ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

:: آموزش مشاغل خانگی.....کارگاه بافتنی ::
زمان کنونی: 05-03-2024, 04:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: sahar 68
پاسخ: 12
بازدید: 8272

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امیتازات : 3.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-18-2013, 10:07 PM
ارسال: #1
طبق توضیحی که در این جستار http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=6508 داده شد، از آموزش بافتنی شروع میکنم.
به امیدی که برای بانوانی که در خانه به دنبال کسب درآمد هستند، مفید به فایده واقع شود.

[تصویر: hou3391.jpg]

M/L و S/M : سايزها

اندازه نهائي دور سر كلاه براي سايز S/M پنجاه و دو تا پنجاه و چهار سانتيمتر و براي سايز M/L پنجاه و شش تا پنجاه و هشت سانتيمتر است

وسايل مورد نياز:
كاموا 100 گرم
ميل گرد شماره 4 براي كشباف
ميل گرد و ميل دوطرفه شماره 5
دكمه 2 عدد

كاموا بايد به گونه اي باشد كه 17 دونه در 22 رج با بافت ساده و ميل شماره 5 داراي ابعاد 10*10 سانتيمتر مربع باشد.

توضيحات :
بافت ابري در دو ميل: تمام رجها به زير بافته ميشود
بافت ابري در حالت بدون درز: يك دور زير، يك دور رو

پترن مورد استفاده در بافت این کلاه 1 . A می باشد که شکل نمای روئی پترن را نشان می دهد .

نحوه بافت :
اين كلاه ابتدا به صورت درزدار و سپس بدون درز بافته ميشود.

ابتدا 94 - 86 دانه در میل گرد شماره 4 سر بیاندازید .يك رج از پشت كار به زير ببافيد، سپس بافت را به صورت زير ادامه دهيد: شش دونه ابتدا ابري، *دو تا زير، دو تا رو* فاصله بين دو * را تا هشت دونه مانده به انتهاي رج تكرار كنيد و رج را با دو تا زير و شش دونه آخر ابري تمام كنيد.

بافت كشباف و ابري را ادامه دهيد تا اندازه 4 سانتيمتر شود، بعد بافت را با ميل گرد شماره 5 به شرح زير ادامه دهيد:

شش دونه ابتدا ابری 74 - 82 را مطابق پترن 1. A بیافتد . رج را با شش دونه ابري تمام كنيد. وقتي اندازه 8 سانتيمتر شد، شش دونه ابتداي ميل را کور کنید سپس بافت را به هم وصل كنيد تا بدون درز شود و 80 - 88 دونه رو ميل را همانند قبل ببافيد.

وقتي اندازه كلاه 21 -20 سانتيمتر شد، تمام دونه ها را تا انتها ابري ببافيد و همزمان از هر سه دور دوازده دونه به تعداد پنج بار كم كنيد. ( تعداد دانه ها 28 - 20 )
حال در طي دور دو تا يكي كنيد، بعد كاموا را ببريد و از بين دونه هاي باقيمانده رد كرده بكشيد و محكم كنيد. بلندي كلاه تقريباً 26 -25 سانتيمتر خواهد بود. بعد دو قسمت ابري را در پائين كلاه روي هم قرار داده و دكمه ها را بدوزيد.

--------------------------------------------------------------------------
نحوه بافت شال

اين شال تك سايز ميباشد.
طول و عرض اين شال تقريباً 60 و 34 سانتيمتر است.

وسايل لازم :
كاموا 250 گرم
ميل گرد شماره 5
ميل گرد شماره 4
دكمه 4 عدد

كاموا بايد به گونه اي باشد كه 17 دونه در 22 رج با بافت ساده و ميل شماره 5 داراي ابعاد 10*10 سانتيمتر مربع باشد.

ابتدا 62 دونه در ميل شماره 4 سربياندازيد. يك رج از پشت كار به زير ببافيد و سپس از روي كار به شرح زير ادامه دهيد:

شش دونه ابتدا ابري، دو تا زير، *دو تا رو، دو تا زير* فاصله بين دو * را تا شش دونه مانده به انتهاي رج تكرار كنيد و شش دونه آخر را ابري ببافيد. بافت را همينطور ادامه دهيد تا اندازه 4سانتيمتر شود، سپس بافت را با ميل شماره 5 و به شرح زير ادامه دهيد:

شش دونه ابتدا ابري، پنجاه ببافيد دونه بعد را مطابق پترن A.1 بیافتد و شش دونه آخر را نيز ابري ببافيد. همينطور بافت را ادامه دهيد تا اندازه 20 سانتيمتر شود، سپس شش دونه ابتدا و انتها را كور كنيد. (تعداد دانه ها 50 ) كاموا را ببريد و اين تكه را كنار بگذاريد و تكه دوم را همانند تكه اول ببافيد.

بعد از اتمام بافت تكه دوم، شش دونه جديد در ميل شماره 5 سربياندازيد بعد دونه هاي مربوط به يك تكه را ببافيد،سپس دونه هاي مربوط به تكه دوم را ببافيد و در انتها شش دونه جديد سربياندازيد. (تعداد دانه ها 112 )

بافت رابه اين شرح ادامه دهيد: شش دونه ابتدا ابري، 100 دونه بعد را مطابق پترن 1.A ببافيد و شش دونه آخر را ابري ببافيد، همينطور بافت را ادامه دهيد تا اندازه 34 سانتيمتر شود.

بعد بافت را با ميل شماره 4 به اين شرح ادامه دهيد: همزمان در بافت اين رج دو دونه اضافه كنيد، شش دونه ابتدا ابري، دو تا زير، *دو تا رو، دو تا زير *فاصله بين دو * را تا شش دونه مانده به انتهاي رج تكرار كنيد و شش دونه آخر را ابري ببافيد. (تعداد دانه ها 114 ) بافت را ادامه دهيد تا اندازه كشباف 4 سانتيمتر شود، سپس در همان حالت كشباف كور كنيد.
بعد شش دونه ابري ابتدا و انتها بعد از يكي شدن دو تكه را روي هم بگذاريد و دكمه ها را رويش بدوزيد.

علامت مربع تو خالی: از روي كار به زير از پشت كار به رو ببافيد
علامت مربع با ضربدر: از روي كار به رو از پشت كار به زير ببافيد

[تصویر: hou3390.jpg]

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , P@RSA , سعید یوسفی , بهنام ذوالفقارزاده , madar , goldmen , کامیار کاظمی , yu3f , 369369 , mercede , venus2 , sir-mahyar , Delta.H , من میلیاردرم , ناصر صادقی , باران1 , somayeee , pooria026 , bashla , zhosseini81 , hamid.h
01-20-2013, 01:05 PM
ارسال: #2
RE: :: آموزش مشاغل خانگی.....کارگاه بافتنی ::
[تصویر: hou3481.jpg]

دو کلاف 50 گرمی کاموا (بهتر است طرح‌های اسپرت را انتخاب کنید)
میل شماره 4

هنگامی که بافتن باریکه‌ای شبیه آنچه در تصویر زیر نشان داده شده است را یاد گرفتید، یکی را از رو ببافید، دیگری را از زیر و اینگونه ادامه دهید. برای پوشیدن شال بهتر است انتهای هر طرف را در جلو رها کنید.
در 15 مرحله به شال‌تان برسید .

مرحله یك:
۳ دونه بیندازید.

مرحله ۲:
رج یك: ۲ دونه را بافته و دونه آخر را نبافته و به حال خود رها كنید.

مرحله ۳:
رج ۲: با نخ کاموایی که در پشت میل قرار دارد، یک دونه را بافته و سپس یک دونه زیاد کنید (روش اضافه کردن را در تصویر ببینید)؛ دونه بعدی را بافته و دونه آخر را نبافته و به حال خود بگذارید.

بافت شال گردن , نحوه بافت شال گردن

[تصویر: hou3482.jpg]

[تصویر: hou3483.jpg]

مرحله ۴:
رج ۳: با نخ کاموایی که در پشت میل قرار دارد، یک دونه را بافته و سپس یک دونه زیاد کنید، این کار را تا دونه ماقبل آخر ادامه دهید. دونه آخر را نبافته و به حال خود بگذارید.

مرحله ۵:
رج ۳ را به همان شکل ادامه دهید تا زمانی که تعداد دونه‌های شما به عدد ۲۴ برسد. (در این هنگام پهنای بافتی شما باید حدود ۱۲ سانتی‌متر باشد).

مرحله ۶:
حال بدون اضافه کردن دونه‌ای و با همان ۲۴عدد، بافتن خود را ادامه دهید تا شال گردن به ۱۰ سانتی‌متر برسد. به‌خاطر بسپارید که دونه آخر را نباید ببافید.

مرحله ۷:

[تصویر: hou3484.jpg]

حال بافت را به 2 قسمت تقسیم کنید (روش تقسیم کردن را در تصویر مشاهده کنید). هنگامی که این کار را تمام کردید، نیمی از دونه‌ها روی میل‌های دوطرفه و نیمی دیگر روی میل‌های خودتان قرار می‌گیرد.

مرحله ۸:
دونه‌هایی را که روی میل‌های خودتان قرار دارند، ببافید (به دونه‌های قرار گرفته روی میل‌های دوطرفه کاری نداشته باشید). به‌خاطر بسپارید که دونه آخر را نباید ببافید. حدود ۴ سانتی‌متر ببافید. حال این دونه‌ها را در یک نخ کرده و به حال خود بگذارید. کاموا را با قیچی ببرید. مطمئن شوید که به میزان کافی کاموا بگذارید، چون دوباره به این دونه‌ها برمی‌گردیم.

مرحله ۹:
حال همین کار را برای دونه‌هایی که روی میل‌های دو طرفه قرار دارند، تکرار کنید. درست به همان صورت قبل.

مرحله ۱۰:
حال تمام دونه‌ها را روی یک میل قرار داده و بافتن را به این ترتیب ادامه دهید؛ یک میل بردارید، یک دونه از میل دو طرفه در این میل بیندازید، سپس یک دونه از میلی که از ابتدا در دست داشتید، این کار را ادامه دهید تا تمام دونه‌ها در میل قرار بگیرند.

مرحله ۱۱:
حال بافتن را شروع کرده و ادامه دهید. به‌‌یاد بسپارید که دونه آخر را نباید ببافید. بافتن را تا حدود ۴۰ سانتی‌متر دیگر ادامه دهید، (برای آنکه سایز شال گردن مناسب باشد، اگر برای کودک می‌بافید، سانتی‌مترهای کمتری ببافید و اگر برای بزرگسال می‌بافید، سانتی‌مترهای بیشتری ببافید).

مرحله ۱۲:
حال دوباره مرحله ۷ را تکرار کنید. دونه‌ها را به دو بخش مساوی تقسیم کرده و در دو میل جداگانه قرار دهید.

مرحله ۱۳:
حال دوباره مراحل ۸، ۹ و ۱۰ را تکرار کنید.

مرحله ۱۴:
در این مرحله به بافتن ادامه دهید. به‌خاطر بسپارید که دونه آخر را نباید ببافید. حدود ۶ سانتی‌متر دیگر ببافید.

مرحله ۱۵:

[تصویر: hou3485.jpg]

پایان کار: یک دونه را ببافید، حال کم کردن دونه‌ها را شروع کنید (چگونه کم کردن را در تصویر مشاهده کنید) و کار بافتن را به همین ترتیب ادامه دهید تا رج تمام شود. به یاد بسپارید که دونه آخر را نباید ببافید. این کار را به همین ترتیب ادامه دهید؛ در آخر تنها ۳ دونه باقی می‌ماند. حال دونه‌های باقیمانده را کور کنید. با استفاده از سوزن ملیله دوزی، انتهای شال بافته شده را مرتب کنید.

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: goldmen , P@RSA , کامیار کاظمی , yu3f , jahanagahi , venus2 , sir-mahyar , Delta.H , vahid61 , من میلیاردرم , ناصر صادقی , باران1 , somayeee , pooria026 , bashla , zhosseini81 , hamid.h
02-09-2013, 12:25 AM
ارسال: #3
کسانی که پایه زدن در قلاب بافی را یاد داشته باشند به راحتی میتوانند این کیف را ببافند......
خیلی ساده هست.Heart
واقعا نمیدونم چطور باید پایه زدن رو توضیح بدنم.....Blush
نخ قلاب را دور انگشت دست چپ پیچیده و با دست راست به مقدار طول پایه نخ را دور میل میپیچید و میبافید.............
(بهتر از این نمیشه توضیح داد..........5_0049

شما یک دایره برای رویه کیف و یک دایره برای قسمت پشت کیف میبافید و بعد اتمام آنها را با نخ و سوزن به هم میدوزید.

سپس یک دایره کوچکتر که متفاوت باشد را به عنوان درب کیف بافته سپس یک گوشه آن را تا و به دایره دوم (پشت) میدوزید

دوخت شما باید حتما ظریف و همرنگ نخ کامایتان باشد.

و توصیه ام این است مثل تصویر از رنگهای متناست و متنوع بهره ببرید............

[تصویر: jw6bne8uuzajakmd4ly.jpg]

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , P@RSA , soltan_sal , sir-mahyar , Delta.H , من میلیاردرم , ناصر صادقی , venus2 , yu3f , somayeee , pooria026 , matarodi , bashla , zhosseini81 , delkhaste , hamid.h
10-22-2013, 09:50 PM
ارسال: #4
من خیلی بافتن رو دوست دارم،اما تو یاد گرفتنش واقعا خنگم
اعصابم زود به هم میریزه
اصلا معنی زیر و رو رو نمیفهمم!!!!!
همش مثل همه،اصلا سر در نمیارم

در دنیای من همه چیز عالی ست
 تشکر شده توسط: hamid.h
12-31-2013, 08:59 PM
ارسال: #5
(02-09-2013 12:25 AM)mallarme نوشته شده توسط:  کسانی که پایه زدن در قلاب بافی را یاد داشته باشند به راحتی میتوانند این کیف را ببافند......
خیلی ساده هست.Heart
واقعا نمیدونم چطور باید پایه زدن رو توضیح بدنم.....Blush
نخ قلاب را دور انگشت دست چپ پیچیده و با دست راست به مقدار طول پایه نخ را دور میل میپیچید و میبافید.............
(بهتر از این نمیشه توضیح داد..........5_0049

شما یک دایره برای رویه کیف و یک دایره برای قسمت پشت کیف میبافید و بعد اتمام آنها را با نخ و سوزن به هم میدوزید.

سپس یک دایره کوچکتر که متفاوت باشد را به عنوان درب کیف بافته سپس یک گوشه آن را تا و به دایره دوم (پشت) میدوزید

دوخت شما باید حتما ظریف و همرنگ نخ کامایتان باشد.

و توصیه ام این است مثل تصویر از رنگهای متناست و متنوع بهره ببرید............

[تصویر: jw6bne8uuzajakmd4ly.jpg]

سلام.بافتنی زیبایی بود.لطف می کنیدراهنمایی کنیدکه چطوردرعرصه بافندگی به درامدزایی رسیدید؟؟
منم توخونه بافندگی میکنم ولی جرات ورودبه بازارکارراندارم
01-01-2014, 12:36 PM
ارسال: #6
درود خدمت شما
تا انجايي كه به خاطر دارم سركار خانوم مالارمه در كار بافت نيستند و اين مطالب رو براي كمك به دوستان گذاشتند(البته شايدم باشند. اميدوارم كه خودشان بيان و دقيق تر بگند)
اما چند مطلب
چند هفته پيش در تلويزيون 2 خواهر رو اورده بودند كه در حدود بيش از 20 سال در كار بافتني بودند. كارشون رو از خاله بزرگشان ياد گرفته بودند. اين خانوم در گذشته فردي رو در تهران ميشناختن كه محصولات بافتني رو در خارج به فروش ميرساند. كم كم يكي از اين خواهر ها به اين كار علاقمند ميشه و شروع به ياد گرفتن ميكنه اما بعد از مدتي اون خانوم خريدار واسطه از ايران ميره و اينا ديگه اون سفارش دهنده اصلي رو نداشتند براي همين خودش مياد تو روزنامه اگهي دوخت ميده كه از يك اموزشگاه براي تدريس بافت باهاش تماس ميگيرند. اين خانوم هم ميره. كم كم خواهر ديگه اش هم مياد كنارش و باهم كار ميگرفتند انجام ميدادند. بافت دستي
يك خواهر ديگه هم داشتند كه در حدود 10 سال كارمند يك شركتي بودند كه از كار كردن خيلي راضي نبودند به ايشان پيشنهاد ميدن كه يك ماشين بافت تهيه كنه و در كنار اينا باهم مشغول بشند.
اينطوري هم كار بيشتري ميتون انجام بدن و هم درامد بيشتري خواهند داشت.

اين از داستان واقعي سه خواهر گوهردشتي( يا يك همچين چيزي فاميلي شان بود. دقيقا به خاطر ندارم)
--------------------------
اما شما ابتدا اينكه براي خودتان اقدام به دوخت كنيد. يكي دوتا مانتو - شاژكت بدوزيد. سپس براي فرزند تان( در هر سني كه هست و اگر داريد) و همينطور براي همسرتان ( اگر متاهل هستيد) اين هارو در مهماني ها مجالس كه ميريد در بين اقوام بپوشيد.بطور حتم اگر اطرافيان كار شما را ببنيد و راضي باشند از شما خواهند خواست كه برايشان تهيه كنيد.

معمولا تاجايي كه ميدونم هزينه بافت در منزل نسبت به خريد بيرون بدون حق دستمزد كمتر هست. بطور مثال براي يك مانتو در حدود 50 تومان نخ ميبرد اما همين مانتو در فروشگاه در حدود 80 و بيشتر فروش ميرود.

اما براي ورود به بازار
ابتدا بازار محله اي - در بين اقوام دوست- همسايه كار بگيريد و انجام بديد. راهكار ان را هم كه گفتم. كه چه كاري انجام دهيد.

بازار شهري: براي اين بازار بايد ببنيد در كجا زندگي ميكنيد. بطور مثال اگر در يك شهر كوچيك زندگي ميكنيد خيلي نميتوان روي فروش در اين بازار حساب كرد. بايد به دنبال بازارهاي بزرگ تري بود. مثل مراكز استان ها يا شهر هاي بزرگ(البته نه حتما كلان شهر ها-شهري كه بزرگتر از چند روستا باشد و فروش خوبي در لباس داشته باشد)

براي همكاري ابتدا چند الگو با خود داشته باشيد. پيش فرد فروشنده بريد و بگيد كه ميتوانيد همانند اينهارا بدوزيد. ايا علاقمند به همكاري هستيد. و اگر بله شما كدام طرح را پيشنهاد ميدهيد.
اگر اوكي شد كه ميايد و شروع ميكنيد.براي بازارهاي بزرگتر هم كه يا خودتان بايد ورود كنيد يا افرادي رو براي اينكار پيدا كنيد. بطور مثال همانند همين فروشنده كه قرار هست باهاش همكاري كنيد. امكان دارد در شهر ديگري اشنايي داشته باشد كه بتواند كار هاي بيشتري به شماسفارش دهد.

همگي اينها به كار شما بسته هست.
بطور حتم اگر كارهاي شيك و با كيفيت ارائه كنيد روي زمين نخواهند مانند.

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: hamid.h
01-01-2014, 05:13 PM
ارسال: #7
(01-01-2014 12:36 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  درود خدمت شما
تا انجايي كه به خاطر دارم سركار خانوم مالارمه در كار بافت نيستند و اين مطالب رو براي كمك به دوستان گذاشتند(البته شايدم باشند. اميدوارم كه خودشان بيان و دقيق تر بگند)
اما چند مطلب
چند هفته پيش در تلويزيون 2 خواهر رو اورده بودند كه در حدود بيش از 20 سال در كار بافتني بودند. كارشون رو از خاله بزرگشان ياد گرفته بودند. اين خانوم در گذشته فردي رو در تهران ميشناختن كه محصولات بافتني رو در خارج به فروش ميرساند. كم كم يكي از اين خواهر ها به اين كار علاقمند ميشه و شروع به ياد گرفتن ميكنه اما بعد از مدتي اون خانوم خريدار واسطه از ايران ميره و اينا ديگه اون سفارش دهنده اصلي رو نداشتند براي همين خودش مياد تو روزنامه اگهي دوخت ميده كه از يك اموزشگاه براي تدريس بافت باهاش تماس ميگيرند. اين خانوم هم ميره. كم كم خواهر ديگه اش هم مياد كنارش و باهم كار ميگرفتند انجام ميدادند. بافت دستي
يك خواهر ديگه هم داشتند كه در حدود 10 سال كارمند يك شركتي بودند كه از كار كردن خيلي راضي نبودند به ايشان پيشنهاد ميدن كه يك ماشين بافت تهيه كنه و در كنار اينا باهم مشغول بشند.
اينطوري هم كار بيشتري ميتون انجام بدن و هم درامد بيشتري خواهند داشت.

اين از داستان واقعي سه خواهر گوهردشتي( يا يك همچين چيزي فاميلي شان بود. دقيقا به خاطر ندارم)
--------------------------
اما شما ابتدا اينكه براي خودتان اقدام به دوخت كنيد. يكي دوتا مانتو - شاژكت بدوزيد. سپس براي فرزند تان( در هر سني كه هست و اگر داريد) و همينطور براي همسرتان ( اگر متاهل هستيد) اين هارو در مهماني ها مجالس كه ميريد در بين اقوام بپوشيد.بطور حتم اگر اطرافيان كار شما را ببنيد و راضي باشند از شما خواهند خواست كه برايشان تهيه كنيد.

معمولا تاجايي كه ميدونم هزينه بافت در منزل نسبت به خريد بيرون بدون حق دستمزد كمتر هست. بطور مثال براي يك مانتو در حدود 50 تومان نخ ميبرد اما همين مانتو در فروشگاه در حدود 80 و بيشتر فروش ميرود.

اما براي ورود به بازار
ابتدا بازار محله اي - در بين اقوام دوست- همسايه كار بگيريد و انجام بديد. راهكار ان را هم كه گفتم. كه چه كاري انجام دهيد.

بازار شهري: براي اين بازار بايد ببنيد در كجا زندگي ميكنيد. بطور مثال اگر در يك شهر كوچيك زندگي ميكنيد خيلي نميتوان روي فروش در اين بازار حساب كرد. بايد به دنبال بازارهاي بزرگ تري بود. مثل مراكز استان ها يا شهر هاي بزرگ(البته نه حتما كلان شهر ها-شهري كه بزرگتر از چند روستا باشد و فروش خوبي در لباس داشته باشد)

براي همكاري ابتدا چند الگو با خود داشته باشيد. پيش فرد فروشنده بريد و بگيد كه ميتوانيد همانند اينهارا بدوزيد. ايا علاقمند به همكاري هستيد. و اگر بله شما كدام طرح را پيشنهاد ميدهيد.
اگر اوكي شد كه ميايد و شروع ميكنيد.براي بازارهاي بزرگتر هم كه يا خودتان بايد ورود كنيد يا افرادي رو براي اينكار پيدا كنيد. بطور مثال همانند همين فروشنده كه قرار هست باهاش همكاري كنيد. امكان دارد در شهر ديگري اشنايي داشته باشد كه بتواند كار هاي بيشتري به شماسفارش دهد.

همگي اينها به كار شما بسته هست.
بطور حتم اگر كارهاي شيك و با كيفيت ارائه كنيد روي زمين نخواهند مانند.

موفق باشيد

سلام
خیلی از راهنمایی شما متشکرم.پس من هنوز اول راه هستم برای اینکه فعلا برای خودم لباس میبافم.انشا... به مرحله های بعدی هم میرسم.
بادعای خیر عزیزان
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , hamid.h
01-01-2014, 06:54 PM
ارسال: #8
رایا جان منم برات یه پیشنهاد دارم واقعا اگه شرایطشو داشته باشم خودم اینکارو به خاطر علاقه به هنر بافتنی انجام میدم.
البته پیشنهاد آقای ایده خیلی عالیه ولی اگه یه جفت میل بافتنی بدید دست ایشون با کوهی از کاموا و بگید یه مانتو ببافن دیگه این پیشنهادو نمیدن(مزاح بود جناب ایده )راستش کارهایی مثل بافتنی و خیاطی گرچه در نگاه اول راحت و درامد زا به نظر میرسن اما در مقابل مشکلات جسمی مثل انواع آرتروز که در دراز مدت برای صاحب هنر به ارمغان میارن جزو مشاغل سخت و طاقت فرسا محسوب میشن .پس بهتره بریم سراغ کارایی که اولا بازار خوبی داشته باشه و با کمترین صدمه سود خوبی عایدمون کنه.

بهتره در درجه ی اول یه سرچ توی سایتهای خارجی بکنید چون سرشار از ایده های جالب هست.اگه مشکل زبان هم دارید کافیه هنر یا وسیله ای که میخواهید اطلاعات کسب کنید رو در مترجم فارسی به انگلیسی گوگل تایپ کنید و بعد برید دنبال سایتها و ایده ها حتی بعضی از اونا مراحل انجام کار رو با کلیپهای ویدئویی نمایش میدن.

من پیشنهاد میکنم از اشیاء کوچک که مشتری قدرت خرید خوبی داره و کار شما هم راحت و بازاریابی خوبی داره مثل انواع هد،ساق دست ،گوشواره ،و....شروع کنید(حتی خود من اسکاج بافتنی زیبا با نخهای زبر برای شستن ظرف خریدم .)در مورد ست گوشواره و انگشتر و دستبند و گیره ی مو هم کار کنید خیلی عالیه حتی اینارو علاوه بر بدلیجات به مغازه هایی که لباسهای بافتنی دارند هم ارائه کنید فکر میکنم مورد علاقه ی خانومها قرار بگیره.(راستش دختر من که یکسره دنبال اینجور بدلیجاته و ترجیح میده به جای طلا ازاینا استفاده کنه)

خلاصه هر چقد خلاقتر باشید کاراتون رو بهتر و با قیمت بیشتری خریدارند.
راستی اگه قلاب بافی با نخ ماهی هم انجام میدید میتونید چراغ بادی درست کنید .واقعا کار زیبا و فوق العاده ای میشه.

موفق باشی عزیزم .
 تشکر شده توسط: delkhaste , hamid.h
01-01-2014, 09:31 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-03-2014 10:17 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #9
سركارخانوم ساحل(البته اگر درست گفته باشم) ممنونم در راهنمايي كه به دوست قبلي مون كرديد ولي بنده اينكارو توصيه يا رد نكردم. تنها راهكار رو ارائه كردم.
اينكه اين كار سخت يا اسان بايد بخاطر داشته باشيد كه هركاري سختي هاي خودش را دارد.در جايي كه هيچ سرمايه اي وجود ندارد و علاقمند به اينكار باشند و همينطور مهارتش را داشته باشند بهترين كار خواهد بود. اين نكته براي ديگر كارها هم هست.
بحث پيدا كردن ايده يك نكته خوب هست اما نه براي هركسي.يك محصول جديد اگر به خوبي اجرايي نشود عاملي ميشود براي افرادي كه به دنبال لقمه هاي راحت هستند. كپي برداري از روي كار شما

در هر صورت بخش دو مطالب تانرا به اين دوست عزيزمان و همينطور ساير افراد توصيه ميكنم ابتدا تحقيق و بررسي كنيد. سپس اقدام كنيد.
اينور هم بخاطر بسپاريد. هركاري سختي هاي خاص خودش را دارد. مهم علاقه مندي به كار مورد نظر هست.

متاسفانه مشكل اساسي امروز كشور ما شور اشتياق كار كردن افراد مختلف هست كه به علت نبود كار و همينطور نبود راه درست فعاليت اين نيرو و انرژي مهم كه ميتواند هم عامل پيشرفت زندگي فردي و هم در سطح كشوري باشد هدر ميرود.الان در هر منزلي را نگاه كنيد حداقل 2 نفر تشنه كار هستند.

چه خوب ميشد كه گروه هاي كاري تشكيل ميشد كه جداي كلاه برداري و سودجويي از افراد مختلف اين افراد رو بكار ميگرفتند.

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: alma
01-02-2014, 11:43 PM
ارسال: #10
سلام ساحل جان
ازراهنمایی شما متشکرم
من به هنرهای دستی خیلی علاقه دارم وبه هرکدام سرکی کشیدم.ازکارهام هم خیلی تعریف می کنند ولی مشکل اصلی اراده وجرات خودم هست که برای ورود به بازار کار ضعیفه.
 تشکر شده توسط: alma , hamid.h
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star آموزش ساخت صابون 118file 0 656 09-22-2018 07:57 PM
آخرین ارسال: 118file
  برای مشاغل خانگی میشه ثبت برند انجام داد؟ imanhabibi 0 1,763 06-29-2015 12:16 PM
آخرین ارسال: imanhabibi
  هر نفر چند تا مجوز مشاغل خانگی میتواند بگیرد؟ imanhabibi 0 988 06-28-2015 11:51 PM
آخرین ارسال: imanhabibi
  آموزش ساخت گل شمعدانی قرمز mallarme 1 1,934 06-11-2015 01:16 PM
آخرین ارسال: yazdanshm
  یک دفتر خانگی حرفه ای ایجاد کنید دهدار 2 2,908 09-27-2014 02:59 PM
آخرین ارسال: tan-graphic
  آموزش دوخت مبل کوسنی..... mallarme 8 3,239 06-28-2014 01:41 PM
آخرین ارسال: 0123456
  فهرست نهایی مشاغل خانگی دهدار 1 2,441 01-11-2014 08:43 PM
آخرین ارسال: دنیا
  .:: آشنایی با مشاغل خانگی ::. mallarme 9 5,329 12-07-2013 04:36 PM
آخرین ارسال: ایوب موبایل
  .:: آموزش ساخت وسایل تزئینی ::. mallarme 1 3,830 05-02-2013 08:39 PM
آخرین ارسال: mallarme
  :: آموزش مشاغل خانگی.....کارگاه موزاییک کاری :: mallarme 10 11,341 04-24-2013 10:32 PM
آخرین ارسال: mallarme

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS