ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارکردهای متفاوت فویل آلومینیومی.....
زمان کنونی: 05-05-2024, 03:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: goldmen
پاسخ: 4
بازدید: 900

ارسال پاسخ 
01-15-2013, 03:51 PM
ارسال: #1
فویل آلومینیومی به خاطر جنس فلز و قابلیت‌های فرمی‌ای که دارد، می‌تونه کارکردهایی فراتر از محافظت از اجاق‌گاز و غذاهای مونده داشته باشه.

مثلا اگه یه تیکه مچاله شده فویل رو تو ماشین رختشویی بندازید، بعد از خشک شدن لباسا دیگه از الکتریسته ساکن روی لباسا خبری نیست.

اگه می‌خواهید پارچه لطیفی رو اتو کنید، یک ورقه فویل روی میز اتو بکشید و پارچه رو روش پهن کنید. اتو رو در فاصله چند سانتی پارچه نگه ‌دارید و دکمه بخار اتو رو فشار بدید تا چروک‌ها محو بشن.

برای تیز کردن تیغه قیچی چند ورق فویل رو روی هم بذارید و ببرید. قیچی دوباره تیز می‌شه.

قیف جزو اون وسیله‌های مهم تو خونه است که هر وقت لازمش داری، پیداش نمی‌کنی. تو همچین شرایطی با مخروطی کردن یه تیکه فویل می‌تونید یه قیف یکبار مصرف درست کنید.

اگه تو خونه کیک درست می‌کنید و همیشه از تیره شدن بی‌دلیل رنگ کیک‌تون تعجب می‌کنید، تو نصف زمان پخت روی ظرف رو با فویل بپوشونید. رنگ کیک دیگه تغییر نمی‌کنه.

حکایت کاغذ کادو هم مثل داستان قیفه که وقتی لازمش داریم پیداش نمی‌کنیم. می‌تونید هدیه‌تون رو با فویل چروک کادو کنید و روش رو با روبان و برچسب و … تزئین کنید.

برای برق انداختن زیورآلات و ظروف نقره‌ای کافیه یه تیکه فویل ته تابه بندازید و توش آب و دو قاشق چای خوری نمک بریزید و بجوشید. نقره‌ها رو داخل تابه بریزید و بعد از چند دقیقه بیرون بیارید و خشک کنید.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , HadiMahmoodi , vahid61 , maxsoulfly , من میلیاردرم , iran , P@RSA , mosafere55 , mosafer bedar , madar , dara , mir abbas , farid2012
01-16-2013, 01:58 PM
ارسال: #2
RE: کارکردهای متفاوت فویل آلومینیومی.....
يك كاربرد هم براي عزيزان قليان كش
يك فوم رو لوله كنيد
ذغال ها رو از تو بسته اش خارج كنيد وداخل فوم بزارين
يك تكه كاغذ آتش بزنيد وداخل اين لوله فوم بزارين
بعد يا يك وسيله رو فوم رو بگيرن تا اون تكه كاغذ اون تو حسابي بسوزه
بعد از 5 دقيقه كلي ذغال مغز پخت شده دارين
ديگه نياز به گذاشتن ذغال رو آتش و باد زدن ندارين

خيال نكنيد من قليونيم تابحال لب بهش نزدم
اينو از دوستام ياد گرفتم353535353535

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: mallarme , maxsoulfly , HadiMahmoodi , dara , mir abbas , farid2012
01-16-2013, 02:06 PM
ارسال: #3
يك روش ديگه براي درست كرد كباب مخصوصا جوجه و جلوگيري از سوختنش اينه كه تو فويل بپيچي و بندازي تو آتيش.يني يه چيزي ميگم يه چيزي ميشنويA00 (91)

(01-16-2013 01:58 PM)goldmen نوشته شده توسط:  خيال نكنيد من قليونيم تابحال لب بهش نزدم
اينو از دوستام ياد گرفتم353535353535
رفيق ناباب.آره؟نكن دوست من . با يك نگاه آغاز ميشود Smile

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , maxsoulfly , goldmen , HadiMahmoodi , mir abbas , farid2012
01-16-2013, 02:31 PM
ارسال: #4
(01-16-2013 02:06 PM)parsajoon نوشته شده توسط:  يك روش ديگه براي درست كرد كباب مخصوصا جوجه و جلوگيري از سوختنش اينه كه تو فويل بپيچي و بندازي تو آتيش.يني يه چيزي ميگم يه چيزي ميشنويA00 (91)

(01-16-2013 01:58 PM)goldmen نوشته شده توسط:  خيال نكنيد من قليونيم تابحال لب بهش نزدم
اينو از دوستام ياد گرفتم35353535:
رفيق ناباب.آره؟نكن دوست من . با يك نگاه آغاز ميشود Smile
پارسا جون خوب آمدي جوجه كباب رو
اينقدر فاز ميده كه دهنم آب افتاد الان5_0045_004

كار ما از رفيق ناباب گذشته ديگه نگاه كردن هم تاثير نداره
ما اگر قليوني مي خواستيم بشيم خيلي وقت پيش شده بودم3535

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: mallarme , P@RSA , mir abbas
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS