ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظر شما چیست؟
زمان کنونی: 04-20-2024, 01:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Hesam279
آخرین ارسال: soltan_sal
پاسخ: 12
بازدید: 2520

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما چیست؟
12-23-2012, 11:11 AM
ارسال: #1
نظر شما چیست؟
سلام به اساتید محترم
سوال داشتم اما بیشتر دنبال جایی برای تبادل تجربیات دوستان که کار آزاد دارن((بازاریان محترم)) هستم
اگر یکی از اقوام نزدیک به شما مراجعه کنه برای خرید یا دریافت خدمات چطور بهش تخفیف میدید؟
نظر خودم اینه که وقتی آشنایان برای خرید پیش شما میان به دو دلیل هست
1. اطمینان از اینکه کالا نامرغوب نمیخرن
2.دریافت تخفیف
اگر شما هم نظر بدید ممنون میشم

کسی که باعث خشمتان می شود
شما را کنترل می کند !
به هیچ کس چنین قدرتی را ندهید . . .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , سعید محمدی , M3HDI , mir abbas , jahanagahi , حامد , فرهاد قربانی , مهدی 1 , maxsoulfly , m_grate29 , Delta.H
12-23-2012, 11:53 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-23-2012 03:52 PM، توسط M3HDI.)
ارسال: #2
RE: نظر شما چیست؟
سلام

تخفیف اگر ریالی باشه ، اگر به طور محسوس باشه بهتره

مثلا یکی از دوستان بنده نرم افزار و ... داره ، هر وقت میرم ازش خرید میکنم ،میگه برای شما این قیمت و قابلی هم نداره

در عوض منم تمام خرید هام رو از ایشون میکنم (( همیشه این رو میگه ، بسنده به دفعه اول و دوم نمیکنه))

ولی خوب حقیقتا نسبت به بقیه خیلی کمتر حساب میکنه

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: yu3f , mahdi77 , jahanagahi , حامد , فرهاد قربانی , maxsoulfly , m_grate29 , Delta.H , مهدی گل محمدی
12-23-2012, 12:10 PM
ارسال: #3
من خودم طبق تجربه ای که دارم به این نتیجه رسده ام که هر جوری به اشنا تخفیف بدی و هرچه جنس مرغوب بدی بازم توش حرف در میارن .

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: vahid61 , yu3f , Hesam279 , M3HDI , mahdi77 , مهدی 1 , jahanagahi , حامد , فرهاد قربانی , maxsoulfly , m_grate29 , Delta.H , Peanut , مهدی گل محمدی , soltan_sal
12-23-2012, 01:30 PM
ارسال: #4
(12-23-2012 12:10 PM)mir abas نوشته شده توسط:  من خودم طبق تجربه ای که دارم به این نتیجه رسده ام که هر جوری به اشنا تخفیف بدی و هرچه جنس مرغوب بدی بازم توش حرف در میارن .

این هم دقیقا درسته

شما بهترین زعفران رو هم که پیشکش حتی ببرید ، میگن اون زغفران پارسالی که فلانی آورد خیلی بهتر بود !

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , jahanagahi , حامد , maxsoulfly , m_grate29 , Delta.H , Peanut , مهدی گل محمدی
12-23-2012, 03:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-23-2012 08:56 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #5
(12-23-2012 11:11 AM)Hesam279 نوشته شده توسط:  سلام به اساتید محترم
سوال داشتم اما بیشتر دنبال جایی برای تبادل تجربیات دوستان که کار آزاد دارن((بازاریان محترم)) هستم
اگر یکی از اقوام نزدیک به شما مراجعه کنه برای خرید یا دریافت خدمات چطور بهش تخفیف میدید؟
نظر خودم اینه که وقتی آشنایان برای خرید پیش شما میان به دو دلیل هست
1. اطمینان از اینکه کالا نامرغوب نمیخرن
2.دریافت تخفیف
اگر شما هم نظر بدید ممنون میشم

اگر واقعا پول براتون از همه چیز مهمتر باشه (مثل خیلی از میلیاردها ! ) دوست و فامیل و آشنا بهترین مشتری برای شما هستند ، چون چشم بسته شما را قبول دارن و می توانید همه جوری ازشون درامد داشته باشید.
مثلا یک نفر را می شناسم تعمیر کار لوازم صوتی و تصویری هست ، از اقوام شوهر خالم هست. شوهر خالم روی اعتمادی که به ایشون داشت وسایل منزل خودشون و همه اقوام که خراب می شد را به ایشون می دادند یا معرفیشون می کردند و خودشون مستقیم می بردن برای تعمیر . یکبار 6 7 سال پیش مانیتورشون مشکل پیدا کرده بود . اتفاقا جمعه بود و شب برای شام خانه شون دعوت بودیم ، به من گفتن اینجوریه ، منم باز کردم و دیدم یکی از سیم های اتصال فیش برق پشت کنده شده . با دست وصل کردم دیدم درست شد ، گفتم بزارید شب با خودم می برم درستش می کنم ، فردا پس فردا بیاین ببرید .
آقا شب یادمون رفت مانیتور را با خودمون بیاریم ، اینها هم فرداش رودربایسی کرده بودن و برای اینکه به قول خودشون زحمت درست نکنند برده بودن پیش همین بنده خدا تا درستش کنه .
آقا کاری نداریم هفته بعد که خانه یکی دیگه از اقوام دعوت بودیم ، سر صحبت باز شد و گفتم مانیتور را چرا نیاوردید ، گفتن می خواستیم زحمت نشه و بردیم پیش فلانی درستش کرد و 30 هزار تومان هم خرجش شد و یک مشت هم قطعه ازش عوض کرده بود و نشونمون داد .
منو بگی داغ کردم ، چون قبلا هم دیده بودم چه آدم موزی هست ،
یکبار من نبودم ، اومده بود برای تنظیم دیش منزل ما و گفته بود این LN-B ها خرابه و به درد نمی خوره و باید عوضش کنید و به جاش مارک لیزر که لیزریه ببندید !! حالا اون ال ان بی های من چی بود ، خودم از آلمان گرفته بودم با نویز فیگور سه دهم ، یعنی بهترین ال ان بی موجود اون زمان که دانه ای 70 80 هزار تومان خریده بودم ، کاری نداریم اون دو تا ال ان بی را برداشته بود دانه ای 3 تومن و 2 تا لیزر که دانه ای 6 تومن بود بسته بود به دانه ای 15 هزار تومان . فرداش که من فهمیدم و دیدم چه دسته گلی تو خونه به باد دادن رفتم سراغش برای پس گرفتن ال ان بی هام ، گفت اتفاقا تست کردم سوخته بود و همون شب انداختم رفت !!! یکم هم فیلم بازی کرد و توی سطل را گشت و .. بگذریم می خواستم کاسه کوزش را بریزم به هم که مادرم قسم داد تو فامیل بده و شاید راست بگه و ازین دری وری ها !!!

آقا کار نداریم برگردیم به قصه اصلی ! به شوهر خالم گفتم یک شرطی می بندیم همین الان می ریم مانیتور را میاریم اگه به جز همین سیم که من می گم قطعه دیگه ای عوض شده بود یا حتی خاکش گرفته شده بود و دستش به جای دیگه مانیتور خورده بود من 1 میلیون می دم و اگه نه باید با من فردا بیای اونجا و پدرش را دراریم ، کاری نداریم یک میلیون چک را نوشتم و گذاشتیم پیش یکی از اقوام و رفتیم که مانیتور را بیاریم و همونجا جلوی همه بازش کنیم و ....

بله ماجرا همون بود و به همه ثابت شد و فردا رفتیم اونجا و جریان را گفتیم ، اما طرف خیلی قالتاق تر از این حرف ها بود چنان شلوغش کرد و بلند بلند شروع کرد به گفتن اینکه منصور دستت درد نکنه یعنی من فلان یعنی من بیسار و ازین صحبت ها
که من قاطی کرده بودم اومدم برم بزنمش دیگه شوهرخالم من را از مفازه اورد بیرون و به زور سوار ماشین شدیم و رفتیم

اما نتیجه کار اینکه نهایتا خانواده ما دیگه وسیله ای به این طرف ندادن ، ولی خود شوهر خالم می گفت همه دوستان و اقوام و ... هنوز که هنوزه وسایلشون را می دن بهش و یا چیزی بخوان به این می گن براشون بخره و ... طرف هم وضعش حسابی توپ شده و ماشین 80 تومنی سوار می شه و خانه بالاشهر می شینه و ...

نهایتا اینه که خودت چطور بخوای زندگی کنی ، می شه از اقوام اینجوری سوء استفاده کرد. و یا به قول اهلش درامد کسب کرد

دوستان ببخشید طولانی شد 10_004

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , M3HDI , حامد , فرهاد قربانی , maxsoulfly , m_grate29 , Hesam279 , Delta.H , tondar12 , vahid61 , mahdi77 , safari-cht , soltan_sal
12-23-2012, 03:40 PM
ارسال: #6
زمانیگه لوازم بهداشتی و چینی و پوشاک ارائه می دادم تحت هیچ شرایطی تخفیف نداشتم.قیمت عادلانه و مقطوع بود. بهمین خاطر دوست و آشنا و فامیل همه اطمینان رو قیمت داشتند و صحبتی از تخفیف نمیکردند و فروش عالی داشتم.
یکبار از ستاد مبارزه با گرانفروشی مراجعه کرده بودند که من نبودم. بعضی از اجناس قیمت برچسب نداشت. 300هزارتومان آنزمان من را جریمه کرده بودند. فردای آنروز با کل فاکتورها رفتم ستاد.وقتی قیمت مقطوع کالا را در همه فاکتورها دیدند جریمه را بخشیدند ولی تعهد گرفتند که برچس قیمت را روی همه بزنم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , M3HDI , حامد , فرهاد قربانی , maxsoulfly , m_grate29 , Hesam279 , Delta.H , مهدی 1 , vahid61 , mahdi77 , safari-cht , soltan_sal
12-23-2012, 05:00 PM
ارسال: #7
در مبحث مدیریت بانک اطلاعات مشتریان و تبلیغات بر یک نکته تاکید می شود و آن نکته این است :

یادتان باشد که تمام این کارها برای این است که در نهایت تخفیف کمتری بدهیم (و یا اصلا تخفیف ندهیم) و پول بیشتری بسازیم و در عین حال شبکه مشتریان وفادار را تشکیل و گسترش دهیم.

به نظر بنده:

تخفیف را ممنوع کنید و در بهترین حالت اشانتیون بدهید.
مثلا جنسی را که 2000 تومان خریده اید و قیمت فروش آن 5000 تومان است را اشانتیون بدهید. در این حالت در مشتری احساس حتی بهتر از 5000 تومان تخفیف را ایجاد کرده اید (اشانتیون متنوع باشد و حق انتخاب به مشتری بدهید) , در حالیکه 2000 تومان هزینه کرده اید.
در ثانی پول بیشتری از مشتری دریافت کرده اید که این خود گردش مالی شما را بالاتر می برد.

می توانید طرح های مختلفی داشته باشید که به نوع کار و قیمت اجناس بستگی دارد.

A00 (4)سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است 12_002
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , M3HDI , m_grate29 , Hesam279 , کامیار کاظمی , Delta.H , مهدی 1 , jahanagahi , mahdi77 , safari-cht , Mind , soltan_sal , vahid61
12-23-2012, 06:27 PM
ارسال: #8
سلام مجدد
سوال در همین زمینه
برای کسی امکان داره قیمت خرید حساب کنید؟؟؟؟
((فرض کنید شما در یک زمان خاص باید برای مغازتون خرید کنید اما سرمایه ندارید و دایی شما میگه من بهت قرض میدم.شما میرید خرید و بعد دایی شما میاد از همون کالایی که شما از پول اون خریدید خرید کنه.شما چطور براش حساب میکنید))
ممنون

کسی که باعث خشمتان می شود
شما را کنترل می کند !
به هیچ کس چنین قدرتی را ندهید . . .
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , safari-cht
12-23-2012, 09:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-23-2012 09:00 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #9
(12-23-2012 06:27 PM)Hesam279 نوشته شده توسط:  سلام مجدد
سوال در همین زمینه
برای کسی امکان داره قیمت خرید حساب کنید؟؟؟؟
((فرض کنید شما در یک زمان خاص باید برای مغازتون خرید کنید اما سرمایه ندارید و دایی شما میگه من بهت قرض میدم.شما میرید خرید و بعد دایی شما میاد از همون کالایی که شما از پول اون خریدید خرید کنه.شما چطور براش حساب میکنید))
ممنون

صادقانه می گی اینقدر خریدم ، قابلی نداره شما همین را هم ندید ، بقیه اش خودش درست می شه . اگه دیدید خیلی بازم زیادتر از قیمت خریدتون داد ، می یایید و طبق گفته دوستمون یک اشانتیون هم روش می دید ، اگه هم همون مبلغ را داد که هیچی می اندازید تو دخل D:
اگه هم دایی گرامی پولش را اصلا نداد که می رید به مامانتون می گید مادر گرامی خودش می دونه چیکار کنه 35

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , Delta.H , M3HDI , safari-cht , Mind , yu3f , فرهاد قربانی
12-25-2012, 02:55 PM
ارسال: #10
(12-23-2012 05:00 PM)maxsoulfly نوشته شده توسط:  در مبحث مدیریت بانک اطلاعات مشتریان و تبلیغات بر یک نکته تاکید می شود و آن نکته این است :

یادتان باشد که تمام این کارها برای این است که در نهایت تخفیف کمتری بدهیم (و یا اصلا تخفیف ندهیم) و پول بیشتری بسازیم و در عین حال شبکه مشتریان وفادار را تشکیل و گسترش دهیم.

به نظر بنده:

تخفیف را ممنوع کنید و در بهترین حالت اشانتیون بدهید.
مثلا جنسی را که 2000 تومان خریده اید و قیمت فروش آن 5000 تومان است را اشانتیون بدهید. در این حالت در مشتری احساس حتی بهتر از 5000 تومان تخفیف را ایجاد کرده اید (اشانتیون متنوع باشد و حق انتخاب به مشتری بدهید) , در حالیکه 2000 تومان هزینه کرده اید.
در ثانی پول بیشتری از مشتری دریافت کرده اید که این خود گردش مالی شما را بالاتر می برد.

می توانید طرح های مختلفی داشته باشید که به نوع کار و قیمت اجناس بستگی دارد.
میخوام به جای تخفیف اشانتیون بذارم ولی تجربه ندارم میتونید راهنمایی کنید!

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما درمورد متن تبلیغاتی rezapuna 12 2,791 03-14-2015 04:51 PM
آخرین ارسال: saghi_gh
  هدایای تبلیغاتی فروشندگان خاموش شما keshavarz 0 1,002 02-05-2015 04:55 PM
آخرین ارسال: keshavarz
  به ده دليل مردم از شما خريد نمي کنند keshavarz 0 767 01-08-2014 02:05 AM
  مشتریان بهترین مشاوران افزایش فروش شما keshavarz 0 854 07-14-2013 08:58 AM
  توزیع مویرگی چیست؟ کامیار کاظمی 5 7,968 03-04-2013 02:19 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  «body language» (زبان حرکات بدن ) چیست ؟ صدفی 5 2,488 01-05-2013 09:59 PM
آخرین ارسال: صدفی
  بگذارید دیگران محصولات شما را بفروشند! اقاي ايـــده 0 654 02-11-2012 03:28 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  9 روش فروشگاه ها برای وادار کردن شما به خرید بیشتر کامیار کاظمی 2 1,087 08-05-2011 06:14 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  فعالیت های مورد نظر برای افزایش فروش مهدی گل محمدی 0 867 06-25-2011 09:40 AM
  نظر شما در رابطه با این انجمن مهدی گل محمدی 14 2,299 06-23-2011 03:02 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS