ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

جوجه کشی !
زمان کنونی: 05-01-2024, 05:38 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: setare rashidi
پاسخ: 47
بازدید: 10805

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جوجه کشی !
08-27-2011, 07:20 PM
ارسال: #21
RE: جوجه کشی !
همین طرح جوجه کشی منظورمه.
واقعا!!!!!من نمی دونستم مرغ گوشتی تخم نمیده.پس ین تخم مرغ هایی که تو بازار هست برای چه نوع مرغیه؟

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi
08-27-2011, 07:32 PM
ارسال: #22
دو نژاد گوشتي و تخمگذار داريم ، حتي مي تونيم مرغداري مرغ تخمگذار بزنيم كه فقط ميشه تخم مرغ فروخت ولي حسنش اينه كه دوباره نمي خواد مرغ تخمگذار بخري ولي خرج قفس داره از طرف ديگه اگر كاره طولاني مدت بخوايم اين كارو ميشه كرد كوتاه مدت همون مرغ گوشتيه كه بايد كار كرد

كيفيتي وجود دارد كه براي پيروزي ضرورت دارد و آن داشتن قاطعيت در هدف و مقصود است ، اين كه بدانيد چه مي خواهيد و اشتياقي سوزان براي اين كه به آن چه مي خواهيد دست پيدا كنيد.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , MARYAR , jahanagahi
08-27-2011, 08:34 PM
ارسال: #23
سلام وحیده خانوم ( درسته دیگه اسمتون ! )
من رو پرورش طوطی کاسکو و قناری و هامستر و سگ و گربه (به طور کاملا حرفه ای ) و مرغ و اردک ( به طور اماتور ) تجربه دارم . ولی وقتی گوشت خوار بودم ، هیچی نبود که من دهن نزده باشم ! مرغ ، کبک ، پرنده های وحشی ، گنجشک و ... همه رو خورده بودم ! ولی الان به لطف خدا 5 ماهی هست که گیاه خوار شدم و فقط ماهی یه بار گوشت میخورم !
-------
در مورد اینکه رو چی بحث کنیم "، بحث من و شما ، اولویتش رو مرغ بدون انتی بیتویک و هورمن باشه و بعد این بحث و به نتیجه رسیدن این بحث و در صورت خواست خدا عملی شدن پروژه ، در مورد کبک و غاز و جوجه اردک و قرقاول و... بحث میکنیم .
ولی به سوالات متفرقه ی دوستان هم جواب بدید . به هرحال ، چون کشور ما یه کشور درحال توسعه هست و وسعت زیاد و اب و هوای گوناگونی داره ، فکر کنم دوستان بتونند در زمینه ی دامپروری و کشاورزی ، به توفیقات زیادی دست پیدا کنند . البته به لطف وجود شما !

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: MARYAR , kimyya , jahanagahi
08-27-2011, 09:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-27-2011 09:57 PM، توسط mosafer bedar.)
ارسال: #24
دوستان گرامی سلام
دوستان کسانی هستند که در ارتباط با پرورش خرچنگ تحقیقاتی داشته باشد ویا تجربه داشته باشد
دوستان گرامی سلام
دوستان کسانی هستند که در ارتباط با پرورش خرچنگ تحقیقاتی داشته باشد ویا تجربه داشته باشد
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi
08-27-2011, 10:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-27-2011 10:10 PM، توسط vahideh.)
ارسال: #25
اسممو درست گفتيد!! اگر واقعا بخوايم كاري روشروع كنيم بايد يكسري شرايط را در نظر داشته باشيد . اول اينكه شما تو چه شهري هستيد و ايا امكان تغيير مكان داريد يا نه براي ايجاد مرغداري بايد محل مناسبي باشه؟
(08-27-2011 09:57 PM)melika330 نوشته شده توسط:  دوستان گرامی سلام
دوستان گرامی سلام

سلام . من متاسفانه در اين مورد اطلاعات زيادي ندارم.

كيفيتي وجود دارد كه براي پيروزي ضرورت دارد و آن داشتن قاطعيت در هدف و مقصود است ، اين كه بدانيد چه مي خواهيد و اشتياقي سوزان براي اين كه به آن چه مي خواهيد دست پيدا كنيد.
 تشکر شده توسط: MARYAR , 3ObHaN , jahanagahi
08-27-2011, 11:18 PM
ارسال: #26
هدف در اصل ، تحقیقه ! من همواره قبل از شروع کاری ، به صورت تئوری اونکار رو انجام میدم و بعد به صورت عملی در میارم .
چون اگه همه شرایط هم باشه ولی طرح به نتیجه نرسه تفاوتی با شروع نکردن نداره ! درسته ؟

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi
08-27-2011, 11:31 PM
ارسال: #27
درسته ولي اگر شرايطشم نباشه تحقيق بي فايده است. ولي به هر حال هر سوالي داريد مي تونم جواب بدم.

تشکر شده توسط: jahanagahi
08-27-2011, 11:41 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-27-2011 11:42 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #28
(08-27-2011 09:57 PM)melika330 نوشته شده توسط:  دوستان گرامی سلام
دوستان گرامی سلام

دوست عزیز لطفا مطالب را یکبار همیشه ارسال کنید و برای رسیدن به نتیجه یک تایپیک جدا برای این موضوع باز نمائید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , 3ObHaN , jahanagahi
09-07-2011, 10:35 PM
ارسال: #29
سلام
به نظرتون تبدیل تخم به جوجه و فروشش درآمد داره؟
یعنی تخم حیوانات رو بگیریم تو دستگاه بذاریم بعد از تبدیل شدن به جوجه بفروشیم؟

راستش دستگاهش موجوده ، گفتم ببینم اگر درآمدش خوبه استفاده کنم
دستگاه هم قدیمی نیست مربوط به 4-5 سال پیش هست و 160 تا جای تخم داره

نگید چرا این همه دم و دستگاه تو خونتون هست Yosef.gif

...
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , jahanagahi
09-08-2011, 12:29 AM
ارسال: #30
جوجه در امد داره ، ولی بالغ بشه در امدش بیشتره

منم یه دستگاه جوجه کشی دارم ؛ مال بابابزرگ مرحومم بوده ! اینم یه خورده قدیمیه ، فکر کنم مال 40-50 سال پیشه ، روسی هست !

تشکر شده توسط: YashaR1989 , MARYAR , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تجربه خرید دستگاه جوجه کشی خانگی saeid1346 0 379 12-05-2017 07:09 PM
آخرین ارسال: saeid1346

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS