ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همفکری
زمان کنونی: 05-20-2024, 07:21 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: davoud.ce
آخرین ارسال: davoud.ce
پاسخ: 12
بازدید: 2017

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفکری
01-05-2013, 02:45 AM
ارسال: #1
همفکری
سلام دوستان
من یه مقدار پول دارم (43 دارم و 7 تومن هم میخوام وام بگیرم) که نمیدونم دقیقا باهاش چیکار کنم. چندتا پیشنهاد میدم لطفا سروران عزیز همفکری کنند با من و البته اگر راه حل مناسبتری داشتند ارائه بدهند.
1) یه خونه بگیرم با وام تو اصفهان که برم توش بشینم (که در این صورت هیچ پولی واسم نمیمونه واسه کسب و کار و هم اینکه این کار مصداق آینده را فروختن است چون تا 10 سال هم همینطور باید قسط بدم)
2) یه خونه اجاره کنم و بقیه پولو بزارم تو کار
حالا این لیست کارهایی هست که مورد علاقمه:
1) من عاشق تجارتم و واردات و صادرات ولی تا حالا این کارو نکردم و بلد هم نیستم و نمیدونم از کجا استارت کنم. (واسه کسی که تو این کاره راحت میتونه 50 تومنو تو یک سال 2 تا 3 برابر کنه فکر میکنم). مطالب m_grate29 رو خوندم بسیار مفید بود ولی فکر میکنم آدم باید اول با کسی که اینکارست همکاری کنه یه مدت تا راه و چاهو یاد بگیره و تجربه کسب کنه و بعد مستقل بشه.
2) راه اندازی یه کسب و کار اینترنتی
3) خیلی دوست داشتم بزنم تو کار ساخت و ساز ولی فکر نمیکنم بشه با 50 تومن اینکارو کرد (آقای farzadstar عزیز گفته بودن با 30 تومن شروع کردند 4سال پیش ولی نمیدونم الان میشه یا نه و اینکه خیلی هم خوش اقبال بودند که در هر دفعه این همه سود کردند چون من شنیدم در ساخت و ساز حداکثر 70درصد سود هست. لطفا همیاری کنید)
4) دوست دارم یه مغازه عمده فروشی بزنم و برنج و چای و زیتون از شمال و زعفران و زرشک از خراسان جنوبی و پسته از دامغان و رفسنجان بفروشم
نمی دونم چیکار کنم چون اوضاع بازار واقعا خرابه و قدرت خرید بسیار کاهش پیدا کرده و ریسک ورود به بازار بسیار بالاست و ممکنه پولو از دست بدم و از طرفی هم اگه بدمش خونه دیگه هیچی به هیچی میشه.
بچه ها از همینجا تشکر میکنم بخاطر همیاریتون

تماس با من: 09363159727
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , Delta.H , nami , m_grate29
01-05-2013, 03:09 AM
ارسال: #2
RE: همفکری
شما مجردي يا متاهل؟؟؟

متاهل در حال ازدواج يا متاهل ازدواج كرده؟؟

كار اصلي شما چي هست؟؟

دختر خانوم نيستما -دي: (گرچه خوشگل هم كه هستي البته نه به زيبايي من)

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: davoud.ce , jahanagahi , mir abbas , nami , m_grate29
01-05-2013, 03:32 AM
ارسال: #3
در هر صورت بذاريد جواب سوالات رو كه گفتم رو قبل از رفتنم بدم.

اگر شما مجرد هستيد خطر ريسك پذيري رو بپذيريد و از راحتي بيشتري برخوردار خواهيد بود.

ولي اگر متاهل هستيد يا دوره زماني چند ماهه اينده خواهيد شد در اينجا يك محدوديت وجود خواهد داشت. سرمايه در اختيار يك سرمايه احتياجي هست يعني در صورت اشتباه و از بين رفتنش ضرر مالي به كنار ضرر هاي روحي ووو هم از طرف مشكلات ديگر داريد(حال كار نداريم به باقي مسائل)

در هر صورت كسي كه در قبال يك شخص يا يك زندگي مسئول هست بايد منافع اونهارو هم در نظر داشته باشد.

اگر مجرد هستيد و در قيد بند مشكلات ازدواج اين چيزا نيستيد. بهتر هست با هزينه اي كه داريد كاري رو شروع كنيد(با تحقيق بررسي كامل)

البته هزينه فرصت كارهارو هم در نظر داشته باشيد در انتخاب كارتان

مثلا ايجاد يك سوپرماركت نزديك به حدود 30 ميليون هزينه ميخواهد بدون اجاره يا خريد فروشگاه(البته 10 تا 30 و يا بيشتر بستگي به اندازه فروشگاه و تعداد وسايل ثابت داره)

هزينه هاي دكور-يخچال و محصولات

سود حاصله در پايان ماه بطور مثال ميشود 300 هزار تومان در يك سال ميشود 3600(البته هزينه هاي موارد ديگر رو هم ازش كم نكنيم مثل هزينه هاي خرجي ووو)

حال يك خونه امثال هست 40 ميليون سال بعد حداقلش ميشود 50 ميليون.

براي انتخاب يك كار و فعاليت بهتره تنها به كار مورد نظر فكر نكنيد و چندين عامل رو در نظر داشته باشيد.

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: davoud.ce , jahanagahi , mir abbas , m_grate29
01-05-2013, 04:25 AM
ارسال: #4
(01-05-2013 03:09 AM)sajad1441 نوشته شده توسط:  شما مجردي يا متاهل؟؟؟

متاهل در حال ازدواج يا متاهل ازدواج كرده؟؟

كار اصلي شما چي هست؟؟

دختر خانوم نيستما -دي: (گرچه خوشگل هم كه هستي البته نه به زيبايي من)

متاهل در حال ازدواج هستم. یه مدت تو پالایشگاه گاز کار میکردم فعلا بیکارم و قراره دوباره برم ولی از کار اداری به شدت بیزارم

تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , m_grate29
01-05-2013, 04:05 PM
ارسال: #5
کار عمده فروشی رو شروع کنید البته بصورت تخصصی روی یک محصول خاص مثلا برنج و در کنار اون دیگر محصولات وابسطه به اون رو اضافه کنید .
شما با 40 میلیون راحت میتونید حدود 7 تن انواع برنجها زیر قیمت با پول نقد خرید کنید و با بقیه پولتان زعفران ،زرشک،زیتون، قند،و شکر وروغن اضافه کنید .شما اگر برنج رو چند مدت اول زیر قیمت بازار بفروشید خیلی راحت جاتون رو تو بازار باز میکنید و سریع اسمتون سر زبونها میوفته و مشتریهاتون خیلی سریع زیاد میشن.
فروش نقدی روزانه تون رو حتما جنس اضافه کنید و جنساتون رو اضافه کنید و مغازه تون را پر جنس نگه دارید .سعی کنید قند و روغن رو با سود ناچیز مثلا یک درصد بفروشید تا مشتریهتون زیاد بشوند.
شک نکنید موفق میشوید .

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , davoud.ce , حامد , m_grate29
01-05-2013, 05:04 PM
ارسال: #6
(01-05-2013 03:32 AM)sajad1441 نوشته شده توسط:  در هر صورت بذاريد جواب سوالات رو كه گفتم رو قبل از رفتنم بدم.

اگر شما مجرد هستيد خطر ريسك پذيري رو بپذيريد و از راحتي بيشتري برخوردار خواهيد بود.

ولي اگر متاهل هستيد يا دوره زماني چند ماهه اينده خواهيد شد در اينجا يك محدوديت وجود خواهد داشت. سرمايه در اختيار يك سرمايه احتياجي هست يعني در صورت اشتباه و از بين رفتنش ضرر مالي به كنار ضرر هاي روحي ووو هم از طرف مشكلات ديگر داريد(حال كار نداريم به باقي مسائل)

در هر صورت كسي كه در قبال يك شخص يا يك زندگي مسئول هست بايد منافع اونهارو هم در نظر داشته باشد.

اگر مجرد هستيد و در قيد بند مشكلات ازدواج اين چيزا نيستيد. بهتر هست با هزينه اي كه داريد كاري رو شروع كنيد(با تحقيق بررسي كامل)

البته هزينه فرصت كارهارو هم در نظر داشته باشيد در انتخاب كارتان

مثلا ايجاد يك سوپرماركت نزديك به حدود 30 ميليون هزينه ميخواهد بدون اجاره يا خريد فروشگاه(البته 10 تا 30 و يا بيشتر بستگي به اندازه فروشگاه و تعداد وسايل ثابت داره)

هزينه هاي دكور-يخچال و محصولات

سود حاصله در پايان ماه بطور مثال ميشود 300 هزار تومان در يك سال ميشود 3600(البته هزينه هاي موارد ديگر رو هم ازش كم نكنيم مثل هزينه هاي خرجي ووو)

حال يك خونه امثال هست 40 ميليون سال بعد حداقلش ميشود 50 ميليون.

براي انتخاب يك كار و فعاليت بهتره تنها به كار مورد نظر فكر نكنيد و چندين عامل رو در نظر داشته باشيد.

موفق باشيد
سلام دوست عزیز
ممنون بابت همفکری
بله نکات ظریفی رو بیان کردید ولی چند نکته وجود دارد. با راه اندازی یک کسب و کار و استمرار در آن امکان توسعه و پیشرفت آن وجود دارد که به مرور بازدهی را چندین برابر میکند و ممکن است طی 4 یا 5 سال درآمدی هنگفت نصیب شما شود

تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , m_grate29
01-05-2013, 06:32 PM
ارسال: #7
(01-05-2013 04:05 PM)mir abas نوشته شده توسط:  کار عمده فروشی رو شروع کنید البته بصورت تخصصی روی یک محصول خاص مثلا برنج و در کنار اون دیگر محصولات وابسطه به اون رو اضافه کنید .
شما با 40 میلیون راحت میتونید حدود 7 تن انواع برنجها زیر قیمت با پول نقد خرید کنید و با بقیه پولتان زعفران ،زرشک،زیتون، قند،و شکر وروغن اضافه کنید .شما اگر برنج رو چند مدت اول زیر قیمت بازار بفروشید خیلی راحت جاتون رو تو بازار باز میکنید و سریع اسمتون سر زبونها میوفته و مشتریهاتون خیلی سریع زیاد میشن.
فروش نقدی روزانه تون رو حتما جنس اضافه کنید و جنساتون رو اضافه کنید و مغازه تون را پر جنس نگه دارید .سعی کنید قند و روغن رو با سود ناچیز مثلا یک درصد بفروشید تا مشتریهتون زیاد بشوند.
شک نکنید موفق میشوید .

سلام
دیگر محصولات وابسته به برنج منظورتون چیاست؟
یه مسئله دیگر: من امکان گرفتن وام 20 میلیونی رو دارم. البته قسط آن 560000 تومن می شود و واسه همین یکم باعث کاهش ریسک پذیری من شده که این وامو بگیرم و بندازمش تو کار. آیا با این مقدار پول میشود عمده فروشی برنج رو انجام داد؟
نکته دیگر اینکه شهر ما خیلی کوچک است و منطقه صنعتی می باشد که کارمندان عسلویه اینجا ساکنند. این کارمندان قدرت خرید بالایی دارند ولی تعدادشان حدود 4 یا 5 هزار بیشتر نیست و مردم شهر هم عده کمی قابلیت خرید برنج های گران قیمت را دارند.
فکر برنج فروشی رو 3سال پیش داشتم ولی سرمایه نداشتم. بعد از سه سال اینجا فقط یه مغازه کوچک اینکارو کرده و هنوز هیچ جای دیگر در شهر مغازه ای نیست که برنج اعلای شمال و زعفران و زرشک داشته باشند و مردم همه از مواد بسته بندی استفاده می کنند.مثلا برنج گلستان هم فروش دارد با اینکه قیمت بالایی دارد.
یک سوال دیگر: با وجود این وضع نامناسب اقتصادی و پایین آمدن قدرت خرید مردم آیا شروع این کار پرخطر نیست؟ چون زعفران و برنج و ... همگی قیمت بالایی دارند و کمتر کسی ازین چیزها می خرد.

تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , m_grate29
01-05-2013, 09:12 PM
ارسال: #8
دیگر محصولات وابسته به برنج منظورتون چیاست؟
یه مسئله دیگر: من امکان گرفتن وام 20 میلیونی رو دارم. البته قسط آن 560000 تومن می شود و واسه همین یکم باعث کاهش ریسک پذیری من شده که این وامو بگیرم و بندازمش تو کار. آیا با این مقدار پول میشود عمده فروشی برنج رو انجام داد؟
نکته دیگر اینکه شهر ما خیلی کوچک است و منطقه صنعتی می باشد که کارمندان عسلویه اینجا ساکنند. این کارمندان قدرت خرید بالایی دارند ولی تعدادشان حدود 4 یا 5 هزار بیشتر نیست و مردم شهر هم عده کمی قابلیت خرید برنج های گران قیمت را دارند.
فکر برنج فروشی رو 3سال پیش داشتم ولی سرمایه نداشتم. بعد از سه سال اینجا فقط یه مغازه کوچک اینکارو کرده و هنوز هیچ جای دیگر در شهر مغازه ای نیست که برنج اعلای شمال و زعفران و زرشک داشته باشند و مردم همه از مواد بسته بندی استفاده می کنند.مثلا برنج گلستان هم فروش دارد با اینکه قیمت بالایی دارد.
یک سوال دیگر: با وجود این وضع نامناسب اقتصادی و پایین آمدن قدرت خرید مردم آیا شروع این کار پرخطر نیست؟ چون زعفران و برنج و ... همگی قیمت بالایی دارند و کمتر کسی ازین چیزها می خرد.
[/quote]
شما باید یک تحقیقی بکنید ببینید مردم بیشتر چه نوع برنجی استفاده میکنند و شما هم بیشتر از اون برنج بریزید (هندی،هاشمی،و...)ضمنا یکی از مزایای خوبی که شما دارید وجود یک مغازه در محلتون هست یعنی رقیباتون کم هستند مطمئن باشید اگر شما با تمام قدرت شروع کنید خیلی زود رشد میکنید 4 ،5 هزار نفر جمعیت کمی نیستند ببینید بیشتر چه نوع نیازهایی دارند و ان جنس رو در کنار برنج که مردم شهر مصرف دارند اضافه کنید .
منظور من از جنسهای وابسطه اجناس سود دار هست که در کنار برنج میشه فروخت یک نمونش عسل هست و دیگر زعفران و ... و دیگر اینکه یک یخچال میتونید اضافه کنید و پروتئینی توش بریزید مطمئنا فروش خوبی خواهد داشت.
با این پولی که شما دارید همه کار میشه کرد.
موفق باشید

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: davoud.ce , jahanagahi , m_grate29
01-05-2013, 10:33 PM
ارسال: #9
ممنون بابت راهنمایی
دوستان دیگر هم لطفا نظرات خودشون رو مطرح کنند
راجب ساخت و ساز چطور کسی ایده ای ندارد؟

تشکر شده توسط: jahanagahi , m_grate29 , mir abbas
01-05-2013, 10:51 PM
ارسال: #10
دوست عزیز در رابطه با ساخت و ساز به علت هزینه های بالا و خرید زمین گزینه های شما محدود می شود .

می توانی برای ساخت و ساز و خرید زمین با مشارکت چند نفر شروع به کار کنی گرچه الان هزینه ها بنظر مقرون به صرفه نیستند .
در این رابطه آقای قربانیان تخصص کافی دارند .

می توانی در مناطق پر جمعیت خانه های کوچک و البته به صرفه و شکار پیدا کنی و با مرمت با قیمت بالاتری بفروشی .

می توانی در نقاط پر ساخت و ساز شهر و یا حتی شهر های دیگر استانها به خرید پیش فروش آپارتمان اقدام کنی .

می توانی در کار سهام خاص مانند پدیده که من توصیه می کنم سرمایه گذاری کنی .دوستی سهام اولیه آنرا 100 تومان خرید و اکنون به 1800 تومان رسیده است .

البته همه اینها به شرطی است که شما بتوانی ممر درآمد دیگر هم داشته باشی .چون موارد مطرح شده جزو سرمایه گذاری محسوب می شود و شما می توانی به کسب و کار خودت بپردازی .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: davoud.ce , jahanagahi , m_grate29 , mir abbas
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست همفکری برای راه اندازی مغازه gh4315 9 5,723 08-23-2017 11:48 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  پیشنهاد ایجاد اتاق های تخصصی برای همفکری اعضا در انجمن gudarz 2 1,051 03-19-2013 12:50 AM
آخرین ارسال: gudarz
  درخواست همفکری و همکاری و مشاوره بهنام ذوالفقارزاده 3 1,203 05-03-2012 05:25 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  درخواست همفکری dara 11 2,467 03-06-2012 03:08 PM
آخرین ارسال: azim
  نیاز به همفکری اعضاء مهدی گل محمدی 6 1,296 01-31-2012 05:58 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  همفکری در زمینه صنعت چاپ مهتاب 1 911 12-27-2011 03:42 PM
آخرین ارسال: مهتاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS