ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مطالب مختلف
زمان کنونی: 05-18-2024, 02:38 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: حامد
آخرین ارسال: رنسانس فکر
پاسخ: 492
بازدید: 58759

ارسال پاسخ 
مطالب مختلف
01-01-2013, 05:23 PM
ارسال: #141
RE: همجور مطلب
ثروتمندترین کشورهای جهان کدامند؟
آمریکا، چین، ژاپن، آلمان و فرانسه در صدر "فهرست لیگ اقتصادی جهان" که از سوی مرکز پژوهش اقتصادی و تجاری (CEBR) برای سال 2012 منتشر شد، قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا، بر اساس بررسی سالانه این موسسه که در شهر لندن مستقر است، بزرگترین اقتصادهای جهان در سال 2012 نسبت به سال 2011 تغییر نداشتند. انگلیس، برزیل، ایتالیا، روسیه و هند در رتبه‌های بعدی 10 اقتصاد بزرگ جهان قرار گرفتند.

این موسسه پیش بینی کرده که سه رتبه برتر در یک دهه آینده تغییر نخواهد داشت البته اقتصاد چین تا آن زمان به سرعت رشد کرده و بزرگی آن به 83 درصد اندازه اقتصاد آمریکا می رسد.

بر اساس این گزارش، هند تا سال 2022 چهارمین اقتصاد بزرگ جهان خواهد بود و روسیه به رتبه هفتم می رسد و اقتصاد آن بزرگتر از کشورهای اروپای غربی به جز آلمان خواهد بود. انگلیس هشتمین اقتصاد بزرگ جهان خواهد بود و پس از آن فرانسه قرار می گیرد.

به گزارش گاردین، اقتصادهای بازار نوظهور نیز در این فهرست صعود خواهند داشت. پیش بینی می شود اندونزی که در حال حاضر در رتبه شانزدهم این فهرست قرار دارد، به رتبه ششم صعود کند و در میان 10 اقتصاد برتر جهان قرار بگیرد.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , mir abbas , m_grate29 , حامد
01-01-2013, 07:44 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-01-2013 07:53 PM، توسط Peanut.)
ارسال: #142
آنها که می‌روند وطن‌فروش نیستند
آن‌ها که می‌مانند عقب مانده نیستند

آن‌هایی که می‌روند ، نمی‌روند آن طرف که مشروب بخورند
آنهایی که می‌مانند ، نمانده‌اند که دینشان را حفظ کنند

همه‌ آنهایی که می‌روند سبز نیستند
همه آن‌هایی که می‌مانند پرچم به دست ندارند

آن‌ها که می‌روند ، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود

آن‌ها که می‌مانند ، می مانند تا شاید روزی وطن را جایی برای ماندن کنند

[تصویر: 15425507784347527691.jpg]

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: M3HDI , goldmen , m_grate29 , jahanagahi , maxsoulfly , حامد , سعید محمدی , dara
01-01-2013, 08:36 PM
ارسال: #143
اینترنت خونه قطع شده ، اومدم دم در شرکت کسی هم نیست الآن، تو سرما نشستم اینترنت استفاده می کنم! چنین اعتیادی داریم ما Yosef.gif

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: m_grate29 , jahanagahi , goldmen , maxsoulfly , vahid61 , حامد , dara
01-01-2013, 09:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-01-2013 09:59 PM، توسط فرهاد قربانی.)
ارسال: #144
سرنوشت

در طول نبردی مهم و سرنوشت ساز ژنرالی ژاپنی تصمیم گرفت با وجود سربازان بسیار زیادش حمله کند. مطمئن بود که پیروز می شوند اما سربازانش تردید داشتندو دودل بودند.
در مسیر میدان نبرد در معبدی مقدس توقف کردند. بعد از فریضه دعا که همراه سربازانش انجام شد ژنرال سکه ای در آورد و گفت:" سکه را به هوا پرتاب خواهم کرد اگر رو آمد، می بریم اما اگر شیر بیاید شکست خواهیم خورد".
"سرنوشت خود مشخص خواهد کرد".
سکه را به هوا پرتاب کرد و همگی مشتاقانه تماشا کردند تا وقتی که بر روی زمین افتاد. رو بود. سربازان از فرط شادی از خود بی خود شدند و کاملا اطمینان پیدا کردند و با قدرت به دشمن حمله کردند و پیروز شدند.
بعد از جنگ ستوانی به ژنرال گفت: "سرنوشت را نتوان تغییر داد(انتخاب کرد با یک سکه)"
ژنرال در حالی که سکه ای که دو طرف آن رو بود را به ستوان نشان می داد جواب داد:" کاملا حق با شماست".

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: mallarme , zoofanoon , maxsoulfly , حامد
01-01-2013, 09:37 PM
ارسال: #145
چهار جمله تکان دهنده!
نوع مطلب: (دانش خانواده ،)

زاهدی گوید: جواب چهار نفر مرا سخت تکان داد...

اول مرد فاسدی از کنار من گذشت و من گوشه لباسم را جمع کردم تا به او نخورد. او گفت‌ای شیخ خدا می‌داند که فردا حال ما چه خواهد بود!

دوم مستی دیدم که...
افتان و خیزان راه می‌رفت به او گفتم قدم ثابت بردار تا نیفتی. گفت تو با این همه ادعا قدم ثابت کرده‌ای؟

سوم کودکی دیدم که چراغی در دست داشت گفتم این روشنایی را از کجا اورده‌ای؟ کودک چراغ را فوت کرد و ان را خاموش ساخت و گفت: تو که شیخ شهری بگو که این روشنایی کجا رفت؟

چهارم زنی بسیار زیبا که درحال خشم از شوهرش شکایت می‌کرد. گفتم اول رویت را بپوشان بعد با من حرف بزن.

گفت من که غرق خواهش دنیا هستم چنان از خود بیخود شده‌ام که از خود خبرم نیست تو چگونه غرق محبت خالقی که از نگاهی بیم داری؟

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: mallarme , maxsoulfly , فرهاد قربانی , jahanagahi , Peanut , مهدی گل محمدی , حامد , سعید محمدی , dara
01-02-2013, 12:12 AM
ارسال: #146
آدم از وسط نصف بشه ولی ضایع نشه !

یه روز تو پیاده رو داشتم می رفتم، از دور دیدم یک کارت پخش کن خیلی با کلاس، کارت های رنگی قشنگی دستشه ولی این کارت ها رو به هر کسی نمیده !
به خانم ها که اصلاً نمی داد و تحویلشون نمی گرفت، در مورد آقایون هم خیلی گزینشی رفتار می کرد و معلوم بود فقط به کسانی کارت میداد که مشخصات خاصی از نظر خودش داشته باشند.
احساس کردم فکر میکنه هر کسی لیاقت داشتن این تبلیغات تمام رنگی خیلی خوشگل و گرون قیمت رو نداره، لابد فقط به آدم های باکلاس و شیک پوش و با شخصیت میده !
بدجوری کنجکاو بودم بدونم اون کارت ها چی هستن !
با خودم گفتم یعنی نظر این کارت پخش کن خوش تیپ و با کلاس راجع به من چیه ؟! منو تائید می کنه ؟!
کفش هامو با پشت شلوارم پاک کردم تا مختصر گرد و خاکی که روش نشسته بود پاک بشه و برق بزنه ! شکمو دادم تو و در عین حال سعی کردم خودم رو جوری نشون بدم که انگار واسم مهم نیست !
اما دل تو دلم نبود ! یعنی به من هم از این کاغذهای خوشگل میده ؟! همین طور که سعی می کردم با بی تفاوتی از کنارش رد بشم با لبخندی بهم نگاه کرد و یک کاغذ رنگی طرفم گرفت و گفت : آقای محترم ! بفرمایید !
قند تو دلم آب شد ! با لبخندی ظاهری و با حالتی که نشون بدم اصلا برام مهم نیست بهش گفتم : می گیرمش ولی الان وقت خوندنش رو ندارم ! چند قدم اونورتر پیچیدم توی قنادی و اونقدر هول بودم که داشتم با سر می رفتم توی کیک ! وایستادم و با ذوق تمام به کاغذ نگاه کردم، فکر می کنید رو کاغذ چی نوشته بود ؟

.
.
.
.
.
.
.

.دیگر نگران طاسی سر خود نباشید ! پیوند مو با جدیدترین متد روز اروپا و امریکا !

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: zoofanoon , Peanut , maxsoulfly , jahanagahi , vahid61 , حامد , سعید محمدی , مهدی گل محمدی , mir abbas , مسعود کوچولو
01-02-2013, 11:13 AM
ارسال: #147
از دیروز اینترنتم قطع بود.
خدایا این اینترنتو از ما نگیر.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , مهدی گل محمدی , mir abbas
01-02-2013, 03:46 PM
ارسال: #148
ماها نیازی به کتاب‌های «تعبیر خواب» نداریم
یا ترس‌های‌مان را خواب می‌بینیم
یا نداشته‌های‌مان را..

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , مهدی گل محمدی , حامد , mir abbas , M3HDI
01-02-2013, 03:56 PM
ارسال: #149
اطلاع از خلافی خودرو به ساده ترین شکل ممکن !
رازی که كار دفاتر پلیس +‌10 را از سكه می‌اندازد
پرشین خودرو: كشف این راز، كار دفاتر پلیس +‌10 را از سكه می‌اندازد.
به گزارش «پرشین خودرو»، حالا تقریبا كمتر شهروندی است كه نداند برای مطلع شدن از میزان جریمه‌های رانندگی‌شان فقط كافی است كد 17 رقمی ای كه پشت كارت خودرو به صورت عمودی درج شده را به شماره 30005151 پیامك كند تا در كوتاه‌ترین زمان مبلغ و تعداد جریمه برایش ارسال شود.
اما شاید كمتر كسی راز ادامه این قضیه را كشف كرده باشد!
ماجرا از این قرار است كه وقتی با ارسال كد 17 رقمی پشت كارت خودرو از مبلغ جریمه رانندگی‌تان مطلع شدید و هیچ اعتراضی هم به آن ندارید و تصمیم گرفته‌اید كه مانند یك شهروند قانونمدار در اولین فرصت جریمه‌تان را پرداخت كنید، خوب است بدانید كه برای گرفتن پرینت خلافی و پرداخت جریمه لازم نیست به دفاتر پلیس + 10 مراجعه كنید.
برای پرداخت هم فقط كافی است همان كاری را كه برای اطلاع از تعداد و مبلغ جریمه رانندگی‌تان انجام دادید دوباره تكرار كنید، ولی این بار یك ستاره (*) هم به آخر كد 17 رقمی پشت كارت خودرو اضافه كنید و آن را به شماره 30005151 پیامك كنید.
به گزارش جام جم، تعجب نكنید، حالا شناسه قبض و شناسه پرداخت هم برایتان ارسال می‌شود كه می‌توانید براحتی از طریق دستگاه خودپرداز بانك‌ها یا به صورت اینترنتی جریمه‌تان را پرداخت كنید.
به این ترتیب هم قبض جریمه‌تان را قبل از این‌كه دوبرابر شود پرداخت كرده‌اید، هم وقت‌تان در شلوغی دفاتر پلیس + 10 هدر نرفته است و هم برای پرداخت قبض جریمه مجبور نشده‌اید با انجام یك سفر درون‌شهری اضافی، شما هم سهمی در ترافیك و آلودگی هوا داشته باشید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , حامد , mir abbas , mosafer bedar , M3HDI
01-02-2013, 09:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-03-2013 06:00 PM، توسط فرهاد قربانی.)
ارسال: #150
نامه

پدر در حال رد شدن از کنار اتاق خواب پسرش بود، با تعجب دید که تخت خواب کاملاً مرتب و همه
چیز جمع و جور شده. یک پاکت هم به روی بالش گذاشته شده و روش نوشته بود «پدر». با بدترین
پیش داوری های ذهنی پاکت رو باز کرد و با دستان لرزان نامه رو خوند :
پدر عزیزم،
با اندوه و افسوس فراوان برایت می نویسم. من مجبور بودم با دوست دختر
جدیدم فرار کنم، چون می خواستم جلوی یک رویارویی با مادر و تو رو بگیرم.
من احساسات واقعی رو با ملیسا پیدا کردم، او واقعاً معرکه است، اما می
دونستم که تو اون رو نخواهی پذیرفت، به خاطر تیزبینی هاش، خالکوبی
هاش ، لباسهای تنگ موتور سواریش و به خاطر اینکه سنش از من خیلی
بیشتره. اما فقط احساسات نیست، پدر. اون حامله است.ملیسا به من گفت
ما می تونیم شاد و خوشبخت بشیم. اون یک تریلی توی جنگل داره و کُلی
هیزم برای تمام زمستون. ما یک رؤیای مشترک داریم برای داشتن تعداد
زیادی بچه. ملیسا چشمان من رو به روی حقیقت باز کرد که ماریجوانا واقعاً
به کسی صدمه نمی زنه. ما اون رو برای خودمون می کاریم، و برای تجارت
با کمک آدمای دیگه ای که توی مزرعه هستن، برای تمام کوکائینها و
اکستازیهایی که می خوایم. در ضمن، دعا می کنیم که علم بتونه درمانی
برای ایدز پیدا کنه، و ملیسا بهتر بشه. اون لیاقتش رو داره. نگران نباش پدر،
من ۲۳ سالمه، و می دونم چطور از خودم مراقبت کنم. یک روز، مطمئنم که
برای دیدارتون بر می گردیم، اونوقت تو می تونی نوه های زیادت رو ببینی.
با عشق،
پسرت،
دانیال

پاورقی : پدر، هیچ کدوم از جریانات بالا واقعی نیست، من بالا هستم تو خونه
مهدی. فقط می خواستم بهت یادآوری کنم که در دنیا چیزهای بدتری هم
هست نسبت به اعلام نتایج دانشگاه که روی میزمه. دوسِت دارم! هروقت
برای اومدن به خونه امن بود، بهم زنگ بزن

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , goldmen , maxsoulfly , حامد , mir abbas , M3HDI , jahanagahi , dara
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام و احوالپرسی در نقاط مختلف دنیا... mallarme 0 664 05-13-2013 10:12 PM
آخرین ارسال: mallarme
  نحوه خواستگاری در دوران‌های مختلف! صدفی 3 1,447 06-13-2012 08:35 PM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS