ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

به راحتی بدلیجات بسازید .........
زمان کنونی: 05-07-2024, 07:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: نرگس فیاض
پاسخ: 19
بازدید: 9079

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امیتازات : 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-08-2013, 10:34 PM
ارسال: #1
در این تاپیک آموزش ساختت بدلیجات از هر نوع را خواهم گذاشت......

==================================================

دوست دارید ساخت ساده‌ترین گوشواره جهان رو یاد بگیرید؟

این گوشواره تو چند دقیقه حاضر می‌شه، خیلی ساده است و انقدر ارزونه که می‌تونید برای هر دست لباس‌ و هر کدوم از دوستاتون یکی ازش درست کنید.

برای درست کردن این گوشواره به غیر از گیره گوشواره که باید از خرازی بخرید، بقیه وسایل تو کشو نخ و سوزن‌تون پیدا می‌شه. چند تا منجوق یا مروارید رنگی (تک رنگ یا رنگی رنگی)، چند سانت مفتول و یه انبردست لازم دارید. مفتول رو به اندازه دلخواه و طبق تصویر ببرید. این گوشواره اگر بلند باشه، قشنگ‌تره ولی به هرحال خودتون تو اندازه مفتول مختارید. مهم اینه که هر دو لنگه هم اندازه باشن که گوشواره تو گوش‌تون تابه‌تا به نظر نیاد.

منجوق درشت یا مروارید رو از مفتول رد کنید تا کاملا مفتول رو پر کنه.....

[تصویر: 22.jpg]

و بعد با انبردست انتهای مفتول رو گرد کنید.

[تصویر: 42.jpg]

حالا سر دیگه مفتول رو به گیره وصل و محکم کنید

[تصویر: 52.jpg]

گوشواره‌تون حاضره. می‌تونید گوش کنید یا به کسی که دوست‌ش دارید هدیه بدید.

[تصویر: AZ0A1433.jpg]

شما به راحتی میتوانید در انتخاب مهره ها و چیدمان با خلاقیت تنوع های بسیاری از این دست ایجاد نمایید.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , M3HDI , من میلیاردرم , sir-mahyar , hadi1987 , مــجــیــנ , هومان هرمزدی , tondar12 , Delta.H , P@RSA , کامیار کاظمی , successman , 369369 , mir abbas , Mrs.Seyedi , goldmen , dara , safari-cht , flower.gol21 , ahmad rezaee , مومنی , venus2 , yu3f , mohajer.my , kimyya , mahdi5e , minoo , poldar , man72 , winker
02-08-2013, 11:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-08-2013 11:05 PM، توسط هومان هرمزدی.)
ارسال: #2
RE: به راحتی بدلیجات بسازید .........
این هم یه نمونه دیگه

[تصویر: collage_1.jpg]
این مدل خیلی جالبه و زیبا.کاملا هوشمندانه و زیبا

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 2.jpg]

[تصویر: 3.jpg]

[تصویر: 4.jpg]

[تصویر: 5.jpg]

[تصویر: 6.jpg]

[تصویر: 7.jpg]

[تصویر: 8.jpg]

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , sir-mahyar , mallarme , MARYAR , بهنام ذوالفقارزاده , tondar12 , jahanagahi , Delta.H , P@RSA , کامیار کاظمی , successman , 369369 , mir abbas , Mrs.Seyedi , goldmen , seraj , dara , safari-cht , bahador , ahmad rezaee , مومنی , venus2 , yu3f , mohajer.my , kimyya , mahdi5e , reza.sepehri , minoo , Divar , artnus.s , winker
02-08-2013, 11:26 PM
ارسال: #3
خیلی عالی بودند.ممنون.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , من میلیاردرم , sir-mahyar , Delta.H , successman , mir abbas , Mrs.Seyedi , bahador , مومنی , yu3f , mohajer.my
02-08-2013, 11:27 PM
ارسال: #4
به راحتی یک دستبند با روبان و مروارید سازید....

============================================

و هر خونه‌ای یه جعبه خنزر پنزر وجود داره که توش پر از نخ و سوزن و روبان و منجوق و این‌جور چیزاست. این جعبه می‌تونه سال‌های سال با محتویات رنگی‌ش تو کشو بمونه، اما با کمی خلاقیت هر تیکه از این چیزا می‌تونه تبدیل به یه چیز با ارزش و خوشگل بشه. اگه یه تیکه مفتول فلزی، یه مشت مروارید و چند سانت روبان دارید، بیایید تو کمتر از یه ساعت یه دستبند خوشگل درست کنیم:

تو اولین مرحله سر مفتول رو با انبر ببرید که نوکش کمی تیز بشه. حالا مفتول رو از روبان رد کنید.

[تصویر: 2.png]

یه دونه مروارید درشت بردارید و از مفتول ردش کنید. بهتره پهنای روبان، اندازه قطر مرواریدا باشه.

روبان رو روی نیم‌کره مروارید بکشید و با رد کردن دوباره مفتول روبانو سرجاش فیکس کنید. در تمام مراحل کار حواستون باشه که مفتول دقیقا از وسط روبان رد بشه و یه مسیر ثابت رو طی کنه. می‌تونید با مداد این خط رو علامت بزنید که ردیف مرواریدها کج و کوج نشه.

برای دومین حرکت نیمکره مقابل مروارید رو هدف بگیرید و مثل قبل عمل کنید. در واقع مسیر روبان برای اینکه دور مرواریدها بپیچه یه مسیر زیگزاگیه.

[تصویر: 3.png]

این کار رو تا وقتی که طول روبان به حدی برسه که دور دست‌تون بپیچه ادامه بدید. وقتی به اندازه دلخواه رسیدید ابتدا و انتهای مفتول رو با انبر به هم وصل کنید.

[تصویر: 4.png]

برای اینکه تیری مفتول رو بگیرید می‌تونید اونو با چکش صاف کنید و روش یه لایه برق ناخن بزنید.

[تصویر: 6.png]

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: من میلیاردرم , tondar12 , بهنام ذوالفقارزاده , sir-mahyar , jahanagahi , Delta.H , P@RSA , کامیار کاظمی , مسعود کوچولو , successman , 369369 , mir abbas , Mrs.Seyedi , goldmen , seraj , dara , safari-cht , ahmad rezaee , مومنی , venus2 , yu3f , mohajer.my , kimyya , minoo , artnus.s , winker
02-08-2013, 11:47 PM
ارسال: #5
عالی عالی

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
 تشکر شده توسط: mallarme , sir-mahyar , من میلیاردرم , Delta.H , mir abbas , Mrs.Seyedi , 0625 , مومنی , mohajer.my , winker
02-09-2013, 12:23 AM
ارسال: #6
وااااای من از اینا خیلی‌ دوس دارم اتفاقا تو کلن دو تا دختر خانوم با مهر‌ه های خیلی‌ خیلی‌ خوشگل گوشواره‌های با مدل‌های خیلی‌ خلاق درس میکردن و کنار دم (DOM)-از قدیمی‌‌ترین و بزرگترین کلیسا‌های قرون وسطا -که کلی‌ توریست از اونجا رد می‌شه میفروختن منم دارم از اینا عالیه ممنون مالارمه جونم

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: mallarme , successman , mir abbas , Mrs.Seyedi , sir-mahyar , 0625 , من میلیاردرم , ahmad rezaee , Delta.H , yu3f , M3HDI , mohajer.my
02-09-2013, 04:40 AM
ارسال: #7
باز این دختر هنرمندی کرد، دست مریزاد

«هر قدر بیشتر بر لبی لبخند بنشانم، ثروتمندترم!» [/align]
 تشکر شده توسط: mallarme , sir-mahyar , mir abbas , 0625 , Haavin , من میلیاردرم , ahmad rezaee , مومنی , Delta.H , yu3f , mohajer.my
02-09-2013, 11:41 PM
ارسال: #8
منم بلدم درست کنم
خیلی میشه چیزهای خوشگلی درست کرد

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: mallarme , sir-mahyar , MARYAR , mir abbas , Mrs.Seyedi , yu3f , mohajer.my
02-12-2013, 02:19 PM
ارسال: #9
چگونه با یک مفتول یک گوشواره بیضی شکل درست کنیم

داخل مفتول سه مهره (انتخاب بزرگی و کوچکی و رنگ آن طبق سلیقه تان است) بیاندازید.

[تصویر: es6itj4lja3qjiyo7ygj.jpg]

سپس طبق تصاویر انتهای مفتول را بپیچانید ....

[تصویر: sq5beuk5w930gxn2dsdp.jpg]

[تصویر: suywqucmj6i6z7k7k.jpg]

اکنون کار آماده اتصال گیره میباشد.

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: yu3f , P@RSA , seraj , mohajer.my , سیدمهدی هاشمی , venus2 , minoo
02-12-2013, 10:32 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-12-2013 10:34 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #10
این یکی از زیباترین آموزشهایی بود که دیدم اون هم با سنجاق قفلی!
وسیله نه چندان زیبایی مثل سنجاق قفلی میتونه تبدیل به یک دستبند زیبا بشه...........

[تصویر: Pin-Bracelet-rangirangi-2.jpg&h=...mp;amp;z=2]

چیزایی که لازم دارید ایناست:

حدود ۸۰ تا سنجاق قفلی طلایی یا نقره‌ای. به عکس‌ها نگاه کنید، ممکنه سنجاق خیلی بزرگ یا خیلی ریز رو برای نتیجه دلخواه‌تون انتخاب کنید.
منجوق در هر رنگی که دوست دارید
چند سانتی متر کش نامرئی
انبردست
قیچی
یه ظرف کوچیک برای منجوق هم کنار دست‌تون بذارید و شروع کنید.

[تصویر: 1.jpg]

اگر سایز متوسط سنجاق قفلی رو انتخاب کردید، حدود ۸۵ تا سنجاق برای یه دست‌بند زنانه کافیه. رنگ و سایز منجوق‌ها رو هم متناسب با سن یا سلیقه خودتون و کسی که می‌خواهید این کادو رو بهش بدید انتخاب کنید. اگر می‌خواهید که از رنگای زیادی توی دست‌بند استفاده کنید، هر کدوم از رنگ‌ها رو توی یه ظرف بریزید که موقع کار، جدا کردن رنگ‌ها اذیت‌تون نکنه.

[تصویر: 2.jpg]

حالا سنجاق رو باز کنید و دونه دونه منجوقا رو توش بچینید. سوزن که پر از منجوق شد، سنجاق رو قفل کنید.

[تصویر: 3.jpg]

سنجاقی که به همین راحتی بستید، به همین راحتی هم باز می‌شه، مگر اینکه با انبر محل قفل سنجاق رو پِرس کنید. با این کار دیگه سنجاق باز نمی‌شه.

[تصویر: 4.jpg]

حالا دو تکه کش نامرئی رو چند سانت بیشتر از اندازه دور مچ ببرید. اون چند سانت اضافه رو برای گره زدن لازم داریم.

[تصویر: 5.jpg]

سنجاق قفلی بسته شده یک حلقه در پایین و یک سوراخ کوچیک در قسمت قفل داره که باید این کش‌ها را از این حلقه‌ها رد کنیم. سنجاق اول رو از سوراخ بالا وارد نخ کنید و بعدی را از سوراخ پایین. در واقع سنجاق‌ها رو یکی در میون خلاف جهت هم قرار بدید. این کار رو ادامه دهید تا سنجاق‌ها تموم شن و دو طرف کش رو گره بزنید.

[تصویر: 6.jpg]

چقدر گره محکم و تمیز باشه دست‌بند قشنگی‌تری گیرتون میاد. پس با حوصله و صبور باشید.

[تصویر: 8.jpg]

زمان زیادی از شروع کار نگذشته و هزینه‌ چندانی هم صرف نشده، اما شما صاحب دستبد قشنگی شدید که خودتون ساختیدش. لذت ببرید.

اینجا هم چند مدل دیگه از این کار هنری

[تصویر: 41.jpg]

[تصویر: 51.jpg]

[تصویر: 111.jpg]

[تصویر: 10.jpg]

[تصویر: 9.jpg]

[تصویر: 81.jpg]

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: P@RSA , Delta.H , mohajer.my , Mrs.Seyedi , هومان هرمزدی , yu3f , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , venus2 , minoo , goldmen , طهورا , artnus.s , winker
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  لوازم دور ریختنی را تبدیل به لوازم تزئینی کنید............ mallarme 48 12,323 01-04-2014 09:29 PM
آخرین ارسال: shamsa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS