ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاسيس يك شركت توليدي
زمان کنونی: 05-03-2024, 05:03 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: vahideh
آخرین ارسال: 3ObHaN
پاسخ: 9
بازدید: 2379

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسيس يك شركت توليدي
08-26-2011, 01:55 PM
ارسال: #1
تاسيس يك شركت توليدي
با سلام . دوستان مي خواستم ببينم كسي در مورد زدن يك شركت اطلاعاتي داره اينكه بايد براي تاسيس ان بايد كارو از كجا شروع كنه . مي دانم كه بايد اول چيزي كه مي خواهيم توليد كنيم توجبه اقتصادي داشته باشه و بعد بايد بازار يابي كنيم . اما دقيقا نمي دونم كارو بايد از كجا شروع كرد.

كيفيتي وجود دارد كه براي پيروزي ضرورت دارد و آن داشتن قاطعيت در هدف و مقصود است ، اين كه بدانيد چه مي خواهيد و اشتياقي سوزان براي اين كه به آن چه مي خواهيد دست پيدا كنيد.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mas
08-26-2011, 02:00 PM
ارسال: #2
RE: تاسيس يك شركت توليدي
نه اتفاقا برعکس شما اول باید ماهیت شرکت تولیدی رو معین کنی.بعد ببینی به چه مجوز هایی نیاز داره بری دنبال مجوز ها.بعد از اونم یه ثبت شرکت باید انجام بدی.بعد باید بدونی مشتریات چه کسایی هستن تا براشون کار بفرستی.بهترین راه پیدا کردن مشتری سایت کتاب اول هستش.به قسمت دایرکتوری مشاغل برو و مشتریان مربوط به محصولت رو پیدا کنن و به همشون زنگ بزن. من خودم تازه با این غول شماره تلفن آشنا شدم و کم کم دارم برای کار خودم ازش استفاده می کنم واقعا فوق العادس.

اینم سایتش حتما یه سر بزن.

http://www.ketabeavval.ir/directory/

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: mas
08-26-2011, 02:06 PM
ارسال: #3
شما باید توضیح دهید.تولید چه؟وگرنه تاسیس شرکت مشکل خاصی ندارد و یکسری مدارک مشخص و با یک پروسه مشخص دارد.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , mas , mhdi855
08-26-2011, 02:18 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-26-2011 02:24 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
برای ثبت شرکت :
شرکت با مسئولیت محدود:

شرکت بامسئولیت محدودشرکتی است که بین دویاچندنفربرای امورتجاری تشکیل شده وهریک ازشرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشدفقط تا میزان سرمایه خوددر شرکت مسئول قروض وتعهدات شرکت است. دراسم شرکت بایدعبارت(بامسئولیت محدود)قید شودوالا آن شرکت درمقابل اشخاص ثالث شرکت تضامنی محسوب وتابع مقررات آن خواهد بودو همچنین اسم شرکت نبایدمتضمن نام هیچ یک ازشرکاءباشدوالا شریکی که اسم اودرشرکت قید شده درمقابل اشخاص ثالث حکم شریک ضامن را درشرکت تضامنی خواهدداشت.
مدارک لازم برای شرکت با مسئولیت :
1- دونسخه شرکت نامه شرکت نامه
2- دو نسخه تقاضانامه تقاضا نامه.
3- دو نسخه اساسنامه (در اساسنامه موضوع فعالیت نوشته می شود.)که ذیل صفحات آن به امضای کلیه شرکا رسیده باشد .
اساسنامه شرکت با مسئوليت محدود., اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود.
4- دو نسخه صورتجلسه مجمع مؤسسین
5- فتوکپی مصدق شناسنامه و کارت ملی اعضاء
مدارک لازم جهت ثبت شرکت سهامی خاص

۱ - دو سری اساسنامه
۲ - دو برگ اظهارنامه کپی اصل و یا برابر اصل
۳ - شناسنامه افراد و کارت ملی در مورد شرکتهای سهامی خاص توجه گردد که حتما باید ۲ بازرس : ۱- بازرس اصلی ۲- بازرس علی البدل داشته باشند . بازرسین وظیفه گزارش وجود خلاف، تخطی هیات مدیره از اساسنامه به مراجع ذیصلاح و سهامداران و تصویب تراز و ضررهای مالی را دارند شرکتهای سهامی خاص به هر میزان که اعلام سرمایه نمایند میبایست حداقل ۳۵% آنرا به مدت ۱ هفته تا ۱۰ روز در حساب شرکت در شرف تاسیس مسدود نمایند که بعداز ۱ هفته توسط شرکا قابل برداشت است.
4 - حساب شرکت در یک بانک به انتخاب خود متقاضی
تفاوت و تشابه مسئولیت محدود با سهامی خاص
- در شرکت با مسئوليت محدود تعداد شرکا حداقل 2 نفر و در شرکت سهامى خاص تعداد سهامداران حداقل 3 نفر مى باشند.
2- حداقل سرمايه براى ثبت شرکت با مسئوليت محدود و سهامى خاص يک ميليون ريال است .
3- در شرکت سهامى خاص حداقل 35% سرمايه بايد نقدا در يکى از شعب بانکها توديع و گواهى مربوطه ارائه و 65% در تعهد سهامداران باشد در شرکت با مسئوليت محدود بايد کل سرمايه تحويل مديرعامل شرکت شده و مديرعامل اقرار به دريافت نمايد و ارائه گواهى بانکى دال بر انجام اين امر ضرورت ندارد .
4- انتخاب بازرس اصلى و على البدل در شرکت سهامى خاص اجبارى ولى در شرکت با مسئوليت محدود اختيارى است.
5- مدت مديريت در شرکت سهامى خاص حداکثر دوسال مى باشد که قابل تمديد است و در شرکت با مسئوليت محدود مديران شرکت براى مدت نامحدود انتخاب مى شوند و همچنين مخير خواهند بود که مدتى براى مديران در اساسنامه شرکت مقرر دارند.
6- انتخاب روزنامه کثيرالانتشار در شرکت سهامى خاص براى درج آگهى هاى دعوت شرکت در سهامى خاص الزامى و در شرکت با مسئوليت محدود اختيارى است .
7- شرايط احراز حد نصاب در مجامع عمومى در شرکت سهامى خاص سهل تر و در شرکت با مسئوليت محدود با توجه به نوع شرکت مشکل تر مى باشد.
8- مجامع عمومى در شرکت سهامى خاص توسط هيات رئيسه اى مرکب از يک نفر رئيس و دو نفر ناظر و يک نفر منشى که از بين سهامداران انتخاب مى شوند اداره مى گردد در شرکت با مسئوليت محدود اداره مجامع عمومى شرکت توسط هيات نظار در صورتى خواهد بود که تعداد شرکاى آن از 12 نفر بيشتر باشد.
9- در شرکت سهامى خاص و با مسئوليت محدود شرکت در افزايش سرمايه اختيارى است.
10- سرمايه در شرکت سهامى خاص به سهام تقسيم و مسئوليت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمى سهام آنها است سرمايه در شرکت با مسئوليت محدود به سهام يا قطعات سهام تقسيم نمى شود و شرکا فقط تا ميزان سرمايه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات مى باشند.
11- مديران در شرکت سهامى خاص الزاما بايستى سهامدار بوده يا تعداد سهام وثيقه مقرر در اساسنامه را تهيه و به صندوق شرکت بسپارند مديران در شرکت با مسئوليت محدود بصورت موظف يا غير موظف که از بين شرکا يا از خارج انتخاب مى شوند انجام وظيفه خواهند نمود.
12- تقسيم سود در شرکت سهامى خاص به نسبت تعداد سهام و در شرکت با مسئوليت محدود به نسبت سرمايه شرکا تقسيم خواهد شد و در شرکت با مسئوليت محدود مى توانند در اساسنامه ترتيب ديگرى براى تقسيم سود مقرر دارند.
13- حق راى در شرکت سهامى خاص به تعداد سهام و در شرکت با مسئوليت محدود به نسبت سرمايه خواهد بود.
14- تقويم سهم الشرکه غير نقدى در شرکت با مسئوليت محدود توسط شرکا صورت مى گيرد شرکا در اين خصوص داراى مسئوليت مى باشند تقويم آورده غير نقدى در شرکت سهامى خاص با کارشناس رسمى دادگسترى خواهد بود.
15- مدارک تاسيس در شرکت سهامى خاص عبارتند از :
دوبرگ اظهارنامه و دو جلد اساسنامه و گواهى بانک داير بر پرداخت 35% سرمايه تعهدى و فتوکپى شناسنامه سهامداران و بازرسان و صورتجلسات مجمع عمومى موسس و هيات مديره .
مدارک تاسيس در شرکت با مسئوليت محدود عبارتند از : دو برگ تقاضانامه و دو برگ شرکت نامه و دوجلد اساسنامه و فتوکپى شناسنامه شرکا و صورتجلسه مجمع عمومى موسس و هيات مديره .
16- براى کسب اطلاعات بيشتر مى توان به کتاب قانون تجارت در باب شرکت سهامى و با مسئوليت محدود مراجعه نمود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مصطفي , 3ObHaN , mas
08-26-2011, 02:35 PM
ارسال: #5
ممنون از پاسخ هاي خوبتون ، به ايده دارم براي زدن يك شركت توليدي دارويي چون به رشته ام مربوط ميشه براي تهيه سرمايه ان از چه طريق هايي ميشه اقدام كرد ؟ جاهايي كه در اين زمينه ها وام بدن

كيفيتي وجود دارد كه براي پيروزي ضرورت دارد و آن داشتن قاطعيت در هدف و مقصود است ، اين كه بدانيد چه مي خواهيد و اشتياقي سوزان براي اين كه به آن چه مي خواهيد دست پيدا كنيد.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , mas , mhdi855
08-26-2011, 02:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-26-2011 02:40 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #6
(08-26-2011 02:35 PM)vahideh نوشته شده توسط:  ممنون از پاسخ هاي خوبتون ، به ايده دارم براي زدن يك شركت توليدي دارويي چون به رشته ام مربوط ميشه براي تهيه سرمايه ان از چه طريق هايي ميشه اقدام كرد ؟ جاهايي كه در اين زمينه ها وام بدن

برای انجام این حرکت حتما از طریق اداره تعاون اقدام نمائید و شرکت تعاونی تشکیل دهید.امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهند.

شركت‌هاي تعاوني

براي تشكيل هر شركت تعاوني، بدواً لازم است عده اي مركب از حداقل 7 نفر متقاضي حائز شرايط قانوني مربوط جهت عضويت در آن، جلسه مجمع عمومي مؤسس را بر اساس مفاد ماده 31 و 32 قانون بخش تعاوني جمهوري اسلامي ايران تشكيل داده و سه نفر را از بين خود به عنوان هيئت مؤسس مامور تمهيد مقدمات تشكيل تعاوني از جمله تهيه كليات طرح پيشنهادي و اساسنامه، دعوت به عضويت افراد واجد شرايط و برگزاري اولين مجمع عمومي عادي (در صورت موافقت وزارت/ اداره كل تعاون با تشكيل تعاوني) نمايند.

هيئت مزبور پس از مطالعات و بررسيهاي كافي طرحي مشتمل بر توجيه ضرورت تشكيل تعاوني، اعلام تعداد و مشخصات داوطلبان اوليه عضويت (و مهارت ها و تخصصهاي آنان در تعاوني هاي توليدي) نحوه تدارك سرمايه و ديگر امكانات مورد نياز براي تشكيل و شروع فعاليت تعاوني، قيد ميزان سهمي كه هر عضو بايد در جهت تامين سرمايه شركت (با تعيين مقدار لازم التاديه) خريداري نمايد، اعلام نام بانك يا مؤسسه اعتباري كه در نظر است اقدام به افتتاح حساب جاري در آن شود، شرح ميزان و نحوه سرمايه گذاري و مشاركت وزارتخانه، سازمان و يا شركت دولتي، وابسته يا تحت پوشش دولت، بانكها، نهاد انقلاب اسلامي و يا تعاوني ديگر (در صورتيكه واحدي از واحدهاي مزبور قبول سرمايه گذاري و مشاركت نموده باشند تهيه نموده و ضمن معرفي نماينده تام الاختيار (برابر فرم شماره 1) به وزارت/ اداره كل تعاون ارائه كند.

وزارت/ اداره كل تعاون متعاقب وصول كليات طرح پيشنهادي و تقاضانامه موافقت با تشكيل تعاوني (فرم شماره 1) طرح شده از سوي هيئت مؤسس را بر اساس ضوابط مقرر در آئين نامه اجرائي قانون بخش تعاوني اقتصاد جمهوري اسلامي ايران مورد بررسي و اظهار نظر قرار داده و در صورت اعلام موافقت (برابر فرم شماره 2 پيوست) نمونه اساسنامه و فرمهاي مورد نياز را كه براي سهولت كار مراجعين تهيه شده (فرمهاي شماره 3و4و5و6و7و8و9و10) در اختيار نماينده هيئت مؤسس قرار مي دهد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مصطفي , 3ObHaN , mas
08-26-2011, 03:54 PM
ارسال: #7
نمي دونيد تا چه سقفي وام مي دن ؟ بعد چجوري ميشه بازايابي كرد يا فهميدالان چه محصولات خارجي و ايراني وجود داره و قيمت هاشون چقدره ، بايد اول محصولي را براي توليد انتخاب كنيم كه بشه از لحاظ قيمت با بازار خازجي و ايراني رقابت كنه . تا ندونيم قيمت ها در چه حديه و قيمت مواد اوليه هم چقدره نميشه كاري كرد براي اينكه اين اطلاعات رو بدست بياريم ميدونيد چيكار بايد كرد؟

تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN
08-26-2011, 04:10 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-26-2011 04:11 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #8
(08-26-2011 03:54 PM)vahideh نوشته شده توسط:  نمي دونيد تا چه سقفي وام مي دن ؟ بعد چجوري ميشه بازايابي كرد يا فهميدالان چه محصولات خارجي و ايراني وجود داره و قيمت هاشون چقدره ، بايد اول محصولي را براي توليد انتخاب كنيم كه بشه از لحاظ قيمت با بازار خازجي و ايراني رقابت كنه . تا ندونيم قيمت ها در چه حديه و قيمت مواد اوليه هم چقدره نميشه كاري كرد براي اينكه اين اطلاعات رو بدست بياريم ميدونيد چيكار بايد كرد؟

وحید جان برای سقف وام و امتیازاتی که تعاون بشما خواهد داد باید به آن جا مراجعه ای داشته باشی.ضمنا با توجه به اینک در حیطه کار خودت است باید خودت تشخیص دهید.برای شروع بکار باید تحقیقات زیادی را شخصا انجام دهید.ما در رابطه با تولیدات شیمیائی تخصصی نداریم.
باید شروع و پایان کارت با عشق و علاقه باشد.موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN
08-26-2011, 05:23 PM
ارسال: #9
اره قشنگ تحقیق کنید .
به طور مثال ، من واسه کارخونه ی تولید لوازم ارایشی ، 1 میلیارد تومن براورد هزینه کرده بودم ! که 70 درصدش وام بود . و اون 30 درصد هم چنان نبود که نشه با قرض و قوله و ... جورش کرد . باز پرداخت 70 درصد هم چنان نبود که بشه اسمش رو گذاشت ریسک . ولی بعد تحقیق ، به رقم 4 میلیارد و نیم رسیدم . که دیگه اونموقع 30 درصد پول خیلی خیلی زیادی میشد .
واسه همین ، قیمت های بیوشیمی رو همینجوری حساب نکن . تحقیق کن .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , MARYAR
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با يك كودك ايراني اشنا بشيد اقاي ايـــده 0 569 12-11-2012 02:05 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS