ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارت ویزیت دیجیتال
زمان کنونی: 06-02-2024, 01:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: abedini
آخرین ارسال: abedini
پاسخ: 29
بازدید: 3682

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارت ویزیت دیجیتال
12-12-2012, 06:14 PM
ارسال: #1
کارت ویزیت دیجیتال
"ایده کارت ویزیت با کلی امکانات"
با عرض سلام و خدا قوت خدمت تمامی دوستان
بدون مقدمه می رم سر اصل موضوع تازگیا یه سی دی های مستطیل شکل به بازار اومده که می شه به عنوان کارت ویزیت ازش استفاده کرد.
CD Name Card یا کارت ویزیت الکترونیکی، لوح های فشرده ای هستند با ابعاد استاندارد کارت ویزیت (مستطیل شکل) با حجم رایت 45 مگابایت، که امروزه نقش مهمی می تونه در تبلیغات الکترونیکی ایفا کنه. اینگونه سی دی ها از نظر ظاهری بسیار شکیل و فانتزی هستند
ما می تونیم واسه این سی دی ها یه کاتوالوگ دیجیتال شبیه نمونه ای که پایین گذاشتم طراحی کنیم که سودشم فکر نکنم بدک باشه
هر کدوم از دوستان خواستن می تونم هم با هاش همکاری کنم و هم اینکه اگه خواستین آموزش ساخت چنین کاتالوگ هایی رو اینجا آموزش بدم

http://show.locopoc.com/D-90348546.html
http://uploadpa.com/beta/12/tyqh1qu39zbcxjgk80v0.png
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مسعود کوچولو , mir abbas , M3HDI , kimyya , mercede , mosafer bedar , c4t3r , فرهاد قربانی , مهتاب , mrghafoory , مهدی 1 , mohammadshamosi , سهیل , ناصر صادقی , jahanagahi , بيلا بالا , بهداد , Mind , saeidt55 , 1omin.com
12-12-2012, 06:19 PM
ارسال: #2
RE: کارت ویزیت دیجیتال
داداش میشه دقیق بگی موضوع چیه؟؟؟
من میتونم رو این ماجرا کار کنم.
چون کارم چاپ و تبلیغاته

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: mir abbas , kimyya , c4t3r , M3HDI , ناصر صادقی , jahanagahi , Mind
12-12-2012, 06:27 PM
ارسال: #3
برادر بزرگوار موضوع رو که بصورت دقیق گفتم
یه سی دی های هست که شکل کارت ویزیته
ما می تونیم از مشاغل مختلف کاتالوگشون بگیریم و یا اینکه خودمون کار کنیم و اون تبدیلش کنیم به یه کاتالوگ دیجیتال مثل اون نمونه ای که گذاشتم بعدش رایت کنیم رو اون سی دی ها (با کمک موسساتی که کارشون چاپ و رایت سی دی هستش) و یه طرح خوشگل مشگل روزش بزنیم و بدیم به طرف به عنوان کارت ویزیت استفاده کنه

(داخل پارانتز این عرض کنیم که حرفه اصلی بنده هم طراحی و گرافیک هستش که خوشحال می شم با دوستای عزیزی مثل شما کار کنم )
 تشکر شده توسط: kimyya , c4t3r , M3HDI , مهدی گل محمدی , مهدی 1 , ناصر صادقی , jahanagahi , Mind
12-12-2012, 06:31 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-12-2012 06:31 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #4
شما بزرگوارید.
منظورم اینه که اینا که به شکل مستطیل هستن کجا دقیقا باید قرار بگیرند

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: kimyya , فرهاد قربانی , M3HDI , abedini , ناصر صادقی , jahanagahi
12-12-2012, 09:40 PM
ارسال: #5
این کارت ها در واقع مینی سی دی هستند و همه کامپیتر ها و ... می تونه استفاده بشه
 تشکر شده توسط: مهتاب , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , jahanagahi
12-12-2012, 09:44 PM
ارسال: #6
طرح جالبیه . این کارتها الان تو ایران هست؟

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: M3HDI , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , jahanagahi , saeed.abdollahi , kimyya
12-12-2012, 10:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-12-2012 10:15 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #7
با درود
بچه ها جدید کجا بود از این سی دی ها حداقل 8 سال پیش شایدم بیشتر من از بازار رضا می گرفتم و برای مشتری ها می زدیم
البته اون موقع روش برچسب می چسبوندیم ، اما حالا احتمالا پرینتیبلش هم اومده و می شه روش مستقیم چاپ زد

[تصویر: UzNiC.jpg]

اما اگه زحمت بکشید راجع به نرم افزارهای و روش های ساخت آلبوم هایی شبیه همین ساحل چوب آموزش بدید خیلی خوبه ، جدیدا هم تو سایت ها زیاد شده

10_004

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , amiryazdani138 , M3HDI , P@RSA , mercede , mohammadshamosi , hamed.yegane , سهیل , مهدی گل محمدی , vahid61 , abedini , ناصر صادقی , jahanagahi , Mind , saeed.abdollahi , kimyya
12-13-2012, 10:46 AM
ارسال: #8
دوست عزیز خیلی ممنون که اطلاعات کاملتری رو و ارائه دادین
فقط این عکس هایی که شما گذاشتین شبیه سی دی هستش که زیاد جالب به نظر نمیاد
اینایی که من گفتم شکل کارت ویزیت (از نظر اندازه و فرم) فکر کنم زیاد نباشه که به بازار اومده لاقل تو تبریز، من یکی دو ماهه که دیدم

راجع به این کاتالوگم به گم که اگه کسی یکو تو فتوشاپ و فلش و چند تا نرم افزار کوچک دیگه مهارت داشته باشه به راحتی می تونه اینا رو بسازه
فقط من نمی دونم آموزششو اینجا باید بزنیم یا جای خواصی تو انجم واسه این کارا هست
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , M3HDI , ناصر صادقی , jahanagahi , Mind , saeed.abdollahi , kimyya
12-13-2012, 12:57 PM
ارسال: #9
با سلام
دوست عزيز

جواب يكي از سوالات كاربران رو نداديد.كه مهم هست

اين نوع كارت ويزيت رو من نوعي مشتري الان بايد چيكارش كنم؟؟

داخل چه دستگاهي بذارم تا محتوياتش رو ببينم؟؟؟

ايا اندازه اش جوري هست كه داخل سيدي رام هاي معمولي خواننده شود يا نياز به دستگاه خاصي هست؟؟

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: P@RSA , abedini , ناصر صادقی , jahanagahi , kimyya
12-13-2012, 01:08 PM
ارسال: #10
چند سال پيش يكي از دوستان قرار بود دستگاه مورد نياز جهت انجام اينكار را وارد و چاپ و رايت انجام دهد.
ايده جالبي كه ايشون داشت فرم سي دي شبيه به آرم و لوگوي شركتها بود.
تو همين سي دي رام هاي معمولي در محل ميني سي دي قرار ميگيرد.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , abedini , ناصر صادقی , jahanagahi , Mind , kimyya
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تو موفقیت هم سهیم باشیم(فعالیتت رو بگو-برای کارت ایده بگیر) طهورا 110 32,113 04-09-2020 08:26 AM
آخرین ارسال: Smn6630

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS