ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: آینده بازیافت در ایران را چگونه می بینید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
خوب 66.67% 4 66.67%
متوسط 33.33% 2 33.33%
ضعیف 0% 0 0%
در کل 6 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

شروع کار ما با طلای کثیف(پیش به سوی میلیاردر شدن)
زمان کنونی: 05-15-2024, 07:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ffxman
آخرین ارسال: jujushow
پاسخ: 20
بازدید: 4610

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع کار ما با طلای کثیف(پیش به سوی میلیاردر شدن)
01-04-2013, 02:15 PM
ارسال: #11
RE: شروع کار ما با طلای کثیف(پیش به سوی میلیاردر شدن)
استاد ، در سفر آخری که به قشم داشتم ، دیدم عجب جایی هست برای کار ضایعات کاغذ و مقوا ، همچنین پلاستیک
و کلا بازیافت
فکر کنم کسی بره اونجا نونش تو روغنه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , P@RSA , saeidt55 , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , mortizmortiz , mohamad1999
01-04-2013, 03:10 PM
ارسال: #12
دقیقا درست می فرمائید.من چاهبهار برای دیدن دوستم رفتم و بخاطر همین کار یکماه ماندم.
- صبح عبادت
- رفتن برای شنا
- دوستم را بردم کلاس کامپیوتر ثبت نام کرد
- کلاس زبان ثبت نام کرد و در مدت یکماه بیشتر با او انگلیسی صحبت میکردم.
- ایشان کارخانه قند در بخش صنعتی چاهبهار داشت می رفت سرکشی.
- من می رفتم دنبال کار کارتن و پرس و ارسال به بندر عباس
- ظهر نهار و خواب
- بعدازظهر سرکشی به کارها و گردش اطراف چاهبهار و دیدن مزارع میگو و سردخانه ها
- شب استراحت.
هم سفر بود و هم مقداری هم شراکتی پول در آوردیم
دوستم می گفت این یکماه جزو بهترین دوران زندگی من بوده.

کاش عزیزانی که در قشم و اطراف هستند بروند و این حرکت را ادامه دهند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: حامد , P@RSA , tondar12 , saeidt55 , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , mohamad1999 , hamid.h
01-12-2013, 05:13 PM
ارسال: #13
(01-04-2013 02:34 AM)ffxman نوشته شده توسط:  سلام به تمام دوستان گل و اساتید محترم
من اولین پستم هست که دارم میزنم ولی مدت خیلی زیادی پیگیر مباحث مختلف سایت بودم و دورادور ازنظرات و راهنمایی های دوستان استفاده کردم.
و جاداره از آقای کاظمی عزیز برای فراهم نمودن مکانی این چنین دوستانه و مفبد تشکر فراوان داشته باشم و از صمیم قلب براشون آرزوی پیروزی و موفقیت رو دارم

من و چند تن از دوستان بعد از بررسی چندین موضوع مختلف بالاخره به این نتیجه رسیدم که با توجه به شهری که داریم زندگی میکنم(اصفهان) و پتانسیل بالای اون برای بازیافت زباله های خشک این کار رو استارت بزنیم.
خواهش از شما سروران و اساتید راهنمایی و کمک در همه زمینه ها از جمله :

نقاط ضعف و قوت
مجوز ها و اسناد قانونی مورد نیاز
وسایل و امکانات مورد نیاز
تجربه های موفق و ناموفق
بهترین موارد برای شروع کار
ایده های نو
کمک ها مالی (دریافت وام و...)
و...

وخلاصه هر موردی اهم از کوچیکو بزرگ که فکر می کنین تو این زمینه میتونه کمک کننده باشه رو از ما دریغ نکنین.

پیشاپیش از تمام نظرات و انتقادات و پیشنهادات همه شما عزیزان سپاس گزارم.
بنده هم سعی میکنم روند کار رو در همین تاپیک به اطلاع دوستان برسونم.

نصر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi
01-12-2013, 05:23 PM
ارسال: #14
با سلام
مهمترين قسمت اين كار شناخت وتفكيك مواد از يكديگه هست چون نمكي ها و همه كسايي كه فلزات و پلاستيك براتون ميارن تفكيك نشده اس و شما بايد انواع پلاستيك و فلزات رو بشناسين و سپس اون ها رو تفكيك كرده و فرآوري شون كنيد .
عمده كاري كه روي فلزات انجام ميشه پرس آنها است اگه جزو حلبي و آهن قراضه باشه واسطه هاي ذوب آهن اصفهان ازتون ميخرن اگه قوطي راني و امثالهم باشه بعد پرس مشتري هاي خاص خودش رو داره و همچنين در خصوص پلاستيك چندين نوع مختلف هست كه بعد از تفكيك آسياب ميشه و به صنايع تزريق پلاستيك فروخته ميشه.اگه بتونيد دوام بياريد تو اين كار و همچنين مواد جمع آوري شده رو از نمكي ها و ... به صورت نقد خريداري كنيد و خوش حساب باشيد ظرف مدت دو و سه سال ميلياردر ميشيد
موفق باشيد
 تشکر شده توسط: jahanagahi , saeidt55 , mrsb , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , mortizmortiz , mohamad1999
01-12-2013, 05:47 PM
ارسال: #15
اين كار ، بسيار درآمدزا و در عين حال سختي هاي خاص خودش رو هم داره ..
ولي خوب تا كاري سخت نباشه كه درآمد نداره ( به راحتي به آدم پول نميدن)
يكي از دوستاي من به تازگي تو شهرمون يه مرگز جمع آوري و پرس ضايعات زده ... هنوز وقت نكردم از اون مركز ديدن كنم ولي چند باري كه با ايشان صحبت كردم راضي بود و فقط از اقساط بالاي بانكي نارضايتي داشت .
بايد در نظر داشته باشيد كه اين كار سرمايه گذاري بالايي مي خواهد و اگر بدن سرمايه و فقط از طريق وام و اجاره زمين شروع به كار كنيد به مديريت بسيار بالاي مالي نياز داريد تا حساب و كتاب دخل و خرج را داشته باشيد .
چون اجاره ها بسيار بالا و سودهاي بانكي هم كمر شكن هستند .

با سرمايه هاي اندكتان آينده مالي خود را تضمين كنيد .

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , tondar12 , saeidt55 , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , mortizmortiz , mohamad1999
05-04-2013, 10:46 PM
ارسال: #16
دوست عزیز اگر وارد بحث ضایعات آهن شدید بهم خبر بدهید.

ضایعات ذوبی رو کامل ازتون خریدارم.بصورت نقدی و با مناسب ترین قیمت.

موفق باشید

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
 تشکر شده توسط: MARYAR , M3HDI , jahanagahi , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , ali zobeid , mosafer bedar , mortizmortiz , mohamad1999
05-20-2013, 12:56 AM
ارسال: #17
دوستان کارخونه ها پلاستیکهای اسیاب شده رو به چه قیمت ازمون میخرند ؟
البته میدونم که قیمت انواع پلاستیک متفاوته ، اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه + اینکه با دوستم تصمیم داریم به امید خدا این کار رو راه اندازی کنیم اگر اطلاعاتی دارید دریغ نفرمایید .

هدف : جمع اوری زباله های خشک ( انواع فلزات + پلاستیکها + کاغذ ) ، جدا سازی اونها ، چرخ کردن و در نهایت پرس کردن . از هزینه ها و درامدها اطلاعی دارید ؟ دوستم از من خواسته تا تمام اطلاعات مربوط به این کار رو در بیارم .
 تشکر شده توسط: mortizmortiz
05-20-2013, 08:18 AM
ارسال: #18
(05-20-2013 12:56 AM)jujushow نوشته شده توسط:  دوستان کارخونه ها پلاستیکهای اسیاب شده رو به چه قیمت ازمون میخرند ؟
البته میدونم که قیمت انواع پلاستیک متفاوته ، اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه + اینکه با دوستم تصمیم داریم به امید خدا این کار رو راه اندازی کنیم اگر اطلاعاتی دارید دریغ نفرمایید .

هدف : جمع اوری زباله های خشک ( انواع فلزات + پلاستیکها + کاغذ ) ، جدا سازی اونها ، چرخ کردن و در نهایت پرس کردن . از هزینه ها و درامدها اطلاعی دارید ؟ دوستم از من خواسته تا تمام اطلاعات مربوط به این کار رو در بیارم .

سلام دوست عزیز
برای اینکه اطلاعات به روز داشته باشید . از صفحات آخر آگهی روزنامه همشهری استفاده نمایید قسمت ضایعات. تماس بگیرید و قیمت انواع ضایعات را پرس و جو کنید.
کار خوبی رو شروع می کتید . سود خیلی خوبی دارد .البته زحمت خودش را دارد. موفق باشید.
 تشکر شده توسط: mortizmortiz , mohamad1999
05-20-2013, 08:42 AM
ارسال: #19
(05-20-2013 08:18 AM)سعید محمدی نوشته شده توسط:  
(05-20-2013 12:56 AM)jujushow نوشته شده توسط:  دوستان کارخونه ها پلاستیکهای اسیاب شده رو به چه قیمت ازمون میخرند ؟

سلام دوست عزیز
برای اینکه اطلاعات به روز داشته باشید . از صفحات آخر آگهی روزنامه همشهری استفاده نمایید قسمت ضایعات. تماس بگیرید و قیمت انواع ضایعات را پرس و جو کنید.
کار خوبی رو شروع می کتید . سود خیلی خوبی دارد .البته زحمت خودش را دارد. موفق باشید.

درود ...
امیدمون به خداست . امیدوارم همه چیز خوب پیش بره ، البته اونطور که بوش میاد عده درامد اینکار همون جمع اوری این زباله ها هست که به نظر میرسه برای اینکه سودش جای دیگه ای نره مجبوریم خودمون انجامش بدیم . الان میرم یه همشهری میگیرم ، دوستان اگر از هزینه ها و سودها اطلاعات کلی دارند ممنون میشم در اختیارم بگذارند .

10_004
05-20-2013, 09:21 PM
ارسال: #20
دوستان یک سوال . کلا جمع اوری ضایعات واسه یه شهر 70-80 هزار نفری به صرفه هست ؟ و اینکه خرید ضایعات از شهرهای دیگه با توجه به هزینه های حمل و نقل بالا مقرون به صرفس ؟ مثلا خرید از شهر اصفهان که 200 کیلومتر با ما فاصله داره توجیه اقتصادی داره ؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چ تولیدی با سرمایه کم خوبه ؟؟؟؟. Mosi 71 0 1,057 04-10-2020 04:10 AM
آخرین ارسال: Mosi 71
  بهترین کار با سرمایه حدود 300 میلیون siavashbehzad 2 5,372 06-05-2019 02:33 PM
آخرین ارسال: Aras1380
Tongue پخش سیگار به سوپرمارکت ها pouya70 2 659 01-15-2019 01:30 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
Question کدام کار مناسب تر است ؟ zamani25 1 490 06-20-2018 08:15 PM
آخرین ارسال: zamani25
Question پیش بینی آینده SuperEhsan 3 648 03-27-2017 11:21 PM
آخرین ارسال: aaftaab24
  بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 saeedhashemi1371 13 2,957 03-21-2017 03:37 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  فروش عمده ی لباس به مغازه دارها elena95 1 1,874 12-05-2016 12:38 AM
آخرین ارسال: elena95
  با چهل مبلبون سرمایه وارد چه کاری میشدی؟ rezadj 7 3,424 11-18-2016 11:24 PM
آخرین ارسال: irandac
  راهنمایی برای تاسیس مغازه با 100 میلیون سرمایه erfan30 4 3,471 11-18-2016 10:50 PM
آخرین ارسال: irandac
  به برادر زاده من در انتخاب شغل کمک کنید yunespc 11 2,137 11-17-2016 10:22 AM
آخرین ارسال: farhad2020
Video مشاوره برای شروع کار ahmadreza13 1 1,317 11-02-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: Amirgreen
  پرداخت به ازای بازدید hamedmoez 0 298 05-28-2016 12:28 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  مهاجرت به کانادا mamo 4 720 11-24-2015 07:14 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  یادگیری اندروید با کمک یکدیگر saeed74 5 616 10-13-2015 02:59 PM
آخرین ارسال: davaran
Smile مشاوره برای شروع کار barish_200939 7 2,839 10-12-2015 12:06 AM
آخرین ارسال: مریم28
  ایده هایی برای فروش پیش از عید mitra1234 1 1,685 02-13-2015 08:43 AM
آخرین ارسال: mitra1234
  پیش بینی اقتصادی 30 سال آینده pooya 90 28 3,723 01-02-2015 03:38 AM
آخرین ارسال: shirazi021
  با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ kamangar 12 14,031 12-30-2014 10:39 AM
آخرین ارسال: mostafa7063
  از این کار میتونم درآمد کسب کنم؟ SHAYAN.IRANI 4 1,787 12-17-2014 11:49 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  نظر سنجی برای بهتر شدن انجمن -- تغیرات بزرگ به زودی در راه است-- MARYAR 12 3,633 11-25-2014 07:23 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS