ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارگاه قالیبافی متمرکز
زمان کنونی: 05-02-2024, 02:09 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hadi1987
آخرین ارسال: Samane_rezai
پاسخ: 14
بازدید: 3879

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگاه قالیبافی متمرکز
10-22-2013, 12:15 PM
ارسال: #11
RE: کارگاه قالیبافی متمرکز
(01-20-2013 01:47 AM)hadi1987 نوشته شده توسط:  
(01-20-2013 01:27 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  وقتی تجربه داری معطلی برای چیست؟
امیذوارم هرچه سریعتر شروع خود را اعلام فرمائید.
موفق هستی , موفقتر باشی.

استاد عزیزم ...متاسفانه یکی از ایرادهای بزرگ من اینست که تا از کاری نتیجه نگرفتم میروم سراغ کار بعدی...چون فعلا در زمینه تاسیسات و آسانسور فعالیت دارم میخواهم طوری برنامه ریزی کنم تا بتونم برسم .برا همین احتمالا یکم زمان ببره و در طول این زمان اطلاعاتمو در زمینه فرش گسترش بدم و از نظرات شما عزیزان استفاده کنم
سلام
منم حدود يك سال پيش تصميم گرفته بودم يك كارگاه قالي بافي با كمك همسر و مادرم راه بياندازم البته مادرم در اين زمينه تجربه لازم هم داره ولي بعد از يك مدتي دلسرد شدم دليل هم خودم بودم نه هيچ كي ديگه اميدوارم موفق بشي خيلي خوبه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض
11-26-2013, 06:53 PM
ارسال: #12
این اولین پست من تو این فرومه،
اطلاعات من راجع به فرش خیلی کمه،ولی بنظرم واقعا کار خوبی میاد،مهم ترین نکته اش اینه که به آدم حس خوبی میده،تولید اونم تولید با هویت، از لحاظ بازار هم با توجه به اینکه فرش ایرانی تو دنیا مشهوره فکر نمی کنم بازار اشباعی باشه، یه نکته دیگه هم اینکه همیشه تحت این عنوان که در کشورهای شرق آسیا و هند و افغانستان دستمزد پایینه پس ما توان رقابت باهاشونو نداریم،در حالی که این حقوقی که متاسفانه بعضی خانم ها تو ایران می گیرن در حد آفریقا هم نیست، پیدا کردن نیروی کار خانم با حقوق صد دلار در ماه چندان کار سختی نیست،بنظرم این صنعت جای کار زیادی داره.
موفق باشید
 تشکر شده توسط: hadi1987
02-03-2016, 09:27 PM
ارسال: #13
(01-20-2013 12:23 AM)hadi1987 نوشته شده توسط:   خلاصه طرحم را عرض میکنم.البته میتوان از این طرح در بخش دو برابر کردن پول نیز بهره برد.
احداث کارگاه قالیبافی بصورت متمرکز
هزینه های لازم برای اجرای این طرح به غیر از اجاره مکان به شرح زیر است
برای بافتن یک جفت فرش 50 رج با نقشه ای که در نظر دارم هشت میلیون تومان لازمه
این 8 میلیون شامل دار قالی-مواد اولیه لازم از جمله خامه و نخ و غیره-اجرت بافنده و استاد کار
حال اینکه بعد از 4 ماه رسیدگی و کار بافنده ها این یک جفت فرش آماده فروش میباشد
قیمت فروش این جفت فرش در بازار الان 16 میلیون تومان است.

در نظر دارم هر چه سریعتر اقدام کنم .قبلا تجربه کار در این زمینه را دارم .
ممنون میشم نظرتونو بگین؟

خلاصه نوشتم تا فعلا سر بحث باز بشه...چون خودم با خوندن ارسالهای بلند مشکل دارمBig Grin35.
02-03-2016, 09:32 PM
ارسال: #14
(01-20-2013 12:23 AM)hadi1987 نوشته شده توسط:   خلاصه طرحم را عرض میکنم.البته میتوان از این طرح در بخش دو برابر کردن پول نیز بهره برد.
احداث کارگاه قالیبافی بصورت متمرکز
هزینه های لازم برای اجرای این طرح به غیر از اجاره مکان به شرح زیر است
برای بافتن یک جفت فرش 50 رج با نقشه ای که در نظر دارم هشت میلیون تومان لازمه
این 8 میلیون شامل دار قالی-مواد اولیه لازم از جمله خامه و نخ و غیره-اجرت بافنده و استاد کار
حال اینکه بعد از 4 ماه رسیدگی و کار بافنده ها این یک جفت فرش آماده فروش میباشد
قیمت فروش این جفت فرش در بازار الان 16 میلیون تومان است.

در نظر دارم هر چه سریعتر اقدام کنم .قبلا تجربه کار در این زمینه را دارم .
ممنون میشم نظرتونو بگین؟

خلاصه نوشتم تا فعلا سر بحث باز بشه...چون خودم با خوندن ارسالهای بلند مشکل دارمBig Grin35.

سلام من قصد دارم كه كارگاه قالي بافي راه اندازي كنم شما كه در اين زمينه كار كرديد اگر لطف كنيد منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم ٠٩٣٧٨٦٠٠٥٣٠
ممنون ميشم اگر راه ارتباطي از خودتون برام بذاريد تا بتونم سريعتر از تجربياتتون استفاده كنم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای کارگاه بسته بندی متراژ باید حداقل 250 متر باشه!!!! Kaseb 10 5,009 09-05-2015 11:55 AM
آخرین ارسال: Kaseb
  کارگاه تزریق پلاستیک ps2w 3 1,830 02-04-2015 02:35 AM
آخرین ارسال: mohammad.parekar
Thumbs Down کارگاه عملی آموزش نوشتن پارمیدا وحیدی 0 774 12-23-2014 04:47 PM
آخرین ارسال: پارمیدا وحیدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS