ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بازار فیوچرز
زمان کنونی: 06-18-2024, 03:44 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mir abbas
آخرین ارسال: مهدی 1
پاسخ: 5
بازدید: 1459

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازار فیوچرز
01-09-2013, 01:12 PM
ارسال: #1
بازار فیوچرز
مطلبی را در جایی مطالعه میکردم که به نظرم خیلی جالب بود و خیلی مفید و کاربردی گفتم اینجا بیان کنم ،از دوستانی که راجع به این بازار اطلاعاتی دارند خواهشمندم مطالبشون رو به اشتراک بگذارند تا بنده و دوستان استفاده ببریم.
مزایای بازار فیوچرز 1.امکان فعالیت با سرمایه ای کم 2.سرعت و شتاب بالا در جمع شدن ثروت 3.جدید بودن 4.قانونی بودن 5.بسیار رو به رشد بودن 6.عدم نیاز به جا و مکان خاص 7.در دسترس بودن پول
هر 1000 تومان نوسان در بازار معمولی معادل 10000 تومان نوسان در این بازار است .
در واقع در این بازار، دانش و زمان پول را میسازند نه خود پول .
جهت ورود به این بازار در وحله اول باید از اطلاعات روز و اخبار مطلع گردید و در وحله بعد و مهمتری مرحله قوانین تکنیکال را فرا بگیرد.
تحلیل تکنیکال در واقع یادگیری نموداریست که براحتی به شما دستور خرید و فروش را خواهد داد.
پس از یادگیری ، باید به صورت ازمایشی کارکرد تا فرد کاملا بر بازار مسلط شود و ریسک پذیری خود را محک بزند و در سکوی پرتاب قرار بگیرد تا امادگی ثروتمند شدن را پیدا کند.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سعید محمدی , M3HDI , mahdi77 , madar , مهدی 1 , m_grate29 , ناصر صادقی , نرگس فیاض , mardin-b
01-09-2013, 01:36 PM
ارسال: #2
RE: بازار فیوچرز
سلام

میر عباس عزیز ، کار اصلی این بازار چیست ؟

خرید و فروش جنس خاصیست یا خدمات دیگری را ارئه می دهد

متشکرم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: mir abbas , maxsoulfly , ناصر صادقی , نرگس فیاض
01-09-2013, 02:18 PM
ارسال: #3
سلام اقا مهدی بزرگوار
در بازار اتی یا فیوچرز تولیدکننده موافقت مینماید که محصول خود را به خریدار در تاریخ آینده (تاریخ تحویل کالا) با قیمت توافق شده بفروشد.
در بازار مالي، قرارداد آتيه یا همان فیوچرز قراردادي است که همه اطلاعاتی که یک معامله که برای عادلانه بودن نیاز دارد در آن قید شده است. قراردادی براي خريد يا فروش يک کالاي مشخص با تاريخ تحويل در زماني مشخص و قيمت آن کالا در هنگام معامله اين قرارداد بين خريدار و فروشنده مشخص شده و در بورس آتيه (بازار مالي) معامله ميگردد.
نوع جنسی که در بازار اتی ایران معامله میشود را خود من اطلاعی ندارم ولی به نظر میاد شامل کلیه محصولات تولیدی و کشاورزی بشه.
دوستان اگر اطلاعاتی دارند ممنون میشم بیان بفرمایند.
مشهد تشریف دارید اقا مهدی التماس دعا داریم

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: M3HDI , maxsoulfly , مهدی 1 , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , نرگس فیاض , mardin-b
01-09-2013, 02:37 PM
ارسال: #4
اين بازار مثل همان كاري هست كه در خصوص سكه بانك مركزي انجام داد
يعني الان با نرخ امرور كالا رو خريد ميكني ودر آينده كالا رو از فروشنده تحويل ميگري
بايد بسنجي كه درا موقع تحويل از خريدت ميتوني سود كني يا دچار ضرر مي شوي

بيشتر در بورس فلزات كاربرد دارد
كساني كه ميخوان وارد اين بازار بشن واقعا بايد شمه اقتصادي داشته باشند واز زير وبم بازار درجريان
براي معاملات كافيت در بورس كد فعاليت بگيري
وازطرق كارگزاري هاي وابسته به بورس اقدام به خريد بكني

نياز نيست موقع تحويل كالا حتما كالا تحويل بگيري باز امكان فروش فيش تحويل كالا دربورس هم داري
ويا حتي ميتواني اين امتياز تحويل درآينده رو زودتر از موقعش باز دربورس عرضه كني

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , mir abbas , mahdi77 , M3HDI , seraj , مهدی 1 , ناصر صادقی , نرگس فیاض , mardin-b
01-10-2013, 01:04 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-10-2013 01:40 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #5
با درود

الان دقیقا سوالتون چیه ، یک سری توضیحات مختصری می دم برای دوستانی که اطلاعی ندارن
به صورت خلاصه به شما اهرم مالی (اعتبار داده می شه ) خودمونیش می شه شما 10 هزار تومان گرو می زارید و 100 هزار تومان اعتبار می گیرید
حالا با 100 هزار تومان می توانید کالایی را بخرید و یا بفروشید ، با تاریخ تحویل آینده

اگر اون کالا ارزان بشه ، مثلا 5 درصد ارزان تر از نرخی که شما خریدید ، شما به جای 5 درصد 50 درصد ضرر می کنید و 10 هزار تومانتون می شه 5 هزار تومان
اما اگه اون کالا 5 درصد گرون بشه ، شما 50 درصد سود می کنید و 10 هزار تومانتون می شه 15 هزار تومان

متاسفانه و یا شایدم خوشبختانه ، چون تغییرات یکشبه قیمت تو ایران خیلی زیاده و درصد های تغییر قیمت هم معمولا ده ها درصد هست
به راحتی با ده درصد تغییر قیمت کل سرمایه می سوزه و یا دو و یا چند برابر می شه. متاسفانه چون پولی هم این وسط ایجاد نمی شه کار زیاد جالبی نیست ، چون سود کردن من مساوی است با دربه در شدن طرف مقابل معامله

اما اساس این بازار برای هچ در سیستم مالی هست ، یعنی چی
مثلا من پیمانکارم ، می رفتم یک پروژه برمی دارم که 6 ماهه تحویل بدم ، قیمت را هم امروز با طرف مقابلم تمام کردم ،
می یام و می رم با پرداخت 10 درصد کل لوله مورد نیاز خودم را خرید می کنم
دیگه هم برام مهم نیست که توی این مدت نرخ بالا بره و یا پایین بیاد ، چون من کالام را سر موعد تحویل می گیرم و سود خالص خودم را هم برداشت می کنم.

یا مثال دیگه اینکه من امروز 100 تن میلگرد (از سرمایه ثابتم (با فرض اینکه آهن فروشم) ) می فروشم تا با پولش مثلا توی دو سه ماه یک معامله دیگه بکنم . اما باید این 100 تن میلگرد را 3 ماه دیگه جایگزین کنم ، میام میلگردهام را می فروشم و در بازار فیوچرز با پرداخت 10 درصد میلگرد تحویل 6 ماه دیگه را کمی گرانتر یا ارزانتر می خرم ، و با خیال راحت به معاملم می پردازم . ، بعد از این مدت هم برام مهم نیست که قیمت در بازار چه تقییری کرده ، عین همون 100 تن را تحویل و جایگرین می کنم.

اما تو ایران چون همه کارها کاملا درست و به بهترین نحو انجام می شه ، از ین کار به جای استفاده به شکل هچ ، به شکل قمار استفاده می کنند ، و یا به قولی تحلیل و تریدینگ ! می خرن روی اخبار و رانت و ... ، و می فروشند روی اخبار و تحلیل و نمودار و .... ، یا سود می کنند یا ضرر ، و این داستان ادامه دارد !

10_004

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: M3HDI , mir abbas , goldmen , maxsoulfly , mosafer bedar , vahid61 , m_grate29 , ناصر صادقی , kave , hamid.h , نرگس فیاض , mardin-b
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرصت سرمایه گذاری در بازار کردستان عراق eh.krd 74 17,370 01-25-2019 11:08 PM
آخرین ارسال: jamshad
  40 تومن دارم چکاری در این بازار انجام بدم بهتره؟ کمک فوری jagvar300 2 2,424 12-25-2017 02:10 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  پولدار شدن سریع از راه بازار یابی شبکه ای،توهم با واقعیت؟!! ali mohammady 38 9,488 08-11-2016 01:01 PM
آخرین ارسال: samran.raman
  ترفند های بازار : کلاه برداری 3ObHaN 27 5,963 08-10-2016 04:50 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  تحقیقات بازار سپیده امانی 2 601 07-13-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: سپیده امانی
  پیداکردن بازار برای سنگهای قیمتی(فیروزه،عقیق و..) sokala 4 1,338 06-14-2016 12:38 AM
آخرین ارسال: سینا م
  بازار مصرفی عراق ebrahim.ev 35 7,529 06-16-2015 10:35 AM
آخرین ارسال: hesaab
  بازار هوشمند mehdi098 9 1,374 12-23-2014 03:21 PM
آخرین ارسال: MultiMoney
  بازار مرزی پیرانشهر somesarah018 1 2,286 04-07-2014 10:16 AM
آخرین ارسال: somesarah018
  بازار دارایی فکری در فرا بورس مدرسی 3 1,385 10-01-2013 07:16 PM
آخرین ارسال: seraj
  بازار داخلي به يك ميليون تن ورمي كمپوست نياز دارد karafarin 0 1,266 04-18-2013 12:46 PM
آخرین ارسال: karafarin
  بازار رسانی شبکه ای aryamehraboon 8 2,164 04-05-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: سعید یوسفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS