ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هدف چيست؟
زمان کنونی: 05-05-2024, 10:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: هدايت
آخرین ارسال: aaftaab24
پاسخ: 2
بازدید: 1041

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدف چيست؟
12-18-2011, 11:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-18-2011 11:37 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
هدف چيست؟
اما این داستان یعنی تغییر چشم‌انداز برای رسیدن به اهداف.

می‌گویند در کشور ژاپن مرد میلیونری زندگی می‌کرد که از درد چشم خواب به چشم نداشت و برای مداوای چشم دردش انواع قرص‌ها و آمپول‌ها را به خود تزریق کرده بود، اما نتیجة چندانی نگرفته بود.

وی پس از مشاورة فراوان با پزشکان و متخصصان زیاد، درمان درد خود را مراجعه به یک راهب مقدس و شناخته شده می‌بیند.

وی به راهب مراجعه و راهب نیز پس از معاینه به او پیشنهاد می کند که مدتی به هیچ رنگی بجز رنگ سبز نگاه نکند. وی پس از بازگشت از نزد راهب به تمام مستخدمین خود دستور می‌دهد با خرید بشکه‌های رنگ سبز تمام خانه را با سبز رنگ‌آمیزی کنند. همین‌طور رنگ تمام اسباب و اثاثیة خانه را با همین رنگ عوض می‌کند.

پس از مدتی رنگ ماشین، ست لباس اعضای خانواده و مستخدمین و هر آنچه را که به چشم می‌آمد، به رنگ سبز و ترکیبات آن تغییر می‌دهد و البته چشم دردش هم تسکین می‌یابد.

بعد از مدتی مرد میلیونر برای تشکر از راهب وی را به منزلش دعوت می‌نماید. راهب نیز که با لباس نارنجی رنگ به منزل او وارد شده بود، متوجه می‌شود که باید لباسش را عوض کرده و خرقه‌ای به رنگ سبز به تن کند. او نیز چنین کرده و وقتی به محضر بیمارش می‌رسد از او می‌پرسد آیا چشم دردش تسکین یافته؟ مرد ثروتمند نیز تشکر کرده و می‌گوید: “بله. اما این گرانترین مداوایی بود که تاکنون داشته.”

راهب با تعجب به بیمارش می‌گوید بالعکس این ارزانترین نسخه‌ای بوده که تاکنون تجویز کرده‌ام. برای مداوای چشم دردتان، تنها کافی بود عینکی با شیشة سبز خریداری کنید و هیچ نیازی به این همه مخارج نبود.

برای این کار نمی‌توانی تمام دنیا را تغییر دهی، بلکه با تغییر چشم‌اندازت می‌توانی دنیا را به کام خود درآوری.

تغییر دنیا کار ...انه‌ای است، اما تغییر چشم‌اندازمان ارزان‌ترین و مؤثرترین روش می‌باشد.

آسان بیاندیش… راحت زندگی کن…

هدايت ارزش موفقيت رادارد .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , totia , aaftaab24 , mosafer bedar , shahram......32 , jahanagahi , armin , hamidmh
12-19-2011, 08:48 AM
ارسال: #2
RE: هدف چيست؟
خيلي تكراريه ولي هر وقت ميخونمش بازهم منو به فكر مياندازه:
بر سر گور كشيشي در كليساي وست مينستر نوشته شده است:

«كودك كه بودم مي خواستم دنيا را تغيير دهم. بزرگتر كه شدم متوجه شدم دنيا خيلي بزرگ است من بايد انگلستان را تغيير دهم. بعدها انگلستان را هم بزرگ ديدم و تصميم گرفتم شهرم را تغيير دهم. در سالخوردگي تصميم گرفتم خانواده ام را متحول كنم. اينك كه در آستانه مرگ هستم مي فهمم كه اگر روز اول خودم را تغيير داده بودم، شايد مي توانستم دنيا را هم تغيير دهم!!!»
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: shahram......32 , jahanagahi , armin , hamidmh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده های بازار یابی-بازار هدف bagheria 3 1,394 10-25-2013 02:54 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  25 سئوال برای پی بردن به هدف زندگی Delta.H 5 1,528 03-28-2013 12:49 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS