمه ی انگلیسی باشه.میخوان یک بار کاملا توضیح بدیدکه:
اولین استارت کارتون کی بود.
اولین درامدتون چه قدربود(ازهمین شغل)وکی بود.
چه گونه با همچین شغلی آشنا شدید.
چگونه اینقدرپیشرفت کردید.
آیااین درامد شما به موقعیت خانوادتون ربطی داشت.
الان هم این کارومیکنید.
تمام درامدی که داشتی ازهمین کاربودآیا درجایی سرمایه گذاری کرده اید.
وهمچنین هرچیزی که مناسب میدونید درمورد کارتون بگید.
ودرکل اینکه بیشتراین گونه سوالات رو مطرح کنیدوخودتون جواب هاشون رو بدید.
دریکی ازجواب هاتون دیدم که نوشته بودیدتوضیح دادن شغلم کمکی به شمانمیکنه.
خییییییییلی ببخشید اینومیگم ولی مطمئن باشید تو این انجمن سی وخورده ای هزارنفری ادمایی پیدامیشن(خودمونمیگم ها)که خیلی بیشرازشمادانش این کاررادارندولی موقعیت آنها ایجاب نکرد که این کاره بشند وهمین طور احتمال داره درصورت اینکه جوابتون مفیدباشه یه جرقه ای Ideaچیزی یایه ایده ی به فکریه نفربیاد که بتونه ازش کسب درامد کنه.
ببخشششششششششیدشاید لحنم یه کمی تند بوده باشه ولی امیدوارم که منظورم رو گرفته باشید.
(اگه اجازه باشه یه سوال کمی بی ربط میپرسم ببخشید میتونم بپرسم اون دوربینی که عکس بی ام دابلیو رو باهاش انداختی همچنین اون ویلا رو اسمش یا مدلش چیه واقعا کیفیت بالایی داره ممنون میشم که جوابم رو بدید.)
باسپاس که مطلب بالا رو حوندید.10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , iranboy , karafarin , سیدمهدی هاشمی , zahra_r , hamid.h , phoenix021
11-17-2013, 12:30 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-17-2013 12:35 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #33
دوست عزیزم جناب خادم پیر. قبل از اینکه این عزیز جواب دهند من کمی توضیح دهم.
فردی خوب ویلون می زد. فردی به او نزدیک شد و گفت : به به .کاش عمرم را می دادم و چون تو ویلون می زدم. آن فرد نگاهی کرد و گفت: من هم همینکار را کردم.
جمله ای دارم که بارها و بارها تکرار کرده ام:
من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا
من دست به هر کاری بزنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.

ولی متاسقانه اکثریت افراد شروع کننده خوبی هستند و ادامه دهنده بسیار بد. بد. بد.
میخواهند سریع به همه جا برسند. میخواهند شغلی را پیدا کنند که در کوتاهترین زمان صاحب خانه و ماشین و ویلا شوند.دوست عزیز باور کنید از ساده ترین کار می شود شروع کرد. چون نوع کار مهم نیست بلکه پیدا کردن ترفند آن کار مهم است.
شروع کنید از کار خود شروع کنید
ازکاری که دوست دارید شروع کنید.
لابلای انجام کار:
1- شکستن دیوار ذهنی
2- باور و ایمان به اینکه می توانی و می شود
3- نوشتن اهداف
4- تکرار جملات تاکیدی
5- تجسم

یادم رفت این جمله را بنویسم:
از مسیر رسیدن به اهدافتان لذت ببرید.اگر چنین شود زیاد عجله برای رسیدن به اهداف نخواهید داشت.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , صدفی , MARYAR , iranboy , مهدی 1 , karafarin , yu3f , mahdi77 , habib tousi , یوسف خادم پیر , ali mohammady , Delta.H , rasoul.es1989 , hamid.h
11-17-2013, 01:02 PM
ارسال: #34
سلام
خیلی دلم میخواست یه جورایی جزو فهرست میهمانان جلسه شیراز قرار می گرفتم
به هر روی از اینکه هنوز بالاتر از قله خودت رو میبینی بسیار خوشحالم
اگر چه بنده و بسیاری از افراد این انجمن هنوز در حضیض موفقیت هامون سیر میکنیم ولی اخبار پروازهای شما انرژی و انگیزه ما رو مضاعف می کنه و سختی مشکلات و ارتفاع زیاد دست اندازهای زندگی رو پست
احسنت

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: zahra_r , habib tousi , jahanagahi , ali mohammady , یوسف خادم پیر , hamid.h
11-17-2013, 01:38 PM
ارسال: #35
از ذلت تا لذت فقط یه حرکت فاصلس

سرباز پیاده شطرنج هم اگر راه را تا انتها ادامه دهد وزیر می شود!!
 تشکر شده توسط: habib tousi , MARYAR , jahanagahi , ali mohammady , یوسف خادم پیر , mohammadshamosi
11-17-2013, 10:57 PM
ارسال: #36
ماشاله جوابتون استادانه بود آقای قربانیان.10_004

ولی ببینید دوستان من درسوالم بیشترگفته بودم که رازهای موفقیت خودتونرو بگید تاشاید به دردیه نفری بخورد.شاید اون آقا یه چیزی رو بفرمایند ومنی که پرورش ماهی دارم که البته اصلا شغل هامون شباهتی به هم ندارندولی ممکنه اون صحبت یا پند یا هرچیزی که میتونند بگند که باعث پیشرفت خودشون شده شایدبدردم بخوره.12_002
حالا مطمعن هستم که دوستان بسیاری درزمینه ی همین کار اینترنت وتبلیغات هستند که صدرصدصحبت های ایشان برای آنها مفیدواقع میشود.12_002
یا شایدم ممکنه یکی پیدا بشه که اصلااین زمینه ی کاری رودوست نداشته باشه ولی بخاطر پیشرفت یکباره ی ایشون کنجکاو شده باشه وبخوادبدونه.Huh
به هرحال ممنون بابت جوابتون آقای قربانیان وسایر دوستان
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , Delta.H , karafarin , rasoul.es1989 , yu3f , hamid.h
11-17-2013, 11:11 PM
ارسال: #37
(11-17-2013 10:57 PM)یوسف خادم پیر نوشته شده توسط:  ماشاله جوابتون استادانه بود آقای قربانیان.10_004

ولی ببینید دوستان من درسوالم بیشترگفته بودم که رازهای موفقیت خودتونرو بگید تاشاید به دردیه نفری بخورد.شاید اون آقا یه چیزی رو بفرمایند ومنی که پرورش ماهی دارم که البته اصلا شغل هامون شباهتی به هم ندارندولی ممکنه اون صحبت یا پند یا هرچیزی که میتونند بگند که باعث پیشرفت خودشون شده شایدبدردم بخوره.12_002
حالا مطمعن هستم که دوستان بسیاری درزمینه ی همین کار اینترنت وتبلیغات هستند که صدرصدصحبت های ایشان برای آنها مفیدواقع میشود.12_002
یا شایدم ممکنه یکی پیدا بشه که اصلااین زمینه ی کاری رودوست نداشته باشه ولی بخاطر پیشرفت یکباره ی ایشون کنجکاو شده باشه وبخوادبدونه.Huh
به هرحال ممنون بابت جوابتون آقای قربانیان وسایر دوستان

ببینید ایشون یکباره پیشرفت نکرده ! 5 سال زحمت کشیدن تا پولدار شدن و 8-9 سال زحمت کشیدن تا ثروتمند شدن و باز هم ، هنوز سخت مشغول کارند .
شما 5 سال بری کوه هم بکنی پیشرفت میکنی .
بعد اکثر حرفه ها یه سری متد خاص دارن .
تو ای تی شما 5-6 ماه کار کنی و 7-8 تا همایش بری کلی از راه رو یاد میگیری .
مابقیش بسته به خلاقیت و سخت کوشی و تجربه خودت داره .
اکثر رشته ها همینن .
باور کنید نمیشه گفت ! اگر میشد گفت الان همه ما در زمینه کاری خودمون اول بودیم ، حتی اگه گفته هم شه درصد عملی بودنش کمتر از 10 درصده !

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , ali mohammady , Delta.H , MARYAR , mardin-b , یوسف خادم پیر , rasoul.es1989 , karafarin , zahra_r , hamid.h
11-18-2013, 01:56 AM
ارسال: #38
سلام.
ببخشیدآقا سجاد وبازم میگم ببخشید ولی شما منظور منو نگرفتید.(من درحدی نیستم که بخوام جواب های شما استادهای بزرگوارو تکذیب کنم ولی ببخشید)
5سال تلاش وکوشش برای رسیدم به یکی از بهترین ماشین ها یا بهترین خانه ای ایران و...
به نظرشمازمان خیلی زیادیه خیلی ازمردم10سال کارمیکنند تایه خونه نوقلی پایین شهر بخرند.درضمن به نظر من برای رسیدن به این ثروت کمترین زمانه(ایشون تقریبا از هیچی شروع کردنند).
من میگم ایشون که دیگه جزو ثروتمندان حساب میشن بزارید(به قول خدمونیاخرشون ازپل گذشتهBig Grin) اززبان ایشون چند کلمه درمورد نحوهی پیشرفتشون ویا اگه نکته ای یا پندی دارند وهمچنین درموردکسب وکارهای اینترنتی که خیلی ازدوستان این شغل رو دوست دارن(و چی بهترازاین که یه کارکشته راهنمایی شون کنه)چند سطربفرمایین تایه راهنماییی بشه برای دوستان همین.
که ماشاله یا سرشون خیلی شلوغه یا نمیدونم چی که جواب نمیدا انشااله که زود جواب بدن تابدونیم نظرخودشون چیه.
باسپاس
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , 3ObHaN , سیدمهدی هاشمی , karafarin , jahanagahi , hamid.h , نیما75
11-29-2013, 01:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-29-2013 01:42 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #39
جای همه عزیزان خالی. ما رفتیم و دقیقا مواردی که اشاره فرموده بودند را مشاهده کردیم. بیشتر نظر از زدن این پست این بود که من در جواب جناب امینی عزیز نوشتم.ضمن اینکه یکی از اهداف و برنامه های ایشان این بود که عزیزان انجمن را شیراز دعوت کند.پذیرائی در حد فوق عالی.

لابلای انجام کار:
1- شکستن دیوار ذهنی
2- باور و ایمان به اینکه می توانی و می شود
3- نوشتن اهداف
4- تکرار جملات تاکیدی
5- تجسم

انشالله جناب شهیدی جواب عزیزان را مرقوم می فرمایند.
لطفا این تایپیک را دوباره و چندباره مطالعه فرمائید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , habib tousi , sir-mahyar , یوسف خادم پیر , karafarin , hamid.h , iranboy
01-24-2014, 03:18 AM
ارسال: #40
سلام. دیدار امشبم با سبحان عزیز باعث یادآوری این تاپیک شد و عذرخواهی از اینکه پاسخ شما با تاخیر ارسال میشه:

اولین استارت کارتون کی بود: سال 2006
اولین درامدتون چه قدربود(ازهمین شغل)وکی بود: سال 2006 ، ماهانه 150 دلار
چه گونه با همچین شغلی آشنا شدید: والا خودم هنوز نمیتونم اسم این رو شغل بزارم. این مثل یک تفریحی بود که به پول ختم شد و از ابتدا با هدف کسب پول شروع نشد بلکه از روی علاقه بود/
چگونه اینقدرپیشرفت کردید: با تلاش و پشتکار شبانه روزی به مدت 3 سال تمام
آیااین درامد شما به موقعیت خانوادتون ربطی داشت: به هیچ وجه
الان هم این کارومیکنید: خیر ، در شاخه های دیگر فعال هستم
تمام درامدی که داشتی ازهمین کاربودآیا درجایی سرمایه گذاری کرده اید: %90 درآمد بله. مسلما سرمایه گذاری در جاهای دیگر صورت گرفته
وهمچنین هرچیزی که مناسب میدونید درمورد کارتون بگید: نمیدونم چی باید بگم ؟!
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mohammadshamosi , MARYAR , کامیار کاظمی , hamid.h
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گردشگری سلامت گردشگری سلامت 0 391 01-18-2017 09:58 PM
آخرین ارسال: گردشگری سلامت
  ایجاد تور گردشگری کارگن 4 918 04-30-2016 06:50 PM
آخرین ارسال: کارگن
  افزایش گردشگر تور یکروزه گردشگری صنعتی تاریخی MAHDI_MAHAM 3 694 10-08-2015 08:30 PM
آخرین ارسال: Iraj_27
  ایده اساسی برای موضوع گردشگری erfankt19 2 1,185 08-02-2015 02:29 PM
آخرین ارسال: cooch
  گردشگری ------- جذب توریست mohamad javad 15 1,721 05-20-2015 10:35 AM
آخرین ارسال: odise
  من هم شروع کردم پوشاک Barbie واقع در مجتمع عظیم سیتی سنتر قشم barbie 57 15,594 02-22-2015 09:23 PM
آخرین ارسال: pishbar
  شروع کار راه اندازی مجتمع زرین خیز در 3 ماه زرین خیز 7 2,261 06-24-2014 06:43 AM
آخرین ارسال: زرین خیز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS