ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظر سنجی
زمان کنونی: 05-03-2024, 09:16 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nami
آخرین ارسال: nami
پاسخ: 37
بازدید: 4595

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی
12-21-2012, 10:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-22-2012 12:54 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #31
RE: نظر سنجی
جنابِ /خانومِ نامی‌, می‌خوام اینجا ازتون تشکر کنم که اینهمه اقیانوسِ دانشتون را در اختیار ما میزارید. خسته نباشید

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , maxsoulfly , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , Mind , حامد , vahid61 , nami , M3HDI , m_grate29 , 3ObHaN , kave
12-24-2012, 12:09 AM
ارسال: #32
(12-21-2012 10:07 PM)Peanut نوشته شده توسط:  جنابِ /خانومِ نامی‌, می‌خوام اینجا ازتون تشکر کنم که اینهمه اقیانوسِ دانشتون را در اختیار ما میزارید. خسته نباشید
ایشان آقا هستند، این موضوع کاملا از نوشته های ایشون مشخصه.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , m_grate29 , 3ObHaN , maxsoulfly , mir abbas , jahanagahi , mohsen_gah
12-28-2012, 06:49 PM
ارسال: #33
امیدوارم با حضورتون راه و روش های ماهیگیری مستمر را یاد دهید بر اساس اصول . اگر کسی یا موضوعی شما را ناراحت کرده است خدایی نکرده می خواهم بگویم که به خاطر یک یا چند بی نماز که درب مسجد را نمی بندند. مطمئنا حضور شما و اساتید به مانند شما در این محل کمک شایانی به اعضا می کند.

جناب اقای نامی ما انتظار داریم که نه تنها شما حضور داشته باشید بلکه دوستان دیگرتان را هم اگر صلاح دانستید به جمع اساتید این مجموعه اضافه کنید نه این که خود نیز تصمیم بر رفتن داشته باشید .

البته من در این خواسته ام راست اش فقط به خودم و جوانانی به مانند خودم فکر کردم ولی شما یقینا دغدغه ها و نگرانی هایی دارید که این موضوع را مطرح کردید که یقینا همه ما به تمام این نگرانی های شما احترام می گذاریم ولی امیدوارم نتیجه ی این مباحث منجر به حضور بیشتر شما باشد.
 تشکر شده توسط: Mind , m_grate29 , ahmad rezaee , nami , حامد , maxsoulfly , mir abbas , jahanagahi
12-29-2012, 10:39 PM
ارسال: #34
بمان وبتاب و کاوشگران دانش را سیراب کن
یه واقعیت . هرچقدر دانش کسب کنی ولی تجربه نداشته باشی مسیرت برای رسیدن به موفقیت طولانی تره
پس با دانش همراه با تجربه مسیر را برایمان کوتاهتر کن وپیچ وخم را پدرانه نشانمان بده

یه حقیقت . اینجا ایرانه هنوز شرایط برای نمایان شدن مهیا نیست
نمونه . اعلام لیست میلیادرهای ایران که همگی به اعلام نامشون تو این لیست اعتراض داشتند
واز عواقب و مشکلاتی که ازاین به بعد گریبانگیرشان میشود شکایت داشتند

دکتر شریعتی
ساعتها را بگذارید بخوابند
بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست.
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , m_grate29 , maxsoulfly , حامد , nami
12-30-2012, 10:47 AM
ارسال: #35
آقای نامی همین قدر بگم که بسیار سپاسگذارم بابت حضورتون و مطالب خوبتون
امیدوارم همیشه در کمال آرامش و سلامت باشید و مارا همچنان از تجربیات ارزشمندتون بهره مند کنید
باشد که این انجمن -با کمک بزرگانی چون شما و دیگر عزیزان - محلی باشد برای تجلی هرچه بهتر، ایده های اعضا محترم.

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: nami , m_grate29 , jahanagahi , maxsoulfly , mir abbas
12-30-2012, 12:55 PM
ارسال: #36
جناب نامی عزیز سلام . امیدارم شاد و سالم باشید .
قربان بنده دو بار پیام خصوصی ارسال کردم اما پاسخ دریافت نکردم . البته این عرایض من به منزله این نیست که با لحن طلبکارانه باشد یا شما موظف به جواب دادن هستید و فقط میخواستم ببینم آیا پیام خصوصی ها رو پاسخ میدید یا خیر . با سپاس از شما استاد عزیز و مهربان .
 تشکر شده توسط: m_grate29 , jahanagahi , maxsoulfly , nami , mir abbas
12-30-2012, 05:40 PM
ارسال: #37
(12-30-2012 12:55 PM)GreatNavid نوشته شده توسط:  جناب نامی عزیز سلام . امیدارم شاد و سالم باشید .
قربان بنده دو بار پیام خصوصی ارسال کردم اما پاسخ دریافت نکردم . البته این عرایض من به منزله این نیست که با لحن طلبکارانه باشد یا شما موظف به جواب دادن هستید و فقط میخواستم ببینم آیا پیام خصوصی ها رو پاسخ میدید یا خیر . با سپاس از شما استاد عزیز و مهربان .

با سلام و سپاس

عزیز بزرگوارم جواب پیغام شما رو داده ام و دوستان عنایت فرمایند که بنده حقیر بخاطر کمبود وقت ،تا جایی که میتوانم در خدمت دوستان بزرگوارم هستم ،سیل عظیم پیامها زیاد بوده و اگر جواب دادن بطول انجامد به بزرگواری خودتان ببخشید.من خدمتگزار شماها هستم.دوستتان دارم و هرگز دیر جواب دادن مرا به حساب بی توجهی نگذارید که تک تک شما عزیز من هستید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Mind , مهدی گل محمدی , soso , حامد , mir abbas , sir-mahyar , maxsoulfly , MohammadV , kave
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر خواهی از اساتید jabari 2 515 05-05-2016 10:30 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  نظر شما چیست ؟ حساب پس انداز مخفی آری یا نه؟ m-jalalvand 5 1,682 12-14-2013 06:59 PM
آخرین ارسال: shamsa
  دو راهی بزرگ زندگی من (خوشحال میشم عزیزان همه نظر بدن ) Suma 9 2,373 12-02-2013 11:34 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  صندوق قرعه كشي فاميلي(نظر بدهيد) P@RSA 17 2,835 01-06-2013 10:40 PM
آخرین ارسال: mir abbas
  نظر شما درباره این سایت toofan245 3 1,006 01-04-2013 11:02 PM
آخرین ارسال: سعید احمدی
  مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران کامیار کاظمی 28 5,869 04-10-2012 11:52 AM
آخرین ارسال: naderv
  نظر سنجی-تا پایان سال ... کامیار کاظمی 15 2,779 03-02-2012 01:39 PM
آخرین ارسال: Alireza_Kh
Star نظر شما در مورد سایت های مزایده اینترنتی ! i-like-ddd 20 3,689 01-18-2012 11:51 PM
آخرین ارسال: arash67
  نظر سنجي در خصوص نياز هاي كاربران goldmen 9 1,755 12-12-2011 05:14 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS