ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

انتخابات
زمان کنونی: 05-06-2024, 07:45 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: habib tousi
پاسخ: 13
بازدید: 1756

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخابات
01-06-2013, 10:49 PM
ارسال: #11
RE: انتخابات
در ایران همیشه نوسان قیمتها هست و زیاد ربطی به عوض شدن و اومدن دیگری ندارد .از سالی که من یادم میاد قیمتها همینجور میره بالا و تورم هم 12 درصد هست (به گفته مسئولین اونم نقطه به نقطه)!!!!و همه هم تلاش میکنند تورم رو تک رقمی کنند ولی زورشون عمرا برسه .!!!
اگر سرمایه گذاری بزرگ میخواهید انجام دهید با چند ادم خبره مشورت کنید.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee
01-08-2013, 02:07 AM
ارسال: #12
(01-06-2013 01:41 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  گلد من جان سوال رو متوجه نشدید .
الان مثلا کالای X هزار تومن قیمت داره . من سرمایه گذار 100 تا از این کالا رو میخوام که میشه 100 هزار تومن .
اگه بعد انتخابات با سیاست های جدید دولت این کالا بشه 90 تومن ، من کلی ضرر میکنم .
ممکنه هم این کالا بشه 110 تومن که من سود میکنم .
یا ممکنه اصن قانونی بیاد که این کالا وارد نشه یا صادر نشه یا از چرخه حذف بشه .
ممکنه سیاست های جدید اقتصادی قوانین جدیدی برای فروش این کالا وضع کنه .
ممکنه مقداری سوبسید اضافه و یا از جنس کم بشه و ...

از این جهت سوال پرسیدیم که کاملا مغایر با روند سایته و مسئله سیاسی نیست که ناظم گیر بده .
اگر کسی حرف سیاسی زد از ناظم محترم خواهش دارم ، گوشش رو بگیره ببره انباری انجمن یه دست سیر کتکش بزنه Big Grin

يكم درخصوص پشت پرده ها سخن بگم تا سريع ناظم بفرسته اوين منو5_004

انتخابات درهركشور دنيا با يكسريع معادلات در ظاهر ويكسري معادلات در پشت پرده اجرا مي شود
معادلات ظاهري همين چيزي هست كه ما ميبينم وراي ميدم
معاد لات پشت پرده طوري هست كه چطور مردم رو ترغيب ميكنند تا به اون شخص مد نظر راي بدن

خرداد ماه سال1392 موقع انتخاب ريس جمهور يا مرد اول اجرايي ايران هست
طبق سوال آقا سبحان وظعيت سرمايه دارها وفعالان اقتصادي نسبت به اين واقعه مهم سياسي چه خواهد بود؟

سرمايه دارها وفعالان اقتصادي به دو گروه تقسيم مي شوند
كساني كه با سياست كاري ندارند
كساني كه با سياست كار دارند

كساني كه با سياست كار دارند ونقش عظيمي دراين واقعه سياسي به عهده ميگرن وتامين كننده هزينه ها ومنابع مالي يك كانديد انتخابات مي شود كه شايد بعد ازانتخابات امكان ريس جمهور شدن داشته باشد وموقع پس دادن خوبي هاست

دراين طور مواقع درهمه دنيا فعالان اقتصادي بر اساس سياستي كه در اقتصاد ورفتارشون دارند سعي كردن از سه طريق:
حمايت مالي:
تامين كننده مخارج انتخاباتي كانديداها ومخارج متفرقه كانديدها بشوند
مثلا براي انتخابات مجلس كه در سال گذشته برگزارشد كمترين نماينده مجلس بيشتر از800 ميليون تومان خرج كرد كه با يك حساب از حقوق اين نماينده مشخص مي شود كه از حامي مالي استفاده كرده است
يا انتخابات رياست جمهوري آمريكا كه ابان ماه برگزار شد بالغ بر2 ميليارد دلار هزينه در بر داشت كه به طور رسمي كانديدها اقدام به جمع آوري كمك هاي مالي كردن

دادن اعتبار:
اين گروه با استفاده از اعتبار خود در بازار در شهر محله گروه وقومي دارند سعي ميكنند حمايت كنند از يك كانديد مثلا قطعا آقاي عسگر اولادي اينقدر اعتبار دارد كه بخواد از كسي حمايت كنند تضمين كننده كلي راي براي اون كانديد باشد

دادن نيرو:
اين گروه هم با استفاده از قدرت يا امكاناتي كه دارند شروع به فعاليت براي يك كانديد مي كنند كه بيشتر متاسفانه در ادارت دولتي توسط مديران ارشد صورت ميگرد وزير دستان را وادار به راي دادن به كانديد خاصي مي كند

چرا اينرا گفتم وچه نقشي در اقتصاد بعد از انتخابات دارد؟
همه اين گروه ها كه در گير پشت صحنه انتخابات هستند دنبال منافع شخصي يا گروهي خود هستند يا به گفته يك مثال ايراني« گربه براي رضاي خدا كه موش نميگيره» درنتيجه بعد از انتخابات اين گروه ها كه در بازار فعاليت ميكنند سعي ميكند از كانديد مورد حمايت خود امتياز هاي براي فعاليت هاي اقتصادي بگيرين يا حتي امتيازهاي انحصاري براي تجارت خودشان

درنتيجه براساس سياست هاي هركانديد يا حاميان اون كانديد بازار دستخور تحولاتي خواهد شد

ما بايد چه كنيم در اين بازار؟
هميشه ودرهمه كشورهاي دنيا سه نوع فعاليت اقتصادي هميشه قدرت خودش رو دارد وجزو نياز هاي اوليه اون كشور هست
1- توليد
2- فراوري
3- صادرات

وهميشه درهمه جاي دنيا براي مديريت سركشي هاي بازار از اهرم واردات استفاده مي كنند وچون هميشه دستخوش تغييرات مختلف سياست هاي اقتصادي كشور ها هست مقطعي بايد به اين مورد برخورد كرد ونسبت به اون سه مورد درصد ريسك بالاتري دارد

پيشنهاد من به شما آقا سبحان وهمه فعالان اقتصادي:
اگر قصد توليد يا فراوري يا صادرات دارين از همين امروز شروع كنيد چون سياست هاي دولت تاثير گذار هست ولي نه زياد

واگر قصد واردات دارين سعي كنيد با داشن بسيار از پشت پرده ها دست به اين كار بزنيد وهميشه با حواس جمع در اين بخش فعاليت كنيد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mosafer bedar , yu3f , vahid61 , tondar12 , mir abbas , ahmad rezaee
01-09-2013, 06:35 PM
ارسال: #13
(01-06-2013 09:42 PM)صدفی نوشته شده توسط:  بهتره دست نگه دارید

بر چه اساسی گفتید دست نگه دارید دوست من؟

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS