ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شب عید نزدیکه و پولدار شدن نزدیکتر ...
زمان کنونی: 05-20-2024, 09:16 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m-jalalvand
آخرین ارسال: m-jalalvand
پاسخ: 1
بازدید: 854

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-02-2013, 04:49 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-21-2014 12:39 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
با سلام آقایون و خانمهای محترم همانطور که مستحضرید با فرارسیدن ایام خریدهای عید ، بازار فروش دوران خوبی رو پشت سر خواهد گذاشت.پس چرا ما از این قافله عقب بمونیم.میدونم و آگاهم که انجمن شب عیدیها در این فرومچیزی وجود داره اما این تایپیک برای اینه دوستان اگر محصول یا کالایی رو دارن که میشه با اختلاف قیمت ، بفروش برسه اعلام کنن تا دوستان یا خرید و حتی بازاریابی اون محصولات درآمد خوبی کسب کنن.به فرض مثال من عسل و روغن حیوانی دارم و دوست دیگری لباس ... دوستان میتونن با همفکری و اتحاد ، کمک کنن تا دوستان بیشتر با هم آشنا بشن و علاوه بر معرفی محصولات خودشون ، ایده های جدیدی رو هم که دارن با اعضاء در میون بذارن تا انشالله و به امید خدا ، همه دوستان تا عید یه سرمایه خوب بتوانند کسب کنند.از همه دوستان برادرانه خواستارم از گذاشتن تایپیک های خارج از بحث این موضوع خوددداری کنند تا خواننده های عزیز از خوندن این نظرات ، لذت کافی و وافی رو ببرند.انشالله من خودم لباس بچه گانه خواهم فروخت.اگر از دوستان کسی هست و آمادگی داره که روسری و لباس(زنانه و بچگانه) در اختیار من قرار بده (البته با اختلاف قیمت بین بازار) خوشحال میشم با هم همکاری کنیم.... 09191781169 مسعود جلالوند

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , seraj , amiryazdani138 , soltan_sal , سعید محمدی , mallarme , ali zobeid , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , mahdi5e
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  *** شب عید *** phoenix021 8 1,106 02-11-2016 10:47 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  برای شب عید چیکار کردیم؟ davaran 8 2,555 02-03-2016 12:41 PM
آخرین ارسال: سپیده امانی
  کفشی که پس از کاشته شدن در خاک رشد می کند! اقاي ايـــده 0 815 02-09-2012 03:45 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  ایده های سبز پولدار شدن mehdi098 7 3,700 12-18-2011 10:09 AM
آخرین ارسال: shahrasebi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS