ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ايده ميليون دلاری !
زمان کنونی: 05-07-2024, 12:19 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
پاسخ: 2
بازدید: 835

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 2.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايده ميليون دلاری !
08-26-2011, 01:46 PM
ارسال: #1
ايده ميليون دلاری !
در طى زندگى بيست و يک ساله اين دانش آموز تنها چند دقيقه تفکر و اجراى يک ايده طى چهارماه کافى بود تا او را به يک ميليونر تبديل کند.

در ماه آگوست سال قبل Alex Tew در کنار خانواده اش زندگى معمولى داشت، او براى مخارج تحصيلش به پول احتياج داشت بنابراين روى يک صفحه درکامپيوترش نوشت:" چگونه ميتوانم يک ميليونر باشم؟" بيست دقيقه بعد ايده ايجاد سايت Million Dollar Homepage متولد شد.اين ايده فروختن پيکسل هاى يک صفحه بود. پيکسل ها نقاط کوچکى هستند که يک صفحه کامپيوتر را مى سازند. فروختن هر کدام از اين پيکسل ها به يک دلار به عنوان يک فضاى تبليغاتى که کاربران بتوانند با کليک کردن روى آن به سايت هاى تبليغ دهنده مراجعه کنند اين ايده را تشکيل مى داد.

او حداقل فضاى خريد 100 دلار براى هر مربع 10 در 10 پيکسل تعيين کرد.

الکس براى خريد دامنه اينترنتى (milliondollarhomepage.com) و فضاى هاست معمولى 50 پوند هزينه کرد. او سايت را خودش طراحى کرد اما اين طراحى در واقع يک صفحه سفيد بود. دوستان و اعضاى خانواده اش نخستين مشتريان اين سايت بودند که 1000 دلار براى او به ارمغان آورد، او اين مبلغ را صرف تبليغات در روزنامه ها کرد.در طى مدت کوتاهى ترافيک سايت او افزايش قابل ملاحظه اى پيدا کرد و ناگهان اين ايده گرفت.

الکس در اين باره مى گويد: " ( پول) مثل برف بود که بر سر من مى باريد، هر چه من بيشتر پول جمع مى کردم مردم بيشتر درباره اين سايت حرف مى زدند و هر چه آنها بيشتر در اين زمينه حرف مى زدند من بيشتر پول جمع مى کردم."

دو ماه بعد سايت او دو هزار مشترى داشت که در ميان آنها برندهاى معروفى چون Times و Orange هم وجود داشتند، بازديد دو ميليون نفر از اين سايت عملا آن را در موقعيتى قرار داد تا بسيارى از سايت ها به داشتن تبليغ در اين سايت علاقه نشان دهند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , mehdipoor_mon , مصطفي , 3ObHaN , mjdehghani , safari-cht
08-26-2011, 02:05 PM
ارسال: #2
RE: ايده ميليون دلاری !
این شخص واقعا تو دنیای وب تحول ایجاد کرد.
حتی گوگل هم رو این شخ سرمایه گذاری کرده
نمی دونم اینجور ایده ها تو کشور ما جواب میده یا نه؟
ولی درکل می تونم بگم این شخص یه نابغه ی بازاریابی هم بوده که تونسته این همه تبلیغات برا سایت بگیره.یه جورایی از بازاریابی و تبلیغات سینه به سینه استفاده کرده.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kimyya , کامیار کاظمی , مصطفي , 3ObHaN , MARYAR , mjdehghani , safari-cht
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درآمد یک میلیون دلاری نوجوان ۱۶ ساله مصطفي 3 1,261 07-19-2012 11:11 AM
آخرین ارسال: alicpu

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS