ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بشتابید یه بازیِ جدید و کاملا مجانی‌
زمان کنونی: 06-02-2024, 11:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Peanut
آخرین ارسال: Peanut
پاسخ: 9
بازدید: 1914

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-19-2012, 07:16 AM
ارسال: #1
یه بازیِ جدید و کاملا مجانی‌

اسم بازی:" هر چی‌ بگی‌ همون می‌شه"

بازیکنان:"همه مردمِ دنیا"

شرایطِ بازی :"شرطی ندارد"

چطور برنده بشیم:" همه بازیکنان برنده هستند"

جایزه برنده:"جایزه شما، همون چیزی می‌شه که میگید"

----------------------------------------------------------------

گاهی با دوستام که نشسستیم حرف می‌زنیم، اونا شروع می‌کنن از همه چی‌ نالیدن:

"خونه‌ام فروش نمی‌ره"

"حافظه‌ام و از دست دادم"

"بیزینس کساده"

"مشتری‌ها انگار مردن"

"هر چی‌ مارکتینگ کردم جواب نمیده"

"مادر زنم(مادر شوهرم) از من متنفره"

"هر روز بیشتر و بیشتر میفهمم که ما با هم نمیسازیم، باید طلاق بگیریم ، یعنی‌ راه دیگه‌ای نیست"

"هیچکس تو فامیلِ ما مغز ریاضی‌ نداره"

"من اسم هیچکس تو ذهنم نمی‌مونه"

"میدونم که اون ترفیع کاری را رئیسم میده به یکی‌ دیگه"

"مهندسی‌ راه بدرد هیچی‌ نمیخوره، باید دندون پزشکی‌ می‌خوندم"

"امسالم مثل پارسال کنکور قبول نمیشم، نمیدونم چمه‌؟"

وقتی‌ این چیزا رو میشنوم به آرامی به دوستم میگم، میدونی‌ زندگی‌ یه بازیه؟

می‌خنده که چی‌ میگی‌ رفیق؟

میگم، زندگی‌ یه بازیه، باور کن، اسمشم هست "هر چی‌ بگی‌ همون می‌شه!!"

یه دقیقه روش فکر کن، مگه نمیگی ما همه تو ریاضی‌ ضعیفیم؟ خوب پس چه توقعی داری که تو حساب جبر اول بشی‌ تو کلاس؟

مگه نمیگی " هر روز پلیس منو میگیره واسه سرعت؟" خوب همون می‌شه که میگی‌

دقت کن، کسانی‌ که مثلا عدد‌ها یادشون میمونه همیشه چی‌ میگن؟

میگن، "من خیلی‌ حافظه‌ام خوبه، یه شماره تلفن را یک بار که بشنوم انگار تو مغزم حک شده، همیشه یادم می‌مونه"

تا حالا شده یدفعه بشنوی از کسانی‌ که حافظه خوب دارن که بگن "حافظه من داغونه؟"

نه.......

همیشه میگن اون خوبه، و همیشه هم حافظه شون خوب میمونه چون اینو همش میگن

------------------------------------------------------

اینجا مطلبی از کتاب بیندیشید و پولدار شوید را کپی می‌کنم در مورد اعجازِ تلقین، این مطلب درست قبل از مهمترین ارکانِ معرفی‌ شده برایه اعتماد به نفس نوشته شده لینکش اینجاست :

http://shabahang.epage.ir/fa/module.cont...mit.4.html
----------------------------------------------------------------------------------------

اعجاز تلقین به خود

اثبات آنچه گفتیم ساده است، می توان آن را ارائه داد. جان کلام را می توان در اصل تلقین به خود جستجو نمود . با این حساب بیایید توجه خود را به موضوع تلقین به خود جلب کنیم . ببینیم که چه هست و چه کاری از آن ساخته است.

حقیقت شناخته شده ای است که انسان هر چه را به خود تلقین کند ، خواه مطلبی دروغین یا حقیقی باشد آن را باور می کند. اگر کسی یک دروغ را بارها به خود تلقین کند ، سر انجام آن را به عنوان یک باور می پذیرد، از آن گذشته باور می کند که آن حقیقت دارد. هر انسان تحت تاثیر افکاری است که بر ذهن او می گذرد، افکاری که آن را به عمد در ذهن خود می کارد و آن را با همدلی و همدردی تشویق می کند و آن را با هیجان و احساس ترکیب می کند نیروی انگیزه بخشی را به وجود می آورد که کلیۀ اعمال و رفتار او را مشخص می سازد . توجه داشته باشید که :

افکاری که با احساس و هیجان همراه می شوند نیرویی مغناطیسی ایجاد می کند که اندیشه های مشابه دیگر را به خود جذب می نماید .

اندیشه پیوند خورده با احساس را می توان با بذری مقایسه کرد که وقتی در خاک مناسب کشت شود ، از خاک می روید ، رشد می کند و خود را تکثیر می کند آن گونه که یک بذر به میلیونها بذر از نوع خود تبدیل می شود.

ذهن انسان پیوسته ارتعاشاتی را جذب می کند تا با آنچه بر ذهن مسلط است هماهنگی نماید. هر اندیشه ، نظر، برنامه یا هدفی که انسان در ذهن خود دارد، نظرات مشابه خود را جذب می کند. این نظریات به هم پیوند می خورند و آنقدر رشد می کنند تا در ذهن حالتی غالب بیابند.

حال ببینیم که چگونه بذر اولیه یک نظریه، برنامه یا هدف را می توان در ذهن کاشت. موضوع بسیار ساده است. هر نظریه ، برنامه یا هدف با تکرار اندیشه در ذهن کاشته می شود. به همین دلیل است که توصیه می کنیم جملاتی دربارۀ هدف اصلی خود بنویسید. هدف اصلی خود را مشخص سازید و آن را به حافظه بسپارید. جزئیات آن را کلمه به کلمه و روز به روز آنقدر به خود بگویید تا ارتعاش صدا به ذهن نیمه هوشیار شما برسد.

مصمم شوید که عوامل ناخوشایند محیط و شرایط را از ذهن نیمه هوشیار خود دور نگهدارید. برای خود صورت برداری کنید. شاید به این نتیجه برسید که بزرگترین نقطه ضعف شما کمی اعتماد به نفس است. می توانید بر این کمبود چیره شوید، می توانید جبن و فقدان جسارت را به شجاعت تبدیل کنید. راه رسیدن به این مهم استفاده از اصل تلقین به خود است. کافیست اندیشه مثبت را روی برگه کاغذی بنویسید و آن را آنقدر به تکرار بخوانید تا بخشی از ذهنیت شما شود.

----------------------------------------------------------------------------------------
هر وقت خواستید چیز منفی‌ِ ‌ای بگید زودی اون غِول چراغِ جادو را یادتون باید که میگه "فرمان بردارم سرورم"

یادتون باشه بازیِ زندگی‌ را.............. " هر چی‌ بگی‌ همون می‌شه"

هر چیز اونو بیشتر بگی‌ قویتر می‌شه هر چه با احساس بیشتر باورش داشته باشی‌ قویتر می‌شه

بیایید همگی‌ تصمیم بگیریم یک روز این مدلی‌ زندگی‌ کنیم،

مواظب چیزهایی که میگیم باشیم، فقط چیزهایی مثبت بگیم، افکار مثبت و اون چیزائی را که می‌خوایم، نه اون چیزهایی را که میبینیم.

اگه این متد زندگی‌ جواب داد براتون، یک روز دیگه همین بازی را بازی کنید

و فرداش یک روز دیگه به اون اضافه کنین

یه دفعه چشم باز می‌کنین می‌بینین که یک ماه این ریختی زندگی‌ کردید و خیلی‌ چیزا عوض شدن

یدفعه چش باز می‌کنین می‌بینین یک عمری این ریختی زندگی‌ کردید و همه چیزا عوض شدن

خوب حالا یک دو سه‌،، کی میاد بازی کنیم؟ 363636

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: soltan_sal , mosafer bedar , کامیار کاظمی , سعید محمدی , jahanagahi , dara , mohsen k1 , mir abbas , maxsoulfly , seraj , حامد , vahid61 , goldmen , mjdehghani , M3HDI , sokoot , Delta.H , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , Asef14
12-19-2012, 07:44 AM
ارسال: #2
RE: بشتابید یه بازیِ جدید و کاملا مجانی‌
انسان قبل از اینکه یک موجود متفکر باشد، یک موجود خیال پرداز است.

هر فکر و تصور ناامید کننده ای که در ذهن خود دارید همین حالا آن را از ذهن خود خارج کنید و به هر چیز که در دست دارید و در زندگیتان اتفاق بیفتد فکر کنید و این امر را محال ندانید،غیرممکن برای شما وجود ندارد .

وجود انسان به این پوست و گوشت و استخوان محدود نمی شود، بلکه در درون انسان نیروها و استعدادهایی نهفته است که او می تواند بوسیله ی این توانایی ها هر اتفاق بزرگی را در زندگیش رقم بزند.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mosafer bedar , Peanut , سعید محمدی , jahanagahi , dara , mir abbas , maxsoulfly , M3HDI , مهدی گل محمدی
12-19-2012, 08:33 AM
ارسال: #3
خیلی صحبت های شما زیباست ممنون
آنچه اکنون دارم زمانی داشتنش برایم معجزه بود و ایمان به کسب معجزاتی که در آینده برایم عادی خواهد شد هیجان انگیز است.
فقط مهم آن است که آنچه را دیگران معجزه می دانند تو اتفاق ساده زندگیت بدانی و بس!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: soltan_sal , فرهاد قربانی , سعید محمدی , jahanagahi , dara , toofan245 , mir abbas , maxsoulfly , Peanut , حامد , sokoot , مهدی گل محمدی , Delta.H , ahmad rezaee
12-19-2012, 09:12 AM
ارسال: #4
تلقین
بحث جالبی بود .همه عزیزانی که حتی یک جلد کتاب روانشناسی نوین را می خوانند این مسائل را درک میکنند.ولی آیا به آن عمل هم میکنند؟
مهمترین مسئله در اینجا اشاره این عزیز به تلقین و قدرت تلقین است که ما بعدا کلی و جامع به این مسئله می پردازیم.
مطالب زنجیروار به هم متصل هستند. تلقین با تکرار جملات تاکیدی در زمانی که دیوارذهنی نداشته باشیم و اعتماد بنفس ما زیاد باشد خود را نشان می دهد. مطالعه خوب است. مطالعه عالی است .ولی مهمتر از آن تمرین است.تمرین است و تمرین.
با تمرین می شود نگرشهای منفی را در زمان به نگرشهای مثبت تغییر داد.
آنقدر در رابطه با تمرین می نویسم تا جائیکه ذهن به طور اجبار و حالت تلقین کلمات و جملات را بپذیرد.
باز می نویسیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , سعید محمدی , dara , mohsen k1 , mosafer bedar , mir abbas , maxsoulfly , فرهاد قربانی , Peanut , حامد , vahid61 , مهدی گل محمدی
12-19-2012, 08:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-19-2012 09:42 PM، توسط Peanut.)
ارسال: #5
یه خاطره دیگه،
با یکی‌ از دوستام نشسته بودیم هی‌ گفت و گفت که زمونه انه و کار و بار اینه ، خلاصه منم اون جمله معروفمو رو کردم گفتم،: فولوونی،!!!زندگی‌ یه بازیه.. اسمش هستش "هر چی‌ بگی‌ همون می‌شه"

کمی‌ هم واسش توضیح دادم، بعد کمی فکر کردن رو این موضوع خندید و گفت " تو هم مغزت کار میکرد و ما یک عمر فکر میکردیم خل و چلی!"
بعدش گفت حالا یه داستان واست میگم، من تا این سنّ رسیدم یدفه هم یه پرنده تو سرم جلقوز نکرده. ولی‌ بابام هر وقت میره بیرون حتی اگه واسه یک ساعتم که باشه میاد خونه فحش میده که " بازم یه پرنده امروز رو سرم کثیف کاری کرد"! آخه این چه وضعیه؟ حسرت به دلمون موند یکبار بریم بیرون و بیایم تموم لباسمون کثیف نشه!"

دوستم اینو گفت خندید، بعدم گفت، فکر کنم دلیل اینکه این چیز واسه بابام هی‌ اتفاق می‌افته اینه که هی‌ اونو میگه و بش فکر میکنه و جذبش میکنه
وقتی‌ پاشو از در خونه میذاره بیرون با خودش میگه " الان یه کفتر میاد رو سرم چلغوز می‌اندازه " و اون گفته شو با تموم وجود باور داره

...اون غوله هم میگه "فرمانبردارم سرورم"!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

تشکر شده توسط: goldmen , maxsoulfly , مهدی گل محمدی , Delta.H , ahmad rezaee , jahanagahi , حامد
12-19-2012, 10:05 PM
ارسال: #6
تفکر به تجسم و بعد به واقعیت تبدیل می شه . اگر یه طراح ماشین ( مثلاً جنسیس کوپه ) یه طرح اولیه از اونو نداشته باشه ، می تونه اونو رو کاغذ بیاره بعد تو سیستم طراحی کنه بعد بده کارخونه طرحش قالب بزنن و در بیارن بعدش یه جنسیس کوپه در میاد . مراحلی باید طی بشه تا یه تفکر تبدیل به واقعیت بشه . در این طول مسیر تخصص هایی هم لازمه اما باید تفکر اولیه باشه تا بقیه هم شکل بگیرن . توی طبیعت این کارخونه به طور اتوماتیک هست، مهم استارت اولیه است که باید بخوره ( همون تفکر) و بعضی جاها هم باید دستی توی کار برد ( گریس کاری همیشه لازمه ). حالاشما اگه یه پیکان تصور کردی نباید توقع داشته باشی یه مازراتی از اونور کار خونه در بیاد .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Peanut , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , Delta.H , ahmad rezaee , jahanagahi , حامد
12-20-2012, 08:48 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-20-2012 08:51 AM، توسط Peanut.)
ارسال: #7
ضمن تشکر بسیار زیاد از دوستانی که از این بازی خوششون آمده و منو با مسج‌هاشون خجالت زده کردن
---------------------------
خوب الان تقریبا ۲۴ ساعت از وقتی‌ که من این بازیِ (کاملا مجانی‌ 36 ) را بتون معرفی کردم می‌گذره.....
کیا امروز این گیم را بازی کردن؟

چیا بردید؟ بیایید برده‌هاتون را رو کنین واسه همه!!!

راستشو بگید تأثیری تو زندگیتون گذاشت خوندنِ این پست و یاد گرفتن این بازی؟ این بازی را یاد دوستانتون دادید؟ بشون گفتید که چطوری جایزه‌های خوب را ببرند؟

تشکر شده توسط: soltan_sal , jahanagahi , Delta.H , حامد
12-20-2012, 09:57 AM
ارسال: #8
دیشب 1:30 خوابیدم امروز 6 بیدار شدم
برای اینکه خوابم بپره جلو آینه گفتم... واااو!!! امروز چه روز خوبیه!4yajuyo
و یه لبخند ملیح زدم!Blush
حالا هرکی رو میبینم لبخند میزنه Smile
فوق العاده انرژی گرفتم...12_002
یعنی من با این بازی همه مردم اطرافم رو هم شاد کردم!!!10_003

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: vahid61 , حامد , M3HDI , Peanut , P@RSA , فرهاد قربانی , mahdi77
12-22-2012, 04:35 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-22-2012 05:09 AM، توسط Peanut.)
ارسال: #9
دوستانِ عزیزی که میخوان بطور خیلی‌ علمی‌ (که ۱۰۰ در ۱۰۰ من از توضیح اون ناا قادرم) در مورد این چیزی که من اونو بازیِ زندگی‌ به نام "هر چی‌ بگی‌ همون می‌شه" می‌خونم مطالعه کنن، می‌تونن به لینک زیر برن. البته کلّ لینک خیلی‌ با محتوا نوشته شده ولی‌ پست شماره ۲۴ که بهدادِ عزیز به صورت با تجزیه و تحلیل نوشتن را توصیه می‌کنم حتماً

بخونین اگه نخندیدش
و دو باره بخونین اگه یک بار خوندیدش
و اینقد بخونیدش تا تو مختون حک‌ بشه

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3630&page=3

من یک قسمت کوچیکشو (با اجازه از بهداد)به عنوان منبع اینجا میزارم:

یادآوری : شکایت و نگرانی از وضعیت کنونی زندگی یا جامعه عبارات بیانی ( افعال ) منفی تلقی می شوند و هر باز که شکایت از هر چیزی میکنی ( تصادف - دعوا - اقتصاد جامعه - در صف ایستادن پمپ بنزین یا صف نانوایی - کنسل شدن قرار کاری مهم یا قرار با عشقت - چراغ قرمز سر چهار راه و ........... ) توجه خودت را روی چیزی که نمیخواهی متمرکز کرده‌ای و نتیجه شعار جذب میشود

و همچین پست شماره ۳۳ اینجا:

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3630&page=4

یادتون باشه رو هر چی‌ توجهتون را متمرکز کنین، (حتی اگه ازش متنفرید) اون غوله زودی میاد و میگه "فرمانبردارم سرورم"
 تشکر شده توسط: Asef14 , mahdi77 , vahid61 , حامد , بهداد
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS