ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

محمد عزیز، نامت را تا بتوانم زنده نگاه میدارم............
زمان کنونی: 05-12-2024, 04:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: soltan_sal
پاسخ: 9
بازدید: 851

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-28-2012, 11:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-28-2012 11:43 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #1
این موضوع جدید نیست....
شاید 9 ماه پیش بود دوست بزرگوارم نشانم داد و چیزی جز یک بغض برایم به ارمغان نیاورد....
او میگفت اگر محمد یک فوتبالیست بود اکنون همه او را میشناختند....حرفش تلخ بود و جای دفاع باقی نگذاشت.....

دنبال مطلبی در سایت فیزیک بودم، به ناگه چشمم به نام این جوان افتاد که یادش را دوستان زنده نگاه داشته بودند....

نمیدانم شما این جوان را دیده اید یا خیر؟
اگر ندیده اید با نابغه ای آشنا شوید که در 22 سالگی در گمنامی چشم از جهان فروبست
و اگر دیده اید بد نیست دوباره نامش را برای خود زنده کنیم.....به افتخاراتش برای ایران به خود ببالیم و برای روحش رحمت طلب نماییم......

جوانی که با همه درد ها و مشکلات جسمانی تا آخرین لحظات زندگی خود دست از کسب علم و دانش برنداشت و مدال های افتخار را یکی پس از دیگری به گردن آویخت

...

[تصویر: untitlkjk.jpg]

...
محمد شیرعلی شهرضا که از دانشجویان ممتاز دانشگاه صنعتی شریف و متولد سال 1365 بود دانشجوی نابغه دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی شریف که دانشجوی نمونه کشوری سال 86، دارنده رتبه اول جشنواره جوان خوارزمی در سال 85 و پژوهشگر ممتاز انجمن رمز ایران بود.

در طول دوره کارشناسی خود موفق به ارایه 80 مقاله علمی در کنفرانس‌های بین‌المللی شد و 13 مقاله چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی داشت و یک اختراع ثبت شده نیز از خود به جا گذاشت.

او در سال 1385 به عنوان پژوهشگر جوان ممتاز انجمن رمز ایران در مقطع کارشناسی برگزیده شد و در دومین کنفرانس بین‌المللی ایکتا 2006 (ICTTA 2006) به عنوان جوان‌ترین محقق انتخاب شد و همچنین در یازهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن کامپیوتر ایران (CSICC2006) به عنوان جوان‌ترین محقق برگزیده شد.

وی بر اثر ناراحتی ستون فقرات درگذشت.

روحش شاد....

تنها وظیفه من که ایرانی ام و از علم بهره میبرم این است نام افرادی را زتده نگاه دارم که آنها را فراموش میکنیم و یا اصلا باهاشون آشنا نمیشویم...............

محمد دیگر نیست اما افتخارش همیشه ماندگار خواهد بود..............[تصویر: 53.gif]

زندگی تو با آن همه سختی به من نشان داد، چقدر ناشکرم و چقدر در برابر استعدادی که خداوند در اختیارم قرار داده است، کوتاهی کرده ام.............

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , jahanagahi , کامیار کاظمی , حامد , Haavin , mir abbas , nami , goldmen , مهدی 1 , tondar12 , ali mohammady , Delta.H , mosafer bedar , ahmad rezaee , mahdi77 , P@RSA , کیمیاگر , mjdehghani , safari-cht , alicpu , mohsen k1 , madar , ناصر صادقی , Alireza_Kh
12-29-2012, 01:02 AM
ارسال: #2
RE: محمد عزیز، نامت را تا بتوانم زنده نگاه میدارم............
بشخصه تابحال اسمي يا نشاني ازاين شخص بزرگوار نديده ونشنيده بودم

از خانم مالارمه هم تشكر ميكنم كه باعث شناختن چنين انساني بمن شدن واز خداوند تقاضا ميكنم بخاطر اين حركت زيباشون پاداشي زيبا به اين خانم بزرگوار عطب فرماين

واين جواني كه در اوج جواني وگمنامي چراغ زندگيش براي هميشه خاموش شد بخاطر اين همه دستاوردي كه براي كشور عزيزمان ايران بدست آورد
كشور ايران وساط كنند و ايشان رو به درجات عالي بهشت برسانند

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , حامد , صابری , مهدی گل محمدی , mir abbas , mallarme , safari-cht , alicpu , mohsen k1 , ناصر صادقی
12-29-2012, 01:13 AM
ارسال: #3
مثل گل، عمری کوتاه اما پرشکوه، خدا رحمتش کنه.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mosafer bedar , صابری , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , mir abbas , safari-cht , alicpu , ناصر صادقی
12-29-2012, 01:17 AM
ارسال: #4
لطفا کلیک کنید:
خدا رحمتش کند

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: حامد , goldmen , mosafer bedar , مهدی گل محمدی , mahdi77 , mir abbas , mallarme , کیمیاگر , safari-cht , alicpu , ناصر صادقی
12-29-2012, 08:10 PM
ارسال: #5
آخی چه حیف
خدا رحمتش کنه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mallarme , safari-cht , alicpu , jahanagahi , mohsen k1
12-29-2012, 09:03 PM
ارسال: #6
خدا رحمتش کنه .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , مهدی گل محمدی
12-29-2012, 09:20 PM
ارسال: #7
خدا رحمتشان كند .
روحش شاد و يادش گرامي
حالا دوستان عزيز چون اسم طرف نيز هست . براي اينكه بيشتر هم خانم مالارمه و هم ديگران دوستان ثوابشان بيشتر بشه
لطفا براي شادي روح ايشان هر كدامتان يك صلوات بفرستيد
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , مهدی گل محمدی , mohsen k1
12-31-2012, 01:03 PM
ارسال: #8
من این خدا بیامرز را میشناختم واقعا نابغه بود و یه گوهر ارزشمند برای کشورمان خدایش رحمت کند.
 تشکر شده توسط: alicpu , مهدی گل محمدی , mallarme
12-31-2012, 02:23 PM
ارسال: #9
سعديا مرد نكونام نميرد هرگز مرده آنست كه نامش به نكويي نبرند

تشکر شده توسط: mallarme
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یلدا آغاز طولانی ترین شب سال را با خود عهدی طولانی ببندید... mallarme 16 2,052 12-20-2012 10:41 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  نادیا دلدار گلچین دارفانی را وداع گفت صدفی 6 1,137 08-16-2012 03:28 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS