ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

روزانــــــــــه !!
زمان کنونی: 04-20-2024, 05:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی 1
آخرین ارسال: ArefehB
پاسخ: 237
بازدید: 26301

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روزانــــــــــه !!
12-16-2012, 10:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-09-2013 08:13 PM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #1
روزانــــــــــه !!
با درود

فکر می کنم توی انجمن تاپیکی تحت این عنوان کم باشه
تاپیکی برای ثبت و ضبط روزانه های اعضا

در صورت صلاحدید مدیریت پیشنهاد می کنم پست های این تاپیک شمرده نشه که کسی معذب نباشه

10_004

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: حامد , Delta.H , m_grate29 , مهدی گل محمدی , tondar12 , mir abbas , maxsoulfly , jahanagahi , nami , Peanut , کامیار کاظمی , vahid61 , M3HDI , mahdi77 , arsho , minoo
12-16-2012, 11:10 PM
ارسال: #2
RE: روزانــــــــــه !!
از دیشب تا حالا اینترنت خیلی کند هست... ای دااااااااااااااااااااااااااااااااد!!!!!!!!!!!

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mir abbas , حامد , maxsoulfly , jahanagahi , nami , Peanut , m_grate29 , مهدی 1 , mohsen k1 , M3HDI , yousefi66
12-17-2012, 12:34 AM
ارسال: #3
امروز با این که هوا سرد بود ولی کاسبی خیلی گرم بود!!

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: حامد , maxsoulfly , کامیار کاظمی , jahanagahi , Delta.H , nami , ahmad rezaee , Peanut , m_grate29 , مهدی 1 , mohsen k1 , M3HDI , mohammad.b , مهدی گل محمدی , yousefi66
12-17-2012, 01:01 AM
ارسال: #4
امروز دو جلسه با دو نفر از اعضای انجمن داشتم؛ بقول میرعباس عزیز، با آنکه هوا سرد بود اما جلسه ها فوق العاده گرم و عالی بود.
باید به داشتن چنین دوستانی افتخار کنم!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , Delta.H , nami , ahmad rezaee , Peanut , m_grate29 , مهدی 1 , M3HDI , mohammad.b , mir abbas , مهدی گل محمدی , arsho , zahra_r
12-17-2012, 01:08 AM
ارسال: #5
(12-17-2012 12:34 AM)mir abas نوشته شده توسط:  امروز با این که هوا سرد بود ولی کاسبی خیلی گرم بود!!

شاید برکت مکالمه تلفنی صبح زود ما با هم بوده؟Wink

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: حامد , nami , Delta.H , ahmad rezaee , Peanut , کامیار کاظمی , m_grate29 , مهدی 1 , mohsen k1 , maxsoulfly , M3HDI , mir abbas , مهدی گل محمدی , zahra_r
12-17-2012, 01:26 AM
ارسال: #6
منطقه ما رو Adsl پوشش نمی داد که با طرح جدید مخابرات به ما هم اینترنت پرسرعت رسید خدا رو شکر
 تشکر شده توسط: nami , Delta.H , ahmad rezaee , jahanagahi , Peanut , کامیار کاظمی , m_grate29 , مهدی 1 , maxsoulfly , M3HDI , mohammad.b , mir abbas , مهدی گل محمدی , arsho , zahra_r
12-17-2012, 05:49 AM
ارسال: #7
الان ساعت 4: 50 دقیقه بامداده اینجا تهرانه خونه صدفی که بیخوابی زده به سرش

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , jahanagahi , Peanut , کامیار کاظمی , مهدی 1 , toofan245 , mohsen k1 , maxsoulfly , M3HDI , mir abbas , مهدی گل محمدی , nami , arsho , totia
12-17-2012, 07:00 AM
ارسال: #8
ساعت 06:00 بامداد
اینجا اهواز است
صبح پربرکت همه شما به خــــــــــــیر10_00436

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , jahanagahi , Peanut , سعید محمدی , کامیار کاظمی , goldmen , m_grate29 , toofan245 , mohsen k1 , maxsoulfly , M3HDI , mir abbas , مهدی گل محمدی , nami , arsho , zahra_r , سیدمهدی هاشمی
12-17-2012, 09:11 AM
ارسال: #9
از دیروز در برف و باران خودمو به تهران رسانده ام. و دارم با لپ تاپ کار میکنم.ما جوانهای قدیم چقدر وابسته به وسایلهای قدیمی خود هستیم. کامپیوتر قدیمی - ماشین قدیمی . دلم برای کامی جانم تنگ شده.حس میکنم کامی جان هم ناراحته که من تند تند بر کله کلماتش بکوبم.
بعضی وقتها که می نویسم چنان تند تند بر سر کیبورد می زنم که صدای همه بلند می شود بابا یک کم یواشتر.بدبخت و کشتی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Peanut , سعید محمدی , کامیار کاظمی , goldmen , m_grate29 , dara , مهدی 1 , toofan245 , mohsen k1 , maxsoulfly , M3HDI , mir abbas , Delta.H , مهدی گل محمدی , nami , arsho , ahmad rezaee , zahra_r
12-17-2012, 11:18 AM
ارسال: #10
صبحتون بخیر من الان بیدار شدم!!! میدونم یکم دیره ولی خب چه میشه کرد.

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , M3HDI , mir abbas , Delta.H , مهدی گل محمدی , arsho
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS