ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مجتمع گردشگری ستاره سهیل
زمان کنونی: 05-06-2024, 01:39 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: StarSoheil
آخرین ارسال: 3ObHaN
پاسخ: 44
بازدید: 9005

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجتمع گردشگری ستاره سهیل
02-17-2013, 04:31 AM
ارسال: #1
Thumbs Up مجتمع گردشگری ستاره سهیل
یک سلام گرم و پرانرژی به همه میلیاردرهای عزیز ایرانی
واقعا چقدر زمان با سرعت در حال سپری شدنه. فکر کنم حدود ۱ سال و ۱ ماه از غیبت من در این انجمن میگذره و خوشحالم که توی این مدت شاهد پیشرفت زیادی برای انجمن و بچه های اون بودیم. خب دوباره فرصتی شد تا ما هم با دستی پر و سرشار از انرژی به پیش دوستان برگردیم. توی این یکساله طبق برنامه ریزی های قبلی پیشرفت های زیادی حاصل شد که خواستم باز هم جهت پخش کردن انرژی اون با شما عزیزان در میان بزارم تا شاید ایجاد انگیزه مضاعفی بشه برای سایرین. پروژه های امسال رو به ترتیب ذکر میکنم.

پروژه خرید ماشین:
خب من در اینجا گذری میزنم به متن نوشته هام در سال پیش :
نقل قول :تا اینکه در سن 19 سالگی بود که یک شب با پدرم بر سر آینده صحبت میکردم و اون شب رو خیلی خوب یادمه و هیچ وقت از یادم نمیره. به پدرم گفتم من بهتون قول میدم تا قبل از سن 25 سالگی یک ماشین ماکسیما میخرم و ماهی 5 میلیون درآمد دارم. پدرم اون شب در جواب به من گفتن تو ماکسی هم نمیتونی بخری چه برسه به ماکسیما زمانی که این حرف رو به پدرم زدم شاید ماهی 200 تومن درآمد داشتم. من در جواب ایشون خندیدم و گفتم ماکسی چیه که بعد برام شرح دادن بعد گفتم باشه حالا میبینیم شاید در کمتر از یکسال از گذشتن اون حرف من تونستم ماشینی گرون تر از ماکسیما تهیه کنم بدون اینکه 1 قرون اون رو از کسی قرض بگیرم و با درآمد ماهی 3 تومن. پس از اون نوبت به چیزهای بزرگتر رسید. از خونه گرفته تا مغازه ، ویلا و ... طی مدت 3 سال تونستم تمامی چیزهایی که میخواستم رو یکی یکی به دست بیارم و درآمد ماهی بیش از 100 تومن رو تجربه کنم و در سن 25 سالگی میلیاردر بشم. البته کماکان خواسته های بزرگتر ادامه دارد ...
طبق اندیشه ها و برنامه ریزی های قبلی تصمیم داشتم که در سال ۹۱ یک دستگاه BMW 335i Convertible خریداری کنم که خب مسلما طبق روال همیشه نه پولش رو داشتم و نه ... اما مطمءن بودم که شدنی هست. خب من اولین ماشینم ۲۰۶ بود بعد شد کوپه و حالا BMW و آینده نزدیک Lamborghini
جالبه بدونید زمانی که ۲۰۶ خریدم به کوپه فکر میکردم . زمانی که در حال خرید کوپه بودم به BMW فکر میکردم و زمانی که داشتم BMW میخریدم به Lamborghini میفکریدم 4yajuyo یعنی در هر مرحله ای خرید اون ماشین در اون لحظه برام مسجل و قطعی شده بود و همون لحظه باز به بعدیش فکر میکردم.
خلاصه طبق معمول تونستیم این ماشین رو همین جوری و به همین راحتی خریداری کنیم 10_003 و نه تنها پولش یکباره جور شد که هیچ بلکه ماشین قبلیم رو هم نگه داشتم بعنوان گاری ازش بهره ببریم یه مدت Yosef.gif جالبه من این ماشین رو توی سریال چند سال پیش ماه رمضان به نام در کنار زاینده رود دیدم و دقیقا از همون جا عاشق خودش و رنگش شدم و با وجودی که رنگش خیلی خاص و کمیاب هست ولی باز هم کاینات رو تسلیم ذهنم کردم. 5_004
[تصویر: e4368_DSC_5879.jpg]

پروژه شرکت بازرگانی ستاره سهیل:
خب یکی دیگه از چیزهایی که باید طبق برنامه پیش میرفت ثبت شرکت بازرگانی بود که خدا رو شکر این هم با موفقیت انجام شد و در حال ثبت رسمی اون در کشورهای خلیج فارس هستیم.
[تصویر: x1883_1.jpg]

و اما مهمترین بخش کار
بروژه مجتمع تفریحی گردشگری ستاره سهیل:
خب همون طور که همیشه در ذهنم متصور بودم دوست داشتم یک ویلا با امکانات متفاوت و بی نظیر داشته باشم. این فکر در حدود ۴ سال پیش نصف شب به ذهنم خطور کرد و الان بعد از ۴ سال به وقوع پیوست.

مجتمع تفریحی ستاره سهیل قرار بود در ابتدا یک ویلای شخصی برای استفاده دوستان و آشنایان باشه اما با پیشنهاد یکی از دوستان عزیزم نوع کاربری این ویلا رو با توجه به امکاناتی که داره به یک کاربری گردشگری تغییر دادیم. انشاالله قرار هست که جهت مهمانان VIP خارجی - مقامات سیاسی و ورزشی مورد استفاده قرار بگیره. البته کماکان در درجه اول جهت استفاده شخصی باقی میمونه و اون موارد در کنارش هست.

خب جزییات این مجتمع که حدود ۱ میلیارد هزینه در بر داشته بدین شرح هست:
۲۶۰۰ متر زمین و ۸۰۰ متر زیربنا در ۴ طبقه
استخر - سونا و جکوزی سرپوشیده
دارای ۴ اتاق مستر
یک اتاق گیم نت با ۸ سیستم
یک سالن بزرگ
یک سالن ورزشی با امکاناتی نظیر :
بیلیارد
پینگ پنگ
فوتبال دستی
ایرهاکی
بدنسازی

در فضای خارج آبنما - پارک کودک - زمین بازی - آلاچیق و دی جی Yosef.gif
البته عکس قدیمی هست و مال چند ماه پیشه
[تصویر: e1761_DSC_6107.jpg]

همین جا دوست دارم به آقای کاظمی عزیز آمادگی کامل خودم رو برای میزبانی جلساتشون در این مجتمع در شهر شیراز اعلام کنم. به امید موفقیت های روز افزون برای شما میلیاردرهای پر انرژی 10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , YashaR1989 , کامیار کاظمی , habib tousi , successman , سعید محمدی , 3ObHaN , kafi , mahdi77 , mallarme , tondar12 , sokoot , goldmen , ahmad rezaee , mir abbas , yu3f , MARYAR , mohammadshamosi , vahid61 , jahanagahi , zoofanoon , مسعود کوچولو , سیدمهدی هاشمی , cold_fear , sir-mahyar , Mind , Delta.H , M3HDI , حامد , mostafa ghobadi , بابایی , toofan245 , Haavin , صابری , مهدی گل محمدی , دهدار , s_a , Peyman AL , iranboy , خانم میلیاردر , مرتضی الهی , mahdi1360 , مهدی 1 , zahra_r , kourosh59 , نازلی , ناصر صادقی , محسن قلي زاده , ali mohammady , نرگس فیاض , minoo , maral 777 , حمید رضا غ , iren , hamid.h , hasun
02-17-2013, 09:21 AM
ارسال: #2
RE: مجتمع گردشگری ستاره سهیل
دوست عزیز
از صمیم قلب به شما تبریک عرض می کنم
امیدوارم همیشه در سایه الطاف خداوند خوشبخت و موفق باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , habib tousi , successman , سعید محمدی , mahdi77 , ahmad rezaee , mir abbas , yu3f , MARYAR , StarSoheil , jahanagahi , zoofanoon , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , Mind , بابایی , صابری , مهدی گل محمدی , iranboy , zahra_r , 3ObHaN , ناصر صادقی , ali mohammady , نرگس فیاض , hamid.h
02-17-2013, 09:49 AM
ارسال: #3
بسیار عالی.اینم خروجی سایت.انشاالله روز به روز شاهد پیشرفت بیشتر دوستان باشیم.خب دوست عزیز؟شیرینی ما چی میشه اونوقت؟ بچه های انجمن منتظرند

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: successman , سعید محمدی , 3ObHaN , mahdi77 , ahmad rezaee , mir abbas , yu3f , MARYAR , StarSoheil , jahanagahi , zoofanoon , سیدمهدی هاشمی , صابری , zahra_r , iranboy , ناصر صادقی , نرگس فیاض , hamid.h
02-17-2013, 12:06 PM
ارسال: #4
سلام

واقعا آفرین خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم انشالله به تمام آرزوها و خواسته هاتون برسید

ارادتمند - کامبیز
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mir abbas , yu3f , StarSoheil , jahanagahi , zoofanoon , سیدمهدی هاشمی , habib tousi , Mind , بابایی , iranboy , zahra_r , 3ObHaN , ناصر صادقی , نرگس فیاض , hamid.h
02-17-2013, 12:29 PM
ارسال: #5
سلام خیلی دمت گرم.
موفق تر بشی و همیشه خدا تو کارات همراهت باشه.

امسال سالی هست که به امید خدا حتماً به دوتا از آرزو هام می رسم.5_004
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mir abbas , yu3f , MARYAR , StarSoheil , jahanagahi , zoofanoon , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , habib tousi , zahra_r , 3ObHaN , ناصر صادقی , نرگس فیاض
02-17-2013, 12:31 PM
ارسال: #6
سلام
با دقت نوشته هاتون رو خوندم و بسیار خوشحال شدم .....[تصویر: 1.gif]

گاهی یک آفرین ساده گفتن کافی نیست....
گاهی تنها آرزوی موفقیت کردن کافی نیست.......
گاهی باید به احترام یک همت و یک تلاش در محقق سازی از جای بلند شد....

آنچه به دست میآورید مهم است و آنچه که به دست آوردید رو به نحو احسن حفظ کنید مهم تر

موفق تر باشید

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: P@RSA , goldmen , ahmad rezaee , mir abbas , yu3f , StarSoheil , jahanagahi , zoofanoon , مسعود کوچولو , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , habib tousi , فرهاد قربانی , Delta.H , mostafa ghobadi , بابایی , Peyman AL , iranboy , zahra_r , 3ObHaN , نرگس فیاض , hamid.h
02-17-2013, 01:14 PM
ارسال: #7
کار شما بیشتر ازچندین کتاب اموزنده است ممنون که ما را هم شریک تجربه اتون کردین .ولی اگر جزئی تر جریان را شرح بدهید کمک بزرگی به ما می کنین .

آب درون ظرف، شفاف است؛ آب دریا اما تیره. حقیقت های کوچک کلماتی شفاف دارند، حقایق بزرگ اما سکوتی عظیم.
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , kafi , yu3f , mir abbas , MARYAR , StarSoheil , jahanagahi , zoofanoon , سیدمهدی هاشمی , habib tousi , فرهاد قربانی , بابایی , مرتضی الهی , zahra_r , 3ObHaN , ناصر صادقی , iranboy , نرگس فیاض , یوسف خادم پیر , hamid.h
02-17-2013, 01:23 PM
ارسال: #8
بعضي مواقع بايد سكوت كرد و بيننده بود.........10_00410_00410_004

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: mir abbas , yu3f , ahmad rezaee , StarSoheil , jahanagahi , zoofanoon , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , habib tousi , بابایی , Peyman AL , مرتضی الهی , 3ObHaN , نرگس فیاض , hamid.h
02-17-2013, 01:26 PM
ارسال: #9
دوست عزيز من هم به شما تبريك مي گم بابت موفقيتهاي شخصي تان .

اگر امكان دارد از مسير پيشرفتتان از مراحل اوليه و چگونگي انجام آنها برايمان بيشتر بنويسيد .
اينكه از طريق چه كارها و ايده هايي به سرعت جهش مالي داشتيد .

ممنون .

در آينده در سفر استاني اعضا به شيراز در خدمت شما خواهيم بود

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: mir abbas , MohamadMJ , MARYAR , yu3f , kafi , StarSoheil , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , reza_egbali , habib tousi , مرتضی الهی , مهدی 1 , 3ObHaN , نازلی , iranboy , نرگس فیاض , یوسف خادم پیر , hamid.h
02-17-2013, 01:32 PM
ارسال: #10
Question RE: مجتمع گردشگری ستاره سهیل
چقدر خبر خوشحال کننده ای .دیدن موفقیتهای دوستانی که از دل انجمن بیرون امده اند و به موفقیتهای چشمگیری دست پیدا کرده اند مثل شما دوست عزیز واقعا باعث خوشحالی همه بچه های انجمن هست و انگیزه ای مضاعف برای همه ما خواهد شد و این موضوع رو میشود به واقعیت دید که خواستن توانستن هست.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: MARYAR , yu3f , kafi , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , StarSoheil , jahanagahi , zoofanoon , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , M3HDI , مومنی , habib tousi , فرهاد قربانی , بابایی , مرتضی الهی , 3ObHaN , ناصر صادقی , نرگس فیاض , hamid.h
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گردشگری سلامت گردشگری سلامت 0 391 01-18-2017 09:58 PM
آخرین ارسال: گردشگری سلامت
  ایجاد تور گردشگری کارگن 4 918 04-30-2016 06:50 PM
آخرین ارسال: کارگن
  افزایش گردشگر تور یکروزه گردشگری صنعتی تاریخی MAHDI_MAHAM 3 694 10-08-2015 08:30 PM
آخرین ارسال: Iraj_27
  ایده اساسی برای موضوع گردشگری erfankt19 2 1,185 08-02-2015 02:29 PM
آخرین ارسال: cooch
  گردشگری ------- جذب توریست mohamad javad 15 1,721 05-20-2015 10:35 AM
آخرین ارسال: odise
  من هم شروع کردم پوشاک Barbie واقع در مجتمع عظیم سیتی سنتر قشم barbie 57 15,594 02-22-2015 09:23 PM
آخرین ارسال: pishbar
  شروع کار راه اندازی مجتمع زرین خیز در 3 ماه زرین خیز 7 2,261 06-24-2014 06:43 AM
آخرین ارسال: زرین خیز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS