ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شرایط افتتاح حساب در بانک های ترکیه
زمان کنونی: 03-29-2024, 05:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: dr.hitch
پاسخ: 9
بازدید: 14750

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امیتازات : 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط افتتاح حساب در بانک های ترکیه
11-30-2010, 11:33 PM
ارسال: #1
Star شرایط افتتاح حساب در بانک های ترکیه
افتتاح غیر حضوری به صورت تجربه شخصی:
بانکهای حسابی (منظورم بانکهائی است که در سطح جهانی مطرح هستند و اعتبار بالائی دارند) بدلیل تحریمها نمیتوانند با ایران کار کنند . نمونه: همین چند روز پیش جریمه چندصد میلیون دلاری بانک Barclays بدلیل رعایت نکردن بعضی از مفاد تحریمها.
بنابر این فکر اینکه ممکن هست بتونین از داخل ایران حتی تو یک بانک کمی معتبر هم حساب باز کنید رو کلا" فراموش کنین. بانک معتبر که هرگز. حتی ایرانیهای خارج از کشور و کسانی که الان ملیت کشور دیگری رو هم دارند باز هم زیر ذره بین هستند و کارهای بانکیشون مثل سایر ملیت ها انجام نمیشه. خیلی هاشون که وضع مالی در حد نرمال داشتن نامه از بانک دریافت کردن که بیا و پولتو بردار و حسابتو ببند چون ما دیگه نمیتونیم به شما سرویس بدیم.
نکته مهم: این وسط یکسری موسسات مالی و بانکها آماده هستند تا از این شرایط نهایت سوءاستفاده را بکنند و با نشان دادن در باغ سبز اجازه بدن شما پول بفرستی اونجا و بعد بهانه بیارن و بلوکه کنن پولتونو. کاری که بعضی از بانکهای کم اعتبار اینجا ( تو امارات ) هم انجام دادن و حالا برای پس دادن پول مشتری بیچاره nتا مدرک و شرایط گذاشتن. اصلا" فکر نکنین که یک استثنا یا راه دور زدن پیدا کردین که خیال باطله!
باید هموطنامون خیلی هوشیار باشن و اجازه ندن اینها اینجوری سر مردم ما را کلاه بزارن.
بانک که بجای خود ، حتی وب سایتها هم شروع کردن به سوء استفاده . مثال :یکی از بچه ها از VPSLand یک سرور مجازی گرفته بود برای برادرش در ایران، تا متوجه شدند IP ایران داره استفاده میشه سرویس را قطع کردن و پولش را هم پس ندادن! در صورتیکه قاعدتا" باید اخطار میدادن و یا اگر سرویس را خودشون به هر دلیلی قطع میکنن باید باقی مانده پول مشتری رو پس بدن.
حتی حواله بانکی هم راه مطمئنی نیست امروزه ، چه برای ارسال ، و چه برای دریافت. چون اگر وجه گیر کنه تو راه اصلا" بانک ایرانی هیچ کمک قابل توجهی نمیتونه بکنه. بهترین و مطمئن ترین راه الان صرافی های معتبر هستند.
افتتاح حساب بصورت حضوری :
چند کشور همسایه مثل ترکیه و یا اذربایجان هستند که هنوز در زمینه تحریمها زیاد فشار نمیارن بانکهای اذربایجان که کلا کشورشون در زمینه سیستمهای مالی جهانی زیاد شفاف کار نمیکنه دستشون باز تر هست که البته حسابهای بانکیشون توی سیستمهای مختلف کمتر پذیرش میشه مثال کوچکش اینکه از پیپال نمیشه وجهی رو به این حسابها withdraw کرد . و بانکهای ترکیه که خودشون دو قسمت میشن اول اونایی که با سرمایه گذاری خارجی توی ترکیه تاسیس شدن که اصلا مشتری ایرانی قبول نمیکنن و دوم اونایی که با سرمیاه گذاری خود ترکها تاسیس شدن که برای افتتاح حساب نسبتا مناسبتر هستن و البته اونها هم شرایط و ضوابط خیلی سختی دارن برای اتباع سایر کشورها بخصوص ایرانی ها .

در هر صورت بنده از این شرایط نسبتا اگاهی دارم . بنده حضوری با یکی از بانکهای ترکیه صحبت کردم منتها بدلیل عدم همکاری کنسولگری ایران برای تاییدیه ادرس محل اقامت مجبور شدم دست خالی برگردم ایران الان سوالی که دارم این هست که اگر این بانک با گرفتن تاییدیه ادرس ایران Billing Address رو هم ایران اعمال کنه در چه جاهایی بنده دچار مشکل خواهم شد ؟

در مورد سرویسهای اینترنتی مثل استفاده از سرورها هم خب الان جاهای مطمئن و معتبری که خدمات میدن به ایرانی ها خیلی خیلی کم و در حد صفر هست حتی دیگه شرکتهای خرده پا هم برای این کار بهانه تراشی میکنن و خود بنده هم همین اواخر چندین مرتبه دچار این مشکل شدم . این مشکل هم برای خودش راه حل داره که خب کمی پیچیده هست !

منبع

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hojabr , heysam , bespar , jahanagahi , kimyya , Haavin , maxsoulfly , mjdehghani , arash1367
05-25-2011, 06:35 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-06-2013 04:35 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #2
RE: شرایط افتتاح حساب در بانک های ترکیه
فعلا شرکتهائی هستند که که برای افتتاح حساب ایرانی ها فعالیت میکنند که من نمی پسندم:

با توجه به تحریم ­های موجود علیه کشور ایران، امروزه داشتن یک حساب بانکی خارج از ایران موردنیاز بسیاری از افراد جامعه است:
* بازرگانان
* افرادی که دوست و یا فامیلی در خارج از ایران دارند
* صادرکنندگان و واردکنندگان کالا
* افرادی که قصد مسافرت به خارج از کشور دارند
در زمره افرادی هستند که بدون شک حساب بانکی خارج از کشور و داشتن کارتهای ویزا یا مستر راه حل بسیاری از مشکلاتشان خواهد بود .
افتتاح حساب بانکی خارج از ایران و صدور کارت های بانکی ویزا ( با نام و بی نام ) با هزینه ای اندک و در مدت زمان کمتر از دو هفته کاری از دیگر خدمات شرکت ........ می باشد .

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: faramarz , kimyya , Haavin , yu3f , maxsoulfly , mjdehghani , arash1367
01-06-2013, 04:25 PM
ارسال: #3
........
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
01-06-2013, 04:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-06-2013 05:38 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #4
شما به راحتی می تونید یک حساب در بانک اروپایی باز کنید و ویزا کارتش با اسم خودتون با شماره و ایمیل خودتون صادر میشه فقط ب آدرس دبی! روی کارت هم اسم و فامیل خودتون هست و ایمیل هم ایمیل خودتون. خرید اینترنتی بدون مشکل هست و در تمام کشور ها هم می تونید از POS و ATM استفاده کنید و پول برداشت کنید.
این مساله ک حل شده تقریبا.
نام نبردم ک تبلیغ نشه.

پ.ن: سوتی دادم Yosef.gif دبی رو نوشته بودم ترکیه Yosef.gif تشکر از هاوین عزیز. اصلاح کردم.

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Haavin , maxsoulfly , mir abbas , arash1367
01-06-2013, 05:28 PM
ارسال: #5
(01-06-2013 04:38 PM)yu3f نوشته شده توسط:  شما به راحتی می تونید یک حساب در بانک اروپایی باز کنید و ویزا کارتش با اسم خودتون با شماره و ایمیل خودتون صادر میشه فقط ب آدرس ترکیه! روی کارت هم اسم و فامیل خودتون هست و ایمیل هم ایمیل خودتون. خرید اینترنتی بدون مشکل هست و در تمام کشور ها هم می تونید از POS و ATM استفاده کنید و پول برداشت کنید.
نام نبردم ک تبلیغ نشه.

میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟؟ یعنی با چه اقدام و شرایطی میشه با آدرس ترکیه حساب در بانک اروپایی باز کرد؟؟؟؟

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , maxsoulfly , mir abbas
01-06-2013, 05:39 PM
ارسال: #6
اشتباه لپی بود Yosef.gif منظور دبی بود. اصلاح شد Yosef.gif
یک شرکتی اومده بین چند بانک لینک کرده. یک بانک در دبی یک بانک در مجارستان بود :-؟ دقیق یادم نیست و یک بانک در آمریکای مرکزی. این ۳ بانک رو باهم لینک کرده تا برای ایرانی ها بتونه کارت اعتباری صادر کنه و ردیابی رو سخت کردن ک اذیت نکنن. اینطوریا.

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , mir abbas , Haavin
10-27-2014, 10:34 AM
ارسال: #7
سلام دوستان
اگر کسی‌ قصد داره تو ترکیه حساب باز کنه من کمک می‌کنم
10-29-2014, 01:45 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-29-2014 01:46 AM، توسط arash1367.)
ارسال: #8
(01-06-2013 04:38 PM)yu3f نوشته شده توسط:  شما به راحتی می تونید یک حساب در بانک اروپایی باز کنید و ویزا کارتش با اسم خودتون با شماره و ایمیل خودتون صادر میشه فقط ب آدرس دبی! روی کارت هم اسم و فامیل خودتون هست و ایمیل هم ایمیل خودتون. خرید اینترنتی بدون مشکل هست و در تمام کشور ها هم می تونید از POS و ATM استفاده کنید و پول برداشت کنید.
نام نبردم ک تبلیغ نشه.

اگر میشه نام ببرین
اگر کارش خوب باشه ، چرا شناخته نشه ؟

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
11-09-2017, 12:41 PM
ارسال: #9
(10-27-2014 10:34 AM)Rezak نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اگر کسی‌ قصد داره تو ترکیه حساب باز کنه من کمک می‌کنم

سلام من می خوام حساب باز کنم تو یکی از بانک های ترکیه می تونید راهنمایی کنید ؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star شرایط ثبت شرکت خارجی ها در ایران کامیار کاظمی 0 2,397 11-30-2010 11:28 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS