ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده برای شروع کارهای تجاری
زمان کنونی: 05-21-2024, 06:30 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: piki82
آخرین ارسال: hamid659
پاسخ: 13
بازدید: 3084

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده برای شروع کارهای تجاری
02-07-2013, 07:56 PM
ارسال: #1
Star ایده برای شروع کارهای تجاری
سلام..من تا الان بعضی از نظرات انجمنها رو خواندم و این اولین پست من هست ,اول یکم از خودم بگم که در یکی از شهرهای ایتالیا چند سالی هست زندگی میکنم..برای تحصیل آمدم اما بنا به دلایلی مدتها درس رو رها کردم ,به هرحال دانشجوی معماری هستم و 30 ساله,همیشه گوشه ذهنم راه انداختن یک کار تجاری بوده و اینکه در آینده بتوانم چیزی از اینجا وارد ایران کنم و...اما از اونجایی که مثل خیلی ها نه تجربه ای در اینجور کارها دارم و نه آشنا و نه سرمایه زیاد , هیچوقت نتوانستم شروع کنم , حالا میخواستم ببینم اینجا کسی از دوستان هست که ایده ای در این مورد داشته باشه برای شروع با یک کار کوچک و آزمایشی و اساسا با این وضعیت ارز و تحریم و غیره در این دوره شروع اینجور کارها درست هست یا نه !
مرسی ,
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , من میلیاردرم , سعید یوسفی , بهنام ذوالفقارزاده , mir abbas , HadiMahmoodi , mrhm , kave , iran , صابری , jahanagahi , mohammadshamosi , ahmad rezaee , Haavin , 3ObHaN , حامد
02-11-2013, 12:32 PM
ارسال: #2
RE: ایده برای شروع کارهای تجاری
دوست عزیز شروع کار شروعه کار نمیشه آزمایشی کاری رو شروع کنی و بعد وسز کار رها بشه وقت و سرمایه هزینه میشه شما میگید کار کوچیک و آزمایشی مورد های بسیار زیادی هست که میشه وارد کرد ولی باید پشتوانه مالی داشته باشی تا بتونی براحتی از بانک cv بگیری خیلی از بانکها ترجیح میدهند که گردش مالی مشتری بالا باشه تا اعتباری بتونه خرید کنه
همیشه هیجان برای شروع کار کافی نیست هیجانت رو کنترل کن و بیشتر بررسی کن سعی کن هیجانت رو به انگیزه تبدیل کنی تا بتونه تو سختیها به دوامت کمک کنه
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi , tondar12 , seraj , iran , m_grate29 , هومان هرمزدی , piki82 , Haavin , کامیار کاظمی , Mrs.Seyedi , mir abbas , 3ObHaN , sir-mahyar , yazdan1392 , farhad558
02-11-2013, 12:39 PM
ارسال: #3
(02-11-2013 12:32 PM)رز سفید نوشته شده توسط:  دوست عزیز شروع کار شروعه کار نمیشه آزمایشی کاری رو شروع کنی و بعد وسز کار رها بشه وقت و سرمایه هزینه میشه شما میگید کار کوچیک و آزمایشی مورد های بسیار زیادی هست که میشه وارد کرد ولی باید پشتوانه مالی داشته باشی تا بتونی براحتی از بانک cv بگیری خیلی از بانکها ترجیح میدهند که گردش مالی مشتری بالا باشه تا اعتباری بتونه خرید کنه
همیشه هیجان برای شروع کار کافی نیست هیجانت رو کنترل کن و بیشتر بررسی کن سعی کن هیجانت رو به انگیزه تبدیل کنی تا بتونه تو سختیها به دوامت کمک کنه

فوق العاده عالی.ممنون.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , tondar12 , بابایی , هومان هرمزدی , Mind , yu3f , piki82 , ahmad rezaee , Haavin , Mrs.Seyedi , mir abbas , 3ObHaN , sir-mahyar
02-11-2013, 07:09 PM
ارسال: #4
(02-11-2013 12:32 PM)رز سفید نوشته شده توسط:  دوست عزیز شروع کار شروعه کار نمیشه آزمایشی کاری رو شروع کنی و بعد وسز کار رها بشه وقت و سرمایه هزینه میشه شما میگید کار کوچیک و آزمایشی مورد های بسیار زیادی هست که میشه وارد کرد ولی باید پشتوانه مالی داشته باشی تا بتونی براحتی از بانک cv بگیری خیلی از بانکها ترجیح میدهند که گردش مالی مشتری بالا باشه تا اعتباری بتونه خرید کنه
-----------------------------------------------------------------------------------------------
سلام..مرسی از جوابتون...
منظور من از کار آزمایشی از این شاخه به اون شاخه پریدن نبود...به هرحال کسی که میخواد اینجور کارها رو شروع کنه قاعدتا نمیتونه از اول بصورت خیلی عمده کار کنه و باید به قول معروف اول پا بگیره...در کل منظور من این هست که با یک کار کوچک و محدود شروع کنم تا هم سرمایه برای کارهای بزرگتر بوجود بیاد و هم اصول کار رو یاد بگیرم, مجموع اینها میشه پشتوانه من برای ادامه کار چه از نظر مالی و چه چیزهای دیگر...درست میگم ??
من دنبال یک 4چوب میگردم که برای خودم درست کنم و بدانم قدم به قدم باید چکار کنم و برم جلو..اصلا هم عجله ندارم ! (:
باز هم مرسی از توصیه ها و جواب شما ...
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Haavin , Mrs.Seyedi , mir abbas , 0625
02-11-2013, 08:01 PM
ارسال: #5
صندلی داغ جناب مهندس محمد رضا قربانی را مطالعه فرمائید کاملا با نحوه کار آشنا می شوید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4226

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , piki82 , Haavin , Mrs.Seyedi , mir abbas , 0625 , sir-mahyar
02-11-2013, 09:01 PM
ارسال: #6
سلام دوست عزيز :
اين سوال بسياري از دوستان و منجمله خودم در ابتداي شروع كار و استقلال اوايل جواني است .

سوال :مي خوام براي خودم شروع بكار كنم ، خب حالا چه كاري انجام دهم ؟

در طبقه بندي مشاغل آنچه به نظر من مي آيد كارها را براساس :

1- توليدي Sad توليد مصنوعات مورد نياز بشر كه هر فرد بر اساس توانائيها خود بايد به درك و تشخيص نيازها پرداخته و با دانش مورد نياز به توليد دست بزند )
شما اگر در زمينه توليد هر محصولي توانائي داريذ از كم شروع كنيد و با بازاريابي و فروش آنها كار را گسترش دهيد .

2- ارائه خدمات Sad هر خدمت اعم از فروش علم - مهارت مي تواند توليد ثروت كند)
شما اگر در شاخه دانشي مهارت داريد باآموزش آن و يا ارائه انواع خدمات مشاوره اي - بيمه اي - تعميرات-و يا هر نوع خدمت ديگر مي توانيد براي خودتان و يا جايي مشغول بكار شويد .

3- بازاريابي و فروش توليدات و خدمات ديگران Sad دنيايي بي نظير از فعاليتي بدون هزينه كه اغلب افراد موفق از سرآمدان اين قسمت از دنياي كسب ثروت هستند و شما هيچ فرد موفق را سراغ نداريد كه به نوعي درگير بازاريابي محصول خود و يا ديگران نبوده باشد .

4- تجارت و بيزنس Sad بزرگترين تبادلات مالي در جهان اقتصادي در اين قسمت از كسب و كار رخ مي دهد)
شما مي توانيد با شاگردي در مكتيب تاجري مهم و يا شركتي اقتصادي به آموزش تجارت و كسب اعتبار بپردازيد و در آينده به عنوان تاجر به كسب درآمد هاي عالي مشغول شويد .

5- سرمايه گذاري : ( از مهمترين قسمت هاي درآمد مطمئن و توليد ثروت است كه براي خودش دنيايي است )
مطالعه راهها و مكان هاي سرمايه گذاري و شناخت اصول آن نياز به كسب مهارت و آشنايي با زير و بم اين راه دارد.
شما مي توانيد پس از كسب ثروت از 4 راه فوق به اين كار مبادرت كنيد و جهشي بزرگ در آينده زندگيتان رقم بزنيد .

اما توصيه من :

خودم را جاي شما مي گذارم با اينكه شناخت من از مهارتها و توانائيهاي شما را ندارم ، من در چنين حالتي با اعتماد بنفس بالا و عزم جدي و مصمم كه هيچ چيز نتواند مرا از فعاليتم بازدارد .

با آشنايي كامل به زبان فارسي و ايتاليايي ( در صورت ضعف در زبان ، آنرا كامل مي كردم ) در يك شركت بازرگاني بين المللي بعنوان مترجم استخدام مي شدم و با مراوده با كشورهاي فارسي زبان خود را درگير تجارت مي كردم و با تيز هوشي براي خود كسب اعتبار مي كردم . آينده نشان خواهد داد كه به زودي تحريمها برداشته مي شود و كساني موفق خواهند بود كه در بازار اعتباري براي خود كسب كرده باشند .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: Haavin , Mrs.Seyedi , jahanagahi , mir abbas , kafi , 0625 , یعقوب سلمانی , piki82 , kimyya
02-11-2013, 09:02 PM
ارسال: #7
من یه نظر دارم البته در حد یه پیشنهاد به شما دوست خوبم
شما فرمودید که در ایتالیا هستید اگر به فکر این هستید که بخواید بین ایران و ایتالیا تجارت کنید باید عرض کنم اکثر کالاهای وارداتی ایران چینی هستند و از کشور چین وارد میشن که خیلی ارزون ترند و قابل دسترس.آیا شما میتونید کالاهایی با قیمت چین وارد ایران کنید؟
تحریمات هم از طرفی ممکنه در تجارت شما از ایتالیا به ایران مشکلاتی رو به وجود بیاره.
یه سوال دارم از شما اونجا اگر شما تویه شرکت معمولی کار کنید حداقل حقوقتون چقدره؟

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: Haavin , Mrs.Seyedi , jahanagahi , mir abbas
02-11-2013, 10:31 PM
ارسال: #8
سلام برای شروع کار چقدر تجربه دارید؟ 5_004
منظورم هم از لحاظ تئوری و هم عملی است؟ Undecided
چه کارهایی در این راستا انجام داده اید؟Dodgy
در ضمن تحقیقی در رابطه با محصولات ارجح کشور خود انجام دهید، با توجه به نظر آقای رضایی بنده هم به شما پیشنهاد قطعی می کنم که اگر تجربه ای با دنیای تجارت ندارید حتماً به کسب تجربه در شرکتی بازرگانی بپردازید؛ این موقعیت قطعاً خیلی از دربها را به سوی شما خواهد گشود.
موفق باشید10_004

«هر قدر بیشتر بر لبی لبخند بنشانم، ثروتمندترم!» [/align]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 0625 , piki82
02-11-2013, 11:43 PM
ارسال: #9
يه سر به اينجا بزن به دردت ميخوره :
http://www.tccim.ir/ImpExpStats.aspx?mode=doit
آمار کل واردات سال 91 ايران از ايتاليا چيزي بالغ بر 800 مليون دلاره!!!
يعني توي اين همه مراوده جيزي نصيب شما نميشه ؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر، عمریست گرفته ای مبادا رها کنی!
 تشکر شده توسط: Mrs.Seyedi , حامد , piki82 , sir-mahyar , yu3f
02-13-2013, 05:54 PM
ارسال: #10
اما توصيه من :

خودم را جاي شما مي گذارم با اينكه شناخت من از مهارتها و توانائيهاي شما را ندارم ، من در چنين حالتي با اعتماد بنفس بالا و عزم جدي و مصمم كه هيچ چيز نتواند مرا از فعاليتم بازدارد .

با آشنايي كامل به زبان فارسي و ايتاليايي ( در صورت ضعف در زبان ، آنرا كامل مي كردم ) در يك شركت بازرگاني بين المللي بعنوان مترجم استخدام مي شدم و با مراوده با كشورهاي فارسي زبان خود را درگير تجارت مي كردم و با تيز هوشي براي خود كسب اعتبار مي كردم . آينده نشان خواهد داد كه به زودي تحريمها برداشته مي شود و كساني موفق خواهند بود كه در بازار اعتباري براي خود كسب كرده باشند .

سلام دوست عزیز....ممنون از توضیحات شما...البته پیدا کردن و وارد شدن به یک شرکت بازرگانی در اینجا به این راحتی ها نیست اما به نظر خودم هم یکی از راه های شروع این کار برای آدمهای بی تجربه همین هست که گفتید...ممنون !

[/quote]
 تشکر شده توسط: Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,655 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,661 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 259 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  پیشنهاد شما برای اخذ انواع نمایندگی ها amir_sky 5 11,227 11-06-2021 02:13 PM
آخرین ارسال: mehran_608
  کسی میتونه برای من ساعت وارد کنه؟ ramezani.byte 16 4,837 01-27-2020 03:12 AM
آخرین ارسال: احسان محبوبی
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر mohammad.mzk 5 16,522 12-12-2019 10:23 PM
آخرین ارسال: _a_safari_
  درخواست پیشنهاد برای کسب و کار با سرمایه ۲۰۰-۲۵۰ میلیون تومان Alijrad 3 8,731 07-11-2019 07:30 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  یافتن کالایی برای دستفروشی max31 9 2,884 06-05-2019 12:17 AM
آخرین ارسال: حسن قجر
  خرید ماهیانه 10000 دست کله و پاچه برای تهران rad86 15 4,094 04-13-2019 12:25 PM
آخرین ارسال: Mahdavi2018
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 440 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 641 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  همکاری برای فروش بدلیجات sina hami 2 2,397 07-10-2018 10:26 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  شروع کار با 30 میلیون تومان alirz 0 931 02-28-2018 10:40 PM
آخرین ارسال: alirz
  کمک برای راه اندازی خط تولید ظروف یک بار مصرف smagoli 12 65,677 12-05-2017 06:54 PM
آخرین ارسال: rostame_k
  نیاز به سرمایه گذار برای طرح های عالی ashena_73 4 1,212 11-18-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,933 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,428 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 17 2,873 08-26-2017 07:18 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  شروع صادرات alirz 1 1,737 08-06-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  ایده برای کوچه شلوغ sadegh_mp2 2 1,460 04-19-2017 06:53 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS