ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مجرد ها اصلاً نخوانند !!( روش های ثروتمندی متاهل ها)
زمان کنونی: 05-19-2024, 10:49 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: ahmad rezaee
پاسخ: 25
بازدید: 5217

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجرد ها اصلاً نخوانند !!( روش های ثروتمندی متاهل ها)
02-02-2013, 12:56 AM
ارسال: #11
RE: مجرد ها اصلاً نخوانند !!( روش های ثروتمندی متاهل ها)
(02-01-2013 11:01 PM)صدفی نوشته شده توسط:  واقعا تو این جمع کسی هست که با حساب مشترک با همسرش مشکل داشته باشه؟؟؟؟؟
باورم نمیشه خصوصا از شما جناب قربانی
اخه حساب مشترک ما نداریم. حساب همه مال ایشونه.12_00212_002

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , successman , ahmad rezaee , M3HDI , Delta.H , dara , yu3f , mir abbas , mohajer.my , zoofanoon , مومنی-محمد سعید , مهدی گل محمدی , Mrs.Seyedi
02-02-2013, 01:09 AM
ارسال: #12
اگه مديريت مالي در خانه داشته باشي و بتوني جلوي ولخرجي هاي همسر را بگيري بدان موفقي...

وگرنه صد هم منم بزني كه من پول در ميارم خودم هم بايد بدونم چطوري خرجش كنم

هيچي از كار در نمي اي.

با سرمايه هاي اندكتان آينده مالي خود را تضمين كنيد .

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , jahanagahi , M3HDI , yu3f , mir abbas , mohajer.my , Mrs.Seyedi , zoofanoon
02-02-2013, 03:10 AM
ارسال: #13
(02-01-2013 02:36 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  فردی مراجعه کرد و گفت میخواهم حکم جلب صاحب این چک را بگیرم. نگاه کردم چک خانم دوستم بود. راهنمائی شد پول داده شد و چک گرفته شد. وقتی آن دوست را دیدم چک را پاره کرده و بطرفش پرت کردم.
بقیه قضایا.
خواهشا با هر بندش موافق هستید مشکلی نیست ولی خانمهایتان را درگیر حساب و حساب بازی و چک و چک بازی نکنید.مگر اینکه خود مستقل کار کرده و نیاز به حساب بانکی و چک داشته باشد.
این نظر من است با سن بالای نیم قرن.موفقتر باشید.

جناب قربانیان صحبت شما کاملاً متین ، اما ما راجع به این موضوع هنوز جزئیات را ننوشته ایم . با اینحال مطمئن باشید ما توصیه ای به دوستان نمی کنیم که عواقب بد داشته باشد . در ادامه به این موضوع هم خواهیم رسید .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: yu3f , mir abbas , mohajer.my , dara , zoofanoon , jahanagahi , فرهاد قربانی , Mrs.Seyedi
02-02-2013, 03:18 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-10-2013 11:03 PM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #14
• اهداف مالی را مشخص کنید.

بعد از اینکه با همسرتان درباره ی خرج های اساسی و ضروری به توافق رسیدید

درباره ی اهداف بلندمدت باهم برنامه ریزی کنید. آیا می خواهید در سن خاصی بازنشسته

شوید؟آیا می خواهید میلیاردر شوید؟خانه ی بزرگ می خواهید؟آیا برای رسیدن اهدافتان

کافی است که یک نفر کارکند؟آیا برای خریدن یک ماشین خاص به کمک مالی همسرتان نیاز

دارید؟ اگر مشخص کنید در زندگی مشترک چه چیزی می خواهید زودتر موفق می شوید.

• همیشه به یاد داشته باشید برای رسیدن به شرایط مالی بهتر نیاز نیست که همواره درآمد خود را افزایش دهید و شب و روز کار کنید بلکه با مدیریت بهتر منابع مالی نیز میتوانید علاوه بر اینکه از زندگی لذت میبرید شرایط مالی بهتری داشته باشید

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: Delta.H , yu3f , mir abbas , mohajer.my , dara , zoofanoon , mallarme , mohsen k1 , jahanagahi , فرهاد قربانی , Mrs.Seyedi
02-03-2013, 07:57 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-10-2013 10:50 PM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #15
حساب بانکی مشترک

یکی از مواردی که بهتر است درباره اش به توافق برسید داشتن حساب بانکی مشترک
است. علاوه بر حساب بانکی ای که خودتان دارید می توانید یک حساب بانکی مشترک برای پول هایی که می خواهید در زندگی مشترک استفاده کنید باز کنید. لزومی ندارد که شما همه ی درآمدتان را هزینه ی روزمره زندگی کنید. این حق شماست که بخشی از درآمدتان را برای خودتان پس انداز کنید. اما حساب بانکی مشترک این مزیت را دارد که هر دوی شما از میزان پس انداز و هزینه های جاری زندگی مطلع باشید. این روش برای زن خانه دار نیز نوعی ارزش و اعتبار قایل شدن است زیرا مجبور نیست برای هزینه های جزیی مدام از درخواست کند.

برای اینکار می توانید از کارت های شتاب مشترک نیز استفاده کنید که البته یک مزیت ویژه جدید ، یعنی ارسال sms پس از دریافت وجه به آن اضافه شده و شما را در جریان برداشتی ها می گذارد .

از هرگونه افتتاح دسته چک برای اعضای خانواده که در کار اقتصادی و بازار نیستند اجتناب کنید و آنها را درگیر کارهای اقتصادی خود نکنید . کانون زندگیتان با این کار دستخوش استرس و فشار خواهد شد ، که نگران کننده است .

تشکر شده توسط: yu3f , MARYAR , dara , Mrs.Seyedi , zoofanoon , mir abbas , mallarme , mohsen k1 , jahanagahi , فرهاد قربانی
02-10-2013, 10:46 PM
ارسال: #16

دخل و خرج ، حساب و کتاب هفتگی

حساب دخل و خرج را داشته باشید.

درآمد ماهیانه تان چقدر است؟شما می توانید براساس درآمد ماهیانه تان برای خرج ها برنامه ریزی کنید. یادتان باشد ؛زندگی مشترک، خانه ی پدری نیست که بدون دغدغه ی اینکه پدرومادرتان چه درآمدی دارند هرچه خواستید مهیا کنید. شروع یک زندگی متوسط معمولا نیاز به احتیاط بیشتری در زمینه ی مالی دارد. لازم است که در ماههای اول زندگی کمی محتاط تر باشید. جلوی هوس ها و خواسته هایتان را بگیرید تا متوجه شوید هزینه های یک زندگی متوسط به طور معمول چقدراست. در ماههای اول هزینه ی خوردوخوراک، شارژ ساختمان، پول قبض ها و اجاره خانه را یادداشت کنید. سپس با همسرتان درباره ی هزینه ی پوشاک، تفریح و سایر هزینه های جانبی برنامه ریزی کنید.

حساب و کتاب هفتگی

یکی از کارهایی که می توانید برای کنترل هزینه های زندگی انجام بدهید حساب وکتاب هفتگی است. این کار به شما کمک می کند تا برای روزهای باقی مانده برنامه ریزی کنید. هرهفته بررسی کنید که چقدر از هزینه های جاری زندگی را پرداخت کرده اید و چه هزینه های دیگری در راه است. آیا توانسته اید از آنچه پیش بینی کرده اید جلوبیفتید وپول بیشتری پس انداز کنید؟اینکه هر هفته بتوانید با همسرتان در این زمینه بحث وگفتگو کنید برای زندگی زناشویی تان مهم است. از طریق همین گفتگوهاست که می توانید به شناخت های تازه ای از یکدیگر برسید. شاید این کار را ضروری به نظر نرسد زیرا دربیشتر مواقع شما می توانید با یک نگاه کلی به وضعیت مالی تان، موقعیتی که در آن هستید را بشناسید اما این گفتگوها به شما کمک می کنند تا نگرانی های مالی، ترس از آینده و برنامه های زندگی از بین بروند.

تشکر شده توسط: MARYAR , zoofanoon , mir abbas , sahand_hb , M3HDI , mohsen k1 , yu3f , jahanagahi , مهدی گل محمدی , Mrs.Seyedi
02-11-2013, 09:09 PM
ارسال: #17
جنس زن لطیف است . اما مدیر اقتصادی خوبیست . در مورد درآمد با خانمها صادق باشید اما آنها را در موارد خرجکرد و چک و ... به دردسر نیندازید. چون آسایش و آرامش خودتان هم بهم میریزد.

یا علی مدد
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , ahmad rezaee , M3HDI , mir abbas , مومنی-محمد سعید , vahid61 , mohsen k1 , yu3f , jahanagahi , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , zoofanoon , Mrs.Seyedi
02-14-2013, 08:49 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-14-2013 08:56 PM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #18
در ميانه بحث مديريت مالي زوج هاي جوان و متاهلين و آموزشهاي تفكرات نوين ، براي باز شدن مطالب كليدي بپردازم از تجربيات كيوساكي و زندگينامه او مطالبي را نقل قول مي كنم . اميد كه برايتان مثمر ثمر باشد

دراوایل دهه هشتاد میلادی، من با کیم آشنا وعاشق او شدم. بعد ازمدتی با هم ازدواج کردیم. او عشق زندگی من، بهترین دوستم و دلیل موفقیت‌های امروز من است. با گذشت سال‌ها، زندگی زناشویی ما قوی‌تر و بهتراز قبل شده ومن خدا را به خاطر داشتن او هر روز شکر می‌کنم.

خیلی از مردم من و کیم را امروز می‌بینند و فکر می‌کنند که چون ما ثروتمند هستیم، خوشبختیم. واقعیت این است که وقتی من با کیم آشنا شدم، ورشکسته بودم و یک میلیون دلار بدهی بعد ازشکست در اولین تجارت کاری‌ام داشتم. شکرخدا، کیم با من ماند و می‌دانم که کیم به خاطر پولم با من زندگی نمی‌کند و من به خاطر پول کیم با او زندگی نمی‌کنم.

سالیان سال کیم و من با مشکلات مالی دست و پنجه نرم کردیم. ازاین نظر خیلی با زوج‌های جوان دیگر فرق نداریم. اگر نگویم که بعضی وقت‌ها زندگی ما با استرس همراه بوده دروغ گفته‌ام. ولی ما با هم مثل یک تیم کار کردیم و این زندگی را نگه داشتیم و برای آن برنامه‌ریزی کردیم.

طبق تحقیق که دانشگاه یوتا انجام داده، بزرگ‌ترین دلیلی که زوج‌ها درزندگی زناشویی سر آن دعوا می‌کنند، پول است. هیج جای تعجبی نیست. پول برای خوشبختی، سلامتی و هارمونی زندگی مهم است. وقتی شما پول کافی برای پرداخت قبوض و مراقبت از خانواده خود و تفریح اندکی درکنار هم ندارید، استرس زیادی در زندگی شما ایجاد می‌شود.

حتی وقتی شما می‌دانید که نبود پول کافی به خاطر اشتباهات مالی است که توسط شما یا همسرتان حاصل شده، بیشتر دچار استرس می‌شوید. پول مثل استرس بزرگی است که زوج‌ها به خاطر آن یک بار درهفته با هم بحث و دعوا می‌کنند و 30درصد از عوامل طلاق را باعث می‌شود. این‌که پول سبب جدایی زوج‌هایی که زمانی عاشق یکدیگر بوده‌اند، می‌شود، باعث شرمساری است.

معمولا بعد از سوال از مردم در مورد داستان زندگی آن‌ها، فهمیده‌ام که بیشتر دعواها برسرپول نتیجه برنامه‌ریزی‌های بد وغلط، هوش ضعیف اقتصادی و انتظارات برآورده‌نشده و به زبان نیاورده است. برای این‌که یک زندگی ثروتمند بیشتر از آن‌چه درحساب بانکی شماست، ارزش دارد فکر کردم دیدگاه‌هایی را در مورد این‌که زندگی زناشویی و پول چگونه در کنار هم کار می‌کنند، بیان کنم.

برنامه‌ریزی
وقتی من و کیم ورشکسته شدیم، می‌دانستیم که مقصد ما کجاست. هرسال ما کنار هم می‌نشستیم و درمورد اهداف مالی خود می‌نوشتیم. من می‌خواستم یک شرکت آموزشی مالی و تجارت‌های مختلف و سرمایه‌گذاری درنفت و املاک را در زندگی تجربه کنم. کیم دنبال یک دارایی قابل توجه دربخش املاک ومستغلات بود. هرماه درمورد این‌که درحال انجام آن اهداف بودیم، بحث و یکدیگر را تشویق می‌کردیم و در صورت نیاز تنظیمات لازم را انجام می‌دادیم. مهم‌ترازهمه این‌که هر دو نفر ما اهداف‌مان را به هم اعلام می‌کردیم و یک درک مشخص از انتظارات در هر دوطرف وجود داشت.

آموزش اقتصادی خود را بیشتر کنید
اولین هدیه‌ای که من برای کیم خریدم، یک دوره کلاس حسابداری بود. می‌دانستم که هدف او سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات است و می‌دانستم که او به حسابداری نیازمند خواهد بود. سالیان متوالی ما درمورد تحصیلات مالی خود کار کردیم وحتی اغلب موارد با هم کتاب خواندیم و باهم به کلاس رفتیم و با هم درسمینارها شرکت کردیم.

الان با هم کتاب می‌نویسیم، با هم درس می‌دهیم و با هم سمینار برگزار می‌کنیم و هنوز درحال یادگیری هستیم. درزندگی زناشویی هر دو نفر نیاز به استقلال مالی دارند. این بدین معناست که هردونفر به هوش مالی نیاز دارند و درحال افزایش دانش وتحصیلات مالی خود باشند. زوج‌ها همواره باید چنین هدفی را دنبال کنند و امروز به این دلیل که کیم از نظر مالی هوش خوبی دارد استقلال مالی و ثروت زیادی دارد.

تشویق استقلال
ازآن جایی‌که در زمان ازدواج هر دو نفر ما ورشکسته بودیم، به جای اتکا به دیگری به خودمان اتکا کردیم. من بابای مهربان کیم نبودم او هم مادرمهربان من نبود. ما کنار هم و با هم بزرگ شدیم. امروز من و کیم حساب‌های جدا ازهم داریم، سرمایه‌گذاری و راه‌های جداگانه‌ای را در پیش گرفته‌ایم. هردوی ما ثروتمند هستیم و به دیگری نیاز نداریم. از آن‌جا که هر دونفر ما مراقب حساب و کتاب‌ها و سرمایه‌های‌مان هستیم، استرس و جنگ و جدال میان ما کمتر می‌شود.

یک تیم باشید
با این‌که ما ازنظر مالی استقلال داریم، اما هنوز یک تیم هستیم و می‌دانیم که به عنوان یک تیم در مشکلات یکدیگر سهیم هستیم و بابت موفقیت‌ها و پیروزی‌های دیگر باهم جشن می‌گیریم. به عنوان یک تیم ما مدام باهم در ارتباط هستیم و تغییراتی را که نیاز داریم، انجام می‌دهیم. من از کیم درمورد پروژه‌هایم توصیه ومشورت می‌گیریم و او هم همین کار را انجام می‌دهد. اگرمشکلی باشد، به هم درمورد حل آن کمک می‌کنیم. ودرست مثل یک تیم، علیه یکدیگر رقابت نمی‌کنیم.

درس‌گرفتن از اشتباهات
سرانجام می‌فهمیم که زندگی مثل یک مسیر است. خیلی از زوج‌ها به خاطر اشتباهات مالی دوران سختی دارند برای این‌که انتظار دارند که زمان‌های سخت هرگز سراغ آن‌ها نیایند. هر زوجی با زمان‌های سخت مالی مواجه می‌شود. این پاسخ شما به عنوان یک زوج به این مشکلات است که زندگی زناشویی شما را می‌سازد یا ازهم فرومی‌پاشد. من و کیم همیشه تلاش کردیم از موقعیت‌ها چیزهای زیادی بیاموزیم و به این دلیل که ما یک تیم بودیم، آن مشکلات را باهم کنار زدیم و باهم از آن مشکلات درس گرفتیم.

ضمن این‌که باهم زیاد به مشکلات خندیدیم. کیم بهترین دوست من است. وقتی زندگی سخت می‌شود، عجیب هم می‌شود. اگر شما نمی‌توانید با بهترین دوست خود به مشکلات وعجایب زندگی بخندید، به مشکل برمی خورید. یکی از بهترین راه‌ها برای هوشمندشدن از نظر مالی، استفاده از اشتباهات به عنوان موقعیت‌هایی برای یادگیری و مثبت‌بودن وخوش‌اخلاق‌بودن با دیگری خواهد بود.

تشکر شده توسط: mallarme , mir abbas , ابراهیم رضایی , goldmen , mohsen k1 , yu3f , jahanagahi , venus2 , zoofanoon , Mrs.Seyedi , حسین فتحی
02-19-2013, 08:30 AM
ارسال: #19
چند قدم بالاتر را ببینید

وقتی زندگی زناشویی را شروع می کنید که جوان هستید اما آیا همیشه جوان می مانید؟ اگر از همان آغاز زندگی عادت کنید برای روزهای بازنشستگی تان پس اندازی داشته باشید مسیر زیادی را بدون نگرانی طی خواهید کرد. با همسرتان دراین زمینه به توافق برسید می توانید ماهانه و یا سالانه درصدی از درآمدتان را پس انداز کنید. می توانید سرمایه گذاری کنید، در درازمدت خانه ای بخرید، یا یک زمین و یا اینکه پولی را در سپرده های سرمایه گذاری شراکت بدهید. هر کدام از این ایده ها بنای زندگی شما را محکم تر می کنند و بخشی از نگرانی هایتان را درباره ی آینده کم می کنند.
شاید فکر کنید درآمدتان کمتر ازآن است که نوبت به این نوع پس اندازها برسد. شما باید این مقدار پس انداز بازنشستگی را براساس میزان درآمدتان تعیین کنید. فرقی نمی کند زیاد باشد یا کم. به طور طبیعی و خوشبینانه زندگی مالی شما می تواند ارتقا پیداکند. اگربه پس انداز کردن عادت کنید و این دغدغه را جدی بگیرید به مرور زمان می توانید باافزایش درامد پس اندازهای بیشتری داشته باشید.

زیربار قرض نروید.

روشی را برای هزینه های زندگی پیاده کنید که مجبور نباشید برای جبران کمبودهای مالی زیر بار قرض بروید. پس از ازدواج هردوی شما مسئول قرض ها و بدهی هایی هستید که پذیرفته اید. سال های اول زندگی زناشویی را با نگرانی پرداخت بدهی خراب نکنید. اگر برنامه ریزی درستی برای هزینه های زندگی داشته باشید و توقعات تان را مطابق با درامدتان پیش ببرید لازم نیست که از کسی قرضی بگیرید. اگر به این کارعادت کنید بعدازمدتی متوجه می شوید که در همه ی زندگی تان به جای اینکه تلاشی برای بهتر کردن اوضاع زندگی تان کرده باشید درحال پس دادن بدهی ها هستید.

تشکر شده توسط: yu3f , goldmen , jahanagahi , venus2 , mallarme , zoofanoon , Mrs.Seyedi , m_grate29
05-08-2013, 07:04 AM
ارسال: #20

مسئولیت ها را تقسیم کنید و با محبت در مورد مسائل مالی حرف بزنید

ریاست طلبی را کنار بگذارید. برای اینکه اقتصاد خانواده را بهتر مدیریت کنید هردوی شما باید دراین باره صاحب نظر باشید و مسئولیت ها را بپذیرید. بسیاری از مردان باورکرده اند که حساب دخل و خرج زندگی باآنهاست و همسرشان حقوق بگیراست. بعضی از آنها حتی درآمد همسرشان را نیز کنترل و مدیریت می کنند. چنین رفتارهایی چه از سوی مردباشد و چه از سوی زن نتیجه ی خوبی ندارد و باعث به وجودآمدن سوتفاهم های بسیاری می شود. درباره ی میزان درآمد و اینکه چه نیازهایی برای زندگی ضروری است، چه راههای پس اندازی وجود دارد و چگونه می توان سرمایه گذاری کرد با همسرتان گفتگو کنید و سهمی برای او قایل شوید تا اظهارنظرکند.

گفتگو درباره ی موضوعات حساس با چاشنی محبت

زمانی که موقعیت مالی تان برهم می ریزد، شغلتان را ازدست می دهید، هزینه های سنگینی را متحمل می شوید ممکن است فشارروحی زیادی را تحمل کنید. در چنین وضعیت های مشابهی نباید به تنهایی بار این مسئولیت ها را به دوش بگیرید.
اگر همسرتان باعث این موقعیت ها شده است او را سرزنش نکنید. توجه و حمایتتان را ازاو دریغ نکنید و به این فکر کنید که چه راهی برای برون رفت از این بحران به نظرتان می رسد. مثلا اگر همسرتان بدهی زیادی بالاآورده است چه پیشنهادی برایش دارید؟و یا چگونه می توانید کمکش کنید تا عادت قرض کردن از دیگران را کنار بگذارد؟

تشکر شده توسط: goldmen , jahanagahi , venus2 , yu3f , mallarme , Andisheh , zoofanoon , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی کسب و کار hidi 25 8,443 10-10-2018 02:26 PM
آخرین ارسال: sasannikoo
  سئو برای شرکت های بزرگ و سازمانی amir77 0 343 08-08-2017 10:46 AM
آخرین ارسال: amir77
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mrghafoory 1 1,230 10-28-2016 11:31 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  تکنیک های ثروت مند شدن mrghafoory 10 2,350 10-28-2016 11:03 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  آموزش دکوراسیون اتاق های کوچک ahmad77 0 765 09-08-2016 10:18 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات saeed74 44 5,913 05-09-2016 04:49 PM
آخرین ارسال: ali79
  اموزش ساخت صابون های طرح دار | کار در خانه mrghafoory 7 12,497 04-07-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: avicenna
  دانلود کتاب های آموزش کسب و کار اینترنتی fekreabi 6 1,939 11-29-2015 09:03 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  اموزش نتورک پلاس، الفبای شبکه - اولین گام در شبکه های کامپیوتری saeed74 0 1,817 09-18-2015 11:27 AM
آخرین ارسال: saeed74
  معرفی برنامه های خوب شبکه تلویزیونی بازار karafarin 13 1,974 08-03-2015 08:59 PM
آخرین ارسال: Danial_Javadi
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 50,744 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  سایت های سرمایه گروهی مانند kikstarter yeki 10 2,257 01-23-2015 04:17 PM
آخرین ارسال: f.z
  بررسی بر روی صنعت های مختلف بورسی jahanagahi 3 775 03-19-2014 01:37 PM
آخرین ارسال: سعید محمدی
  ۲۵ راز میلیونر های خودساخته ! karafarin 0 525 01-27-2014 10:34 PM
آخرین ارسال: karafarin
  آموزش خط نستعلیق تحریری برای بچه های خوب انجمن m-jalalvand 15 4,748 12-05-2013 02:36 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  20 دلیل برای تفاوت افکار ثروتمندان و آدم های معمولی jahanagahi 19 4,857 10-04-2013 12:59 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  7 روش کاهش فشار عصبی در محیط کار mrghafoory 0 487 07-02-2013 11:26 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  10 روش برای این که رزومه شما مورد توجه قرار گیرد mrghafoory 0 802 07-02-2013 11:22 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  دوره های آموزشی انجمن (دوره های مدیریت) مهتاب 7 4,061 02-19-2013 01:13 AM
آخرین ارسال: successman
  مدیریت زمان در پروژه های گرافیکی mohammadshamosi 0 711 02-18-2013 08:40 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS