ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

حمله ... !
زمان کنونی: 05-03-2024, 01:59 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: mohsen k1
پاسخ: 18
بازدید: 2659

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمله ... !
02-08-2013, 01:30 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-08-2013 01:33 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
حمله ... !
مدتی است که با آزاد شدن قیمت های خودرو، به طرز عجیبی قیمت ها افزایش یافته است و متاسفانه و مثل همیشه مردم خوب ما نیز برای خرید برخی خودروها هجوم آورده اند و برای همین قیمت ها گاهی به طرزی کاذب بالا می رود که با نزدیک شدن به ایام عید مطمئنا بدتر خواهد شد.
در این تاپیک برای آنکه این فرهنگ غلط که همه با افزایش قیمت ها برای خرید هجوم می آورند (مانند موضوع مرغ و آن بساط) و برای چیزهای کم ارزش چند برابر هزینه می کنند و قیمت واقعی فراموش و افزایش های کاذب عادی می شود، به روش خود برخورد کنیم با درج مطالبی سعی خواهیم کرد که همه را نسبت به این رفتار غلط آگاه کنیم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , mohsen k1 , من میلیاردرم , فرهاد قربانی , اميرعلي , goldmen , sir-mahyar , successman , مــجــیــנ , jahanagahi , Delta.H , mir abbas , صابری , cold_fear , M3HDI , safari-cht , P@RSA , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , zoofanoon , m_grate29 , venus2 , habib tousi , ahmad rezaee , madar , dara , mahdi5e , maxsoulfly , vahid61 , 369369 , kave , bitumen
02-08-2013, 01:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-08-2013 01:42 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #2
RE: حمله ... !
تبلیغ : سایپا مطمئن!!

بابا میاد تو خونه: "دخترم امسال دوست داری مسافرت کجا بریم؟"
دختر : "بابایی من از مسافرت میترسم....."

بابا: "واسه چی عزیزم؟ "
"آخه خیلی ها تو مسافرت کشته میشن "

"غصه نخور دخترم ؛ بابا فکر اونجاشم کرده"
بعد پرده را کنار میزند یه پراید پارک شده کنار دیوار.
دختره :"هوراااااااااااااا "

سایپا مطمئن :|

[تصویر: 21917_181.jpg]

[تصویر: siOSHv_535.jpg]

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: MARYAR , 3ObHaN , akhevi , goldmen , من میلیاردرم , مسعود کوچولو , sir-mahyar , مــجــیــנ , jahanagahi , Delta.H , toofan245 , mir abbas , فرهاد قربانی , safari-cht , صابری , P@RSA , mohammadshamosi , zoofanoon , m_grate29 , venus2 , habib tousi , dara , mahdi5e , maxsoulfly , vahid61 , seraj , 369369 , mohsen k1 , bitumen
02-08-2013, 01:53 AM
ارسال: #3
توجه ، این پست +18 است

ببینید پراید چیه !
این پست رو هرکس که ناراحت میشه نبینه
اما واقعت یک خودرو ی 20 میلیون تومنی اینه
فرقی نداره که با چقدر سرعت دارید رانندگی میکنید .
پراید ارابه ی مرگه :|

[تصویر: qag6np4l6fx76uye2un1.jpg]

جسد راننده زده از پنجره بیرون ، اون جسد سرنشین عقبیه Sad

[تصویر: evwro68v9eb3u1b7q9w.jpg]

دو تا محصول سایپا ، مطمئن

[تصویر: qepfktnsf7t9i9eaf2l9.jpg]

راننده رو تصور کن :|

[تصویر: vs0fy2ltpxpcd08fithh.jpg]

حرفی ندارم بزنم

[تصویر: pd9b063pp13dgelk0vf9.jpg]

5 کشته ، اون سگ بد بخت رو نیگا Huh
[تصویر: j4f6zu3k4k50dv07ji7d.jpg]

اینم هست ، خودتون ماشین نوع ماشین رو حدس بزنید
[تصویر: 27t356qpvip7fd69exm.jpg]

بازم شرمنده بابت عکس ها

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , goldmen , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , Delta.H , mir abbas , فرهاد قربانی , safari-cht , صابری , mohammadshamosi , zoofanoon , m_grate29 , venus2 , habib tousi , sir-mahyar , madar , dara , mahdi5e , manali , mjdehghani , maxsoulfly , vahid61 , seraj , 369369 , mohsen k1 , bitumen
02-08-2013, 02:03 AM
ارسال: #4
این فراری f430 هم مثل پراید له شده و دو تا سرنشین کشته شدن .
اما یه تفاوت کوچیک هست .
اگه با پراید 85 کیلومتر سرعت داشته باشی و بزنی به یه جسم ثابت ماشینت این شکلی میشه .
اما این فراری حدود 280 کیلومتر در ساعت سرعت داشته .

[تصویر: ggsiatnibom7wlgb3db9.jpg]

این مزدا 3 تصادف کرده ولی راننده زندست .
اما اگه پراید بود خودتون قضاوت کنید .

[تصویر: q3s6n0q9hmsbpnb41sj9.jpg]

یک کلام ، بیاید از همین امروز ، پراید رو تحریم کنیم .
اقا به امام رضا قسم کسی پراید 20 میلیونی نخره نمی میره

تشکر شده توسط: goldmen , successman , مــجــیــנ , Delta.H , mir abbas , فرهاد قربانی , M3HDI , safari-cht , صابری , P@RSA , mohammadshamosi , zoofanoon , من میلیاردرم , m_grate29 , venus2 , mosafer bedar , habib tousi , sir-mahyar , dara , maxsoulfly , 369369
02-08-2013, 02:09 AM
ارسال: #5
صبح روز گذشته یکدستگاه خودور هیوندای با یکدستگاه خودروی 20 میلیونی! (پراید) در زیر پل "هواپیما رو "فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تصادف کردند.

به گزارش مشرق ،صبح روز گذشته یکدستگاه خودور هیوندای با یکدستگاه خودروی 13 میلیونی! (پراید) در زیر پل هواپیما رو فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تصادف کردند که در پی این سانحه بدن راننده خودرو 13 میلیونی تکه پاره شد و وی در دم جان سپرد و سه سرنشین خودروی سانتافه با اینکه ضربه شدیدی به جلوی خودرو وارد شده بود با عمل کردن کیسه هوا ، آسیب ندیدند و فقط یکی از آنها از ناحیه گردن کمی آسیب دید ، البته در سانتاافه های جدید این مشکل هم حل شده و در زمان تصادف پشت سری به صورت اتوماتیک بلند می شود تا مانع حرکت بیش از حد سر به عقب گردد ، حال جای سوال دارد که مسئولین صنعتی کشور بعد از 18 سال از شروع تولید این محصول در کشور چه توجیهی برای ادامه عرضه آن دارند و لااقل پیشنهاد می شود مسئولین برای حفظ جان مردم شریف و قابل تقدیر و احترام ایران ،از تردد پراید در جاده های بین شهری جلوگیری کنند

[تصویر: 229726_327.jpg]

[تصویر: 229725_884.jpg]

[تصویر: 229724_898.jpg]

[تصویر: 229723_595.jpg]

پراید ، ارابه ی مرگ هست

تشکر شده توسط: goldmen , hadi1987 , successman , Delta.H , mir abbas , فرهاد قربانی , safari-cht , صابری , zoofanoon , من میلیاردرم , venus2 , mosafer bedar , habib tousi , sir-mahyar , ahmad rezaee , maxsoulfly , 369369
02-08-2013, 07:06 AM
ارسال: #6
ای بابا .. ConfusedConfusedConfused یعنی من برم همی لگنی ( پرایدمو 3535) رو هم که دارم بفروشم ؟؟؟
تاز من 7/700 خریدمش : دی 12_00212_002
 تشکر شده توسط: mir abbas , فرهاد قربانی , safari-cht , صابری , zoofanoon , من میلیاردرم , habib tousi , sir-mahyar , maxsoulfly
02-08-2013, 10:59 AM
ارسال: #7
ما باید فرهنگمون تا جایی رشد کند که اگر چیزی گران شد خیلی راحت اونرو از چرخه زندگی حذف کنیم به جای هجوم اوردن به خرید چند برابری اون
حتی اجیل شب عید.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , mallarme , Delta.H , M3HDI , safari-cht , صابری , P@RSA , مــجــیــנ , mohammadshamosi , zoofanoon , من میلیاردرم , مهدی گل محمدی , cold_fear , venus2 , goldmen , habib tousi , sir-mahyar , dara , maxsoulfly , vahid61 , 369369 , mohsen k1 , bitumen
02-08-2013, 12:52 PM
ارسال: #8
یه جا دیدم نوشته بود تو آلمان مردم یه روز صبح بیدار شدن دیدن شیر گرون شده
3 روز نخریدن،همه شیرا که قابل مصرف نبودند رو تولیدیها و پخشها بیرون ریختند و بعد 3 روز به قیمت قبلی برگشت
مردم از قدرت خود آگاه نیستند!!!
 تشکر شده توسط: M3HDI , safari-cht , صابری , کامیار کاظمی , P@RSA , مــجــیــנ , zoofanoon , mohammadshamosi , من میلیاردرم , venus2 , habib tousi , sir-mahyar , Delta.H , mir abbas , dara , maxsoulfly , vahid61 , 369369 , mohsen k1
02-08-2013, 01:37 PM
ارسال: #9
سلام. این لینک را قبلا هم در تاپیک دیگری گذاشتم:
http://www.parsine.com/fa/news/78725
واقعا ما بدبخت تر از اوناییم که باید پراید را 20 میلیون بخریم و جیک نزنیم؟؟؟

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , zoofanoon , mohammadshamosi , من میلیاردرم , venus2 , habib tousi , sir-mahyar , Delta.H , ahmad rezaee , mir abbas , maxsoulfly , 369369 , mohsen k1
02-08-2013, 04:36 PM
ارسال: #10
در مورد پراید و خرید اون توسط مردم به این قیمت همین یه جمله کافیه:گر نباشد گنده خور/خاک به سر گنده فروش .
 تشکر شده توسط: venus2 , habib tousi , ahmad rezaee , mir abbas , maxsoulfly , 369369
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS