ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دو برابر نمودن سرمایه -M3HDI
زمان کنونی: 05-06-2024, 12:45 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: M3HDI
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 30
بازدید: 5957

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-27-2013, 11:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-27-2013 11:20 PM، توسط M3HDI.)
ارسال: #1
هو القادر

سلام

از اونجایی که سابقا بنده آمادگی خودم رو در تایپیک آقا رسول برای این حرکت اعلام کردم

بهتر دیدم نسبت به ایجاد تایپیکی شخصی اقدام کنم ( چون در اصل این کار رو در کنار کار اصلی انجام میدم)

تا هم راهی رو که شروع کردم رو بیان کنم و هم در آینده به هر دلیلی این کار رو از یاد نبرم ( نصفه کاره رهاش نکنم )

به امید موفقیت برای همه

---
مرحله اول

قرار اولی که گذاشتم ، تبدیل 5000 تومان به 10 هزار تومان بود که با موفقیت انجام شد

البته 5 هزار تومان کمتر هزینه کردم و به جای 10 هزار تومان ، 15 هزار تومان کاسبی کردیم

شرح کار : خرید یک گیگ ترافیک اینترنت ( برای جستجو و پیدا نمودن مطلب )

انجام دو عدد تحقیق پاور پوینت برای دو نفر دبیرستانی

زمان انجام مرحله : 3 روز
-------

مرحله دوم

خرید 5 دامنه ملی ( البته با 18 هزار تومان )

هنوز دامنه ها رو نفروختم ، ولی تو یه نظر سنجی قیمت گرفتم ،قیمتهای خوبی داده شده

پ.ن : امضا به همین جهت تغییر یافت

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , hadi1987 , Delta.H , اقاي ايـــده , مهدی 1 , m_grate29 , sir-mahyar , mjdehghani , حامد , goldmen , vahid61 , mir abbas , mohammadshamosi , سعید محمدی , yu3f , من میلیاردرم , maxsoulfly , صابری , arsho , سعید یوسفی , ahmad rezaee , مــجــیــנ , mohsen k1 , Andisheh , habib tousi , 4bnava , hamid.h
01-27-2013, 11:09 PM
ارسال: #2
RE: دو برابر نمودن سرمایه -M3HDI
مهدی جان تبریک.تبریک.تبریک.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , m_grate29 , sir-mahyar , mir abbas , سعید محمدی , yu3f , من میلیاردرم , maxsoulfly , صابری , arsho , mohsen k1 , habib tousi , hamid.h
01-27-2013, 11:18 PM
ارسال: #3
مهدی جان تبریک میگم
امیدوارم بزودی این برنامه به اولویت اولت تبدیل بشه و بسرعت دوبرابر دوبرابر بری جلو تا میلیاردر بشی...

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: M3HDI , m_grate29 , jahanagahi , sir-mahyar , mir abbas , yu3f , من میلیاردرم , maxsoulfly , صابری , arsho , habib tousi , hamid.h
01-27-2013, 11:24 PM
ارسال: #4
(01-27-2013 11:18 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  مهدی جان تبریک میگم
امیدوارم بزودی این برنامه به اولویت اولت تبدیل بشه و بسرعت دوبرابر دوبرابر بری جلو تا میلیاردر بشی...

متشکرم حمزه جان

الحمدلله تا اینجا که تصاعدی رفته بالا

مرحله اول 3 برابر شد ،از مرحله دوم هم راضیم Yosef.gif

بازم خداروشکر

تشکر شده توسط: m_grate29 , jahanagahi , sir-mahyar , Delta.H , mir abbas , yu3f , من میلیاردرم , maxsoulfly , صابری , arsho , ahmad rezaee , mohsen k1 , habib tousi , hamid.h
01-27-2013, 11:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-27-2013 11:41 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #5
مهدی جان تبریک می گویم
یک تجربه جالب را بگویم شاید خالی از لطف نباشد
چندسال پیش در دوره دانشجویی، برای اولین بار که مقاله ای برای نشریه ای فرستادم زمانی که سردبیر گفت که انتظار دارید که چقدر حق التحریر بگیرید، گفتم: آنقدر که پول اشتراک اینترنتم را بتوانم با آن بپردازم! و ایشان لبخندی زند. بماند که سال ها گذشت و این خواسته بزرگ و بزرگ تر شد اما مدتی بعد از آن ماجرا، در ریاست جمهوری دوستی داشتم که برایم تعریف می کرد که آن زمان مبلغ بسیار بالایی را برای اینترنت می پردازد. واقعا تعجب کردم و با خود گفتم که این دیگر چقدر بی فکر است؟!
اما وقتی تعریف کرد که چطور از همان اینترنت ده برابر آن پول را در می آورد سعی کردم این ذهن محدود را بشکنم و نامحدود به کسب درآمد فکر کنم.
اینترنت دریای فرصت هاست فقط باید کمی بیشتر از دیگران برای ماهیگیری در این دریا فکر کنید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: m_grate29 , jahanagahi , sir-mahyar , M3HDI , Delta.H , mir abbas , mohammadshamosi , سعید محمدی , yu3f , من میلیاردرم , maxsoulfly , صابری , arsho , بيلا بالا , Mrs.Seyedi , ahmad rezaee , zhosseini81 , mohsen k1 , habib tousi , maryambanoo , hamid.h
01-27-2013, 11:44 PM
ارسال: #6
تبریک مهدی عزیز
انشاالله که به مرحله 30 برسی
فقط شیرینی یادت نره
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , M3HDI , کامیار کاظمی , Delta.H , mir abbas , mohammadshamosi , yu3f , من میلیاردرم , maxsoulfly , صابری , arsho , ahmad rezaee , habib tousi , hamid.h
01-27-2013, 11:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-27-2013 11:53 PM، توسط sir-mahyar.)
ارسال: #7
تبریک می گم مهدی عزیز

پس با هم همکار شدیم Wink (پول دو برابر کن شدی) Big Grin

خدایا شکرت شکرت شکرت

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , مهدی 1 , m_grate29 , Delta.H , mir abbas , yu3f , من میلیاردرم , maxsoulfly , صابری , arsho , mohsen k1 , maral 777 , hamid.h
01-27-2013, 11:59 PM
ارسال: #8
تبريك مهدي عزيز
فقط شما كه فروش دامنه را بلد هستيد به ما هم ياد بدهيد تا چند دامنه اي را كه دارم به فروش برسانم

با تشكر

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: M3HDI , mir abbas , yu3f , من میلیاردرم , maxsoulfly , صابری , arsho , mahdi77 , ahmad rezaee , habib tousi , hamid.h
01-27-2013, 11:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-27-2013 11:59 PM، توسط M3HDI.)
ارسال: #9
(01-27-2013 11:39 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  مهدی جان تبریک می گویم
یک تجربه جالب را بگویم شاید خالی از لطف نباشد
چندسال پیش در دوره دانشجویی، برای اولین بار که مقاله ای برای نشریه ای فرستادم زمانی که سردبیر گفت که انتظار دارید که چقدر حق التحریر بگیرید، گفتم: آنقدر که پول اشتراک اینترنتم را بتوانم با آن بپردازم! و ایشان لبخندی زند. بماند که سال ها گذشت و این خواسته بزرگ و بزرگ تر شد اما مدتی بعد از آن ماجرا، در ریاست جمهوری دوستی داشتم که برایم تعریف می کرد که آن زمان مبلغ بسیار بالایی را برای اینترنت می پردازد. واقعا تعجب کردم و با خود گفتم که این دیگر چقدر بی فکر است؟!
اما وقتی تعریف کرد که چطور از همان اینترنت ده برابر آن پول را در می آورد سعی کردم این ذهن محدود را بشکنم و نامحدود به کسب درآمد فکر کنم.
اینترنت دریای فرصت هاست فقط باید کمی بیشتر از دیگران برای ماهیگیری در این دریا فکر کنید.

سلام
حق با شماست جناب کاظمی

من اصلا فکرش رو هم نمی کردم که چنین قیمتهایی بهم بدن

چنان از لطف خدا خوشحال شدم که امضام رو هم تغییر دادم

با نشستن در سایه ، هیچ باغی را نمیتوان آباد کرد : خوشحالم که از زیر سایه اومدم بیرون

الحمدلله

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sir-mahyar , Delta.H , mir abbas , yu3f , من میلیاردرم , maxsoulfly , صابری , arsho , بيلا بالا , ahmad rezaee , mohsen k1 , habib tousi , hamid.h
01-28-2013, 12:00 AM
ارسال: #10
انشالله روزهائی را ببینیم که اکثر عزیزان از مراحل دهم گذشته و به مراحل آخر می رسند.
چند نکته:
1- دلسرد نشوید
2- بقول عامیانه پشت گوش نیاندازید.
3- اگر توانستید در یک شاخه کار کنید حتما همان را ادامه دهید.
4- مرتب گزارش خود را در تایپیک خود مرقوم فرمائید
5- به راهنمائی عزیزان توجه کنید ولی در نهایت آن چیزی را که خود فکر میکنید درست را انجام دهید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: M3HDI , sir-mahyar , Delta.H , mir abbas , yu3f , من میلیاردرم , maxsoulfly , صابری , arsho , mahdi77 , Mrs.Seyedi , ahmad rezaee , zhosseini81 , mohsen k1 , habib tousi , حمید رضا غ , hamid.h
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دو برابر شدن پول با همکاری من و همسرم andia1366 15 3,518 10-22-2016 01:38 AM
آخرین ارسال: Unique1421
  دو برابر کردن پول شروع شد alicpu 35 8,609 07-17-2016 01:08 PM
آخرین ارسال: alicpu
Information مسابقه دو برابر کردن پول ابوالفضل 69 0 884 02-02-2016 07:18 PM
آخرین ارسال: ابوالفضل 69
  دو برابر کردن پول شروع شد arezu 4 2,157 12-13-2015 05:55 PM
آخرین ارسال: سزار3
Rainbow دو برابر کردن پول Kalamata 2 1,504 01-29-2015 07:27 PM
آخرین ارسال: facetoface1
  دو برابر کردن پول هم برای من 4 ماهه شد. samakitten1 24 5,937 12-14-2014 02:38 PM
آخرین ارسال: sina991
  به امید خدا دو برابر کردن پول رو شروع کردم! (uniquemind) uniquemind 45 9,984 10-24-2014 03:30 AM
آخرین ارسال: pmohsen
  دو برابر کردن پول pooyanazemi 2 1,334 05-24-2014 01:17 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  شروع جهشي بيلا بالا در 2 برابر كردن پول بيلا بالا 41 9,738 11-21-2013 09:53 PM
آخرین ارسال: sahar_farjad
  راه حل دو برابرکردن پول نازلی 15 2,230 11-19-2013 11:31 PM
آخرین ارسال: m38
  دو برابر كردن پول شروع شد ir_tanis 11 2,389 10-18-2013 02:10 PM
آخرین ارسال: successfulman

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS