ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یه ایده دارم لطفا راهنماییم کنید ...
زمان کنونی: 05-17-2024, 08:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: afshin67
آخرین ارسال: hamidirche
پاسخ: 9
بازدید: 1899

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-04-2013, 06:18 PM
ارسال: #1
دوستان ببخشید که مزاحم شما میشم ..من امروز یه ایده زد به سرم درباره عسل .. دوستم عسل فروشی داره بهش گفتم اول بریم یه مجوز بسته بندی عسل بگیریم تا کارمون قانونی باشه ( به نظر من مجوز حتما باید باشه چون هم به دردسر نمی افتیم و هم برای پیشرفت ضروریه) بعدش خودمون به صورت دستی بسته بندی کنیم و بریم به مغازه های شهرهای اطرافمون و بازاریابی کنیم .... به نظر من که جواب میده ..البته اگه دوستم بهم نارو نزنه .... و اینم بگم من در مورد این موضوع فقط حرف نمیزنم و تصمیم گرفتم از فردا شروع کنم ...
ولی من زیاد تجربه ندارم لطفا اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی داره راهنماییم کنه ..
خیلی ممنونم 10_00410_004
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , farid2012 , sir-mahyar , حامد , mir abbas , mahdi77 , ابراهیم726 , minoo , 369369 , blacknight19 , habib tousi , farsi
01-04-2013, 06:46 PM
ارسال: #2
RE: یه ایده دارم لطفا راهنماییم کنید ...
Confused کسی نبود راهنمایی کنه ConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
 تشکر شده توسط: jahanagahi , blacknight19 , habib tousi , mt.yazd
01-04-2013, 07:31 PM
ارسال: #3
Sad RE: یه ایده دارم لطفا راهنماییم کنید ...
مثل اینکه طرح من با شکست مواجه شده ConfusedConfusedConfusedUndecidedUndecidedUndecidedHuhHuhHuh
 تشکر شده توسط: jahanagahi , blacknight19 , habib tousi , mt.yazd
01-04-2013, 08:07 PM
ارسال: #4
سلام

عسلهایی که من به صورت قوطی یا شیشه ای دیده ام ، همگی دارای مجوز نبوده اند

شما هم اول کار وقت خودتون رو با این کاغذ بازیها نگیرید

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی 1 , Delta.H , sir-mahyar , mir abbas , bi gham , minoo , blacknight19 , habib tousi , A!M!I!R , mt.yazd
01-04-2013, 09:18 PM
ارسال: #5
دوست عزیز کمی صبر داشته باشید شما در عرض یکساعت هم نظر خواستید هم نتیجه گیری فرمودید که کسی نظر نمیده!
مهمترین نکته ای که در نوشته شما دیدم این بود که به دوستتان اطمینان ندارید بنابراین پیشنهاد میکنم با ایشان کار نکنید چون یا به شما خیانت میکند یا انسان درستی است ولی شما به سان یک مظنون با ایشان برخورد میکنید!
دوم اینکه بعنوان یک کارآفرین باید متفاوت عمل کنید و محصول متفاوتی عرضه کنید و چون عسل سوای اصالت نمیتوان در آن تفاوتی ایجاد کرد پس به سراغ تفاوت در بسته بندی آن بروید!
اگر خواستید عسل بسته بندی کنید باید از یک بسته بندی کاملاً جدید استفاده کنید الان مثلاً در بازار شیشه پت عسل به شکل شیشه سس هست که ابتکار جالبی است یا مثلاً با ظروف سفالی بسته بندی کنید(با الهام از فیلمهای کارتونی مثل بامزی!) و در کل حتماً سری به بازارهای فروش لوازم بسته بندی (در تهران ناصر خسرو اطراف مسجد نور) بزنید تا ایده های جدیدی بگیرید.
برای مجوز هم تا زمانی که محصول را با دست خودتان تحویل مغازه دار میدهید هیچ نیازی به مجوز ندارید اما برای ورود به شبکه توزیع مواد غذایی و تولید کلان حتماً نیاز به کارگاه بسته بندی مدرن و بهداشتی و مجوز های متعدد دارید.
موفق باشید و شیرین همچون عسل

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , jahanagahi , من میلیاردرم , sir-mahyar , حامد , mir abbas , mahdi77 , bi gham , minoo , blacknight19 , farsi , A!M!I!R , mt.yazd
01-05-2013, 01:40 AM
ارسال: #6
تو کار عسل رقابت خیلی شدیده و مردم هم معمولا عسلی رو میخرند که از اصل بودن اون مطمئن باشند ،شما اگر بتونی به مشتریهات این اطمینان را بدی که عسلتون اصله میتونی وارد این رقابت بشی و تبلیغت هم همین زبان به زبان چرخیدن هست.
جهت بسته بندی هم نیاز نیست خودتون تمام مجوزها را بگیرید چون خیلی روند طولانی ای باید طی بشه منجمله گرفتن پروانه زنبورداری که مستلزم داشتن کندوهای مشخص هست.
بهترین کار جهت بسته بندی عسل بستن قرارداد با شرکتهای بسته بندی عسل میباشد که برایتان سفارش به تولید میزنند با نام و برند شما و مبلغی جهت حق الزحمه خودشان میگیرند که ارزشش را دارد.
موفق باشید.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: Delta.H , bi gham , minoo , blacknight19 , mt.yazd
04-26-2013, 02:57 PM
ارسال: #7
باسلام .من هم در کار عسل هستم .اما نه در سطح وسیع چون فرصت باراریابی ندارم.کار خوبی است اما باید اول از همه چیز به خوب بودن و با کیفیت بودن ان مطمن باشی.اگرمورد دیگری داشتی در خدمتم.Heart
 تشکر شده توسط: bi gham , minoo , blacknight19
04-26-2013, 03:38 PM
ارسال: #8
سلام افشین خان_نمیدنم کدوم شهرزندگی میکنین ولی توشهر مااردبیل عسل نسبت به بقیه شهرها ارزون هستش چون تولیدش زیاده_اگه بتونی بیای ازاینجا بخری وطبق حرفی که میرعباس گفت ببری واسه بسته بندی فکرکنم بهتر باشه_به نظرمن شما درفکر نوع بسته بندی که تک باشه باش بقیه اش حل میشه_بازم اگه قیمت خواستین میتونم برم از عسل فروشی های اینجا براتون قیمت بگیرم تا مقایسه کنید
موفق وپیروز باشید .همیشه
 تشکر شده توسط: blacknight19
04-26-2013, 04:05 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-26-2013 04:06 PM، توسط hamidirche.)
ارسال: #9

بخوای وارد جریانات مجوز .و ... بشی هم وقت گیره هم هزینه بر . چند بار باید وزارت صنایع بری چند بار وزارت بهداشت باید کارگاه اصولی با مسئول فنی داشته باشی از بهداشت میان بازدید . بعد اگر شد بهت مجوز میدن و بحث مالیات و ... که یکسالی وقتتو میگیره . هر جور خودت صلاح میدونی
 تشکر شده توسط: blacknight19
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده: نمایشگاه مشاغل خانگی samiar afshari 2 891 02-12-2015 08:43 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  ایده های کسب درامد در سیزده به در یک همراه سبز 5 1,652 03-23-2014 07:43 PM
آخرین ارسال: moele

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS