ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اگه بدونی امروز تو گیلان چه خبر بود؟!!!!
زمان کنونی: 05-21-2024, 11:34 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: فرهاد قربانی
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
پاسخ: 54
بازدید: 8357

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 3.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه بدونی امروز تو گیلان چه خبر بود؟!!!!
12-29-2012, 10:14 AM
ارسال: #21
RE: اگه بدونی امروز تو گیلان چه خبر بود؟!!!!
(12-29-2012 01:59 AM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  به جرئت می توانم عرض کنم این گروه عالی موفق می شود.
1- مدیدیت گروه مشخص شود.
2- امور مالی به بهترین وجه انجام شود.
3- بازاریابی مهمترین مسئله است.
4- مسئولیت هر فعالیتی از قبیل پوشاک - زمین و .... بعهده فردی گذاشته شود.
موفقیت شما نزدیک است.

باتشکر ازتقویت روحیه شما نسبت به شاگردان خود.
مدیریت گروه: فرهاد قربانی.2-امور مالی : فرهاد قربانی3-بازاریاب :اعم از خرید و فروش :فرهاد قربانی4-مسئولیت همه فعالیتها :فرهاد قربانی... سود حاصله از کار تقسیم بر 4.(12_002شوخی)

1-مسئولیت گروه و امور مالی : فرهاد قربانی
2- بازاریاب: اقا مسعود .و اقا محسن و اقا مهیار
3-مسئولیت هر کار با شخص در هر فعالیت.(اقا مسعود و اقا محسن در پوشاک) و اقا مهیار درمواد غذایی(البته در اینده نزدیک هر کدام از عزیزان به زیر شاخه هایی تبدیل میشن.)
و قسمت مالی هر کدوم از اعضا جداگانه و مختص به خودشان می باشد.
[b]آرزو داشتم در این انجمن چنین تشکلی را ببینم که خوشبختانه دیدم.
مجددا تقاضا دارم با دید باز فعالیتها ادامه پیدا کند.موفق هستید, موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , goldmen , yu3f , حامد , mir abbas , مسعود کوچولو , sir-mahyar , zoofanoon , maxsoulfly , successman
12-29-2012, 12:47 PM
ارسال: #22
اقای قربانی تبریک بخاطر این انرژی و پشتکار ،میشه گفت شما از بچه زرنگهای انجمن هستی که تونستی هم فکرات رو تو انجمن شناسایی کنی و یک بیزینس راه بندازی .برنامه ای دارم که بتونم چند تا محصول رو به پخش شما اضافه کنم ، محصولی که تولید خودم باشه و انحصارا پخشش رو تو شمال به شما بدم.البته این برنامم دراز مدته و فک کنم تو سال اینده عملی بشه.
موفق باشید گروه فرهاد و دارو دسته

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , jahanagahi , حامد , tondar12 , مسعود کوچولو , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , zoofanoon , maxsoulfly , ahmad rezaee , habib tousi
12-29-2012, 12:52 PM
ارسال: #23
واقعاً به آقا فرهاد و دیگر دوستان تبریک می گم انشاءالله که بین المللی بشید و خدا کمکتون بکنه.همیشه توکل تون به خدا باشه .

من هم تو تهران استارت کار پخش رو به امید خدا دارم می زنم دعام کنید که یک روزی مثل شما بچه های گیلان بتونم چنین اتحادی را با سایر بچه های پخش تو تهران ایجاد کنم.
موفق باشید دوستان

امسال سالی هست که به امید خدا حتماً به دوتا از آرزو هام می رسم.5_004
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , jahanagahi , مسعود کوچولو , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , zoofanoon , maxsoulfly , ahmad rezaee , habib tousi
12-29-2012, 02:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-29-2012 03:56 PM، توسط فرهاد قربانی.)
ارسال: #24
(12-29-2012 12:47 PM)mir abas نوشته شده توسط:  اقای قربانی تبریک بخاطر این انرژی و پشتکار ،میشه گفت شما از بچه زرنگهای انجمن هستی که تونستی هم فکرات رو تو انجمن شناسایی کنی و یک بیزینس راه بندازی .برنامه ای دارم که بتونم چند تا محصول رو به پخش شما اضافه کنم ، محصولی که تولید خودم باشه و انحصارا پخشش رو تو شمال به شما بدم.البته این برنامم دراز مدته و فک کنم تو سال اینده عملی بشه.
موفق باشید گروه فرهاد و دارو دسته
میر عباس عزیز خیلی ممنوم.شما هم یکی از بهترین کسبه های بازار و یکی از بهترین کاسب های تو انجمن هستید. همکاری با شما، افتخار ماست.اگه خدا بخواد این هفته تهرانم.سعی میکنم برای عرض ادب خدمت برسم.موفق و پیروز باشید.

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , tondar12 , مسعود کوچولو , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , zoofanoon , maxsoulfly , successman , ahmad rezaee , habib tousi
12-29-2012, 03:41 PM
ارسال: #25
(12-29-2012 12:52 PM)mahdi77 نوشته شده توسط:  واقعاً به آقا فرهاد و دیگر دوستان تبریک می گم انشاءالله که بین المللی بشید و خدا کمکتون بکنه.همیشه توکل تون به خدا باشه .

من هم تو تهران استارت کار پخش رو به امید خدا دارم می زنم دعام کنید که یک روزی مثل شما بچه های گیلان بتونم چنین اتحادی را با سایر بچه های پخش تو تهران ایجاد کنم.
موفق باشید دوستان
ممنونم مهدی جان. شما هم استارت رو بزن ،اگه روشن نشد بگو بیایم هلش بدیم ،روشنش کنیم363636

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , mahdi77 , jahanagahi , sir-mahyar , zoofanoon , maxsoulfly , ahmad rezaee , مهدی گل محمدی
12-30-2012, 11:15 AM
ارسال: #26
10_004سلام بر دوستان پخش برتر براتون آرزوی موفقیت و شادکامی در تمامی مراحل زندگی دارم .
موفقترین باشید
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , jahanagahi , sir-mahyar , zoofanoon , maxsoulfly
12-30-2012, 11:21 PM
ارسال: #27
(12-30-2012 11:15 AM)mosafer bedar نوشته شده توسط:  10_004سلام بر دوستان پخش برتر براتون آرزوی موفقیت و شادکامی در تمامی مراحل زندگی دارم .
موفقترین باشید
گروه برتر از تمامی عزیزان نهایت سپاس و تشکر را دارد.10_00410_00410_00410_004

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: zoofanoon , jahanagahi , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , Delta.H , sir-mahyar
01-29-2013, 10:06 PM
ارسال: #28
سلام خدمت همه

اگه بدونین امروز گیلان چه خبر بود؟!!!Big Grin

امروز سه شنبه 10/11/91 دومین جلسه ویژه گروه برتر ( برتر از همه) برگزار شد که تو خونه ( قصر ) اقای فرهاد قربانی برگزار شد

با حضور اقا فرهاد قربانی، خودم مهیار ضیائی ، اقا مسعود نوری (کوچولو) و اقا محسن.

موضوع اصلی جلسه فعالیت های گروه برتر و ایده های جدید گروه بود
بالاتر بردن بیشتر فروش و راهکار های فروش بعضی محصولات
ایده هایی برای گسترش فعالیت های گروه برتر

همچنین اقا فرهاد عزیز کلاس حسابداری هم برامون گذاشتن و یک سری اصول رو برامون روشن کردن

جلسه بسیار عالی بود و پایه های امپراطوری گروه برتر در حال محکم تر شدن و محکم تر شدن است

ما ، موفق ترین ها می شویم

با سپاس از همه

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
 تشکر شده توسط: M3HDI , فرهاد قربانی , Delta.H , jahanagahi , P@RSA , کامیار کاظمی , مهدی 1 , حامد , مــجــیــנ , habib tousi , mahdi77 , مسعود کوچولو
01-29-2013, 10:14 PM
ارسال: #29
از اینکه در روز تعطیل وقت شما رو گرفتم ،ببخشید.چون احساس میکنم که، در حال حاضر کار از همه واجبتره. مرسی از اینکه تشریف اوردین:10_00410_004

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sir-mahyar , حامد , ahmad rezaee , habib tousi , مهدی گل محمدی , مسعود کوچولو
01-29-2013, 10:17 PM
ارسال: #30
به اميد ديدن برند برتر در سطح جهاني

با سرمايه هاي اندكتان آينده مالي خود را تضمين كنيد .

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , مسعود کوچولو
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کیا تو خونه درامدزایی میکنند 100 5 2,728 10-01-2016 12:17 PM
آخرین ارسال: hamed nazari
  سفر گیلان ( انزلی-چمخاله) تابستان 92 MARYAR 449 45,999 09-22-2013 09:44 AM
آخرین ارسال: mjdehghani
Rainbow سفر به طبیعت گیلان MARYAR 272 35,904 07-31-2013 05:07 AM
آخرین ارسال: Poacher
Rainbow آموزه هائی برای برنامه ها و جلسات گردهمائی در سفر گیلان MARYAR 2 1,309 06-02-2013 01:20 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  یک اتفاق خوب در امروز حامد 17 2,407 04-10-2013 06:44 AM
آخرین ارسال: ahmad rezaee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS