ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خريد خاك اهن
زمان کنونی: 04-26-2024, 03:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اميرعلي
آخرین ارسال: Ehsan63
پاسخ: 13
بازدید: 2569

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خريد خاك اهن
01-31-2013, 09:07 PM
ارسال: #11
RE: خريد خاك اهن
(01-31-2013 03:20 PM)hadi1987 نوشته شده توسط:  10_004با عرض احترام به نظر عزیزان بزرگوار.
من به علت اقتضای شغلی به بیشتر معادن سنگ آهن از نزدیک رفتم و درباره سنگ آهن تحقیق کردم .و خریدهایی هم مستقیم از معادن بدون واسطه داشتم.برای همین گفتم شاید بتونم آقای آمیر علی رو راهنمایی بکنم.فعلا که نه قیمتی دادم نه معاملی ای کردم.
اگر میدونستم که سنگ آهنی ا رو باید به شرکت عرشیا پیشگام هدایت کنم حتما این کارو میکردم.
به نظر من این انجمن زمینه ای است برای انجام دادن کارهای بزرگ.چون خورده پاها هم از جایی شروع کرده اند.

تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف****مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی.

جسارت منو ببخشید.
مخلص همه اعضای انجمن هستم
10_004

ما قصد جسارت به اطلاعات شما نداشتیم، خیلی هم لطف کردید که قصد کمک به دوستمان امیر علی را دارید، ما به طور کلی آقا امیر علی را راهنمایی کردیم.
ان شا ا... که با هم همکاری خوبی داشته باشید و منظور من از راهنمایی با شرکت عرشیا پیشگام؛ در زمینه ی امور بازرگانی و صادرات این محصول بود.10_004

«هر قدر بیشتر بر لبی لبخند بنشانم، ثروتمندترم!» [/align]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , کامیار کاظمی , 3ObHaN , حامد , m_grate29 , maxsoulfly , mir abbas , ناصر صادقی , ehsan_info , 0625
01-31-2013, 09:36 PM
ارسال: #12
ممنون از اطلاعات دوستان

چرا نگران باشم شاید هرگز اتفاق نیفتد!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , m_grate29 , maxsoulfly , mir abbas , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , ehsan_info
04-23-2015, 02:25 PM
ارسال: #13
(01-30-2013 06:43 PM)اميرعلي نوشته شده توسط:  سلام دوستان

كسي هست كه خاك اهن داشته باشه يا كسي رو ميشناسه كه داشته باشه

ما به مقدار صد هزار تن خاك اهن اگر از لحاظ اناليز مناسب باشه ميخواهيم براي صادرات به عراق
سه هزارتاشو براي اناليز ميبريم اگر مناسب بود بقيه اشو هم ميگيريم

اگر كسي از قيمت ها خبر داره يه قيمت برا ما بگيره يا شماره طرف بما بده ممنون ميشم

با سلام
آیا شما هنوز به دنبال خاک آهن هستید؟؟؟
درصورت تمایل لطفا اعلام نمایید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تولید میلگرد از ضایعات اهن ghadirteam 0 2,395 06-28-2015 03:39 AM
آخرین ارسال: ghadirteam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS